Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Siz farketmeseniz de uzun süredir takip ediyorum burada yazılanlar
    Uzun süredir ekipman araştırması yaptım sizlerin tecrübelerinden de yararlandım ve sonunda dün icraate geçerek alttaki ürünleri aldım

- SHOEI XR1100
    - DIANESE XANTUM d-dry mont
    - DIANESE dizlik

İlk aşamada eksik kalan ekipmanım eldiven kaldı. Yaz için zamanı gelince yazlık bir eldiven alacağım fakat beni nisan-mayıs-haziran'da kullanabileceğim kaliteli bir eldivene ihtiyacım var.
    Acemi olduğum için yağmurlu havalarda motor kullanamam bu sebeble goretex eldivenleri pek düşünmedim. Yine kışın çok kullanacağımıda düşünmüyorum.
    Genelde sonbahar ve ilk baharda kullanmak için özellikle koruma açısından kaliteli memnun olduğunuz eldiven varsa önerirseniz çok sevinirim.

Eldivenden sonrada artık temiz bir 2.el cbr250r arayışına gireceğim inşallah

Teşekkür ederim şimdiden
    ben bu eldiveni kullanıyorum memnunum açıkçası ama daha çok yazlık eldiven kışın ve bu havalarda parmaklar buz kesiyo bi yerden sonra hissizleşiyosun ki zaten sende daha çok yazlık veya ılık havalar için istiyosun bende böyle düşündüm ve bunu aldım ;)

http://www.ozenmotor.com.tr/REViT-CO...IZI_214.html#0
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pendik sahilyolu greenpark otel önü,bu iş için biçilmiş kaftan
    öneriniz icin tesekkurler

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir ekipman araştırması yaptım sizlerin tecrübelerinden de yararlandım ve sonunda dün icraate geçerek alttaki ürünleri aldım

- SHOEI XR1100
    - DIANESE dizlik

İlk aşamada eksik kalan ekipmanım eldiven kaldı. Yaz için zamanı gelince yazlık bir eldiven alacağım fakat beni nisan-mayıs-haziran'da kullanabileceğim kaliteli bir eldivene ihtiyacım var.
    Acemi olduğum için yağmurlu havalarda motor kullanamam bu sebeble goretex eldivenleri pek düşünmedim. Yine kışın çok kullanacağımıda düşünmüyorum.
    Genelde sonbahar ve ilk baharda kullanmak için özellikle koruma açısından kaliteli memnun olduğunuz eldiven varsa önerirseniz çok sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden

Dostum her mevsime hitap eden ekipman yok Ya tam yazlık ya da tam kışlık al.Ara modellerde yazın terler kışın donarsın.(Kışın kullanmam demişsin ama 2 takımın olsun madur olma.)

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Merhaba arkadaşlar,

- SHOEI XR1100
    - DIANESE dizlik

Teşekkür ederim şimdiden

Bende bu eldiveni kullanıyorum kışlık ama yazın çok sıkmaz seni

http://www.anesmotor.com/?urun-1660-IXS-Molina-Kirmizi.html
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    cbr250
    2013 ler mayısta gelicek yada haziran beyler bırakın eldiveni dizliği cbr250 konuşun

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    param hazır arkdaşlar

aranıza katılmama az kaldı

yarın inaşşlah gidip hondaya motorumu alacağım

simsiyahh : )
    wolrath bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    param hazır arkdaşlar

aranıza katılmama az kaldı

yarın inaşşlah gidip hondaya motorumu alacağım

simsiyahh : )
    nakit alcaksan en az 9400 e kdar dusurtmeye cals kardes ayrca ruhst plaka vs kendn yaparsan 100 tl daha cebine kalr

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nakit alcaksan en az 9400 e kdar dusurtmeye cals kardes ayrca ruhst plaka vs kendn yaparsan 100 tl daha cebine kalr

onlara bırakmam zaten ya yapmak için fazladan 50 lira istedi satış görevlisi

aga 9300 e alanlar varmış ya doğru mu ki ? 9400 dedin sen ama

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı gogo yubari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 ler mayısta gelicek yada haziran beyler bırakın eldiveni dizliği cbr250 konuşun
    kesin gelir mayısta.

Şu anda Türkiye'deki sayılı düzgün şehirlerdeki isim yapmış Honda bayileri 10-15 gün içerisinde getirtiyor. 2012-2013 model diye bir şeyde yok yazın şunu artık kafanıza. ha 2012 ha 2013 grenaj farkı var. ruhsatta 2013 de yazılıyor tamam ? zaten motorlar sipariş üzerine geliyor. adam halen 2013 ler haziranda gelecek diyor abi ya sanki repsol getir dedik.

Motosikleti
    onlara bırakmam zaten ya yapmak için fazladan 50 lira istedi satış görevlisi

aga 9300 e alanlar varmış ya doğru mu ki ? 9400 dedin sen ama
    ben 9550 ye anlaştım ama 200 e yakın banka komisyonu kesilcekti onlardan o yüzden böyle verebileceğini söyledi satış danışmanı.anlıcağın 9350 ye falan satmış oldu bana.sende en kötü ihtimal peşin alcağın için 9400 e pazarlık et daha da düşürebiliyorsan düşür
    2 Teker bir başka !

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fuarda görüştüğüm bayii yetkilisi arkadaşa bu sene uzun süredir zam yapmadıklarını konusunu sordum, geçen sene hem kasım hem de nisan da yapmışlardı, nisanı bekle arkadaşım dedi kendisi gülerek...

ilgilenenler varsa duyurulur
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin gelir mayısta.

Şu anda Türkiye'deki sayılı düzgün şehirlerdeki isim yapmış Honda bayileri 10-15 gün içerisinde getirtiyor. 2012-2013 model diye bir şeyde yok yazın şunu artık kafanıza. ha 2012 ha 2013 grenaj farkı var. ruhsatta 2013 de yazılıyor tamam ? zaten motorlar sipariş üzerine geliyor. adam halen 2013 ler haziranda gelecek diyor abi ya sanki repsol getir dedik.
    kardeş grenaj farkı da yok ben anlaştım 2012 için perşembe alıcam motoru en geç ve boya 2013.yani anlıcağın jant egzos siyah.hiç bir farkı yok üstelik ucuz fiyatlara bırakıyorlar.onu da geçtim %90 ihtimalle 2013 kasalara zam gelicek. ama illa ki sorun ediliyor anlamıyorum bunu.önceki sayfalarda da konuşuldu 2012 almanın çok daha mantıklı olduğu ama inatla 2013 konusu açılmakta ısrar ediliyor.ama gogo yubari arkadaşa kızamayız ister istemez söylentilerden etkileniyor.sorun şu ki bazıları kuyuya bi taş atıyor sonra 40 kişi çıkarcaz diye uğraşıyoruz burda
    2 Teker bir başka !

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    kardeş grenaj farkı da yok ben anlaştım 2012 için perşembe alıcam motoru en geç ve boya 2013.yani anlıcağın jant egzos siyah.hiç bir farkı yok üstelik ucuz fiyatlara bırakıyorlar.onu da geçtim %90 ihtimalle 2013 kasalara zam gelicek. ama illa ki sorun ediliyor anlamıyorum bunu.önceki sayfalarda da konuşuldu 2012 almanın çok daha mantıklı olduğu ama inatla 2013 konusu açılmakta ısrar ediliyor.ama gogo yubari arkadaşa kızamayız ister istemez söylentilerden etkileniyor.sorun şu ki bazıları kuyuya bi taş atıyor sonra 40 kişi çıkarcaz diye uğraşıyoruz burda
    grenaj farkından kast ettiğim zaten benimde grenaj renkleri tamam motor ülkeye 2012 girişli olabilir bu sorun değil tabii ki indirimli şekilde almak mantıklı 0 km motor sonuçta dedikleriniz doğru. Ama bu dedikleriniz siyah alacaklar için geçerli. Beyaz renk bekleyen sayısı çok fazla. Honda bayileride 10-15 gün içerisinde sipariş durumunda getireceğini belirtiyor beyazı. 9.910 mu verilir 9500 mü beyaza bilemem.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda görüştüğüm bayii yetkilisi arkadaşa bu sene uzun süredir zam yapmadıklarını konusunu sordum, geçen sene hem kasım hem de nisan da yapmışlardı, nisanı bekle arkadaşım dedi kendisi gülerek...

ilgilenenler varsa duyurulur
    10650 kanuni , 11750 kawasaki

honda suan gercekten ucuza veriyor... ben de nisan gibi 10000-10500 arası bı rakama cıkaracaklarını dusunuyorum.

Motosikleti
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grenaj farkından kast ettiğim zaten benimde grenaj renkleri tamam motor ülkeye 2012 girişli olabilir bu sorun değil tabii ki indirimli şekilde almak mantıklı 0 km motor sonuçta dedikleriniz doğru. Ama bu dedikleriniz siyah alacaklar için geçerli. Beyaz renk bekleyen sayısı çok fazla. Honda bayileride 10-15 gün içerisinde sipariş durumunda getireceğini belirtiyor beyazı. 9.910 mu verilir 9500 mü beyaza bilemem.
    bende beyaz alacaktım niyet öyleydi ama sonuç olarak motor aynı diye siyahı alayım beklemeyyim dedim.nisan-mayıs gibi gelir demişti izmir honda yükselişteki danışman bana.ama geldiğinde fiyat farklı olur dedi.
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    ben 9550 ye anlaştım ama 200 e yakın banka komisyonu kesilcekti onlardan o yüzden böyle verebileceğini söyledi satış danışmanı.anlıcağın 9350 ye falan satmış oldu bana.sende en kötü ihtimal peşin alcağın için 9400 e pazarlık et daha da düşürebiliyorsan düşür
    yanımda nakit 9000 götürcem kardeşim al dicem para sonra kaçta anlaşırsak ordan havele edecem cepten : )

düşüncem 9300 de biter pazarlık :D

Motosikleti
    yanımda nakit 9000 götürcem kardeşim al dicem para sonra kaçta anlaşırsak ordan havele edecem cepten : )

düşüncem 9300 de biter pazarlık :D
    taktik iyimiş elini al bırakma kurbanlık pazarlığı yapar gibi salla da salla ,salla da salla bıksın adam tamam al git yeter ki bırak kolumu moduna girince düşürebildiğin kadar düşür
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    taktik iyimiş elini al bırakma kurbanlık pazarlığı yapar gibi salla da salla ,salla da salla bıksın adam tamam al git yeter ki bırak kolumu moduna girince düşürebildiğin kadar düşür
    kayseride büyüdük bulaştı biraz :D:D

aynen öle

bizim bi arkdaşın akrabasınınmış orası izmirde bi millet vekilimiymiş neymiş onla gidicez bide söylediğine göre indirim yaptırcakmış ama bakalım :D

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Gecen hafta ben 2013 kasa cbr 250r aldim 9300 tl pesin olarak. Plakayida bugun cikarttim oda 350 tl civarinda tuttu. Size tavsiyem Israrla pazarlik yapiniz.
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta ben 2013 kasa cbr 250r aldim 9300 tl pesin olarak. Plakayida bugun cikarttim oda 350 tl civarinda tuttu. Size tavsiyem Israrla pazarlik yapiniz.
    vay be hayırlı uğurlu olsun 9300 çok güzel almışşınız

yarın bende direneceğim direne bildigim kadar : )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler