Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kaan kardeşim bir gezi programı yapmıyorsunuz hani istanbuldaki cbrciler olarak çok pasifsiniz bence tekirdağa köfteye gidin mesela

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250

sanırım bu eksoz ses konusunda başarılı gibi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bir video daha var 2.05 dakikalık onuda izlemek gerek leo vince gp corsa harbiden susturucusuz sesi güzel yakalamış bence ebaydan 233 dolara var türkiyede satan yok sanırım

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir video daha var 2.05 dakikalık onuda izlemek gerek leo vince gp corsa harbiden susturucusuz sesi güzel yakalamış bence ebaydan 233 dolara var türkiyede satan yok sanırım
    şimdiye kadar dinlediğim en tok ve kaliteli ses

http://www.leovince.com/en/catalog-h...011_2012/15404

burda sound kısmından sesi dinleyebilirsiniz.
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    akrapovicte fena değil sanki ama leo vince daha güzel bence.sound kısmındanda dinledim harbiden iyi leo vince.ebayda var ordan nasıl alabiliriz nasıl ederiz bir akıl verin yurtdışından alışveriş yapanlar

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    akrapovicte fena değil sanki ama...
    Akrepinde, malzemesi, birleşim detayları, duruşu, ara boruları falan çok baba duruyor, daha bi bütünleşiyor CBR la Sesi Leo' dan daha cılız ama kalitesiz tırt değil yinede
    tuc bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    işte sesler hemen hemen yakın ama leo vince daha tok ses veriyor çok az bir farkla beğendim harbi ebaydan alışveriş nasıl yapabiliriz ya 233 dolar diyor gümrük vergisi felan filan olayları varmış

Motosikleti
    Honda NC S
    işte sesler hemen hemen yakın ama leo vince daha tok ses veriyor çok az bir farkla beğendim harbi ebaydan alışveriş nasıl yapabiliriz ya 233 dolar diyor gümrük vergisi felan filan olayları varmış
    Ebay diilde, şu Çağdaş' ın falan alışveriş yaptığı Alman sitelerinde varsa, onlar vergiyi fiyattan düşüyor, TR' ye gelince gümrükte ödüyorsun. Yani totalde aynı paraya hiçbir vergi binmiyor gibi bişeye geliyor (muş )
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet çağdaş abi söz sende

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Tek silindir motorada performans eksozu akıl işi değil. PATAPATAPATAPATA... Bu nedir yaa? Rezillikten başka bir şey değil. Su motoru gibi. Orjinalini bozmayın bari sayın arkadaşlarım. Arkadaşımın biri taktırmış CBR 125 e. Yolda gittiğimiz yerde kafadan beyinden ediyor. Öteden git dedim bir gün rahatsız ediyorsun yolda dedim....

Hadi 4 silindirlik bir makinada taksan tatlı bir ses alırsında 250 lik bir motor içinde verilen paralara yazık. Bi defa hepsinde ses aşağı yukarı aynı... Ben hiç fark göremedim...
    kakare, culers, barodi ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindir motorada performans eksozu akıl işi değil. PATAPATAPATAPATA... Bu nedir yaa? Rezillikten başka bir şey değil. Su motoru gibi
    O PATAPATA' nın ben kedi canını yirim de işte CBR da o olmuyor abi o PATAlar, alet devirli çalışıyor malesef :/ Yoksa O PATAPATA lar sayılabilir olsa CBR' da, her gece yanında yatarım

Bazıları PATA sever abi anlayış lütfen

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindir motorada performans eksozu akıl işi değil. PATAPATAPATAPATA... Bu nedir yaa? Rezillikten başka bir şey değil. Su motoru gibi. Orjinalini bozmayın bari sayın arkadaşlarım. Arkadaşımın biri taktırmış CBR 125 e. Yolda gittiğimiz yerde kafadan beyinden ediyor. Öteden git dedim bir gün rahatsız ediyorsun yolda dedim....

Hadi 4 silindirlik bir makinada taksan tatlı bir ses alırsında 250 lik bir motor içinde verilen paralara yazık. Bi defa hepsinde ses aşağı yukarı aynı... Ben hiç fark göremedim...
    bende helikopterin yerden kalkarkenki çıkardığı sese benzettim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    akıl işi değil ne birader herkesin zevki zevk tek akıllı adam sen misin kimse zevkinin hesabını vermek zorunda değil ne dediğinin farkında ol.bizde biliyoruz 4 silindirden sesin iyi çıktığını en azından bundada biraz güzel ses yakalamaya çalışıyoruz orjinali çok mu iyi sanki.ben leo vincenin egzozu beğendim kimseyede bundan dolayı hesap vermem kimseye aklımı sorgulatmam

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    akıl işi değil ne birader herkesin zevki zevk tek akıllı adam sen misin kimse zevkinin hesabını vermek zorunda değil ne dediğinin farkında ol.bizde biliyoruz 4 silindirden sesin iyi çıktığını en azından bundada biraz güzel ses yakalamaya çalışıyoruz orjinali çok mu iyi sanki.ben leo vincenin egzozu beğendim kimseyede bundan dolayı hesap vermem kimseye aklımı sorgulatmam
    sakin ol şampiyon

ramazan kendi fikrini söyledi hemen atar yapmayın
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

evet çağdaş abi söz sende
    Ben sadece ekipmanı Alman sitelerden alıyorum. Two bros egzozu ebayden almıştım, satıcıya "commercial sample" yaz, 75 usd civarı yaz demiştim. O da yazmıştı, gümrük ödemeden geçti.
    tuc, ferdinandd ve rummenigge bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    gardaş insan kendi fikrini ben egzozu beğenmiyorum orjinali daha hoş rahatsız edici sonradan takılan egzoz diyerek belirtebilir.akıl işi değil ne demek yani
    sailor33 bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Kimse kızmasın bizim Cbr egzoz gitmiyor. Çağdaş da Two bros egzoz vardı birlikte yol yaparken kafa şişiriyordu bi kerede motor değiştik hepten kafamı ütülemişti. Ama hafta sonu 2006 model bi Fazer baktık arkadaşa ben sürdüm test için bi 15 km kadar Two bros egzoz vardı üzerinde böyle bi keyif yok usta gerçekten ben bu tür aksesuarlara para vermem onunla gezerim derim ama Fazer gitmişti sesi harikaydı kafa ütülemiyor rahatsızlık yok on numara yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

kaan kardeşim bir gezi programı yapmıyorsunuz hani istanbuldaki cbrciler olarak çok pasifsiniz bence tekirdağa köfteye gidin mesela
    hahaha sen hala unutmadın mı Kaan zaten gelmiyeni kalaylıyor

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kızmasın bizim Cbr egzoz gitmiyor. Çağdaş da Two bros egzoz vardı birlikte yol yaparken kafa şişiriyordu bi kerede motor değiştik hepten kafamı ütülemişti. Ama hafta sonu 2006 model bi Fazer baktık arkadaşa ben sürdüm test için bi 15 km kadar Two bros egzoz vardı üzerinde böyle bi keyif yok usta gerçekten ben bu tür aksesuarlara para vermem onunla gezerim derim ama Fazer gitmişti sesi harikaydı kafa ütülemiyor rahatsızlık yok on numara yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

hahaha sen hala unutmadın mı Kaan zaten gelmiyeni kalaylıyor
    hayır ne güzel konuya yorum yapmadım arada kaynar gider dedim de olmadı gene geçen ayarladım ama pek katılım olmadı küçük bi grup olduk bakalım gene olur inşallah buluşma
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır ne güzel konuya yorum yapmadım arada kaynar gider dedim de olmadı gene geçen ayarladım ama pek katılım olmadı küçük bi grup olduk bakalım gene olur inşallah buluşma
    benim vardiyam uymadı o yüzden hiç ses etmedim yoksa takipteyim
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu arada ramazan arkadaşa biraz sinirlendim işte çok yorulunca biraz atar yaptım ama akıl işi değil lafı hoş değildi.atar yaptığım için kusura bakma arkadaşım.
    rummenigge ve kakare bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler