Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    valla kaliteyi bilmem ama arada baya bi hp farkı var xD
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu 250 cc bi motor eninde sonunda satacaksınız hondanın piyasası daha iyi ninjada parça sorunuda olabiliyor
    bu arada dün ilk defa beyazını gördüm yükseliş motorda
    siyahla yan yanalardı ama pek beğenmedim siyah bi farklı duruyor

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Ninja ile Hondanın arasındaki fiyat farkı nedir kur zıpladıkça kawasaki uçuyor 2. el ilanları bile artık 2008 modelleri 8000 e alınırken şimdi 10 liralara satılıyor şu zamanda özellikle honda almak çok daha mantıklı duruyor bugün itibari ile arada 3450 lira fiyat farkı var ki o kadar maliyete değecek bir kalita farkı var mı acaba ?
    sana sadece şunu söyliym,honda tek silindir,kawasaki çift silindir (hız farkını hiç söylemiyorum bile )
    kalite olarakda kim honda yamaha kawasaki suzukiye hayır diyebilir,kaliteleri ortada
    Her asker yeşil bereli olamaz

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya çift silindirde tek silindirinin 125 cc olması pek cezbetmiyor..sonçta honda tek silindir ama yeni geliştirilen bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

ayrıca ninjaya 11.500 tl vereceğime r6 altı vardı 2006 kasa 16 bin tl azcık daha sıkar onu alırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

bu arada benim ön cam çizildi azıcık siyah yapmayı düşünüyorum camı
    cam fiyatı 180 tl ayna ise 50 tl sitedeki 19 litrelik çanta fiyatıda 180 tl ama hala ellerine ulaşmamış

Motosikleti
    VFR 800 F
    Şu an ki kurda 12.400 liraya geliyor Ninja arasında 7 beygir fark var sanırım ortalama parça kalitesi aynı olan motorlar sonuçta Japon motorları bence aradaki fiyat farkı uçurum ki bu uçurumu kawasakinin satış politikasından (Euro)'dan kaynaklanıyor.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kaliteyi bilmem ama arada baya bi hp farkı var xD
    Dyno verilerine bakarsan baya da bi tork farkı var. Honda torkuyla daha fazla esneklik sunuyor.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 2011 model 3,000 km de full siyah 8,000 TL kazasız hatta çiziksiz "pazarlıklı hali" alınırmı.? Yoksa sıfırmı almak mantıklı ? Lütfen yeni kasa Honda kullanıcıları cevap versin..
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2011 model 3,000 km de full siyah 8,000 TL kazasız hatta çiziksiz "pazarlıklı hali" alınırmı.? Yoksa sıfırmı almak mantıklı ? Lütfen yeni kasa Honda kullanıcıları cevap versin..
    Alinir neden alinmasin makinada bisey yoksa.Sonucta bide pazarlikli hali demissin sifiri 9 liraya yakin nerdeyse.

Orası sana kalmış. Bence o kadar parayı veriyorsun. Çok az daha ver git sıfır km. al. Hİç olmazsa rodajını kendin yaparsın, gözün arkada kalmaz. 3,000 km de az değil.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı habbili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orası sana kalmış. Bence o kadar parayı veriyorsun. Çok az daha ver git sıfır km. al. Hİç olmazsa rodajını kendin yaparsın, gözün arkada kalmaz. 3,000 km de az değil.
    bende böyle düşünüyorum
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar bugün itibariyle motorumun ödemesini yaptım. İnsallah 25 ağustos gibi teslim edilicek. Siyah cbr 250r aldım.

Don dolaş yine ekranımda ninja ilanları varya bu nasıl çelişki arkadaş anlam veremiyorum artık kendime gerçekden 9,500 de vermek istemiyorum Ninjaya MAx çok temiz bakımlı olur "siyah" olmazsa olmaz zaten 9,000 lira geririm diyip gidip gidip bakıyorum ninjalara.Tepem atıcak sonunda gidip fz6 fazer alıcam bile bile lades diycem yani.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertuğ 10 nerde buluşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

başka buluşmaya katılmak isteyen yokmu???
    İstanbul avrupa heryer uyarda diğer arkadaşlar neden yanaşmıyor buluşmaya?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8000 i vermişken 9000 i ver al sıfır kafan olsun. 1000 lira için güzelim motoru nasıl kullandığını bilmediğin birinden almak hiç mantıklı değil. Ama bi seçenek daha var temiz bi ikinci el motor bulursanki bu zor elinde kalan paranın 500 ü ile michelen lastik takarsin kendine büyük iyilik etmiş olursun Arkayıda istersen 150 yaparsın değişmişken

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Yeni kasa Honda kullanıcısı değilim ama eğer gerçekten temiz olduğuna inanıyorsan, ki gerekirse bir ustaya falan da kontrol ettir, bence alınır. Can sıkıcı rodaj işiyle uğraşmamış olursun... Mesela benim hem acemi olmam hem de motora haftada sadece birkaç gün binebilecek durumda olmamdan dolayı, ikinci el rodajı tamamlanmış motor almak çok işime geldi.

ben birkaç bayiiye sordum da nedense hiçbir yer internet fiyatıyla satmıyor...biri 9.500 dedi, biri 9.400 ama nakit ödeme yaparsanız 9.250ye düşebiliriz falan dedi...biri 5.000tl peşin almadan sipariş veremeyeceklerini söyledi...
    şiimdi de 9.000tl ye alınabileceğini okudum siz yazınca...

neden böyle? araba alırken hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım...internet fiyatı ne ise direkt onu söylüyorlardı...dolandırıcı bayiilere mi denk geldim ben? Honda ya mail atıp şikayet mi edeyim ne yapayım?!..

bir de şunu sorayım bilen varsa, motoru aldıktan sonra plaka vs vs masraflarıne kadar tutuyor ve nerede yapılıyor bunlar???

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Alıntı miwaly_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben birkaç bayiiye sordum da nedense hiçbir yer internet fiyatıyla satmıyor...biri 9.500 dedi, biri 9.400 ama nakit ödeme yaparsanız 9.250ye düşebiliriz falan dedi...biri 5.000tl peşin almadan sipariş veremeyeceklerini söyledi...
    şiimdi de 9.000tl ye alınabileceğini okudum siz yazınca...

neden böyle? araba alırken hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım...internet fiyatı ne ise direkt onu söylüyorlardı...dolandırıcı bayiilere mi denk geldim ben? Honda ya mail atıp şikayet mi edeyim ne yapayım?!..

bir de şunu sorayım bilen varsa, motoru aldıktan sonra plaka vs vs masraflarıne kadar tutuyor ve nerede yapılıyor bunlar???

Miwaly 8.950 lira plakasız satış fiyatı. dosya-plaka masrafı 350tl istiyor bayiler. Buda normal. Ben bugün 9.300 liraya Anes motordan aldım.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayirli olsun. kazasiz, belasiz...

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa Honda kullanıcısı değilim ama eğer gerçekten temiz olduğuna inanıyorsan, ki gerekirse bir ustaya falan da kontrol ettir, bence alınır. Can sıkıcı rodaj işiyle uğraşmamış olursun... Mesela benim hem acemi olmam hem de motora haftada sadece birkaç gün binebilecek durumda olmamdan dolayı, ikinci el rodajı tamamlanmış motor almak çok işime geldi.
    temziliğinden şüphem yok bakınca bariz anlaşılır derecede temiz bir honda ama aklıma soktum bi kere ninya olucak böle gsxr egzosttakıcam ona diye sardım kafayı anlıycağın yada fx6 fazer alıcam 10,500 e falan evli olmasam alırdım korkmadan fazerıda işde ilk motor ve evliyim kendime nekadar güvenirsem güveniyim yapmamaya çalışıcam bu hatayı 1 senedir bu formu okuyorum ve bakşa haber kaynaklarını günlük gazete okur gibi... Bakalım kısmet ya armut pişicek ağzıma düşücek "ucuza istediğim bişey" yada cana takedicek istediğimi alıcam..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8000 i vermişken 9000 i ver al sıfır kafan olsun. 1000 lira için güzelim motoru nasıl kullandığını bilmediğin birinden almak hiç mantıklı değil. Ama bi seçenek daha var temiz bi ikinci el motor bulursanki bu zor elinde kalan paranın 500 ü ile michelen lastik takarsin kendine büyük iyilik etmiş olursun Arkayıda istersen 150 yaparsın değişmişken
    gp500 sen motor konusunda deneyimlimisindir , cbr 250 r ın ön tekeri 120 arkayı 150 yapsam olur mu ? yakıt sarfiyatı , motor gücü verimi düşer mi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler