Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bilgi icin tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler honda ile ninja arasında kaldım yardım edin .
    hodanın size göre tercih sebebi nedir
    bu konu çok var ama olsun benim için yeni
    honda 2013 ninja 2012 ikiside 2000 km de
    basit ve anlaşılır olarak anlatın şimdiden herkeze teşekkürler
    ninja çift silindir 100 üstü hızlarda dha atik davranabiliyor hondya göre ama kalkışta honda azıcık önde çnkü 1,8 n/m tork daha fazla üretiyor.yüksek hızlarda beygir farkndan dolayı ninja atik ve max hızda +10 15 cvarı dha fazla.fakat bunun karşılığnda yakıtı 4,5 5 ltrelere kdr çkabliyr diye duydum bzzat denemedm.honda iste 3,8 litreyi ben şahsen şehiriçi ve seri kullanmama rağmen geçemedm değişken kullanımda 3,5 lt yakıyor.göstergeler hondanın dijital ninjanın analog.görünüş meselesine girmicem zevk meselesi herkesn farklı ikisinde birebir foto değilde canlı gör öle karar ver derim.hondann sevisi daha yaygın ve 2. elde zarar etmiceğin bi motor satarken.kawayı blmyrm ama oturuşu falan hondann ss tam değil bunuda bilmende fayda var ama daha konforlu olduğunu söyleyeblrm.ninja nasıldır bilmiyorum.ekonomklk diyorsan honda.biraz daha hırçın olsun masrf önemli değil diyosan kawa
    2 Teker bir başka !

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler honda ile ninja arasında kaldım yardım edin .
    hodanın size göre tercih sebebi nedir
    bu konu çok var ama olsun benim için yeni
    honda 2013 ninja 2012 ikiside 2000 km de
    basit ve anlaşılır olarak anlatın şimdiden herkeze teşekkürler
    Honda Tek silindir olması ile Yakıt avantajı sağlıyor ve torku yüksek bi makine.
    Honda Kawasakiye göre servis ağı daha geniş ve 250 r parçaları cok ucuk kaçık değil.
    Honda Görsel Olarak bakarsak Göstergesi Dijital. Daha Hoş geliyor bana Kawasakiye nazaran.

Kawasaki Çift Silindir bi motosiklet. Hondaya bakarak testlere bakarsanız dünya test var. Uzun yolda Hondayı yiyor.10-20 km var son hızları arasında.Ama kalkısta Hondayı yiyecek motorda yok 250cc sınıfında.
    Kawasaki Yedek parçası Çok Pahalı burda arkadasım var oradan biliyorum.
    Kawasaki Çift Silindir çift buji dmek masraf arkadas

ben Hondadan yana kullanıyorum tercihi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    hepiniz sağolun benim için yeterli
    herkeze teşekkür ediyorum

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    dostlar benim sorum cvp verecek yokmu.
    radyatöre normal su ile antifirizmi koyuyosunuz.
    ve nekadar koyuluyor

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Ben direkt antfirizli su koydurmustum eksiltme yapınca,mavi ve yeşil renkte 2 secenek vardi,servisi arayıp sormustum ama hangisi oldugunu unuttum,arayıp sorabilirsin,miktarını da deposundaki gostergeye gore ayarlarsın

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar benim sorum cvp verecek yokmu.
    radyatöre normal su ile antifirizmi koyuyosunuz.
    ve nekadar koyuluyor
    yazın su koyabilirsin ama kışın antifreze koyman şart kaç litre olduğunu servisine sorman lazım

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Yanda sogutma suyu ek depo var ynls hatrlamiyorsam sag ayaklgn hemen orda max min degerleri arasnda olacak seklde doldurcaksn motoru dik tutrak.litre baznda kitpckta yaziyordu ama yanls htrlamiyorsam 1.7 lt miydi neydi ama kesnlkle emn deglm buna gore hareket etme derm.su olayna gelnce ozel sogutma sulari bulunuyor hazr antfrizli fln onlrdan al kullan dha iyi sogutma sagliyor sonra sknti yasamayasn sen honda servisi arayp sor en dgru blgiyi onlr verecektr

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Selam,
    Motorumun zincirini satıyorum. 2 adet anahtarı bulunmaktadır. Linkteki ürün. çok sağlam bir ürün 170 cm boyunda fakat biraz ağır. Herhangi bir sorun yoktur zincirde.
    http://www.motoplus.com.tr/urun/32287125287/ABUS-1010-170-CITY-CHAIN
    Sitede 380 TL diyor. 300 TLye bırakırım (henüz sahibine koymadım forumdan 280 olur en son). İlgilenen pm atabilir.

Motosikleti
    Arkadaslar deri mond ve eldiven marka/model onerebilirmisiniz? Ls2 kask markasi nasildir ,gordum gorunusu guzel ama kullanan varmi? En pahali kask modeli 220 tl ve testlerden 4 yildiz almasi beni cok sasirtti ! (kask icin 500tl mont icin 700tl eldiven icin 100tl butce ayirmayi planladim) Cevap veren herkese tesekkurler

ozgurs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbr 250r Tricolor
    Kask olarak ben shark s900c de karar kıldım uzun araştırmalar sonucu ve gözlük kanallı olması sebebiyle.
    Mont olarak da Revit Tarmac Air bakabilirsin...700 Lira ayırmışsıınız gerçi daha iyileri vardır mutlaka.

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar deri mond ve eldiven marka/model onerebilirmisiniz? Ls2 kask markasi nasildir ,gordum gorunusu guzel ama kullanan varmi? En pahali kask modeli 220 tl ve testlerden 4 yildiz almasi beni cok sasirtti ! (kask icin 500tl mont icin 700tl eldiven icin 100tl butce ayirmayi planladim) Cevap veren herkese tesekkurler
    Bugraaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Oneri icin tesekkurler ,guzel bir kask , bahsettiginiz mont guzel ama deri degil , deri daha guvenli olur gibi bir gorusum var

Beyler cbr 250r anahtar teslim son fiyat konusunda bilgisi olan varmi ?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı tilki_emrah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler cbr 250r anahtar teslim son fiyat konusunda bilgisi olan varmi ?
    honda müşteri hizmetleri en son bilgileri verir:0212 234 66 32

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı ozgurs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask olarak ben shark s900c de karar kıldım uzun araştırmalar sonucu ve gözlük kanallı olması sebebiyle.
    Mont olarak da Revit Tarmac Air bakabilirsin...700 Lira ayırmışsıınız gerçi daha iyileri vardır mutlaka.
    benim kullandığım kasktan alıyorsun demek.orjinal fransız üretim; çok rüzgar yapıyor haberin olsun. dayanıklı sağlam ancak çok rüzgar var ses giriyor içeri başka bişey duyulmuyor. ne korna sesi nede bişey sadece rüzgar. yüksek hızlarda basınçlı bir rüzgar ile kulak ağrı yapıyor bilgilendirmiş olayım.

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ozgurs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bende kaskı değiştiricem yakın zamanda bende shark düşünüyorum eğer kafama tam olursa... Ancak s900c ne kadar agresif ve güzel gözüksede thermoplastic olması dezavantaj... o kadar para vereceğine benim gibi vision R veya speed R bakmanı önderirim özel dokuma fiber kasklar olduğu ve aralarındaki fiyat farkının çok az olması çok önemli bir olay...

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    benim bi arkadaş alacak bugun db motordan fiyat aldık 10800 lira

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'dan Bering Kingston aldım 800 TL fiyatı var korumaları Dainese/Revit gibi markalardan daha güvenli duruyor. Derisi kalın, beli uzun. Bellik takmadım şimdiye kadar açılma da olmadı hiç. Hareket halinde sıcak fazla etkilemiyor ama kırmızı ışıklarda ya da kalabalık trafikte halin perişan. Tabi hangi deriyi alırsan al durunca yakacaktır ama bunun havalandırması gayet iyi.

Kask olarak da AGV K-3 aldım. 199 € fiyatı var renkleri modelleri geniş oldukça da alımlı. İçi komple çıkabilir yıkanabilir. 120 geçince rüzgar ses yapıyor ama daha yüksek kalitede de olur mu o kadar ses bilmiyorum. D kancası yok tek eksiği o bence. 32-33 derece sıcakta giydim içine de balaklava kullanıyorum tek damla terlemedi kafam. LS2 nasıldır bilmiyorum ama havalandırması yetersizse kapalı kask çekilmez.

Eldiveni de eski model alırsın kimse anlamaz ne de olsa. 200 liralık eldivenler 100 lira civarına düşüyor.

O kadar masraf yapmışken bi 50 TL'de dizlik alsan tamam bu iş.
    Bugraaa bunu beğendi.

Hoba 10300 ..10500 den 10800 nereye gidiyo bu fiyatlar malum talepte yogun.eyvallah tsklr

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında eskiden öyle derdim..yani 20 milyar motora verilmez arabaya verilir diye..honda cbr 250 r kullandıktan sonra düşüncelerim değişti..ani hızlanması,güçlü torku,düşük hızlarda verdiği keyif ve daha pek çok şey düşüncelerimi değiştirdi..hatta bazen kendime diyorum ki bundan sonra seni 600 lük değil binlik motorlar tatmin eder..ama cbr dan çok memnunum,aldığımdan beri çok güzel günler yaşadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

hatta cbr 250 r nedeniyle forumdan da koptum,mesaj yazamıyorum pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

hatta hatta İNşaallah cbf 1000fa abs nasip olur diyorum

Motosikleti
    cbr 250R
    eski mesajlara bakarken tankslap olaylarının içine düştüm hemen videolar araştırma falan hocam inşallah ne benim nede başkasının basına gelir yüksek hızdada olan var düşük hızdada olan var peki anlamadığım bir anda olan bir olay nasıl bir önlem alınması gerekli???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler