Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    yahu bu kitapçıkları bize neden vermiyorlar,anlamıyorum.ayrıca türkiye honda için çok büyük bir pazar en azından türkçe kullanım kılavuzu yapsınlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Eee bu kitaplar herkeste olursa servisleri nasıl para kazanacak değil mi?
    Türkiyedeki düzen yolma üzerine kurulmuş. Bunu her alanda her sektörde görüyoruz.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam egzost ile ilgili video paylaşıcaktın beklemedeyiz
    Allah nasip ederse, yarın (10.12.2011 Cumartesi) aydınlık bir çekim yapıcam cep telefonuylada olsa hemen paylaşıcam ;)
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R
    Mail + Msn : mertmugen@gmail.com

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bu kitapçıkları bize neden vermiyorlar,anlamıyorum.ayrıca türkiye honda için çok büyük bir pazar en azından türkçe kullanım kılavuzu yapsınlar.
    özelden mesaj atmıştıım,gezi için,mesajımı almadınmı ?
    Her asker yeşil bereli olamaz

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    [QUOTE=E_R_K_A_N;2513858]
    Alıntı mertmugen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Boyut
    - Güç
    - Hız
    - Ergonomi
    - Full Depo ile 375-400 km yol

daha ne olsun [COLOR="Silver"]

Walla ben CBF150 ile 350 - 400 yapıyorum iyi imiş

375-400 km yolu nasıl yapıyorsunuz abi. Ben maksimum 315 km civarı gördüm 1 depo ile ondanda hissediliyor motorun cekisinin azaldıgını gaz yemediği.
    Maksimum şimdiye kadar 10.80 LT falan benzim aldım 11 litre bile olmadı. Motor dik konumundayken mi depoyu dolduruyorsunuz acaba?

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    ben 1 kere full doldurdum depoyu 360-370 km yolyaptı yani oda haftasonları kullanıyorum sadece 1 ay 1 depo :D
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

Motosikleti
    CBR250R
    Arkadaşlar.. yarın A2 ehliyet sınavına gireceğim.. acilen tecrübesi olan arkadaşlardan tüyo rica edeceğim.. sanırım sadece motor bilgisi sorulacak.. ayrıca 4 yanlış 1 doğruyu götürüyormu..? götürmüyorsa ; bilmediğimiz soruları bile cevaplandırmak mantıklı... vs.. şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    4 yanlış 1 doğru götürmüyor size en doğru gelen şıkkı işaretleyin mutlaka, 20 soru var sadece ilk 45 dk sınavu terk etmek yasak, hepsi çok kolay sorular.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı Mimar-arc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.. yarın A2 ehliyet sınavına gireceğim.. acilen tecrübesi olan arkadaşlardan tüyo rica edeceğim.. sanırım sadece motor bilgisi sorulacak.. ayrıca 4 yanlış 1 doğruyu götürüyormu..? götürmüyorsa ; bilmediğimiz soruları bile cevaplandırmak mantıklı... vs.. şimdiden teşekkürler
    yarın bende sınava giriyorum ama bildiğim kadarıyla 4 ynlış 1 doğruyu götürmüyor bu sürücü kurslarının internet sitelerin de önceki dönem sınavları var onları çözmen senin açından ii olur ukalalık gibi olmasın ama yarın ki sınav dan 100 alırım diorum
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    arkadaşlar sizlere bi soru sorucam bunu diyer 250cc kullanan arkadaşlarada sorcam

motor sikletinizin( gt250r ) en sevmediğiniz yönleri ve en sevdiğiniz yönleri nedir ? titreşim,yakıt,parça,vs gibi ???

Motosikleti
    CBR250R
    crazy_81, Dostum, kimse yoğurdum ekşi demez Keşke "motorunuzu yeniden dizayn etseydiniz nesini değiştirmek isterdiniz" deseydin ) Ama güzel bir yaklaşımın var. Bunlar mükemmel araçlar değil nihayetinde.

Motosikleti
    CBR250R
    4 yanlış 1 doğru götürmüyor size en doğru gelen şıkkı işaretleyin mutlaka, 20 soru var sadece ilk 45 dk sınavu terk etmek yasak, hepsi çok kolay sorular

yarın bende sınava giriyorum ama bildiğim kadarıyla 4 ynlış 1 doğruyu götürmüyor bu sürücü kurslarının internet sitelerin de önceki dönem sınavları var onları çözmen senin açından ii olur ukalalık gibi olmasın ama yarın ki sınav dan 100 alırım diorum

eyvallah.. teşşekkür ederim bende oyle düşünüyordum.. 20 soru 15 dk da biter.. 45 dakika ne yapacağız içerde yaw..

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım ilk önce göstergeyi sökmek gerekiyor. Ondan sonra o boşluktan camın devamını ve onu tutan vidaları görebiliriz.
    Cumartesi günü ilk işim bu olacak. Sökerken bende fotoğraf çekerim.
    Bu arada başka bir link daha buldum. O daha detaylı ve ingilizce. Süper işimize yarayacak bir kitap.
    Adam üşenmemiş bütün sayfaları taramış.

http://img24.resimup.net/di/QRMD.jpg

Şifre: cbr250.org click here to download
    O Değilde Adamın Parmaklar Yüzüklerin Efendisindeki Frodoyu Hatırlattı Bana

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    http://imageshack.us/photo/my-images...aantas005.jpg/

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images...aantas001.jpg/

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images...aantas007.jpg/
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crazy_81, Dostum, kimse yoğurdum ekşi demez Keşke "motorunuzu yeniden dizayn etseydiniz nesini değiştirmek isterdiniz" deseydin ) Ama güzel bir yaklaşımın var. Bunlar mükemmel araçlar değil nihayetinde.

haklısın ama yınede motorunuzun - ve + larını kullanıcılarından dınlemek daha guzel olmazmı hem bilgi paylastıkca guzeldır dime

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Uploaded with ImageShack.us
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Can Özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Sinanoba, Mimaroba taraflarında oturan arkadaşlar varsa iletişime geçelim. Birşeyler yapalım.
    hocam siz nerde yaşıyorsunuz b.çekmece-avcılar grubu zaten var ve her hafta cuma günü buluşuyoruz http://www.facebook.com/alperkaya91 bu adresten beni eklerseniz sizide mt b.çekmece-avcılar grubuna eklerim aktivitelerden haberiniz olur iyi geceler
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk kazamı yaptım. Biraz süratlenmiştim 60 civarı yavru köpek fırlayı verdi. Nasıl olduysa anlamadım başladım sürüklenmeye. Bende hiç biriey yok dirseğim biraz üstüne düştüm diye ağrıyor ama eklemde sorun yok. Korumasız motora binilmez kesinlikle dizlikler kırıldı, mont kalın deridendi biey olmadı fazla çizilmemiş, deri eldivenler sağlam, kaskı hiç yere vurmadım tertemiz. Motora gelirsek sağ ayaklığın bağlı olduğu alüminyum parça kırılmış, arka fren pedalı eğilmiş, eksoz koruma baya çizilmiş ve yamulmuş durumda. Tabi gidon sola doğru biraz eğik duruyor. Elle biraz kanırttım düzeldi biraz ama serviste adam gibi baktıracağım. Anlaşılan biraz daha ani durumlarda ne yapmam gerektiğine dair birşeyler öğrenmem lazım. Ders oldu diyelim bu bana :D. alper150zc ben beylikdüzü iskinin orda oturuyorum.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Can Özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk kazamı yaptım. Biraz süratlenmiştim 60 civarı yavru köpek fırlayı verdi. Nasıl olduysa anlamadım başladım sürüklenmeye. Bende hiç biriey yok dirseğim biraz üstüne düştüm diye ağrıyor ama eklemde sorun yok. Korumasız motora binilmez kesinlikle dizlikler kırıldı, mont kalın deridendi biey olmadı fazla çizilmemiş, deri eldivenler sağlam, kaskı hiç yere vurmadım tertemiz. Motora gelirsek sağ ayaklığın bağlı olduğu alüminyum parça kırılmış, arka fren pedalı eğilmiş, eksoz koruma baya çizilmiş ve yamulmuş durumda. Tabi gidon sola doğru biraz eğik duruyor. Elle biraz kanırttım düzeldi biraz ama serviste adam gibi baktıracağım. Anlaşılan biraz daha ani durumlarda ne yapmam gerektiğine dair birşeyler öğrenmem lazım. Ders oldu diyelim bu bana :D. alper150zc ben beylikdüzü iskinin orda oturuyorum.
    Cok gecmiş olsun.
    Zaten hayvan sever biri değilim, şu gt 250 r ı aldıktan sonra iyice nefret ettim köpeklerden ya, ondan öncede 3 tane motor alıp satmıştım ama onlarda hic köpekler takılmıyodu nedense bu gt r da cok köpek takıldı, aslında işin iki taktiği var yavaş gidiyosan durcaksın köpeğin üstüne üstüne hafif gidince pısıp siniyo, ama eğer hızlı gidiyosan köpeğin geldiği tarafa yönelip son anda gaz acıp ters taraftan kacmak işe yarıyo

Burda anlatılanın aynısını sadece köpeği gördüğümüz anda köpeğin üstüne yönelicez, ve yaklaştıkmı ters tarafa doğru gaz acıp kacıcaz, köpek koşu yolunu tutturamıcak hatta üstüne sürdüğümüz icin terettütte kalıp korkarak geri de cekilebilir.

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Çok geçmiş olsun. Biraz tecrübe, biraz da eğitim gerekli tabi
    Don't ride faster than your angels can fly

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler