Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol samı abı tesekkur ederım yavas yavas bırseyler yapıyorum ısde
    Ellerine sağlık devam devam. Sabırsızlıkla yeni halinin fotolarını ve videosunu bekliyor olacağım...
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam. 2 gündür kadıköy - nişantaşı arasında motorla gelip gidiyorum ama 20 km lik bi yol olmasına rağmen motor haddinden fazla ısınıyor. bu normal mi yoksa ben mi çok devirli kullanıyorum da boğuluyor acep?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Millet gerçekten kafayı yemiş. Ne yapacağını, ne fiyat yazacağını şaşırmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62081138/detay

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ınce yorumun ıcın tesekkur ederım dostum sagol. bende orjınal halını sevıyorum fakat kucuk dokunuslarda motoru bır baska guzellestırıyor. o acıdan kendıme gore cok abartmadan ufak tefek bırseyler yapayım dedım. katlanır plakalık bıraz apaçi işi fakat ben o plakayı sadece motoru garaja çektiğim zamanlarda veya bır otoparka koydugum zamanlarda kapatmak ( sportıf goruntu ) amaclı aldım. dıgerlerı ıse kucuk dokunuslar. trıcoloru cok sevıyorum ufak dokunuslarla cok hos oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

bu arada eger eksoz alcaksan bu bır ıkı gun ıcınde almanı tavbsıye ederım. tıger performans eksozu en ucuz 475' sanalpazar.com da bulmustum ama aynı uye gıttıgıdyor.com dada 500tl ye ılan acmıs bonus karta 50 tl puan verıyordu 450 tl ye geldı. aynı eksoza 850 tl gıbı rakam ısteyenlerde yok degıl. eger bonus kartın varsa 6-9 taksıt ıle gittigidiyor.com dan 450tl ye veya bonus kart harıcı kart kullanıyorsan sanalpazar.com dan 475tl ye temın edebılırsın urun orjınal ve faturalı. aynı zamanda ucretsız kargo .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

ebayda gördüğüm manetler http://http://www.ebay.com/itm/A1-ad...0765d4&vxp=mtr

elcikler depo koruma takozu filanda bakıp sipariş etmeyi planlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

lınkte ıkı tane http olusmus http://www.ebay.com/itm/A1-adjueter-...0765d4&vxp=mtr olacak
    manet hakkında bılgınız varmı ?? bunlar hem uzunlugu ayarlanabılır hemde yukarı katlamalı şahsen ben olsam uzunluk ayarlamalıya evet ama katlamalıyı tercih etmezdim

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı bogusbill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, düşmüşsün gene benim vereceğim fiyata
    vallahi hatırlayamadım ya biraz beklesem 9600 9700'e de verirdim sattığım adam motosiklet ustası akrabası için alıcaktı dedim sen yabancı değilsin. yoksa bir gün önce arayan biri vardı o da 9500 demişti vermemiştim (senmiydin o bilmiyorum)

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı bogusbill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. 2 gündür kadıköy - nişantaşı arasında motorla gelip gidiyorum ama 20 km lik bi yol olmasına rağmen motor haddinden fazla ısınıyor. bu normal mi yoksa ben mi çok devirli kullanıyorum da boğuluyor acep?
    eger trafık cok fazkaysa sureklı dur kalk yapıyorsan sorun yok demektır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manet hakkında bılgınız varmı ?? bunlar hem uzunlugu ayarlanabılır hemde yukarı katlamalı şahsen ben olsam uzunluk ayarlamalıya evet ama katlamalıyı tercih etmezdim
    hocam cahıllıgıme ver ama orjınal manet duz degılmı ? yada ben mı cumleyı bıraz yanlıs anladım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mıllet motoruna 1000 lıralık aksesuar alıyor motorun fıyatı nedense 5000 lıra artıyor =)
    fearlesboyy bunu beğendi.

dış mihrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaptığı bütün modifikasyonu fiyata eklemiş..ama 16000 tl ye ne makinalar alınır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir cbr250 arıyordum daha önce yazmıştım.. Bir arkadaşla anlaştık inşallah Cuma günü kavuşuyorum =) Bişey sormam gerekiyor bu selenin tam arkasında, kuyruk bölümünde bir parça var görselini aradım ama bulamadım, vidası mı gevşemiş tam anlamadım baya baya oynuyor seleyi kaldırdığın zaman kapatması biraz zor oluyor.. O parçayı değiştirmek mi gerekiyor, ne kadar tutar acaba? Bilgisi olan arkadaşlar, şimdiden teşekkürler..
    "Umutsuzluk manevi bir intihardır" J.Sartre

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı dış mihrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığı bütün modifikasyonu fiyata eklemiş..ama 16000 tl ye ne makinalar alınır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir cbr250 arıyordum daha önce yazmıştım.. Bir arkadaşla anlaştık inşallah Cuma günü kavuşuyorum =) Bişey sormam gerekiyor bu selenin tam arkasında, kuyruk bölümünde bir parça var görselini aradım ama bulamadım, vidası mı gevşemiş tam anlamadım baya baya oynuyor seleyi kaldırdığın zaman kapatması biraz zor oluyor.. O parçayı değiştirmek mi gerekiyor, ne kadar tutar acaba? Bilgisi olan arkadaşlar, şimdiden teşekkürler..
    stop lambası uzerındekı 3 gene benzer parçamı eger o ise sorun yok yenısı 10-15 tl bır sey ama koltugun panmasını engellemez.keske baska cbr üzerinde resimle göstersen daha net yorum yapabılırz.
    dış mihrak bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09

Arkadaşlar merhaba,

bnm farkettiğim sallanan parça plaka ışığı var, oda bişeyi engellemiyor, sıkıntıda yaratmıyor, ben açtım baktım, sıkamadım zaten, çok uğraşmadım.
    dış mihrak bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    eger trafık cok fazkaysa sureklı dur kalk yapıyorsan sorun yok demektır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

hocam cahıllıgıme ver ama orjınal manet duz degılmı ? yada ben mı cumleyı bıraz yanlıs anladım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

mıllet motoruna 1000 lıralık aksesuar alıyor motorun fıyatı nedense 5000 lıra artıyor =)
    estagfurullah hocam şimdi manetlerın alt kısmı yanı motora takılı iken sıze bakan kısmına dıkat edın oradakıvida ile maneti istediğiniz gibi kısa uzun ayarlayabılıyorsunuz.
    st kısma ıyıce dıkkat edersenızde bır katalama mekanızması gorursunuz yanı ayna gibi manetlerı yukarı dogru katlıyorsunuz.kırılmasın diye...google uzatmalı manet veya katlanır manet yazarsanız detaylı resımlerde basıl oldugunu anlayabılırsınız.eger sızın tercıhınız degılse bu tür bence düz kısa ve uzun renklı manet tercıh edın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

yani sizin derdiniz renklı manetse 25-30 dolar arsı var ebayda

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250

Arkadaşlar merhaba,

dostum sanırım anlatmak istediğin parça bu. Ama o parçanında arka selenin kapanmasını engelliycek kadar esneyebilmesi oynaması garip biraz. Tabi görmeden yorum yapmak saçma olur. Ona göre dönersen yardımcı olabiliriz belki.

dış mihrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stop lambası uzerındekı 3 gene benzer parçamı eger o ise sorun yok yenısı 10-15 tl bır sey ama koltugun panmasını engellemez.keske baska cbr üzerinde resimle göstersen daha net yorum yapabılırz.
    Merhaba,

Fotoğraf üzerinde paint terk bir çalışma yapmıştım aslında onu gönderecektim ama maalesef iş yerinde resim upload edeceğim siteler engelli :( o yüzden kusura bakmayın.. Ama stop lambasının üzerindeki honda yazan yer galiba doğru anlamışsınız ucuz bişeyse süper satın alırken ben de öyle düşünüp çok takılmamıştım ama fazla bir masrafsa sorun olurdu.. teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sanırım anlatmak istediğin parça bu. Ama o parçanında arka selenin kapanmasını engelliycek kadar esneyebilmesi oynaması garip biraz. Tabi görmeden yorum yapmak saçma olur. Ona göre dönersen yardımcı olabiliriz belki. http://i.imgur.com/RDHsG3d.jpg?1
    Merhaba, paylaştığın fotoğrafı yani anlatmak istediğim parçayı göremiyorum kişisel pc mden bakıp yorum yapacağım ama honda yazısının olduğu bölüm.. Bu arada ben denemedim seleye nasıl bir etki yaptığını ama kullanıcı öyle bişey dedi
    "Umutsuzluk manevi bir intihardır" J.Sartre

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Merhaba,

Fotoğraf üzerinde paint terk bir çalışma yapmıştım aslında onu gönderecektim ama maalesef iş yerinde resim upload edeceğim siteler engelli :( o yüzden kusura bakmayın.. Ama stop lambasının üzerindeki honda yazan yer galiba doğru anlamışsınız ucuz bişeyse süper satın alırken ben de öyle düşünüp çok takılmamıştım ama fazla bir masrafsa sorun olurdu.. teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Merhaba, paylaştığın fotoğrafı yani anlatmak istediğim parçayı göremiyorum kişisel pc mden bakıp yorum yapacağım ama honda yazısının olduğu bölüm.. Bu arada ben denemedim seleye nasıl bir etki yaptığını ama kullanıcı öyle bişey dedi
    fazla degıl en son 2013 fıyatında 10 tl ıdı sanırım şimdide 15 olsun
    dış mihrak bunu beğendi.

Alıntı HayatHonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba, ismim Ozan. Forumdaki ilk mesajım. Yakın bir zamanda Honda CBR250R almak istiyorum. Epeyden beridir hayalim, koruma ekipmanları ve makinanın parasını denkleştirdik; kısmet bu günlereymiş.. Yalnız aklıma takılan bir kaç soru var; deneyim ve bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

1- Honda ana bayileriyle görüşüyorum. 4-5 bayiyle görüşmem sonrası bazıları çift farlı 2014 modelin gelmesinin kesinleştiğini söylüyor. Fiyatı da yaklaşık 13 bin olarak belirtildi. Mayıs ortası haziran başı gibi bir tarih veriliyor. Bazıları eski kasaya devam edilceği yönünde bilgi veriyor. Bu konuda bir bilginiz var mı?

2- Bir bayide 2013 modelini buldum, 12.400 TL. Sizce zamlı fiyatıyla 2014 modelini beklemeli miyim?

3- Bu benim ilk motor deneyimim olacak, daha önce kullanmadım. Sizce 250R ile mantıklı bir seçim mi yaptım? 1.79 boy ve 74 kiloyum. Sele boyu ve motoru tutmada sorun yaşamicağımı zannediyorum. Tabi ki ufak tefek yatırmalar olacaktır, eminim

Sorularım bu kadar, herkese keyifli sürüşler dilerim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
    kimse cevap vermedi, aradığım bu forumda değilmiş anlaşılan yine de herkese teşekkürler. keyifli sürüşler..

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    kimse cevap vermedi, aradığım bu forumda değilmiş anlaşılan yine de herkese teşekkürler. keyifli sürüşler..
    Hocam mesajınız gözden kacmıştır.. olabilir yani böyle şeyler üstüne baska muhabbet dönmüştür. Sorularina gelecek olursak ilk sorunun cevabi cok tartışıldı forumda. Ama hala muallak. Ona bişe diyemeyiz.
    ikinci sorunun cevabida sana kalmış bence. Eğer sabrederim diyosan bekle. Edemiyosan al.
    Üçüncü sorunada gelirsek boyum 1.78 ve kilom 76. Hic bir şekilde motoru zaptedememe gibi bir durum yaşamadım. Tabi bu motorunu tanimayla ve senin motorsiklet sürüş bilginlede alakalı. Yoksa ustune 1.90 boyunda 90 kilo adami koy gene zaptedemez. Ayaklarin yere cok rahat deger merak etme sen...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    kardesım eger sıfır alacaksan ve mutlaka cıft farlı olan model gelecekse bence bekle 2014 cıft farlı al. dedıgın gıbı cıft farlılar gelırse bende motosıkletımı satıp cıft farlı olan modelı alırım. deneyım olarakda 250cc ile baslaman cokda fena olmaz ıllede 125 - 150 ıle baslayacaksın dıye bır kaıde yok. tabı bu 600-1000 le baslayacagın anlamıda tasımamakta.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    iyide fuarda da söylediler, burda da konuşuldu daha önce çift farklı model gelmeyecek bu sene aynı model satılacak dediler, hala çift fara takanlar var.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Dostum geçtiğimiz 22 Nisan Salı günü yani, 4 gün önce honda bayii'ne gittim ve sordum bende. Elimizde şuanda hiç motosiklet yok, fiyat 13 lira oldu dediler ve motosikletlerin haziran ayında %80 ihtimalle çift farlı model geleceğini söylediler. Mayıs ve Haziran ayı olmak üzere 2 tane ayrı ayrı zam geleceğini de eklediler. Biz oraya 2 kişi gittik ve ciddi ciddi cbr alacağız fiyatta ne yaparsınız dedik. Bize şuanda motosiklet olsa da 13 liradan aşağıya veremeyiz, zaten motosiklet yok elimiz de ve 2 ayrı zam daha gelicek diyerek ekledi tekrar.

Ben olaya kendi yorumumu katarsam bence bu bir satış politikası gereği büyük bir yalan. Kimsenin günahını da almak istemem ama düşünceleri müşteri başkasına kaçmasın, bizi beklesin, zaten o kadar çok bekledikten sonra yeni kasa gelmese bile eksi kasayı almaya razı olan adam zamlı fiyat üzerinden yine nasıl olsa alıcak diye düşünüyorlar. Çünkü saçma bir ilerleyiş gösteriyorlar. Eğer motosiklet kasasında her hangi bir makyajlama olucaksa onu fuarda sergilemen gerekirdi. Zaten fuar akın akın insan kaynıyor o kasayı görenlerin başka motosiklet alacağı varsa da belki de o motosiklete yönlenirdi. Fuarda bile yetkililere sorulduğu taktirde kesinlikle böyle bir durum olmadığını söylediler. 2-3 ayda ne değişti de birden yeni kasa getirme kararı verdiler. Bence tamamen müşteri odaklı yapılan bir blöf.

Honda şu sıralar özgüven patlaması yaşıyor bence.
    agrasiwe ve Didem17 bunu beğendiler.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Ben de iki üç hafta kadar önce izmir bursa ve balıkesir bayiilerini aradım... Bana da mayıs haziran gibi geleceğini söylediler.numaramı bıraktm geldiği zaman haber verecekler...Ya bir de şu var..kırmızı rengin de geleceğini söyledi ama resmi sitesnde o renk yok :/

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de iki üç hafta kadar önce izmir bursa ve balıkesir bayiilerini aradım... Bana da mayıs haziran gibi geleceğini söylediler.numaramı bıraktm geldiği zaman haber verecekler...Ya bir de şu var..kırmızı rengin de geleceğini söyledi ama resmi sitesnde o renk yok :/
    bence renk olayına cok kafanızı takmayın secenek cok
    buyrun repsol
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...610213904.html

buda 125de n sevdıgım renk ama 250 de yok turuncu gri

http://www.aliexpress.com/item/Injec...248759775.html

buda size göre bence bayan rengi

http://www.aliexpress.com/item/Fairi...322983997.html
    yada orjinal parçaları boyatın zaten honda grenaj ucuz satarken yenısını alırsınız.tamamen ren degısıklıgı yok ise ruhsat degıtırmeyede gerek kalmaz
    Didem17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler