Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://hemenhediye.com/besiktas-daml...r-urun443.html

bak bu ürünü buldum hemde damla çıkartma
    aa güzelmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yanlış mesaj

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    O nedir arkadaş biraz daha kasılsa kalp krizi geçirecek!!!

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı gence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki titreşim konusunun ironik olduğunu söylerken titreşimin hissedilir ve rahatsız edici olduğunu düşündüğün için mi söyledin ve Barış sen bu motoru uzun süre kullandığın iiçin sorayım ben uzun yolda dahi olsa gideceğim hız 130 maksimum 140 diyelim bu hızlara çıktığında motorda hani motorun sesinden rahatsız olursun motor çok zorlandığındını son limitlerinde olduğunu hissettirir ya sesiyle titreşimiyle o şekilde bi his yaratıyo mu ki bu hızlarda sürekli kalacağımı çok tahmin etmiyorum açıkcası

nadiren de olsa iki kere ayağım uyuşmuştu uzun yolda...barışın da dediği gibi uzun süre 140 la gidilecek bi motor değil...110-120 ile süzüle süzüle güzel gidiliyo ama açınca da çıkıyo o süratlere güzelce...140-150 li süratlerde rahatsız edici bağırıyo
    wolrath bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    250 cc karşılaştırmasında en çok dikkatimi çekenlerden biriside en sondaki bide en kalitesi diye adama daelim dedirtio yanlış duymadıysam orası çok komik geldi :D çaktırmadan da mesaj vermiş barkın abi :D
    2 Teker bir başka !

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    123435539382. kez söylendi sadece renk değişimi oldu, özel renkler gelmedi,teknolojik değişiklik yok.
    Eyvallah dostlar son sayfalarda aradım göremedim -uzun zamandır 250cclerde kararsızım(1 yıldır parası hazır olmasına rağmen alamadım bir makine), saçma sapan megelliler'e falan bile baktım ama en başta düşünmediğim cbr'a karar verebildim en sonunda, bu yüzden eski konular hakkında bilgim yok maalesef-, sizin de dediğiniz gibi 2 kere sordum, honda'ya mail attım cevap gelmedi ondan merak ediyordum; cevap için teşekkürler(chemical ve tavares). Forza BJK :D
    tavares bunu beğendi.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    motorumu bugun yıkadım basınclı havayla hemen kuruttum zıncırını yagladım guzellık cıktı ortaya akabınde sagnak yagmur basladı ve otobanda 120+ hızlarda gıttım sonuc yarım saat sonra motor camur ıcınde ben boyle sansın :( hafta sonu gezısıne bu topıcten gıden var mı ??? tek cbr olmıyım
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/114069-2-gezimizde-nerelere-gidiyoruz.html ben ve bi motosiklet kullanan arkadaşım daha var inşallah bizde geleceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

garipçeye gidicez burdan gelmek isteyenvarsa pazar sabahı yola çıkıcaz gelmek isteyen varsa bu adresten takip edebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu bugun yıkadım basınclı havayla hemen kuruttum zıncırını yagladım guzellık cıktı ortaya akabınde sagnak yagmur basladı ve otobanda 120+ hızlarda gıttım sonuc yarım saat sonra motor camur ıcınde ben boyle sansın :( hafta sonu gezısıne bu topıcten gıden var mı ??? tek cbr olmıyım
    yanlız değilsin

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyim hayırlısı olsun. Benim lafımdan o anlamı sen çıkarmışsın abi. Beni şaşırtan da beni tanıdığın halde bunları düşünmen.Kimseye giydirecek biri olmadığımı da biliyorsun.(tanımasam başka türlü konuşurum mevzuuna hiç birşey demeyeceğim)
    lutfıcım son defa, acıklamalı mesajımı atıyorum.

bak ne demıssın?

"Modifiye böyle yapılır.motor için üretilen tüm aksesuarları takmak modifiye değildir."
    "Demek istediğim motorun elle değiştirilebilecek herşeyini değiştirmek ille de motoru güzel yapmaz,sonu apaçilik."
    "Birçok motorda bu elcikler var,genelde apaçi dediğimiz tiplerde,motorun rengiyle,görüntüsüyle alakasız elcikler var,sanki adı rizoma diye şekil oluyor"

dıyorsun kı neden alındın? alınmam ya da burada bırcok aksesuar takan arkadasların alınması ıcın daha ne yazman lazım? rızoma elcıgım var ve elle takılabılecek neredeyse tum aksesuarlara sahıbım.

"tanımasam başka türlü konuşurum mevzuuna hiç birşey demeyeceğim"

demıssın , ama daha once yazdıgın seye bakalım?

"Tanımadan yazsan anlarım"

kendı yazdıgınla celısıyor sanırım

bana mıllete apacı demeyı bılıyorsunuz dıyorsun ama benım "kardesım taktıgın seyler apacı olmus vb gıbı" bır tek mesajımı dahı bulamazsın...

ben tum bunlara ragmen sevdıgım bı kardesım oldugun ıcın ıyımser ve yapıcı konusmaya calıstım, ki hala da calısıyorum.lutfen buna da soguk,hayırlısı olsun gıbı bı mesaj atma
    avcagatay bunu beğendi.

Dostum çok şaşırmışsın ya ama o fotoğraflar çekilirken gayet rahattım kalp krizi riski falan yok kasılma hiç yok aslında bunu burda konuşmayada gerek yok . Ayrıca barkının videosunda test edilen motorlar farklı olsada cbr de hepsinden biraz var bence konfor konusunda görünüş açısından üst sıralarda ve en önemlisi yakıt yol tutuşu kullanılabilirlik açısından tercih edilebilir ve yedek parça fiyatları konusunda insanı üzmeyecek cinsten bir motor ben bu yüzden yine hepsinin arasında ortalamaya vurduğumda bir adım önde tutuyorum hondayı .Titreşim konusunda yorum yapan arkadaşlara teşekkürler tek silindirden dolayı belli devirlerde titreşim var sanırım ama tüm kullanıcılar videoda motorları kullanıp arkasından unutmamak için elindeki kağıtlara not alıyorlar ya görüşlerini, titreşimde dahil hiç bir konuda (kendi motorlarına alışkın oldukları halde) olumsuz bişeyden dert yanmamışlar cbr'yle ilgili buda olumlu bir referans bence

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/114069-2-gezimizde-nerelere-gidiyoruz.html ben ve bi motosiklet kullanan arkadaşım daha var inşallah bizde geleceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

garipçeye gidicez burdan gelmek isteyenvarsa pazar sabahı yola çıkıcaz gelmek isteyen varsa bu adresten takip edebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

yanlız değilsin
    Süper yarın tekrar yıkıcam motorumu pazar 2 adet pearl white cbr resımlere hazır olsun
    wolrath ve barodi bunu beğendiler.
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaslar cbr icin satilan kisa aynalar var internette bunlardan kullanan arkadasimiz varmi acaba performansi nasil? Birde bu koso cakmasi spor aynalar var bu aynalardan takan varmi? Direk oturuyormu yoksa bir aparata ihtiyac duyuyormu??

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cbr icin satilan kisa aynalar var internette bunlardan kullanan arkadasimiz varmi acaba performansi nasil? Birde bu koso cakmasi spor aynalar var bu aynalardan takan varmi? Direk oturuyormu yoksa bir aparata ihtiyac duyuyormu??
    dırek oturmuyor.ozellıkle sag tarafta bıraz ugrastırıyor.aldıgında yardımcı olurum ama halledılmeyecek bısey degıl kı ben taktırdm aparata gerek yok. alt tarafı duzenlemek gerekıyor sadece.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dırek oturmuyor.ozellıkle sag tarafta bıraz ugrastırıyor.aldıgında yardımcı olurum ama halledılmeyecek bısey degıl kı ben taktırdm aparata gerek yok. alt tarafı duzenlemek gerekıyor sadece.

http://e1209.hizliresim.com/11/t/dd13f.jpg
    Cevap icin tesekkurler ben bu aynayi hic gormemistim fenada degilmis aslinda nerden ve ne kadara aldiniz birde performansi nasil
    wolrath bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)

http://e1209.hizliresim.com/11/t/dd13f.jpg
    kuyruk iptali yapmak istiyorum bilgi verebilirmisin ?
    nerden alabilirim ve uygulaması hakkında
    kullanımdaki kötü yönleri falan
    bide sen bilirsin tam dolu cbr vardı sende
    bu ön camın başka modeli yok mu
    ben nette bulamadım
    bu orjinalinin siyah hali kötü orjinali zaten bence berbat ön camın
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyruk iptali yapmak istiyorum bilgi verebilirmisin ?
    nerden alabilirim ve uygulaması hakkında
    kullanımdaki kötü yönleri falan
    bide sen bilirsin tam dolu cbr vardı sende
    bu ön camın başka modeli yok mu
    ben nette bulamadım
    bu orjinalinin siyah hali kötü orjinali zaten bence berbat ön camın
    puıg bıraz tuzlu

dubble bubble ve mra daha ucuza temın edılebılır. ızmırde mca motor vardı mra cam getırmıstı en son.dubble bubble gormedım hıc satan.ebaydan da alınabılır.

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap icin tesekkurler ben bu aynayi hic gormemistim fenada degilmis aslinda nerden ve ne kadara aldiniz birde performansi nasil
    arkayı orjınal aynalar da gostermıyordu pek bunda da cok farkı yok.ıllakı kolunu hafıf kaldıracaksın ve saga sola kafanı cevıreceksın

http://www.ebay.com/itm/L-R-Black-Mirrors-HONDA-CBR-125R-150R-250R-600RR-1000RR-2011-LED-Turn-Signals-/370706290682?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item564fd117fa&vxp=mtr

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    link atabilirmisin satıcı linki
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    wolrath bu aynaların sinyalleri kullanılabiliyor mu peki takınca ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath bu aynaların sinyalleri kullanılabiliyor mu peki takınca ?
    elbette kullanılıyor.yoksa nıye sınyallı alayım gomme sınyal taktıgım ve onden hıc gozukmedıgı ıcın sınyallı almıstık aynayı

Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link atabilirmisin satıcı linki
    abı yazmısım mca motor dıye

http://www.mcamotor.com.tr/hakkimizda.php

beyler bu arada agv yı 260a verecegım.0ının yarı fıyatından da ucuza kask verıyoruz satılmıyor yahu.ben anlamadım bu ısı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-agv-stealth-sv-hrc-116053083/detay/

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25

beyler bu arada agv yı 260a verecegım.0ının yarı fıyatından da ucuza kask verıyoruz satılmıyor yahu.ben anlamadım bu ısı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-agv-stealth-sv-hrc-116053083/detay/
    kaskın bedeni nedir benim kafa 58 cm m bedene denk geliyor agv lerin kalıpları nasıl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler