Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun @ormankebabi. oralarin trafigi fenadir ben daha o trafige cikmaya cesaret edemedim.
    bende bugun saat 21.30 gibi yollar bostur diye ilk defa trafige ciktim. maslakdan gayrettepeye gidip geldim.
    ilk olarak ruzgar oldukca zorladi diyebilirim. levent koprusunun ustunde savurdu diyebilirim. naptim tam olarak bilmiyorum ama bir sekilde kurtardim.
    bu durumlarda belkide hizi artirmak daha iyi olabilirmi?

bunun disinda yollar bos oldugu icin kisa mesafede durmam gereken durumlar olmadi. rahat rahat yavaslayarak durabildim. bos bir alan bulup frenleme calismam lazim fakat trafiksiz alan da pek bilmiyorum malesef.
    Sağolasın. Karşıdan gelen rüzgar zararsızdır, biraz yorgunluk yaratır ama yanal rüzgarlar tehlikeli olabiliyor. İlk defa yanal rüzgar yediğimde emniyet şeridine kadar savurdu beni bariyere giriyodum neredeyse. Kontra sayesinde kurtuldum. İnsan bir süre sonra alışıyor ona da otomatik tepki veriyor. Kask da çok önemli tabii eğer ki kafana büyük geliyorsa kafanda dönme riski var... (bkz.) kask alırken dikkat edilecek hususlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan pisi pisine düştüm, moralim bozuldu. Önümdeki araba aniden durdu. Ayaklarımı daha pege koyamadan frene basmam gerekti. Ön frene asıldım, azıcık kaydı ve motor sağa doğru yattı.
    Bir noktadan sonra taşıyamadım, bıraktım. Ufak sıyrıklarla kurtardık motoru. Bende hiçbir şey yok. Üzerinde orjinal lastikleri var suçu onlara yıkmaya niyetliyim. Bu hafta sonu lastik almaya gidecektim, yetişemedim.
    HASARLAR:
    Egzoz koruması boydan boya çizildi boyası sıyrıldı.
    Arka fren pedalının boyası soyuldu. (yamulmamıştır umarım gece gece inceleyemedim de)
    Sağ elcik topuzunun boyası soyuldu.
    Geçmiş olsun, çok ufak atlatmışsın

Okadarcık şeyle parçalara bişey olacağını sanmam. Ben metalin göründüğü derin açık çizikler değilse parçaları değiştirmezdim bile
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben cbr 250r 'ımı alalı 1 ay oluyo. Şirinevler otosever honda bayiinden " 0 "aldım. Fakat benim arka grenajlarda cbr250r sticker'ı yok. yorumları okurken dikkat ettimde 2. ellerde bu sanki bir sorunmuş gibi lanse edilmiş. Aldığımda farkettim ama umursamamıştım. stickerdır yapıştırmayı unutmuşlardır felan diye. Şüphelenmelimiyim acaba?
    bence daha iyi 250 yazmaması ;)
    ben sökeceğim o yazıyı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler sonunda motordan düştüm. Hem de pisi pisine düştüm. Çok moralim bozuldu. Ortaklar Caddesinden Gayrettepe'ye doğru dönerken sıkışık trafikte önümdeki araba aniden durdu. Ayaklarımı yerdeydi daha pege koyamadan frene basmam gerekti. Ön frene asıldım. Ön tekerlek azıcık kaydı ve motor sağa doğru yattı. Bir noktadan sonra taşıyamadım, bıraktım gitti. Durur vaziyette yattığı için ufak sıyrıklarla kurtardık motoru. Ben mi? Bende hiçbir şey yok motor bacağımın üzerine yattı ama bot ve dizlik motorun ağırlığını taşıdı herhalde herhangibir acı, sızlama, ağrı hissetmedim. Üzerinde orjinal lastikleri var suçu onlara yıkmaya çok niyetliyim. Bu hafta sonu lastik almaya gidecektim, yetişemedim.

HASARLAR:
    Egzoz koruması boydan boya çizildi boyası sıyrıldı.
    Arka fren pedalının boyası soyuldu. (yamulmamıştır umarım gece gece inceleyemedim de)
    Sağ elcik topuzunun boyası soyuldu.

Şimdi bunlar paslanır mı? Değiştirmek gerekir mi? 1000 bakımına kadar idare eder mi? :D
    geçmiş olsun hiç canını sıkma ufak tefek seyler
    Allah büyük dertler vermesin kimseye
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Rüzgarda motosiklet kullanma ile ilgili bir yazı da benden..
    kakare bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Benim bildigim tricolorlarda yaziyor sadece arka kuyruktaki cbr250r yazisi.siyahlarda olmuyor.tricolorlarda on grenajda sadece cbr yaziyor arkadada cbr 250r yaziyor.siyahlarda ise onde hepsi. Buyuk cbr yazisinn altnda yaziyor 250r diye.bende sfr aldm full siyah modelini ve bnmkinde de kuyrukta yazi yok

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler bugün bir cbr 125'te leo vince marka egzos gördüm bayağı beğendim.Cbr 250 ye takıp deneyen var mı

Motosikleti
    CBR 250
    ıyı aksamlar arkadaslar 1300 kmden sonra ılk dususumu bende gerceklestirmıs bulunuorm ama komedıydı .D nese egzoz koruma demırı ve elcik cizildi buna ne cözüm bulanlar var yardımcı olabılırmısınz karbon kaplat dıyenler var ama tricolura karbon pek hos durmuo baska onerisi olan varmıdr

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyı aksamlar arkadaslar 1300 kmden sonra ılk dususumu bende gerceklestirmıs bulunuorm ama komedıydı .D nese egzoz koruma demırı ve elcik cizildi buna ne cözüm bulanlar var yardımcı olabılırmısınz karbon kaplat dıyenler var ama tricolura karbon pek hos durmuo baska onerisi olan varmıdr
    Egzozt korumayı bende sürttüm fena çizildi,ayrıca çok az göçtü bile,fakat gümüş gri karbon yaptım gayet iyi oldu tavsiye ederim.İstersen bi ara fotoğrafını çekip koyarım.

Hatta önceden çektiğimiz bir fotoğraf buldum bile

Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozt korumayı bende sürttüm fena çizildi,ayrıca çok az göçtü bile,fakat gümüş gri karbon yaptım gayet iyi oldu tavsiye ederim.İstersen bi ara fotoğrafını çekip koyarım.

Hatta önceden çektiğimiz bir fotoğraf buldum bile
    http://img7.imageshack.us/img7/7574/20130207192228.jpg
    tesekkrler gercektende farkı yok gibi duruo bunu nerde yaptırabılırm

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Ben uğraşa sinirlene kendim yapmıştım.Düz gibi göründüğünden kolaylıkla yaparım diye düşündüm fakat bayağı uğraştırdı.Arabalara aksesuar film falan yapan yerler de yapar diye düşünüyorum.Fakat kendin de yaparsın, bir fön makinesi ve bir maket bıçağı bir dene ne kaybedersinki?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos koruma 60 tl diye biliyorum ama emin değilim...değiştirilebilir...

bu arada bi fazerla anlaştım sanırım...alet diyarbakır da, ankara ya nasıl getireceğimi düşünüyorum...

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    vay arkadaş şu havalar bir düzelemedi gitti. tam düzeldi dedik şu soğuğa bak. hayır yaz kış bindim ama artık üşümeden binsek iyi olmaz mı? hem de çok iyi olur.
    mücahit_89 bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    havalar Antalyada 10 numara gazlamaya devam
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

sanirim istanbuldaki yagmurlu hava burdaki mesaj sayisini baya azaltti
    bende hala branda alamamistim motor islandikca icim gidiyor
    haftasonu hemen gidip bir tane alacagim. sanirim medium boy yeterli olur motorumuz icin

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    haftasonu hemen gidip bir tane alacagim. sanirim medium boy yeterli olur motorumuz icin
    aldıktan sonra boyutunu ve fiyatınıda paylaşırsanız çok makbule geçer
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Ben aldigim zaman bayiden almistim urune gore degisir dedi satici benim aldigim xl di

Bana da bayideki bilgisiz kadın XL branda vermişti, bu olur diye. Rüzgarda yelkenli gibi düşmüştü motor. Üstelik düzeltip tekrar tekrar düşürmüşler, toplam 3 kere sanırım. Telefon açıp söylediler bir de, uzaktaydım, bayağı bir dellenmiştim, motorun ilk düştüğü zamandı . Sağ grenaj, egzoz koruması falan hep gitmişti. XL brandayı yeni aldıysanız iade edin.
    wolrath bunu beğendi.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    givi çanta demiri kullanan var mı?
    Youtube: YOL AVCISI

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da bayideki bilgisiz kadın XL branda vermişti, bu olur diye. Rüzgarda yelkenli gibi düşmüştü motor. Üstelik düzeltip tekrar tekrar düşürmüşler, toplam 3 kere sanırım. Telefon açıp söylediler bir de, uzaktaydım, bayağı bir dellenmiştim, motorun ilk düştüğü zamandı . Sağ grenaj, egzoz koruması falan hep gitmişti. XL brandayı yeni aldıysanız iade edin.
    markalara gore degısıyor abı buyuklugu.foca sagolsun 3 tane branda eskıttım,kaybettım ruzgarda.hepsının de lastık - kumas yapısı farklıydı. 1kere takmadan almayın bence. buyuk olunca yelken etkısı yapabılıyor balon gıbı sısıyor felan.cok dar olunca motora zarar verıyor,cızıyor ız bırakıyor vs...

altta linki olan urunu almayi dusunuyorum. baya tavsiye eden olmus. fakat sadece M bedeni bulunuyor.
    haftasonu bir dukkanda bulup denicem buraya yazarim sonucu tabiiki.

http://www.motosikletim.com.tr/urun/held-branda.aspx
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıktan sonra boyutunu ve fiyatınıda paylaşırsanız çok makbule geçer
    kakare bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler