Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    cbr 250r kullanıcıları ayın 21 i pazar günü işi olan yoksa bir buluşalım derim ne dersiniz?????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r kullanıcıları ayın 21 i pazar günü işi olan yoksa bir buluşalım derim ne dersiniz?????
    Çok güzel olur.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Arkadaşlar birşey farkettim. sahibinden.coma bakarken gözüme bir cbr 250 takıldı ikinci eli düşmüş mü derken 10 u son 15 , 3 ü de temmuzun sonunda olmak üzere toplamda 14 tane satılık cbr 250 ilanına rastladım. Acaba sezon bitti ramazan filan diye mi bu satışlar birden arttı yoksa alan arkadaşlar beklentilerini mi karşılamadı merak ettim.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Bayram öncesi uzun yola çıkacam komple akdeniz sahilini gezeceğim bu motorla. Bayramdan sonrada döneceğim. İnşallah yolda bırakmaz

Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram öncesi uzun yola çıkacam komple akdeniz sahilini gezeceğim bu motorla. Bayramdan sonrada döneceğim. İnşallah yolda bırakmaz
    Antalya merkezden misiniz. Ben de Burdur/Bucak'tanım.

Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar motorumu dün teslim aldım , siyah renk cbr 250 r ve 87 km yaptım , servis rodaj da 7000 deviri geçmemeye dikkat et 1000 km de servise gel , sonrasın da her 3000 km de servisin var dedi ,ben bunlara harfiyen uyucam .
    motorumu düzcede dadaş motordan aldım , dadaş motor yamaha bayinden , sahipleri yarışçı bu arada kenan sofuoğlunun anneside oradaydı , bolbol dua etti pek dertli , keşke almasaydın dedi , hız yapmıycam dedim . benimkilerde öyle dedi bak hepsi yarışçı oldu dedi .
    hayatımda scoter a bile binmeyen ben dadaş motorda recep ustanın anlatımıyla ilk deneyimi yaşadım ve biz araçla teslim edelim laflarına aldırmadan 87 km yol yaptım .hayatımda ilk defa ama sanki yıllardır kullanıyormuşum gibi hissettim hatta 6 devirde 100 km hızı geçtim , sonrasında genelde 90-100 km ile ereğliye geldim .
    en zorlandıgım durmak , ereğli merkezde motor durdu sandım çok az mıymıy bir hareket varmış soluma aggır agır kontrollü düştüm biraz kalın oldugumdan motor üstümde kaldı bişey olmadı ...
    bunlar benim ilk deneyimlerim ...çevremde tek eksiğim motorcu arkadaşım yok bana akıl verecek ,bu eksikliğide 7 yıllık otomobil kullanma deneyimim ve 1000000 km den fazla yapmışlıgımla kapamaya çalışıcam .

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    kesinlikle yolda bırakacağını sanmıyorum zaten insanlar bu yüzden honda yamaha suzuki kawasaki gibi markaları tercih ediyor

motorun hızını arkadaşların genelin dediğine göre maximum 155 - 160 dersek,tek kişi 145-150 rahat yapsa
    ama 2 kişi olursanız bu hız 135-140 lara kadar düşer,yine iyi çok sıkılmazsın

bu arada arkadaşlar bunları arkadaşların dedikleri değerlere göre yazdım ama kimse 2 kişi maximum şu hızı gördüm dememiş ?
    2 kişi max ne gördünüz ?
    Her asker yeşil bereli olamaz

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Hocam sen motor calisirken mi bakiyorsun yaga okadar azalmasi pek hosuma gitmedi

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Yaw buralarda Acun diye bir arkadaş vardı bir ara, habire Honda yağ yakar deyip duruyordu, milleti sinir etmişti. Nedir bu CBR'larda yağ eksiltme mevzusu. Aman dikkat edin...

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle yolda bırakacağını sanmıyorum zaten insanlar bu yüzden honda yamaha suzuki kawasaki gibi markaları tercih ediyor

motorun hızını arkadaşların genelin dediğine göre maximum 155 - 160 dersek,tek kişi 145-150 rahat yapsa
    ama 2 kişi olursanız bu hız 135-140 lara kadar düşer,yine iyi çok sıkılmazsın

bu arada arkadaşlar bunları arkadaşların dedikleri değerlere göre yazdım ama kimse 2 kişi maximum şu hızı gördüm dememiş ?
    2 kişi max ne gördünüz ?
    Ben 70 kiloyum artçı da 85 kg 145 yapiyor...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    iyiymiş, bence idare eder bi sürat hemde artçılı
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yağ yakma sorunlarının çoğu milletin yağ ölçümü yapmayı bilmemesinden. CBF'in yağ efsaneleri şimdi de CBR'a mı bulaştı ?

bence yağ yakma sorunu rodajda motorun biraz zorlanmasından kaynaklanıyor olabilir...rodaj süresince 5 bin devir geçilmezse öyle bir sorun olacağını sanmıyorum...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    merhaba arkadaşlar uzun bir süredir yoktum aranızda artık izmire döndüğüm tekrardan aranızdayım
    yokluğumda motoru olduğu yerde bir kerde devirdim yumuşak zemin yüzünden allahtan hiç bişeycik olmadı sadece aynada birkaç çizik ve egzosta ufak bir çizik oluştu
    en fazla 145 gördüm motorda daha çıkar gibiydi ama zolamadım dahada fazla
    pek motoru kullanma fırsatım olmadı anca 1000 km deyim cuma günüde ilk bakıma götüreceğim..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 numarası eksik
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    ertuğ 10 nerde buluşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

başka buluşmaya katılmak isteyen yokmu???

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    1000 bakımına ne kadar verdiniz arkadaşlar ne yağ koydular motorunuza bilgilendirirseniz sevinirim

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    motul 5100 10w40 1.5 litre yarı sentetik yağ
    yağ filtresi
    60.00tl işçilik için ücret alınmadı
    benim anlayamadığım her servis farklı ücret almış?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çoğu kişi yağ filtresi değiştirtmemiş sanırım fark bundan?

Motosikleti
    VFR 800 F
    Arkadaşlar bu Ninja ile Hondanın arasındaki fiyat farkı nedir kur zıpladıkça kawasaki uçuyor 2. el ilanları bile artık 2008 modelleri 8000 e alınırken şimdi 10 liralara satılıyor şu zamanda özellikle honda almak çok daha mantıklı duruyor bugün itibari ile arada 3450 lira fiyat farkı var ki o kadar maliyete değecek bir kalita farkı var mı acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler