Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şükür bugün yeni motorumu teslim aldım bundan sonra CBR250R kullanıcaz
    Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Teşekkürler arkadaşlar sağolun... Bu arada sormak istediğim bir şey var motosikleti aldığınız zaman standart neler veriliyor? Anahtar takımı, servis formu, garanti belgesi vs vs ?
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Tank pad yapıştırttım.Jant şeritide almıştım ama biz çekemeyiz dediler,anahtarlık aldım 2-3 tane,anahtar takımı zaten koltuk altı bagajında oluyor,kullanım klavuzu felanda veriliyor yanında tamam.Yeni alacaklar dikkat edin içinde çok çok az benzin oluyor 200-300 metre götürüyor götürmüyor o derece az yani hatta 100 metre bile şüpheli ona göre haberinizde olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

3333 km'ye gelmişiz
    kakare ve zenon bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT
    Arkadaşlar benim motorun üstünde orjinal lastikler var ve 11000 kmyi geçti sanırım artık değiştirmem gerekiyor sizin önerilerinize göre tercihim pirelli diablo II oldu. ama anlamadığım bir şey var bu lastiklerde 66w ve 66h diye iki farklı model var araştırdığıma göre bunlar hız ile ilgiliymiş bunların hangisi bizim cbr 250 ye gider. Bide aralarında 100 TL gibi bir fiyat farkı var

Linkleri de şu şekilde

http://www.motolastik.com/Urun/Pirelli-150-60ZR17-66W-Diablo-Rosso-II-pmu26393.html

http://www.motolastik.com/Urun/Pirelli-150-60R17-66H-Diablo-Rosso-II-pmu26371.html
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada cbr250'nin 3. senesi bu yıl, kawasaki ninja 300 ün modern görüntüsü falan derken bu motor 2014 de ön kafa makyajı yaşama olasılığı yüksek. Amaç rekabet

Ben Hondanın kawasaki ile rekebet edebilmek için çift fara geri döneceğini düşünüyorum. zaten cbr 125 de 4.yıl makyaj görmüştü 2005'te çıktıktan sonra

Adı CBR ön farı VFR1300 stili, bu birliktelik zaten saçmaydı, CBR500'ün çok tercih edilmediği, satılmadığı ülkeleri gazlamak içinde 500R tarzı ön far iyi bir hamle zaten 250R için

Bu yıl sıfır alanlar için seneye küçük bir şok yaşatabilir bu... Dubakalım

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şükür bugün yeni motorumu teslim aldım bundan sonra CBR250R kullanıcaz
    hayrli olsun kazasz belasz bin insallah bende yarn teslim almaya gitcem motorum gelmis

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun üstünde orjinal lastikler var ve 11000 kmyi geçti sanırım artık değiştirmem gerekiyor sizin önerilerinize göre tercihim pirelli diablo II oldu. ama anlamadığım bir şey var bu lastiklerde 66w ve 66h diye iki farklı model var araştırdığıma göre bunlar hız ile ilgiliymiş bunların hangisi bizim cbr 250 ye gider. Bide aralarında 100 TL gibi bir fiyat farkı var

Linkleri de şu şekilde

http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26393.html

http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26371.html
    O ebatları boşver, rosso II orjinal ebatta da var.

http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26392.html

Fiyat farkının sebebi de hız rating'leri farklı, W olan maks. hız 270, H olan maks. hız 210. H olanı alsan yeterli.
    https://www.denniskirk.com/help_center/tire-sizes.jsp
    Eagle7 ve wolrath bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada cbr250'nin 3. senesi bu yıl, kawasaki ninja 300 ün modern görüntüsü falan derken bu motor 2014 de ön kafa makyajı yaşama olasılığı yüksek. Amaç rekabet

Ben Hondanın kawasaki ile rekebet edebilmek için çift fara geri döneceğini düşünüyorum. zaten cbr 125 de 4.yıl makyaj görmüştü 2005'te çıktıktan sonra

Adı CBR ön farı VFR1300 stili, bu birliktelik zaten saçmaydı, CBR500'ün çok tercih edilmediği, satılmadığı ülkeleri gazlamak içinde 500R tarzı ön far iyi bir hamle zaten 250R için

Düşüncen çok mantıklı aslında bencede makkaj yaşayabilir ama Kawa ile rekabet için günlük kullanıma da uygun görüntüsü ve kullanımı olan CBR250 çizgisini bozmayacaklardır bence

Yavru VFR görüntüsü birçok kişinin tercih sebebi aynı zamanda. Agresifleştirdikleri anda, belli yaş üstü, günlük kullanım, uzun yol düşünen... ... kitleyi kaybederler ve ellerinde 250cc de bu boşluğu dolduracak bi motosiklet yok

Şahsen ben CBR250 üretildiği müddetçe, nekadar revizyon görürse görsün, hatta baştan yaratılsa bile çift karakterli kalması taraftarıyım
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Linkleri de şu şekilde

http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26393.html

http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26371.html
    66w olan 66h olandan daha yüksek hıza izin veriyor. h kodu 210km/h hıza izin verdiği için cbr 250 de sıkıntı olacağını sanmıyorum 66h olanının.

edit:cevaplanmış benden önce
    Eagle7 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT
    seigen ve initial-D teşekkür ettim saolun

Bide Pirellinin lastiklerini nereden uyguna bulabilirim var mı tavsiye edecek arkadaş İstanbul'da tanıdığı biri

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen de çıktığı günden beri tasarımı değişecek beklentisiyle yaşıyorsun Şaka bir yana far konusunda sana katılıyorum,öyle bir hareket olabilir ama bu kasaya yakışacağını düşünmüyorum.Benim tahminim bu tasarım bir süre daha gider.

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Egzos koruma demirini sprey boyayla siyaha boyadım, fena durmadı.
    RuzgarSA, wolrath, ömer2 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Arkadaşlar Sizce Motora Başlamak İçin Ekipmanlara Ne Kadarlık Bir Bütçe Ayrılmalı?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LorduSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sizce Motora Başlamak İçin Ekipmanlara Ne Kadarlık Bir Bütçe Ayrılmalı?
    En az 400 tl
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar sizce motosiklete başlamak için ekipmana ne kadar bütçe ayrılmalı?
    Nekadar ayırabilirsen okadar vazgeçemezsin motosikletten, güvenliği, konforu yanına kar kalır

Motosikletin kendisinden bile daha önemlibi mevzu bence. Ona göre dengelemekte fayda var bütçeyi.

Alıntı m1t0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos koruma demirini sprey boyayla siyaha boyadım, fena durmadı.
    Gayet güzel olmuş
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nekadar ayırabilirsen okadar vazgeçemezsin motosikletten, güvenliği, konforu yanına kar kalır
    Motosikletin kendisinden bile daha önemlibi mevzu bence. Ona göre dengelemekte fayda var bütçeyi.

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En az 400 tl

Anladım.Biraz Araştırma Yapmak İstedim.Sık Sık Düşeceğimiz Sayarsak 1.000 TL Bi Ekipman Yeterli Olurmu?

Ekipman için 1500 TL civarı yeterli olacaktır ama ilk defa kullanacaksan sık sık düşmemek için eğitim için de bütçe ayır, gebze'ye yakınsan Honda eğitimlerine gitmeni tavsiye ederim.
    Pain ve durango bunu beğendiler.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım.Biraz Araştırma Yapmak İstedim.Sık Sık Düşeceğimiz Sayarsak 1.000 TL Bi Ekipman Yeterli Olurmu?
    Aynı kaskla 1 kere sağlam düştükten sonra 2. düşüşünde koruyacağını sanmıyorum İlk önce motosiklet sürmenin teorisini öğrenmeni tavsiye ederim eğitimlere bile gitmeden önce.
    wolrath bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    klasik bir giriş yapacağım ama bugun itibariyle konya moto mertten honda cbr 250 r siyah (cantlar ve ekzos da sıyah) orjınal 2013 yani motorumu çok buyuk bı heyecanla aldım. daha 60 km oldugundan vede benım ılk motorum oldugundan haddımı asıp tavsıyelerde falan bulunmayacagım kımseye ama cok memnun kaldım hem motordan hemde konya moto merttekı arkadaslardan bulent abıden ve dıger abılerımden cok guzel bı gorunusu var ve benım gıbı cok az tecrubesı olanlar ıcınde cok uygun oldugunu dusunuyorum. bu arada motoru 9750 aldım ama koruma takozları dahıl rımoza marka kask eldıven mont ve pantolon hepsı 540 lıraya mal oldu tabı herkesın butcesıne gore ekıpman mevcut sımdılık yetecegını umuyorum . herkese kazasız belasız surusler dılıyorum burada bılgılerını esırgemeyen tum motorcu arkadaslara da cok tesekkur edıyorum

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    siyah olunca orjinal 2013 üretim mi oluyor? bana 2012 üretimde aynı siyah şekilde geliyor demişlerdi emin olamadım şimdi ?
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler