Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RİDER54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çiftsilindir glardıon teneke- skyjet150 - cbr250r
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşerim hayırlı olsun.Ersindenmi aldın.
    Motor ambalajından yeni çıkarıldıysa plastik malzemeye has koku olabilir.Yeni arabalardada benzer koku oluyor.(Ama yanık kokusu gibi değil tabi)
    saol teşekkür ederim abi evet ersinden aldım birazda atladı gibime geldi zaten ilgi alakada 0 ama naparsın adam sakaryada tek bayii , erimiş naylon gibi kokuyodu ama tam çözemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 kask kullanan kaç kişi var ve hangi modelini kullanıyorsunuz? Kullandığınız motorunuza göre memnunmusunuz kaskınızdan? Rüzgâr alma, aerodinamik yapısı bakımından nasıl?
    ff396 kullanıyorum dostum şu airbagli olandan ses yalıtımı rüzgar yalıtımı olsun çok güzel vizörü olsun ama buhar yapmıyo diyemicem onun haricinde kendini kanıtlamış bi kask ve bence gideri var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı RİDER54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ff396 kullanıyorum dostum şu airbagli olandan ses yalıtımı rüzgar yalıtımı olsun çok güzel vizörü olsun ama buhar yapmıyo diyemicem onun haricinde kendini kanıtlamış bi kask ve bence gideri var

Bende FF375 ya da 358 düşünüyorum. 396'dan tek farkı güneş vizörü olmaması. Tek problem buharsa, problem değil o Kafamda 25 liralık 6 senelik safebet marka bir kaskla dolaşıyorum. Allah'a emanet geziyorum. Bir kask almam lazım.
    RİDER54 bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    yeni cbr alan arkadaşlara hayırlı sürüşler diliyorum. Allah kaza bela vermesin
    RİDER54, Flash_9, b.dog ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

AristoCBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni cbr alan arkadaşlara hayırlı sürüşler diliyorum. Allah kaza bela vermesin
    Teşekkürler.
    Sağlıklı ve dikkatli olduğumuz sürece hep beraber iz inşallah. .
    RİDER54 bunu beğendi.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende FF375 ya da 358 düşünüyorum. 396'dan tek farkı güneş vizörü olmaması. Tek problem buharsa, problem değil o Kafamda 25 liralık 6 senelik safebet marka bir kaskla dolaşıyorum. Allah'a emanet geziyorum. Bir kask almam lazım.
    shoei multitec ya da Zeus 3000a yı öneririm

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marushin Kintaro Tavsiye ederim fiyatıda 300-350 tl arası gayet güzel, güvenli ve şekil.

Motosikleti
    Arkadaşlar bir ara cbr250'de 5.500 devirde eksantrik sesinden bahsediliyordu ne oldu o durum? Motoru alırken her vteste 5.500 rpm'demi yapıyor o sesi? Yada o ses motorun hor kullanıldığı anlamına geliyor diyebilirmiyiz?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    O sesin bir problem olmadığını söylemişlerdi bazı arkadaşların 5000km den sonra ses gitmişti 2012den sonrada hiç bu konu geçmedi. Sanırım ilk partide bu sorun oldu sonra hallettiler.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul kadıkoy tayfası. aksama cay ıcelım mı
    nerede olacaksiniz? bana sms atarsin olmadi caddede polisler hala aliyor motorlari valal goruyorum her gece.. ona gore

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    ilk olacak gıcır gıcır daha 100km deki motorumla. yer zaman paylaşın yeter

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Hani arkadaşlar yeni motorların fotoğraflarını hala göremiyoruz. Hadi ben bankanın kredi kartı limit yükseltmesini bekliyorum daha alamadım.

Aldığınız ekipmanları da paylaşırsanız yeni alacak bizlere ilham vermiş olursunuz.

Kazasız belasız sürüşler... Herkese hayırlı olsun.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    11.05.2013 Bursa-Gölyazı Gezim
    hava bugün yağmurlu göstermesine rağmen mükemmel bir hava vardı
    Çok sıcak ve cana yakın insanlar var orda ben bu kadarda beklemiyodum
    Telefonlarına motorcu Kaan diye kayıt ettiler valla
    fotoğrafları zar zor yükledim yurdun interneti biraz sıkıntılı :/
    Fotoğraflarımın bi kısmı;

Uploaded with ImageShack.us

ödemiş35, M.balibey, tuc ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ceketin çok güzelmiş güle güle giy. Bende aynısından almayı planlıyorum

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Bir kaç foto da benden, bugün ki aydos gezimden..

Flash_9, omerta, KeaSH-07 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    2013 modeller süper vallahi Siyah jant ve egzos olayı iyi olmuş... Satmayaydım iyiydi...

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 modeller süper vallahi Siyah jant ve egzos olayı iyi olmuş... Satmayaydım iyiydi...
    bende iyi ki 2012 model almışım diye seviniyorum açıkçası bence de 2013'te aşırı siyaha kaçırmışlar ve nedense motoru renk olarak boğmuş, jant ve egzozun açık olması bence daha göze hitap ediyor..
    Tabi ki zevk meselesi
    uthec bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    güzel fotolar inş bir iki güne bende koycam fotoları
    Dezinho bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R 2013
    Herkese selam. Arkadaşlar aranızda yeniyim.Yeni dediğime bakmayın, bayadır takipteyim anca üye olabildim.09.05.2013 tarihi itibariyle 2013 model beyaz renk Honda CBR 250r e kavuşmuş bulunmaktayım. En kısa zamanda fotolarımı ve yorumlarımı paylaşmaya başlayacağım. Tabi teknik bilgiler için sizin yardımınıza da ihtiyacım olacak. Muğla Yatağan da ikamet ediyorum. Kuşadası MNR den aldım. İlk gün 170 km yol yaptım, ilk izlenimim gayet olumlu.

Motosikleti
    Abi bu Aydos denilen güzellik diyarı İstanbul'un neresinde acaba? Şehir İstanbul gözüküyor ordan bağdaştırdım. Bende gitmek isterim buraya çok güzelmiş
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Selam.. nihat hocamla bu motor hakkında görüşuyoruz zaten..size de sormak istedim

cbf 150 kullanıcısıyım..bu sene 2-3 kere Tekirdağ-Ankara yapma planımız var ve haliyle çok sevdiğim motorum yetmiyor..

cbf 250 de düşüncelerim arasında..

bugun bi gezide arkadaştan izin istedim..denedim. yüzsüzlük yapmadım kullanmak için izin istemedim ama üstüne oturdum. oturuş pozisyonu çok iyi. ayaklar tam sığıyor. ben biraz uzun boyluyum, ayaklarımı büktüğüm zaman grenajdan taşmıyor. bu çok iyi. motorun ön camı uzun değil bu bence noksan..

en önemli meraklarım..
    - ön rahat ama eşimle gezdiğim için ve uzun yol yaptığım için arka koltuk bana çok rahatsız edecekmiş gibi geldi. hiç rahat değil gibi sani..bunu Nihat hocama da demiştim, alakası yok demişti.babası arkada olduğunda bu diğer motorundan ( cbf150 den ) daha rahat dedeğini bana söylemişti. şaşırmıştım sahbsen.. bunu birkaç yerde daha okumuştum.. bugun yine baktım, yine şaşırdım
    - en önemli diğer şey..vites yükseltirken çok iyi ama düşürürken ayaklarım çok sakılıyor.. yani ayakkabı ucunu kendime doğru çok çekmek zorunda kalıyorum ve bu da rahatsız edici. ama ben 47 numara ayakkabı giyiyorum..sanırım en etken o..demem o ki, bu duruma alışabilir miyim acaba bu motoru alsam.. ?

Almak dedim de aklıma geldi .. bi maxi scooter a kayıyorum, bi inazumaya bi cbr 250 ye.. naaaptığım belli değil yani

arkadaşlar, sizden uzun uzun anlatmanızı beklemem..bu motoru merak eden adam oturur saatlerce yazılanlar bakar aradığı soruyu orda bulur zaten..ama sizden şunu istiyorum, bu vites küçültmedeki rahatsız edici ayak pozisyonu hakkında bilgi..

bol keyifli ve güvenli sürüşler herkeze..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler