Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar motoru alanlar azcık resim ekliyebilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda CBR250R
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Motosikleti
    rt
    cıbır hayırlı olsun, seni tanıyor gibiyim

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Kullanıcılar yavaş yavaş almaya başladılar. Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar. Şöyle bir kaç kullanıcının izlenimleriyle güzel bir inceleme oluşturulsa hiç fena olmaz hani

Kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bir ben kavuşamadım

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Bende kavuşamadım az kaldı mayıs

arkadaslar alanlara hayırlı olsun...siyah bi baska duruyor

Motosikleti
    honda CBR250R
    Alıntı Er7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbır hayırlı olsun, seni tanıyor gibiyim
    bende sendi arti's

Ankara İstanbul yollarında karşılaşmış olabiliriz.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cıbır hayırlı olsun Bende 2011 siyah 125 var jantlarda siyah.. Fakat 250 de gümüş jantlar gözümü tırmalıyor. Kırmızı ve mavi-beyaz renkli olanlarda uyumlu oluyor ama siyah renkte motorun sportif görünümünü biraz bozuyor gibi.. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıbır hayırlı olsun Bende 2011 siyah 125 var jantlarda siyah.. Fakat 250 de gümüş jantlar gözümü tırmalıyor. Kırmızı ve mavi-beyaz renkli olanlarda uyumlu oluyor ama siyah renkte motorun sportif görünümünü biraz bozuyor gibi.. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
    Doğrudur doğru haklısınız...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kavuşamadım az kaldı mayıs
    mayıs için tam tarih verdilermi
    mayısın ilk haftası fabrikadan çıkçakmış sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 ----------

Alıntı cıbır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Hayırlı olsun abicim

Motosikleti
    honda CBR250R
    eywallah sağolun... daha iyisi sizin olsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:14 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın biraz öyle... kırımızı olanı Türkiyeye gelmiyormuş,gelseydi hiç düşünmeden onu alırdım. Fakat Arabalardada olduğu gibi, siyahında farklı değişik bir cazibesi ve karizması var.

Motosikleti
    honda cgl 125 (baba motoru)
    slm arkadslar uzun zamandır bu topigı okuyorum ve gerckten guzel bır motor oldugunu dusunuyorum . unıversıte ogrencısı oldugum ve calısmadıgım ıcın almak bıraz hayal gıbı dursada sonuna kadr sansımı zorlucam. merak ettıgım bırsey var uzgunum gerckten bır bılgım yok nette aradım bulamadım. dha once 2 defa motorla cıddı kaza gecırdıgım ıcın bu motorun abs olayı cok hosuma gıtmstı ama turkıyeye getırlmemıs bu sene . ama soncta abs olan bır model teknık alt yapısı vardır dıe dusunuyorum su anda alcagım cbr250le sonradan abs takmak mumkun mu ? tesekkurler..

Motosikleti
    vallaha mayıs ilk haftası veya 2 haftası dediler

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı cyber_slay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadslar uzun zamandır bu topigı okuyorum ve gerckten guzel bır motor oldugunu dusunuyorum . unıversıte ogrencısı oldugum ve calısmadıgım ıcın almak bıraz hayal gıbı dursada sonuna kadr sansımı zorlucam. merak ettıgım bırsey var uzgunum gerckten bır bılgım yok nette aradım bulamadım. dha once 2 defa motorla cıddı kaza gecırdıgım ıcın bu motorun abs olayı cok hosuma gıtmstı ama turkıyeye getırlmemıs bu sene . ama soncta abs olan bır model teknık alt yapısı vardır dıe dusunuyorum su anda alcagım cbr250le sonradan abs takmak mumkun mu ? tesekkurler..
    ABS takılması mümkün diye düşünüyorum, neticede alt yapısı buna uygundur, fakat biraz pahalı olabilir, yada biraz beklersen 2012 modellerin absli geleceği söyleniyor tabi ne kadar doğru onuda bilemiyorum.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha mayıs ilk haftası veya 2 haftası dediler
    evet bende dün konuştum önümüzdeki hafta cuma günü size kesin tarih verebiliriz dediler bana da söyledikleri mayısın ikici haftası elinizde olur demişlerdi ama sanki bana biraz geçikecekmiş gibi geliyor..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende dün konuştum önümüzdeki hafta cuma günü size kesin tarih verebiliriz dediler bana da söyledikleri mayısın ikici haftası elinizde olur demişlerdi ama sanki bana biraz geçikecekmiş gibi geliyor..
    banada en geç 20 si dendi evde dört dönüyorum valla geçmiyor zaman

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    arkadaşlar ben bi honda satıcısıyla görüştüm kesin bişey değil ama o elemanında kendi görüşü bence diyor honda türkiyeye absli gönderiyor ama türkiye absli frenlerin yerine abs siz takıyor bi sene sonrada abs lileri satıcak diyor ::D bende dedim kendisine böyle bi şey yapıcaklarına absli ve abs siz olarak 2 seçenek sunsunlar ona göre fiyat versinlerdi diye böyle bi mubabet geçti aramızda artık ne kadar dogrulugu var bilinmez bunuda türkiye honda sitesinde cbr 250 teknik özelliklerde ve resimlerde abs li görünüyor böyle bi yorumuda burdan çıkarmıs eleman e tabi dogruluk yanıda yok deil

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ugurbocugu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bi honda satıcısıyla görüştüm kesin bişey değil ama o elemanında kendi görüşü bence diyor honda türkiyeye absli gönderiyor ama türkiye absli frenlerin yerine abs siz takıyor bi sene sonrada abs lileri satıcak diyor ::D bende dedim kendisine böyle bi şey yapıcaklarına absli ve abs siz olarak 2 seçenek sunsunlar ona göre fiyat versinlerdi diye böyle bi mubabet geçti aramızda artık ne kadar dogrulugu var bilinmez bunuda türkiye honda sitesinde cbr 250 teknik özelliklerde ve resimlerde abs li görünüyor böyle bi yorumuda burdan çıkarmıs eleman e tabi dogruluk yanıda yok deil
    böle bir şeye honda izin vermez
    farkedildiği zaman hondanın kaybedeceği müşteri sayısını düşünün
    öle olsa bile muhakkak dürüst insanlarda abs lisini satar ve durum ortaya çıkardı

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Sitede frenleri ABS yazıyor ön ve arka ama türkiye'ye gelen böyle ise şikayet maillerini atmamız yerinde olacaktır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler