Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    ozaman banada ateş ve aslanı ortadan kaldırmak gerekiyor değerli yorumlarınız için teşekkürler. yarın ilk işim ateş ve aslanı çıkarmak olucak.
    freesub bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 tl e anes motorda ücretsız çektiler şeridi.saolsunlar. bi kaç olumsuz yorum daha alırsam buyuk karenajdaki cbr yazsının üstündeki alev desenini kaldırabilirim.
    diğer taraf olmuyor aynı ebatta gelmiyor alt sakal.
    Alev desenini bencede kaldır hatta arka grenajdaki sticker ıda tabi senin motorun ve zevkler ve renkler tartışılmaz ona bişi diyemem sakal çok güzel olmuş ama peki şöyle yapsan yatay olan küçük honda yazısını söksen orda hiç bişi yazmasa??
    barodi bunu beğendi.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Motor güzel rengi zaten on numara ama alt sakaldaki honda yazılarını sökersen motor bence daha asaletli olacak ateş ve aslan için yorum yapamayacağım telefondan pek net çıkmamış.
    barodi bunu beğendi.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abi aslan ve alev biraz kalitesiz ürünler önceden bisiklete yapıştırırdım ben ve honda gibi bir motosiklete yakışmıyor açıkçası ama alt sakal on numara olmuş müthiş.(alev ve aslan her ne kadar kalitesiz ürün olsada göz alışınca güzel duruyor aslında tek kötülüğü kalitesiz)
    barodi bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Motorun geneli beyaz olduğundan alt sakal yakışmış bence güzel olmuş. Bununla birlikte bütünlüğü sağlamak için jant şeridini ben olsam parçalı beyaz tercih ederdim siyah jantta çok harika olurdu bence bir dahaki jant şeridinizi beyaz deneyin derim. diğer sticerları acilen çıkartın bence.
    barodi bunu beğendi.

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    İstanbul Motosiklet ve Bisiklet Festivali Başlıyor 24-25-26 Mayıs 2013
    gitmeye hevesli varsa paylaşsın aynı güne denk getirelim. Arada kendi festivalimizi de yapmış oluruz...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 beyaz renk hondamın alt sakalını teyzeoğluna boyattım üstünüde sticker ile honda yazdık. bu arada jantlarıda kırmızı şeritle süsledik. nasıl olmuş?
    http://img703.imageshack.us/img703/9...0521151748.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img21.imageshack.us/img21/694...52726kopya.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/1...54758kopya.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/2973/...54823kopya.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/6987/20130521155327.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/1...0521155411.jpg

benim görüşlerim
    jant şeridi iyi bence beyaz kötü olabilir
    bıyık ve maşadaki honda yazılarını sök
    o aslan ve alevi hemen sök çok kötü
    keşke ön camı mavi almasaydın.siyah daha iyi olurdu
    bider tiger falan full karbon egzoz la harika olur
    barodi bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Bugun izmir honda yukseliste 1000 km bakimini yaptirdim

Goruslerimi yazmak isterim arkdaslar

Yag filitresini ve yagini degistirdiler ( castrol 10x40) 75 tl hepsi

Baskada hic bisey yapmadilar ne zincire baktilar temizlediler ne debriyaja ne frene hic biseye

Birazdan internet sitesine girip ayni bu sekilde yazacagim

Bundan sonrada ne olursa olsun oraya gitmeyecegim

Uslara dedigim halde tamam biz kontrol ettik hic biseyi yok diorlar :s

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Deep_far çok güzel bir olaya deyindin. 1000 Km de nerele dikkat edilmesi lazım bende açıkçası bilmiyorum. ana bakımlar 6 bin-12bin-24bin... dediler bana onun harici 3 binde bir gibi yağ değişimi lazımmış. doğrusu bumudur harbiden de?

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Psychocake bende simdi kitapciktan baktim ama bin km den sonra direk 12 servis bakimi yazmis 6 bn e bisey yazmamis

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    saol bilgi için

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    servis bakımı 1000-12000 bakımıdır bunun harici servis keyfi bakım için çağırıyor. Ama motosikletinizin sağlığı için 3000km de 1 yağ yağ filtresi değişimi yararınıza olur.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alev desenini bencede kaldır hatta arka grenajdaki sticker ıda tabi senin motorun ve zevkler ve renkler tartışılmaz ona bişi diyemem sakal çok güzel olmuş ama peki şöyle yapsan yatay olan küçük honda yazısını söksen orda hiç bişi yazmasa??
    olabilir.
    neden olmasın

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun izmir honda yukseliste 1000 km bakimini yaptirdim

Goruslerimi yazmak isterim arkdaslar

Yag filitresini ve yagini degistirdiler ( castrol 10x40) 75 tl hepsi

Baskada hic bisey yapmadilar ne zincire baktilar temizlediler ne debriyaja ne frene hic biseye

Birazdan internet sitesine girip ayni bu sekilde yazacagim

Bundan sonrada ne olursa olsun oraya gitmeyecegim

Uslara dedigim halde tamam biz kontrol ettik hic biseyi yok diorlar :s
    ben 1000 km bakımını yaptırırken liste şeklinde motosikletin nelerine baktırmak istediğimi de yazdırmışlardı. bende debriyajın ayarlanmasını söylemiştim ki sağolsunlar ayarlamışlar. Ordaki usta zaten 1000 bakımı işçilik alınmadığından neyi varsa söyle ayar çekeriz diye söylemesi hoş yani xD

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    1000 bakımında işçilik ücreti yok arkdaşlar. 15tl yağ filtresi 1.5tl yağ tapası 1.5lt de yağ alıyor işte markaya göre değişir 25tl olsa litresi totalde 54tl yapar bakım bunun üzerindeki rakamlar uçuk.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galerilerde cbr250r yok diye almıyorlar.Bari hyosung bakalım dedik 2 tane bayi aradım haziranın 3. Haftasına gün verdi diğer bayi ise temmuzun 3. Haftasına gün verdi honda bayisini aradığım da gayet güzel bir şekilde telefonu açtılar bayinin ismini vermiyorum.Ne zaman geleceğini sordum hangi renk gelecek dedim kaç tane gelecek deyince telefondaki bayan ne yapcan ortak mı olacan diyince biraz moralim bozuldu.
    hocam sana sabah cevap yazacaktımda arada kaynadı. yerinde olsam o kadını honda genel merkeze şikat ederdim. öyle bi terbiyesizlik yapmaya hakkı yok. ben motosikletimi aldığım yerde adamlar şeker gibi valla. zaten sonra hondadan bana 1 ay sonra dönüş yaptılar ve bayi hakkında puanlama yaptırttılar. eğer ki oradan almak gibi bi mecburiyetin falan varsa döşe düşük puanları...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 bakımında işçilik ücreti yok arkdaşlar. 15tl yağ filtresi 1.5tl yağ tapası 1.5lt de yağ alıyor işte markaya göre değişir 25tl olsa litresi totalde 54tl yapar bakım bunun üzerindeki rakamlar uçuk.
    ben 70 tl ye yaptırmıştım =/ faturada

yağ filtresi 1 adet 12.09
    yağ filtresi kapak contası 3,56
    yağ tapası pulu 1,27
    motor yağı 10/50 2 adet 21,19 = 42,38 toplam kdv siyle işte 70 tl oldu

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Zaten geçirebilecekleri tek nokta yağ size ekstradan 0.5lt fazla yazmışlar geri alsaydınız bari yağınızı.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1000 km bakımını yaptırırken liste şeklinde motosikletin nelerine baktırmak istediğimi de yazdırmışlardı. bende debriyajın ayarlanmasını söylemiştim ki sağolsunlar ayarlamışlar. Ordaki usta zaten 1000 bakımı işçilik alınmadığından neyi varsa söyle ayar çekeriz diye söylemesi hoş yani xD
    bu işin kişiden kişiye değişmesi yanlış bişey bence honda bu ya kurumsal bişey bi ceklist bile yok

ben yanına gittiğimde ban " bey efendi çizgileri geçmeyin kamera kayıt edıyor " dıor adamın yanına yaklaşıp bişey diyemıyoruz ki :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sana sabah cevap yazacaktımda arada kaynadı. yerinde olsam o kadını honda genel merkeze şikat ederdim. öyle bi terbiyesizlik yapmaya hakkı yok. ben motosikletimi aldığım yerde adamlar şeker gibi valla. zaten sonra hondadan bana 1 ay sonra dönüş yaptılar ve bayi hakkında puanlama yaptırttılar. eğer ki oradan almak gibi bi mecburiyetin falan varsa döşe düşük puanları...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

ben 70 tl ye yaptırmıştım =/ faturada

yağ filtresi 1 adet 12.09
    yağ filtresi kapak contası 3,56
    yağ tapası pulu 1,27
    motor yağı 10/50 2 adet 21,19 = 42,38 toplam kdv siyle işte 70 tl oldu

marka fiyatları nedir aceba yağların castrol 10 40 koydu :Sbi buçuk lt yi biraz aştı geri kalanını almakta hiç aklıma gelmedi

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    bende cumartesi günü yaptırdım balıkesir honda pekcanda 1000 km bakımını 80 tl tuttu. castrol 10-40 yağ, yağ filtresi, zincir germe, yağlama temizleme, lastik hava basınçları genel bakım kısacası işçilik ücreti alınmadı. Yağ filtresi değiştiğinde 1,800 yağ koyuluyormuş yağ filtresi değişmez ise 1.600 karter camından baka baka ayarladılar. yağ filtresi bir değişiyormuş bir değişmiyormuş yağ değişirken. Yakında güzel fotoğraflar gelecek beklemede kalın

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cumartesi günü yaptırdım balıkesir honda pekcanda 1000 km bakımını 80 tl tuttu. castrol 10-40 yağ, yağ filtresi, zincir germe, yağlama temizleme, lastik hava basınçları genel bakım kısacası işçilik ücreti alınmadı. Yağ filtresi değiştiğinde 1,800 yağ koyuluyormuş yağ filtresi değişmez ise 1.600 karter camından baka baka ayarladılar. yağ filtresi bir değişiyormuş bir değişmiyormuş yağ değişirken. Yakında güzel fotoğraflar gelecek beklemede kalın
    Abi bu nedir yaa bende bunu anlamadım bendede yağ filteri değişti 1600 gr yağ aldı makine 1800 gr çok abi kullanma klavuzunu neden yaptılar o zaman anlamadımki!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Ben yalnış okumuyorum demi arkdaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler