Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC700S
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar
    sormuştum yine soruyorum
    motor çalıştığında boştayken ilk vitese zor geçiyor bu normalmi bendemi hata var motordamı..çoğu kişi rodajdan sonra geçer alışır diyor kimisi serviste düzelttir diyor anlıyamadım gitti..
    benimkinde de aynı problem var, debriyajı tazeleyip sonuna kadar sıkınca geçiyor, bu hafta sonu 1000 km bakımına servise goturduğumde soracağım. (bütün viteslilerde boyle problem yok tabiki),
    barodi bunu beğendi.
    Life is like riding a bike - in order to keep your balance, you must keep moving

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet sadece ilk çalışmada 1. viteste var problem
    teşekkürler cevap verenlere
    bu arada servise gittikten sonra sorunun ne olduğunu paylaşırsanız sevinirim
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tenere x660z
    bu problem 125 lerde de var daha doğrusu benim 125 cbr da var ilk çalışdığında birinci vitese geçmiyor debriyajı bırakıp sıktığımda geçiyor
    barodi bunu beğendi.

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    1 . vites olayı tüm motorlarda genelde oluyor.bende 1.2.3 çatırtı gidiyor ) hondaların vites geçişleri biraz kemikli.sorun olacağını zannetmiyorum.servisede sordum sıkıntı olmaz dediler.
    barodi bunu beğendi.
    engin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    tamam ozaman çok teşekkürler içim rahatladı
    barodi bunu beğendi.

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön camı söküp cam boyasıyla hafif böyle siyah gibi koyu kahve gibi bi bi boyayla boyasammı yoksa üzerine sökmeden koyu mavi bir cam filmimi çektirsem diyorum
    bende düşünüyordum filmı ama cam olmadığı ıcın film olmuyrmus spreyle boyama rezıl edersın.bır arastır bende yaptırcam hatta jantları da sıyah yaptırıp kırmızı kenarlık cektırmeyı düşünüyorum
    barodi bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende düşünüyordum filmı ama cam olmadığı ıcın film olmuyrmus spreyle boyama rezıl edersın.bır arastır bende yaptırcam hatta jantları da sıyah yaptırıp kırmızı kenarlık cektırmeyı düşünüyorum

Sprey olayına bende karşıyım kesinlikle öyle bişey yapmayın cam filmi belki olabilir ama onuda usta ellerde yaptırmak lazım, öte yandan jantların siyah olması motoru daha güzel gösterecektir. Yalnız kırmızı ne kadar iyi durur onuda düşünüp belkide görmek lazım,

Siyah jantlı hali
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar bugün istanbul ikitelli anes motora gittim. 125RR için 20 temmuz tarihini verdiler. 250R içinse bu hafta içerisinde gelicek dediler. Hemde aynı fiyata 125 gördüm birtane orda çok iyi duruyo 250 lik nasıl acaba

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Beni bugün Bursa bayisinden aradılar. 2 ay önce falan yazdırmıştım ismimi CBR250'ye, 25. sırada falandım. Ve şimdiye kadar sadece 2 adet teslimat yapıldığını biliyorum. Bana sıra geldiğine göre demek ki epey vazgeçen olmuş. Ben de beklemekten sıkılıp Ninja almıştım. Temmuz sonuna kadar sıra-stok sıkıntısı kalmayacak gibi gözüküyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motorun sol altından sarkan o siyah borular ne işe yarar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

yokmu arkadaşlar yardım edecek?

Motosikleti
    Triumph Street Triple

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

Muhtemelen tahliye hortumlarıdır. Fazla yakıt koyulduğunda yada su ne bileyim yağ aklına gelebilecek bir sürü sıvının fazla doldurulması yada ısıdan genleşerek artması sonuçu parçalarda oluşacak fazla basıncı azaltmak için :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aslanefe09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu problem 125 lerde de var daha doğrusu benim 125 cbr da var ilk çalışdığında birinci vitese geçmiyor debriyajı bırakıp sıktığımda geçiyor
    Evet bende de arada oluyor. bazen daha sert bi şekilde ikinci kez deniyorum vitesi alıyor. Onda almassa debriyajı bırakıp bidaha sıkıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı architect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen tahliye hortumlarıdır. Fazla yakıt koyulduğunda yada su ne bileyim yağ aklına gelebilecek bir sürü sıvının fazla doldurulması yada ısıdan genleşerek artması sonuçu parçalarda oluşacak fazla basıncı azaltmak için :D
    teşekkürler

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25

Ya wolky okadarda hassas olma, onlar normal hava ve sıvı tahliye hortumlarıdır. her birinin ayrı bir tahliye görevi var japon amcalar işlerini bilirler merak etme sen
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Wolky plaka ne senin bu bitane bugün gördüm yolda, çankayada eski itfaiyenin oralarda..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolky plaka ne senin bu bitane gördüm yolda..
    AY 1095
    ama daha karşıyaka dışına çıkmadım yarın geçicem oradan çeşme planlarım var araba yüzünden gidemedim bugün hala yapıyorlar..yarında tank pad alıcam birtane motomax mağasında görmüştüm inceliyemedim ama pek
    blinfire abim ben böle kılımdır azcık
    idare ediverin beni
    malum zar zor aldık
    tadına varamadan bir aksilik çıkmasın

kaptırdık zaten motoru

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Hımm benim gördüğüm sonu 01 birdi bizden değil heralde arkadaş

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya wolky okadarda hassas olma, onlar normal hava ve sıvı tahliye hortumlarıdır. her birinin ayrı bir tahliye görevi var japon amcalar işlerini bilirler merak etme sen
    yükseliş kırmadı beni gece 9.30da motor kapıdaydı

yarın zincir yağıda alıcam varmıdır öneriniz
    ayriyette bagajda(pek bagaj sayılmaz minnacık yer)
    içinde takım çantasını tutturmak için 2 tane delik var umarım ordan su girip ruhsatı mahfetmez

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediğini kesinlikle yapmanı tavsiye ediyorum. Geçen hafta Motorumda artçıyla trafiğe kapalı bi alanda kasksız sahilde 10 la geziyorum. Karşıdan bitane siyah 250 belirdi oda artçılı.

Karşılıklı bakışıyoruz Terminatördeki kendinden bi tane daha görmüş temizlikçi edasıyla Ben içimden ulan simsiyah motoru rezil ettin honda o ne kadar rezalet bi egzoz kapagı dizaynıdır hem kütük gibi hemde motorla zıt renkte! Motora baktığımda bi tek orası gözüküyo bütün güzelliği yerine diye aklımdan geçiriyorum

Elemanda çok komik bi halde beni baştan aşşagı süzüyor o sırada yanyana geldik hala aynada kendinden bi tane görüp yaklaştığını düşündüğünden olsa gerek kornayla selam verdim şaşkınlığını bozmadı hiç. o hala benim 125 in siyah cantlarına ve kırmızı şeritlerine bakıyodu.

Bazıları 250 lik motora 9 bin paramı verilir diyoda.

Bu insanlar motora uygun siyah karbon bi devil yoşhi arrow gibi egzoz siyah cantlar ve siyah ön camlı haliyle motorun dizaynındaki güzellik ve verdiği kalite hissiyle haset ve karın ağrıları eşliğinde eve giderler diye düşünüyorum

Bunda okey ne kadar uyumlu kuyruk ve ön kısımla dengelenmiş ama

Uploaded with ImageShack.us

Orjinalliği sevsemde bize gelene biraz dokunuş farz oluyo bu durumda

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bende boş dururken bikaç stiker çalışması yaptım umarım beğenirsiniz : )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler