Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    photoshop ta yaptığım boyama jantı boyamak isteyen arkadaşlara fikir olur cbr 1000rr hrc tarzı

wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanirim istanbuldaki yagmurlu hava burdaki mesaj sayisini baya azaltti
    bende hala branda alamamistim motor islandikca icim gidiyor
    haftasonu hemen gidip bir tane alacagim. sanirim medium boy yeterli olur motorumuz icin
    Bende small var ön taraf yerleri süpürüyor. Arka tarafı da egzozun altını tutuyor.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    bu kafa grenajı motosiklete farklı bi hava katmış ayrıyetten vfr 1200 ön çamurluğu takmış sanırım alt sakalda vfr'nin

Pain ve tavares bunu beğendiler.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    sanki biz başka bir motor kullanıyoruz

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    photoshop ta yaptığım boyama jantı boyamak isteyen arkadaşlara fikir olur cbr 1000rr hrc tarzı
    http://d1303.hizliresim.com/17/w/ljm31.jpg
    http://d1303.hizliresim.com/17/w/ljm34.jpg
    jant için bu renk de güzelmiş. ama ben siyaha boyatmak istiyorum. nerde ve kaç paraya boyatacağımı bilmiyorum ama

ayrıca ilk resimdeki egzos benim de hoşuma gidiyor. Markası ve modeli nedir?

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    givi çanta demiri kullanan var mı?
    Ben kullanıyorum. 34 litrelik bir topcaseimde var.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jant için bu renk de güzelmiş. ama ben siyaha boyatmak istiyorum. nerde ve kaç paraya boyatacağımı bilmiyorum ama

ayrıca ilk resimdeki egzos benim de hoşuma gidiyor. Markası ve modeli nedir?
    sanayiye git en iyi boyacıları araştır eş dostan
    100 tl civarına boyarlar
    garantide falan bi sıkıntı olmasın dersen honda servisinde söktür jantları git boyacıda boyat
    sonra kırmızı keiti aralıklı jant şeridi çek miss gibi olur
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Atın elbiseli adam 250cc motorlar karşılaştırması (daha çok kullanıcıların ağzından)

http://www.motosiklet.net/forum/test...ilastirma.html
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    aha 250cc karşılaştırma videosu yayınlanmış arkadaşlar merak edenler baksın derim ben başlıyorum şuan ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

ya ne biliyim izledim ama pek bi beni memnun etmedi açıkçası ya..

şahsi fikrimdir keşke Barkın yapsaydı bu karşılaştırmaları...
    Ordaki arkadaşlara hiçbişey demiyorum yanlış anlaşılma olmasın
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Eğlencelik video olmuş , motor sahipleri karşılaştırırsa daha farklı birşey çıkamazdı zaten. Profesyonel karşılaştırma yapılmasını bekledim ben de. Bu arada videoyu beğendim , motor sahipleri de, yorumları da oldukça güzel olmuş. Ama beklentim farklıydı.
    Pain bunu beğendi.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bende yeni izleyebildim.Keşke barkın abi karşılaştırmayı yapsaymış hepsine binip.Banada R1 verseler yakıtı çok abii yeaa diyip cbr'yi överdim orda da hemen hemen aynı şey olmuş yani

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kafa grenajı motosiklete farklı bi hava katmış ayrıyetten vfr 1200 ön çamurluğu takmış sanırım alt sakalda vfr'nin
    http://c1303.hizliresim.com/17/w/ljmxu.jpg
    http://c1303.hizliresim.com/17/w/ljmrf.jpg
    Modifiye böyle yapılır.motor için üretilen tüm aksesuarları takmak modifiye değildir.Olduğundan hem daha ağır hem de daha spor bir hava katmış.Görüntüyü büyük ölçüde etkileyen çok küçük detaylar var burada.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modifiye böyle yapılır.motor için üretilen tüm aksesuarları takmak modifiye değildir.Olduğundan hem daha ağır hem de daha spor bir hava katmış.Görüntüyü büyük ölçüde etkileyen çok küçük detaylar var burada.
    Ön cam ve aynalar çok güzel olmuş hakikaten normalde sevmem bu tarz seyleri.. camın markasını bilen varmı? aynalarda 600rr aynası sanırım?
    Pain bunu beğendi.
    Counter-Steering Always Works !..

Bütün parçaları http://www.faddybike.com/static/cbr150.htm 'dan galiba. Birkaç forumda o şekilde yazılmış. Boyasız olarak satılıyor tabi, adam boyatmış. Kuyruk hariç hepsini benzettim. Ayna listede yok ama 600rr aynası olması muhtemel.

Motosikleti
    CBR 250
    videoyu bende ızledım cok begenmedım herkes kendı motorunu bı tık ustte tutmus sankı onlarda haklı onların ıcınden secmısler zaten bence barkın yapsaydı daha keyıflı ve onyargısız olurdu dıye dusunuorm

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ıcın uretılen tum aksesuarları takmak nedır ?

olay ıscılık ıse , uzakdoguluların vergıden dolayı yaptıkarı yanında kımse gıkını cıkaramaz. bore kıtler,motor swaplamalar,turbolar vs... keza vfr 800 gıbı bı makınaya bıle aftermarket supercharger kıt yapıyor adamlar. aynı grenaj ıcıne sıgan,hıcbır ıslem gerektırmeyen s.charger. yapılan argeyı dusunebılıyor musunuz? TR'de de var hatta 1 adet. grenaj & sakal degıstırmenın bunların yanında esamesı okunmaz benım ıcın de...
    ama;
    modıfıye fabrıka cıkısı bır tasıta yaptıgınız her turlu eklemedır. aynaya cd takmak da modıfıyedır. bu ısın yelpazesı, senın bılgı-cuzdan-zevkın kadar genıstır
    viper17 bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ıcın uretılen tum aksesuarları takmak nedır ?

olay ıscılık ıse , uzakdoguluların vergıden dolayı yaptıkarı yanında kımse gıkını cıkaramaz. bore kıtler,motor swaplamalar,turbolar vs... keza vfr 800 gıbı bı makınaya bıle aftermarket supercharger kıt yapıyor adamlar. aynı grenaj ıcıne sıgan,hıcbır ıslem gerektırmeyen s.charger. yapılan argeyı dusunebılıyor musunuz? TR'de de var hatta 1 adet. grenaj & sakal degıstırmenın bunların yanında esamesı okunmaz benım ıcın de...
    ama;
    modıfıye fabrıka cıkısı bır tasıta yaptıgınız her turlu eklemedır. aynaya cd takmak da modıfıyedır. bu ısın yelpazesı, senın bılgı-cuzdan-zevkın kadar genıstır
    Demek istediğim motorun elle değiştirilebilecek herşeyini değiştirmek ille de motoru güzel yapmaz,sonu apaçilik. Abi ayrıca modifiyenin sözlük anlamını yazmana gerek yoktu Vitese tesbih takmakta bir nevi modifiye Bir motora rizoma iyi marka diye elcik takmak,honda karbon panzot satıyor diye panzot değiştirmek motoru güzel yapmaz demek istiyorum. Kimi motorun sadece bir plakalığını sökmek motoru çok güzel yaparken, başka motoruda elciğine kadar değiştirip,jantını boyamak güzel yapabiliyor.Şahsen fotoğraftaki cbr 250 gördüğüm en iyi üzerinde oynanmış cbr 250.Hatta bunu çok küçük değişikliklerle yapmışlar.
    anildurmaz bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    guzellık gorecelı bır kavram,senın ıcın guzel olan bısey baskasına gore leş olabılır.lakın kendı dusuncen dısındakı seylerı apacılık olarak adlandırman talıhsız olmuş.kı bahsettıgın markalardan bırı RIZOMA , dıgerı HRC.elestırı yaparken dozajını ıyı ayarlayın bence.
    viper17 bunu beğendi.

RİDER54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çiftsilindir glardıon teneke- skyjet150 - cbr250r
    s.a 2013 cbr250 Türkiye ye gelen renkler ve abs paketi hakkında bilgisi olan var mı ? şimdiden paylaştığınız cevaplar için teşşkr ederim

2 haftadir aramadigim bayi kalmadi hondayida aradim ilgili birim arayacak sizi dediler donen olmadi. 2013 modeller daha turkiyeye gelmedi. ABS gelecekmi oda belli degil en azindan ben bilgiye ulasamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

honda cbr250 satmayi dusunen var mi ? varsa almaya hazirim sifir bulamiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler