Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF 1000 FA
    Arkadaşlar motosikletimi satıyorum. Sorunsuz ve masrafsız.

İlgilenen arkadaşlar ilan üzerinden bana ulaşabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-250-r-6000km-de-tertemiz-122828658/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şimdi Pazarbaşı Hondadan geldim, toplam 248 tl tuttu. bana fazla geldi biraz.
    Endustriyel temizlik malzemesi neydi acaba. Bi tüp wd40 6 lira O yağın fiyatı normalde 16-18TL civarı diye biliyorum...

İşçilik 30 lira çok değil bence. Balatalara gelince orjinal ise CBF fiyatları da bu (bazı servisler orjinal kullanmayabiliyor :/ )

Hondanın kullandığı balataların performansı gayet iyi ama ömürleri genelde kısa olur :/ Sürekli dur-kalk trafikte kullanılıyorsa 5000de bile değiştirilmesi gerekecek hale gelebiliyorlar.

Toplama bakınca fazla geliyor ama tek tek düşününce öyle gereksiz bi fiyat yüklenmemiş bence, herşeyi dışardan temin edip işçiliğini kendin yapsan 50-60 lira karın olurdu, değer değmez bilemem

Balataları laylowun dediği gibi ebaydan falan alsan ve montajı elinden geliyor olsa (gerçi bi usta 5-10 liraya takar) ozaman ancak zaman ayırmaya değer bi karın olurdu, yoksa normal bence
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

www.wemoto.com 'dan EBC "GG" organik balata 99 TL'ye kapıya geliyor, 3-4 günde üstelik. Orjinali Nissin "FF" organik balata ise kdv dahil 149 TL imiş. EBC'ler önde bende biraz ses yapsa da çok daha iyi tutuyor, FF yerine GG olmasından muhtemelen. Veya EBC Sintered "HH" balatalar 128 TL.
    Bir de yağ 2 lt yazıyorlar hep, kendin götürmeni tavsiye ederim. Mobil yağ hiç iyi değil.
    ferdinandd ve wolrath bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gece 30/1B maddeden abart egzoz var diye ceza yedim istanbul bagdat caddesinde.. 2 polis geleni geceni aldi, benimkini baglamadi ama 1 haftaa orjinali taktir ve trafik subeden dusurt kendini dediler.

Susturucuyu cikarmistim onun icin itiraz etmedim ama benim anlamadigim orjinali haricinde takili olan ixil marka egzozun da susturucusuyla desi kontrolu yaptiginda bile siniri asmamasi lazim ki poliste zaten desimetre yok, neyle olcum yapacak?

Artik o zaman ixil yatacak evde, orjinal egzozla mi dolasacagiz istanbul'da?
    kaza yapan kardeslerıme gecmısler olsun...

cıhancan uzuldum ya.caddede rahattım geldıgımdne berı bu haber bıraz soguttu acıkcası.bosu bosuna ceza mı verecegız ya

BU Akşam var mı cıkacak kımse? bıseyler ıcelım,laflayalım derım hazır havalar superkene

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.wemoto.com 'dan EBC "GG" organik balata 99 TL'ye kapıya geliyor, 3-4 günde üstelik. Orjinali Nissin "FF" organik balata ise kdv dahil 149 TL imiş. EBC'ler önde bende biraz ses yapsa da çok daha iyi tutuyor, FF yerine GG olmasından muhtemelen. Veya EBC Sintered "HH" balatalar 128 TL.
    Bir de yağ 2 lt yazıyorlar hep, kendin götürmeni tavsiye ederim. Mobil yağ hiç iyi değil.
    kalitesine bişey diyemem ama 0,5 lt mi geri aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cıhancan uzuldum ya.caddede rahattım geldıgımdne berı bu haber bıraz soguttu acıkcası.bosu bosuna ceza mı verecegız ya

BU Akşam var mı cıkacak kımse? bıseyler ıcelım,laflayalım derım hazır havalar superkene
    Avrupa yakasına gelin takılalım olamz mı?
    seigen bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F

16/23 çalışıyorum :-(

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah

çekmeye başlamışken okudum bunu :( ben de bi buluşma istiyorum ama yavaş sürüyorum , bunaltmayayım sizi :D (not:dede gibi )
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    pani / 3colore
    cagatay :benım kadar yavaş olamazsın hahe

bana 11 den sonra da uyar : ruzgar

jaki: valla bıtek arabanın ogs si var.eskı tıp essek kadar olan.onla da gecebılır mıyım bılmıyorum bu tarafa gelene ıcecekler benden

Motosikleti
    Yamaha FZ6N

Baris valla sirf ceza kesip yollasa eyvallah ama bir de baglamasi var, ben yalvardim resmen onun icin ceza kesip yolladi 1 hafta izin verip. Bugun trafik subeye gittim plakayi dusum yaptim. 1 hafta icinde bu islemi yapmazsan bir dahaki cevirmede direkt men ediyorlarmis.

Onun haricinde orjinal egzozu takip goturuyorsun trafik subeye, fotolarla birlikte, bir de gelip kendileri bakiyorlar.. hepsi ayri dert ve zaman kaybi.. Ozellikle gece caddeye girmesin performans egzozu olanlar. o gece 250likleri de durdurup bakti, ses yapmiyorsa, uzerinde yazi yoksa, direkt yolluyor devam diyor..

Bugun malesef ben de gelemiyorum.. Baris caddede cok dolanma

Ixil leri geri takarmiyim bilmiuyorum valla, bu sesiyle motordan sogudum, bildigin honda kinetic ondan bile daha cok ses cikiyor.

iyi haftasonlari herkese
    wolrath bunu beğendi.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    cagatay :benım kadar yavaş olamazsın hahe

bana 11 den sonra da uyar : ruzgar

jaki: valla bıtek arabanın ogs si var.eskı tıp essek kadar olan.onla da gecebılır mıyım bılmıyorum bu tarafa gelene ıcecekler benden
    Cuma trafiği dağılsın,ben gelirim seve seve..Tanışmış da oluruz hem..
    Saat,yer gibi konuları özelden yazarsan sevinirim Barış..
    Hatta direkt numaranı yaz

Motosikleti
    pani / 3colore
    saat-yer yok.kadkoy yakasında her yere gelırım ben
    ilk olarak 3kişi olmak yeterli gerisi geliyor zaten illa ki

ıletısım :
    543 220 32 7sekiz
    https://www.facebook.com/baris.dogan.399?ref=tn_tnmn

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceza kesip yolladi 1 hafta izin verip. O gece 250 leri de durdurup bakti, ses yapmiyorsa, uzerinde yazi yoksa, direkt yolluyor devam diyor..
    Bilmediğimden soruyorum, "üzerinde yazı yoksa" ne demek
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    mt-07
    Egzosun üzerinde marka yazmıyorsa demek oluyor..
    Polis amcaların ellerinde modifiye egzos markalarının listesi var,desibel olarak yasal sınırlar içinde olsan bile o markalardan birini görünce kesiyorlar cezayı!

Motosikleti
    Honda NC S
    Eyvallah

Abi ne garip, kafaya göre uygulamalar ya :/

Bende stickera ceza kesiyorlar zannettim

Motosikleti
    mt-07
    Kafaya göre,lakin polislerde artık puan uygulaması varmış.
    Ay içinde topladıkları 1000(rakamlar örnektir) puan için maaşlarına 1000 lira ekleniyormuş.
    Bu sebeple,motosikletliyken bile durdurup 'üfle' demişlikleri var!
    Bir alkol muayenesinde alkollü birini yakalamak demek kafadan 500 puanmış..
    Denetim iyi bir şey,o konuya lafım yok..Lakin niyet!...

Motosikleti
    pani / 3colore
    sımdıye kadar 3 kere durduruldum ben.egzoza hıc bakan olmadı.2 ehlıyetruhsat , 1de alkol muayenesı oldum

*

bu arada 21.30 da rummenigge ile MALTEPE SAHIL de bulusuyoruz. herkesi bekleriz
    rummenigge ve motosev2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250
    sımdıye kadar 3 kere durduruldum ben.egzoza hıc bakan olmadı.2 ehlıyetruhsat , 1de alkol muayenesı oldum

*

bu arada 21.30 da rummenigge ile MALTEPE SAHIL de bulusuyoruz. herkesi bekleriz
    barıs abı ısım cıkmassa bende kesın ordayım hep ordamı duracaksınz yer degisiklıgi olucak mı?

Motosikleti
    pani / 3colore
    cep numaram var kardesım,gelmeden once ararsın ;) kesın bısey yok suan dusundugumuz.

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    YARIN HONDA ANTALYA BAYİSİNİN AÇILIŞ TÖRENİ NEDENİ İLE NAKİT ALIMLARDA %5 İSKONTO YAPILACAKMIŞ. MOTOSİKLET ALMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bugün tek başıma belgrat ormanlarına gittim kafa dinleyip stres atmaya kuş sesi doğanın nefis kokusu baya kendime geldim.

Uploaded with ImageShack.us

yarında emirgan korusuna gidicem gelmek isteyen varmı?
    tuc, Volkan Serezli, seigen ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler