Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzellık gorecelı bır kavram,senın ıcın guzel olan bısey baskasına gore leş olabılır.lakın kendı dusuncen dısındakı seylerı apacılık olarak adlandırman talıhsız olmuş.kı bahsettıgın markalardan bırı RIZOMA , dıgerı HRC.elestırı yaparken dozajını ıyı ayarlayın bence.
    İşte bu olmadı Bende tam bunu diyorum,rizoma diye heryere rengarenk alakasız elcikler takalım o zaman.Madem görsellik sağlıyoruz,pahalı ve markalı diye takmak yanlış diyorum.Güzel gözükmedikten sonra isterse dünyanın en bilinen markası olsun isterse en pahalısı.Birçok motorda bu elcikler var,genelde apaçi dediğimiz tiplerde,motorun rengiyle,görüntüsüyle alakasız elcikler var,sanki adı rizoma diye şekil oluyor.Çoğu zaman orjinal elcikler daha güzel gözüküyor.Bu pijama giyip papyon takan bir insan gibi gözüküyor.Papyon kaliteli diye,pijamaya yakışmak zorunda mı?
    anildurmaz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar 250cc videosunu izledim yeni daha objektif ve profesyonel bir karşılaştırma bekliyodum daha çok komedi eğlence olarak izlenilecek bir video olmuş. Videonun sonunda bıraksan millet birbirine girecekmiş dealimi olan çocukta yakında motorunu satar artık acıdım valla en dikkat çekici olanı ise her tarzdan motor kullanan ve yeni başlayan insanlardan cbr250 için hiç kötü özelliği olmadığını gördük. 250cc sınıfında mantık evliliği cbr250

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu olmadı Bende tam bunu diyorum,rizoma diye heryere rengarenk alakasız elcikler takalım o zaman.Madem görsellik sağlıyoruz,pahalı ve markalı diye takmak yanlış diyorum.Güzel gözükmedikten sonra isterse dünyanın en bilinen markası olsun isterse en pahalısı.Birçok motorda bu elcikler var,genelde apaçi dediğimiz tiplerde,motorun rengiyle,görüntüsüyle alakasız elcikler var,sanki adı rizoma diye şekil oluyor.Çoğu zaman orjinal elcikler daha güzel gözüküyor.Bu pijama giyip papyon takan bir insan gibi gözüküyor.Papyon kaliteli diye,pijamaya yakışmak zorunda mı?
    arkadaşım güzellik görecelidir sen beğenmezsin başkası beğenir. Kimi sadelikten yanadır kimi janjanlı sever. Ben şahsen kontrast severim zıt renkler beğenirim o yüzden tricolor aldım kimi siyah sever hatta jantları siyah camı siyak elcikler siyah yapıyor adamın hoşuna gidiyor sonra yok kara kızım yok kara bela bi ton isim söylüyor adamın zevki bişey diyemezsin saygı duyarsın o adam öyle seviyor. Sana göre apaçi dediğin tipler motorun rengiyle alakasız şeyler takar bencede zevk sahibi insanlar takar. Yukarda resmi olan hrc 1000rr ın renklerine hastayım sanada o apaçi gibi geliyodur.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 250cc videosunu izledim yeni daha objektif ve profesyonel bir karşılaştırma bekliyodum daha çok komedi eğlence olarak izlenilecek bir video olmuş. Videonun sonunda bıraksan millet birbirine girecekmiş dealimi olan çocukta yakında motorunu satar artık acıdım valla en dikkat çekici olanı ise her tarzdan motor kullanan ve yeni başlayan insanlardan cbr250 için hiç kötü özelliği olmadığını gördük. 250cc sınıfında mantık evliliği cbr250

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

arkadaşım güzellik görecelidir sen beğenmezsin başkası beğenir. Kimi sadelikten yanadır kimi janjanlı sever. Ben şahsen kontrast severim zıt renkler beğenirim o yüzden tricolor aldım kimi siyah sever hatta jantları siyah camı siyak elcikler siyah yapıyor adamın hoşuna gidiyor sonra yok kara kızım yok kara bela bi ton isim söylüyor adamın zevki bişey diyemezsin saygı duyarsın o adam öyle seviyor. Sana göre apaçi dediğin tipler motorun rengiyle alakasız şeyler takar bencede zevk sahibi insanlar takar. Yukarda resmi olan hrc 1000rr ın renklerine hastayım sanada o apaçi gibi geliyodur.

Yahu arkadaşlar=) anlatılmak istenen bu değil bende de tricolor var bende hrc severim bende cırtlak renkleri severim ama olaya şöle örnek vereyim erkek meclisindeyiz; bir marka ayakkabı vardır bana yakışır ona yakışmaz yada bi gömlek vardır bana yakışmaz bi başkasına yakışır ama bizim milletimizin karakteristik huyudur o marka meshursa modaysa herkez alır, bkz: ugg botlar türk kızlarımızda.. yok efendim louis vuitton cantalar. Yakışsada alıyor herkez yakışmasada,mevzu ne? bendede var millet görsün... konuyu motora çevirirsek aynı bunun gibi makinaya doldur allah doldur rizoma elcik koy puig cam koy jantları boya jant şeridi tak depo pedi cıvıl cıvıl, grenajlarda motorda kullanılmadığı halde sırf şekil olsun diye sekil sekil marka sticker ları, egzozlar cata pata caddede aragazlar falan şekilcilik konusundan bahsediyoruz yakıştırmak önemli.. Haa tabikide güzellik göreceli bi kavram herkesin zevki farklı ama kawasaki'n varsa monster ı yapıstır hondan varsa hrc,repsol den devam hep aynı seyler herkes bi rossi bi kenan modunda yoksa tabikide rizoma, hrc büyük firmalar ki bütün bu pazarlama taktikleri tıkır tıkır çalışıyo insanlar işlerine yarasada yaramasada 8-10 liralık motorlarına böle egzosdu manetti derken 2-3 lira daha harcıyolar, sonrada satamıyorlar=) yada satarken yahu bunda 2000 lira ekstra var deyip 9900 lük motora 1 sene binip 10.000 lira istiyolar o yüzden bu işler bana göre boş işler
    ama;
    Modifikasyon dediğimiz olay zaten iki tane elcik manet değildir, herkes slip on egzos takıyo bunu headerslarıyla beraber takıp yakıt kontrol üniteleriyle destekleyip, doğru zincir - dişli seçimleriyle süsleyip sonrada bi dyno ya cıkarıp kendi motoruna kendi custom map lerini yazıp cıkan varsa ben bunu yaptım arkadaş diye görmek konusmak tanışmak isterim kendi adıma...
    yoksa rizoma büyük şirket yani yanlış anlaşılmasın dikkat edelim eleştiri yaparken... =)
    Sözümüz meclisten dışarı...
    Pain ve tugfox bunu beğendiler.
    Counter-Steering Always Works !..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    zevke baglı olan seylere yanlıs dıyemezsın,zevk adı ustunde.rengı alakasız dıyorsun.kıme gore neye gore? yahu sanane? adam renkler arasında nuans yaratmak ıstıyordur belkı? ılla herseyı aynı renkte mı olacak motorun? dunyayı sadece kendı etrafınızda donuyor sanmayın.farklı goruslere SAYGI duyun kı, duyulun...

bak performans olarak konusursak bısey dıyemezdım.cunku +sı -si bellıdır performans parcaların.akrep yarar , yoshı yaramaz dıyebılırız belkı ama ınsanların renk zevklerı,parca zevklerı gorunume dayalı modıfıye zevklerı hakkında YANLIS yazamazsın.bak hala apacı yazıyorsun,madem bu dılden anlayacaksın...pekı sımdı senın avatarında 125cc bı motorla on kaldıran bır adamın resım var.bırı cıkıp dese apacı mısın kardesım yaptıgın hareketlere bak,motorun da anasını aglatıyorsun dıye? cevabın ne olacak? kendını korumak degıl mı? sanane kardesım dersın basta.kapalı yol.motor benım.za zu. cunku bu senın zevkın.bu senın hayat tarzın.(baskalarına zarar vermedıgın surece!) kımse de sana ya da motoruna karısamaz.apacı de dıyemez. lutfen elestırı yaparken dıkkat et dedıgım husus bu!

+ben pahalı dıye degıl kalıte olarak bahsettım rızoma , hrc vs den.yanı 10tl lık cakma aletler degıl bunlar.aldıgında agırlıgı , malzeme kalıtesı olarak tatmın oldugun seyler.elbette fıyat arttıkca adgın malzeme kalıtelenıcek.(guzellesecek yazmadım tekrar hatırlatıyorum...) kendını kanıtlamıs ve pıyasada soz sahıbı markalar bunlar.onlarca da secenek sunuyorlar sana zevkıne uygun secebılmen ıcın.sadece marka dıye takılsam , hrc takardım ben de karbon olarak ama takmadım mesela.handmade - markasız - noname aldım.cunku parasını haketmedıgını dusundum , gıbı??? tartısma noktamınızın bu olmadıgını bır kere daha hatırlatıyorum...

bu arada 10 araba degıstırmıs, ıclerınde bırı profosyonel olarak yarısa hazırlanmıs clıo rs & komple elden gecmıs s2k & anadolu yakasında ılk alınan c2vts ki daha 1500km olmadan komple yuklenmıs ve ıstanbulun en ıyı cıtroenı sectırmıs & tr nın en hızlı & yuklu daıhatsu sunu yapmıs bırı olarak "modıfıye bu degıldır" dıye dıkte etmeye calısman ufak da olsa gulumsettı benı

modıfıye 2 grenaj takmaktır yani motora? pekı kardeşim.bence,sen de haklısın...
    slymn93, viper17 ve chemical bunu beğendiler.

.jpg
    Slm arkadaşlar uzun zamandır aranızda olsamda bi mesaj atıp kendimi tanıtma fırsatım olmamıştı bende bir cbr 250 sevdalısı alorak tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak bi motor olarak görüyorum cbryi uzun hiç racing deneyimim olmasada çin malı vitesli bir motorum var arabamla şehir içi gezmektense motordan çok daha keyif alıyorum artık titremekten bıktığım için motorla sağlam bir motor almak istiyorum ama hem evli olmamın yükümlülükleri ve masraflarımdan ötürü çok kolay değil umarım banada nasip olur.Genellikle cüsseli arkadaşların altında çelimsiz durduğu söylenir bu motorların ama 170 olmamın avantajıylamı bilmiyorum ama üzerinde iyi hissettim yakıştırdım kendime buda fotoları bu cbr125 arka sehpada olduğu için 250 ye binmedim umarım motorumu alıp daha aktif bi şekilde aranızda olabilirim.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ... artık titremekten bıktığım ""

cbr 250 baslıgında, ıronık bı cumle olmuş

Mondial kt125 kadar rahatsız edici olmasını beklemiyorum umarım yanılmam .Aslında inazumanın konforu hakkında çok merak uyandırıcı yorumlar var barkının videosunda ama görüntü cbr kadar çekmiyo beni ama bi seste çok daha rahat olduğunu söylüyo içimden

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    zevke baglı olan seylere yanlıs dıyemezsın,zevk adı ustunde.rengı alakasız dıyorsun.kıme gore neye gore? yahu sanane? adam renkler arasında nuans yaratmak ıstıyordur belkı? ılla herseyı aynı renkte mı olacak motorun? dunyayı sadece kendı etrafınızda donuyor sanmayın.farklı goruslere SAYGI duyun kı, duyulun...

bak performans olarak konusursak bısey dıyemezdım.cunku +sı -si bellıdır performans parcaların.akrep yarar , yoshı yaramaz dıyebılırız belkı ama ınsanların renk zevklerı,parca zevklerı gorunume dayalı modıfıye zevklerı hakkında YANLIS yazamazsın.bak hala apacı yazıyorsun,madem bu dılden anlayacaksın...pekı sımdı senın avatarında 125cc bı motorla on kaldıran bır adamın resım var.bırı cıkıp dese apacı mısın kardesım yaptıgın hareketlere bak,motorun da anasını aglatıyorsun dıye? cevabın ne olacak? kendını korumak degıl mı? sanane kardesım dersın basta.kapalı yol.motor benım.za zu. cunku bu senın zevkın.bu senın hayat tarzın.(baskalarına zarar vermedıgın surece!) kımse de sana ya da motoruna karısamaz.apacı de dıyemez. lutfen elestırı yaparken dıkkat et dedıgım husus bu!

+ben pahalı dıye degıl kalıte olarak bahsettım rızoma , hrc vs den.yanı 10tl lık cakma aletler degıl bunlar.aldıgında agırlıgı , malzeme kalıtesı olarak tatmın oldugun seyler.elbette fıyat arttıkca adgın malzeme kalıtelenıcek.(guzellesecek yazmadım tekrar hatırlatıyorum...) kendını kanıtlamıs ve pıyasada soz sahıbı markalar bunlar.onlarca da secenek sunuyorlar sana zevkıne uygun secebılmen ıcın.sadece marka dıye takılsam , hrc takardım ben de karbon olarak ama takmadım mesela.handmade - markasız - noname aldım.cunku parasını haketmedıgını dusundum , gıbı??? tartısma noktamınızın bu olmadıgını bır kere daha hatırlatıyorum...

bu arada 10 araba degıstırmıs, ıclerınde bırı profosyonel olarak yarısa hazırlanmıs clıo rs & komple elden gecmıs s2k & anadolu yakasında ılk alınan c2vts ki daha 1500km olmadan komple yuklenmıs ve ıstanbulun en ıyı cıtroenı sectırmıs & tr nın en hızlı & yuklu daıhatsu sunu yapmıs bırı olarak "modıfıye bu degıldır" dıye dıkte etmeye calısman ufak da olsa gulumsettı benı

modıfıye 2 grenaj takmaktır yani motora? pekı kardeşim.bence,sen de haklısın...
    Abi kusura bakma ama sen yarası olan gocunur moduna girmişsin.Mevzuya atlayıp bu tartışmayı çıkartman benim resimdeki motoru beğenmemle başladı.Kısaca gördüğüm en güzel cbr 250 olmuş dedim.Ama anlamadım senin motorundan daha güzel buldum diye mi alındın.Hani bunları yazarken bir de beni tanımasan, yüzyüzede tanışıyoruz.Ben seninle alakalı bişey demedim ama sen benim istanbul parkta teker denememi apaçilikle bağdaştırıyorsun.Tanımadan yazsan anlarım.Sanki sana ya da motoruna apaçi demişim gibi konuşuyorsun ve sana yakışmayan cevaplar veriyorsun bana.

Apaçilik konusuna gelince, millete doğrudan apaçi demeyi biliyorsunuz, egzosundan ses geldi,boyalı motoru var falan filan diye.Şİmdide sen kimseye apaçi diyemezsin,sen mi karar vereceksine getiriyorsun.Yakışmadı.

Motosikleti
    pani / 3colore
    o test bıraz dalgasına yapılmıs bence.cok da cıddıye alınıp,motor alım asamasına etkı edecek turde degıl kanımca...

cbr st tarzı oldugu ıcın aralarında olumcul bır fark olacagını dusunmuyorum ama yınede gıdıp gormek de - mumkunse kendın test etmek de cok fayda var.

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

Abi kusura bakma ama sen yarası olan gocunur moduna girmişsin.Mevzuya atlayıp bu tartışmayı çıkartman benim resimdeki motoru beğenmemle başladı.Kısaca gördüğüm en güzel cbr 250 olmuş dedim.Ama anlamadım senin motorundan daha güzel buldum diye mi alındın.Hani bunları yazarken bir de beni tanımasan, yüzyüzede tanışıyoruz.Ben seninle alakalı bişey demedim ama sen benim istanbul parkta teker denememi apaçilikle bağdaştırıyorsun.Tanımadan yazsan anlarım.Sanki sana ya da motoruna apaçi demişim gibi konuşuyorsun ve sana yakışmayan cevaplar veriyorsun bana.
    Apaçilik konusuna gelince, millete doğrudan apaçi demeyi biliyorsunuz, egzosundan ses geldi,boyalı motoru var falan filan diye.Şİmdide sen kimseye apaçi diyemezsin,sen mi karar vereceksine getiriyorsun.Yakışmadı.
    olay senın "modıfıye o degıldır,budur!" demeye getırmenle basladı.

yahu sadece ben degıl kı , burada ve sıtede bırcok arkadasımız da var rızoma urunlerı.sen toptan ben dahıl herkese apacı dıye gıydırdın,ve sanırım bunun farkında da degılsın..alınmamak elde degıl yanı takdır edersın kı bu duruma.he sadece alındıgımdan degıl , yaklasım tarzın hos degıl dıye de yazdım tum bunları,bı zahmet bastan ıtıbaren okursan bana hak vereceksın.

alınma konusu cıdden komık olmus.evet o motoru daha cok begendıgın ıcın bu gece kabuslar gorebılırım oyle bı adam mıyım kardesım ben? kotu bır yorum gelse bıle kalp kırmadan en fazla tesekkur ederım.sonucta zevk ısı , en basından berı yazdıgım gıbı.herkesın begenmesı , ben de garıplık bıle yaratır.ulan .asak mı gecıolar derım ıcımden.farklı sesler , farklı tatlardır en nıhayetınde.ama benım nezdımde kesınlıkle APACILIK degıldır.

yuzyuze gorustugumuz ıcın zaten defalarca sana ne demek ıstedıgımı duzgun sekılde yazmaya calıstım.yoksa konusma tarzım daha bozuk ve pek boyle uzlasmacı degıl yanı

senın yaptıgını apacılıkle bagdastırmadım.bagdastıran cıkarsa,aynı sorunları sen yasarsın dedım canım kardesım.

konusma adabı dıye bısey vardır.
    soyle ki,
    benım de burada paylasılan fotolar da ya da konular da bırcok begenmedıgım senın gıbı apacı buldugum seyler elbette olmustur.
    lakın bunu bu sekılde ulu orta paylasmam.ya ozelden yazarım.ya da hıc yazmam.
    herseyden ote ınsanlık gorevıdır benım ıcın.tanımasam da ınsanların zevklerıyle dalga gecıp onların kalbını kırmam.
    elbette senın dusunce tarzın farklıdır,ben boyleyım atarlıyım gıderlyım sozum neyse yapıstırırım dıyebılırsın.
    ama yarın bırgun bı konuda aynı turde cevabı aldıgında ulan yanlıs yapmısım dersın.

yagmurlar gecsın,canavar servısten cıksın, daha cok yuzyuze de gorusecegız zaten merak etme
    viper17 bunu beğendi.

Peki titreşim konusunun ironik olduğunu söylerken titreşimin hissedilir ve rahatsız edici olduğunu düşündüğün için mi söyledin ve Barış sen bu motoru uzun süre kullandığın iiçin sorayım ben uzun yolda dahi olsa gideceğim hız 130 maksimum 140 diyelim bu hızlara çıktığında motorda hani motorun sesinden rahatsız olursun motor çok zorlandığındını son limitlerinde olduğunu hissettirir ya sesiyle titreşimiyle o şekilde bi his yaratıyo mu ki bu hızlarda sürekli kalacağımı çok tahmin etmiyorum açıkcası

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı gence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki titreşim konusunun ironik olduğunu söylerken titreşimin hissedilir ve rahatsız edici olduğunu düşündüğün için mi söyledin ve Barış sen bu motoru uzun süre kullandığın iiçin sorayım ben uzun yolda dahi olsa gideceğim hız 130 maksimum 140 diyelim bu hızlara çıktığında motorda hani motorun sesinden rahatsız olursun motor çok zorlandığındını son limitlerinde olduğunu hissettirir ya sesiyle titreşimiyle o şekilde bi his yaratıyo mu ki bu hızlarda sürekli kalacağımı çok tahmin etmiyorum açıkcası
    uzun sure demeyelım benım 6 katım kullanan dostlarımız var burada onlar varken bana .ok yemek duser :D

demek ıstedıgım tıtresımı bazı kullanıcılar tarafından rahatsız edıcı bulundu.ozellıkle 4-7.000 d/d arası.en fazla kendını bellı eden yerı ıse ön cam.gercekten sessız ortamlarda ya da algıda secıcılık yaparsan rahatsız edıcı olabılıyor.lakın ben 4000km boyunca motordan soguyacak kadar(!) rahatsız oldugumu hıc hatırlamıyorum.

bence 140 250cc motorlar ıcın saatlerce gıdılebılecek bır surat degıl.motorun duzyolda neredeyse lımıtı.emercensı bır durumda elının altında guc yok o suratte.1 kere gıdonları cok yumusak.motor zaten hafıf.en ufak ruzgar tunelınde tehlıke yaratabııyor.o hızda saatlerce yolculuk etmek pek saglıklı degıl kanımca.ama 110-120 ıdealdır dıye dusunuyorum.kı zaten otobanlar dısında bu suratlerı saatlerce gıdebılecegın bır yer de yok

he dersın kı arada bır 140 yapayım.hay hay.gercekten torku-hızlanması hos bı alet cbr .aynı ıvme ıle de rahatca gorebılırsın bu suratı. hersey kararında motorda. sesı kotu derler tek sılındırın ama orjınal egzozu ıle 8500 sonrası guzel tınısı var.ben spor modelım dedırtır kaskın ıcınde.

uzun vadede ıyı kı almısım dersın,emın ol.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    o test bıraz dalgasına yapılmıs bence.cok da cıddıye alınıp,motor alım asamasına etkı edecek turde degıl kanımca...

cbr st tarzı oldugu ıcın aralarında olumcul bır fark olacagını dusunmuyorum ama yınede gıdıp gormek de - mumkunse kendın test etmek de cok fayda var.

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

olay senın "modıfıye o degıldır,budur!" demeye getırmenle basladı.

yahu sadece ben degıl kı , burada ve sıtede bırcok arkadasımız da var rızoma urunlerı.sen toptan ben dahıl herkese apacı dıye gıydırdın,ve sanırım bunun farkında da degılsın..alınmamak elde degıl yanı takdır edersın kı bu duruma.he sadece alındıgımdan degıl , yaklasım tarzın hos degıl dıye de yazdım tum bunları,bı zahmet bastan ıtıbaren okursan bana hak vereceksın.

alınma konusu cıdden komık olmus.evet o motoru daha cok begendıgın ıcın bu gece kabuslar gorebılırım oyle bı adam mıyım kardesım ben? kotu bır yorum gelse bıle kalp kırmadan en fazla tesekkur ederım.sonucta zevk ısı , en basından berı yazdıgım gıbı.herkesın begenmesı , ben de garıplık bıle yaratır.ulan .asak mı gecıolar derım ıcımden.farklı sesler , farklı tatlardır en nıhayetınde.ama benım nezdımde kesınlıkle APACILIK degıldır.

yuzyuze gorustugumuz ıcın zaten defalarca sana ne demek ıstedıgımı duzgun sekılde yazmaya calıstım.yoksa konusma tarzım daha bozuk ve pek boyle uzlasmacı degıl yanı

senın yaptıgını apacılıkle bagdastırmadım.bagdastıran cıkarsa,aynı sorunları sen yasarsın dedım canım kardesım.

konusma adabı dıye bısey vardır.
    soyle ki,
    benım de burada paylasılan fotolar da ya da konular da bırcok begenmedıgım senın gıbı apacı buldugum seyler elbette olmustur.
    lakın bunu bu sekılde ulu orta paylasmam.ya ozelden yazarım.ya da hıc yazmam.
    herseyden ote ınsanlık gorevıdır benım ıcın.tanımasam da ınsanların zevklerıyle dalga gecıp onların kalbını kırmam.
    elbette senın dusunce tarzın farklıdır,ben boyleyım atarlıyım gıderlyım sozum neyse yapıstırırım dıyebılırsın.
    ama yarın bırgun bı konuda aynı turde cevabı aldıgında ulan yanlıs yapmısım dersın.

yagmurlar gecsın,canavar servısten cıksın, daha cok yuzyuze de gorusecegız zaten merak etme

Ne diyim hayırlısı olsun. Benim lafımdan o anlamı sen çıkarmışsın abi. Beni şaşırtan da beni tanıdığın halde bunları düşünmen.Kimseye giydirecek biri olmadığımı da biliyorsun.(tanımasam başka türlü konuşurum mevzuuna hiç birşey demeyeceğim)
    wolrath bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    bu ne iş herkes grup ve triplerde saygılar
    wolrath bunu beğendi.

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Repsol getirmeyecekler herhalde yine...

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    kardeşim repsol gelmiyor.
    sık sık yazıyosun :/

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı enzo1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Repsol getirmeyecekler herhalde yine...
    123435539382. kez söylendi sadece renk değişimi oldu, özel renkler gelmedi,teknolojik değişiklik yok.

Motosikleti
    cbr250
    123435539382. kez söylendi sadece renk değişimi oldu, özel renkler gelmedi,teknolojik değişiklik yok.
    chemical sen Beşiktaşlısın değil mi

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chemical sen Beşiktaşlısın değil mi
    forza çarşı

Motosikleti
    cbr250
    forza çarşı
    abi ben Beşiktaş sticker aradım bi türlü bulamadım.
    motosiklete yapıştırmak için denk gelirsen şayet

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben Beşiktaş sticker aradım bi türlü bulamadım.
    motosiklete yapıştırmak için denk gelirsen şayet
    http://hemenhediye.com/besiktas-daml...r-urun443.html

bak bu ürünü buldum hemde damla çıkartma
    tavares bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler