Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kismet olursa haftaya alacagim ben de motoru. Gonlum siyah diyor ama beyazin da ayri bir sportif havasi var ve trafikte daha gorunur sanki. Sizce hangi renk ve neden? Tavsiyelerinize acigim.
    kimse alınmasın ama ben hep beyazları oyuncağa benzetiyorum

siyah benim şahsi görüşüm ama kararı sen ver ilerde ah demezsin
    Dezinho bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    orjinal lastik ebatı nedir arkadaşlar?

daha büyük ebat takınca ne gibi farklar oluyor denemiş olanların yorumlarını merak ediyorum

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Adam napmış öyle ya

Bu fotoğraflardan sonra Hyo'dan vazgeçip Cbr'a dönüyorum
    prohonda ve erays bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    öhöm :D

dondurmeye devam ettırelım

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar izmirden alacağım motoru maalesef karşı tarafın beni beklemeyip başkasına satmak istemesi yüzünden alamıyorum temiz az kmde arıyorum :(

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı ANKOV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benzemiş senin sorun. O kadar bu canavari kullananin bulunduğu ortamda hata yaptin diyebilecek olan yoktur tabi şu önemli takas ettiğiniz cihaz nedir?
    xx ile takas ediyorum. belli olmaz aldım ama şu özelliğini sevmiyorum diyen çıkar belki inazuma neden almadım. ninja alacaktım neyse bunu aldım olan oldu diyen çıkar belki diye sordum

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    merhaba arkadaşlar; honda cbr 250r 2014 çift farlı model almaya karar verdim. Honda Türkiye yetkilileri ile konuştuğumda bu modelin geleceğini, fiyat konusunda net bir bilgi olmadığını, fuardaki ilk parti malların fuarda satış yapan bayilere geleceğini, ikinci partinin Türkiye'deki diğer bayilere dağıtılacağını söylediler. 27 şubattaki motosiklet fuarında sipariş edildiğinde daha erken tarihlerde alabileceğimi duydum. Ben fuarda o modelin ön siparişini verdiğimde İstanbul dışındaki bayilerin herhangi birinden teslim alabilir miyim yoksa sadece İstanbul'dan mı teslimat yapılır. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

2 hafta önce araba aldım motorumu satayım dedim, cuma günü bir kaza yaptım araba pert. Yine cıbırıma kaldım bu yağmurlu günlerde. Allahtan satılmadı.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Çift farlıların gelmesi çok iyi olacak. Eski kasaların fiyatı bi anda dibi görür kanımca

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...35076095_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

buda benim beyaz atım
    soycan ve nemesis-83 bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar; honda cbr 250r 2014 çift farlı model almaya karar verdim. Honda Türkiye yetkilileri ile konuştuğumda bu modelin geleceğini, fiyat konusunda net bir bilgi olmadığını, fuardaki ilk parti malların fuarda satış yapan bayilere geleceğini, ikinci partinin Türkiye'deki diğer bayilere dağıtılacağını söylediler. 27 şubattaki motosiklet fuarında sipariş edildiğinde daha erken tarihlerde alabileceğimi duydum. Ben fuarda o modelin ön siparişini verdiğimde İstanbul dışındaki bayilerin herhangi birinden teslim alabilir miyim yoksa sadece İstanbul'dan mı teslimat yapılır. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
    Hocam o cbr 300r . Hatta konusuda açılmıştı. 250r bu kasadan devam. 300r da 50 cc lik bir fark yüzünden bir üst katagoriye girdiği için vergisi yüksek olucak. 15 bin gibi fiyatı olur tahminen. Sonu ninja 300 gibi olucak. Belki 1-2 tane görürüz yolda.
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift farlıların gelmesi çok iyi olacak. Eski kasaların fiyatı bi anda dibi görür kanımca
    Çift farlılar cbr300r. Cbr250r lar aynı kasadan devam.
    Cbr300 de aynı ninja300 gibi olacak belki 1-2 tane görürsünüz yollarda. 50 cc yüzünden 2-3 tl fiyat artıcak. Belkide daha fazla.Okadar sevinmeyin hemen
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o cbr
    Cbr300 de aynı ninja300 gibi olacak belki 1-2 tane görürsünüz yollarda. 50 cc yüzünden 2-3 tl fiyat artıcak. Belkide daha fazla.Okadar sevinmeyin hemen
    Banada bayi öyle dedi ama geçen gün videoyuda bn atmıştım cbr yazısının hemen altında 250 yazıyordu 2-3 defa bakmistim.tabi bayi aynı kasa devam diyo ama hayırlısı ;)

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07

güzel bir modifikasyon olmuş..
    erays, cece89, prohonda ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o cbr 300r . Hatta konusuda açılmıştı. 250r bu kasadan devam. 300r da 50 cc lik bir fark yüzünden bir üst katagoriye girdiği için vergisi yüksek olucak. 15 bin gibi fiyatı olur tahminen. Sonu ninja 300 gibi olucak. Belki 1-2 tane görürüz yolda.
    Daha önceden numaramı bıraktım ve Honda Türkiye'den aradılar, CBR 250R-500R çift farlı model gelecek, diye bilgilendirme yaptılar, hatta emin olmak için tekrar sordum, CBR 250R ile 300R kasaları aynı, 250R modelinin çift farlısı gelecek değil mi dedim, evet istediğiniz modelin fuarda tanıtımı yapıldıktan sonra satışa sunulacak dediler, bulunduğum şehirdeki Honda bayisine de gittim ve aynı bilgilendirmeyi yaptılar, siz nereyle görüştünüz? Ha bir de gelecek yeni modeller Honda'nın sitesinde yazılmış, CBR 300R bunların arasında yok. Link; http://honda.com.tr/honda/haberler/eurasia-moto-bike-expo-2014te-hondadan-9-yeni-mode

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Yarin ben de arayip bir sorayim. Cift farlisi gelecekse Mayista gelir ama bekleyebilirim. Ben de bu hafta almayi planlamistim motorumu. Aslinda Abs cok istiyorum ama getirmiyorlar memlekete. 300 cc de abs olacak mi o da belli degil ama herhalde abs.li olan gelse 17-18 fiyat cekerler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    beklicem 300cc alacam diyen arkadaşlara hayret etmemek elde değil ! abi motoru almamak için bütün olumsuzluk mevcut ! vergiden dolayı zaten esktra abartı fiyatla gelicek büyük ihtimal, ayrıca 300 cc bile değildi geçen bi arkadaş video yayınladı videoda da gözüküyordu 279 cc mi o civarda bişeydi yani arada 20-30 cc fark var onun için bekleyceğim demek bana garip geliyor, yine bekleyin ama o kadar bütük beklentilere girmek çok saçma olur.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklicem 300cc alacam diyen arkadaşlara hayret etmemek elde değil ! abi motoru almamak için bütün olumsuzluk mevcut ! vergiden dolayı zaten esktra abartı fiyatla gelicek büyük ihtimal, ayrıca 300 cc bile değildi geçen bi arkadaş video yayınladı videoda da gözüküyordu 279 cc mi o civarda bişeydi yani arada 20-30 cc fark var onun için bekleyceğim demek bana garip geliyor, yine bekleyin ama o kadar bütük beklentilere girmek çok saçma olur.
    o kadar cc farkına daha fazla ücret vermek bence de anlamsız ama CBR 250R modelinin yeni modeli gelecekse, eski kasayı almak anlamsız geliyor, aşağıdaki linklerde yeni kasa CBR 250R modeli bulunmaktadır ve bu model daha cezbedici durduğundan fuarı beklemek daha mantıklı geldi şu an.
    Link 1; http://www.youtube.com/watch?v=VA7zd2NrNnU
    Link 2; http://www.youtube.com/watch?v=Aws3EU7fmFA

Motosikleti
    Yamaha mt09
    o kadar cc farkına daha fazla ücret vermek bence de anlamsız ama CBR 250R modelinin yeni modeli gelecekse, eski kasayı almak anlamsız geliyor, aşağıdaki linklerde yeni kasa CBR 250R modeli bulunmaktadır ve bu model daha cezbedici durduğundan fuarı beklemek daha mantıklı geldi şu an.
    Link 1; http://www.youtube.com/watch?v=VA7zd2NrNnU
    Link 2; http://www.youtube.com/watch?v=Aws3EU7fmFA
    video çokta hondadan felan resmi bişey yok..

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çokta hondadan felan resmi bişey yok..
    gelirse alırız, gelmezse almayız, bu kadar basit aslında. Honda yetkililerinin bana verdiği bilgi geleceği yönde olduğundan yeni modeli bekleyeyim dedim ve bana verilen bilgiyi sizlere aktardım. Aslında merak ettiğim soru gelip gelmemesi değildi, fuarda sipariş edilen motosikletleri nasıl teslim alacağımızı sormuştum ama kaynadı gitti. Bir ay sonra fuara gidince öğrenirim artık.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    gelirse alırız, gelmezse almayız, bu kadar basit aslında. Honda yetkililerinin bana verdiği bilgi geleceği yönde olduğundan yeni modeli bekleyeyim dedim ve bana verilen bilgiyi sizlere aktardım. Aslında merak ettiğim soru gelip gelmemesi değildi, fuarda sipariş edilen motosikletleri nasıl teslim alacağımızı sormuştum ama kaynadı gitti. Bir ay sonra fuara gidince öğrenirim artık.
    Yarın aynı şekilde bende Honda TR'yi arıyarak bilgi alacağım. Buraya aktarırım durumu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler