Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Çok güzel bir gündü . KSK'de iken hadi dedik kuşadası yapalım, yol da Kuşadası oldu Seferi Hisar )). Güzelce gazladık, muhabbetler ettik, Mustafa abim ve Yücel kardeşim ile tanıştık, kaynaştık. Haftaya pazar yine güzel bir hava yakalarsak Çeşme'ye gitmeyi düşünüyoruz . Bir foto da benden olsun .

Bu arada Mustafa abi bana face adresini mesaj yoluyla ulaştırırsın..

Bu arada Barışın motorunla ufak bir çekim aldık, hızlı hızlı düzenledim, şu anda yükleniyor . Yarım saate video da burada olacak .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Şu shoei ile poz verip, cbr'ını kim çekmişse işi biliyormuş Barış
    wolrath, serdar37100, sungurmete ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    çok güzel kareler.... @iguven dostum sanada geçmiş olsun en kısa zamanda inş problemin hal olur
    wolrath ve iguven bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gündü . KSK'de iken hadi dedik kuşadası yapalım, yol da Kuşadası oldu Seferi Hisar )). Güzelce gazladık, muhabbetler ettik, Mustafa abim ve Yücel kardeşim ile tanıştık, kaynaştık. Haftaya pazar yine güzel bir hava yakalarsak Çeşme'ye gitmeyi düşünüyoruz . Bir foto da benden olsun .

Bu arada Mustafa abi bana face adresini mesaj yoluyla ulaştırırsın..

http://s17.postimage.org/fai0sqa1r/IMAG0626.jpg

Bu arada Barışın motorunla ufak bir çekim aldık, hızlı hızlı düzenledim, şu anda yükleniyor . Yarım saate video da burada olacak .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Şu shoei ile poz verip, cbr'ını kim çekmişse işi biliyormuş Barış
    soner çok güzel arkadaş ortamın var gerçekten istanbul da bukadar insanı yan yana getirmek çok zor ya inan siz bunu çok iyi başarıyorsunuz allah muhabbetinizi bozmasın. yakın takipcinizim bilmiş olun
    SonpoL ve wolrath bunu beğendiler.

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    elinize sağlık kardeşim,bi dahakine rotayı daha uzun tutalım,hele bi lastiklerimi değiştireyimde ;)
    SonpoL ve wolrath bunu beğendiler.
    HERKESİN BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAĞINI,BAZILARININ HAYATI TADACAĞINI ÖĞRENDİM...

Motosikleti
    -
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner çok güzel arkadaş ortamın var gerçekten istanbul da bukadar insanı yan yana getirmek çok zor ya inan siz bunu çok iyi başarıyorsunuz allah muhabbetinizi bozmasın. yakın takipcinizim bilmiş olun
    Serdar'cım çok teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık kardeşim,bi dahakine rotayı daha uzun tutalım,hele bi lastiklerimi değiştireyimde ;)
    İnş. hava güzel olur . Bugün neredeyse yaz gibiydi .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Barışın video geldi. Taze taze... Barış daha motosiklet'e alışma sürecesin de, oldukça temkinli davranıyor haliyle. İlerleyen zamanlar da daha güzel kayıtlar alacağız elbette .

serdar37100, viper17, sungurmete ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    izmir motorize ekipleri

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Gelemedigime mutsuz oldum cok supermis

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner ve dıger kardeslerımız de 10 numara adamlar.
    allaha sukur sungurmeteye ufak nazarlıgımız dısında tık olmadan donduk geldık.o kadar trafık vs hıckımse haytalık yapmadı.kımse ıckı ıcmedı vs.bu tayfayı sevıyorum ve o kadar teptıgım yol ınanın hıc koymuyor.
    ıyı kı varsınız kardeslerım.
    viper17, SonpoL, sungurmete ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allaha sukur sungurmeteye ufak nazarlıgımız dısında tık olmadan donduk geldık.o kadar trafık vs hıckımse haytalık yapmadı.kımse ıckı ıcmedı vs.bu tayfayı sevıyorum ve o kadar teptıgım yol ınanın hıc koymuyor.
    Dostluğumuz daim olsun inşallah...
    viper17, wolrath ve sungurmete bunu beğendiler.

dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunlara bak bakalım fiyat olarak nasıl ? Eğer çok dersen ona göre önercem egzoz sakın markasız/sanayi ürünlerine 250 tl verme.
    www.sahibinden.com/115172452
    www.sahibinden.com/104454325
    Fiyat olarak iyi ama malum ogrenci adamiz aldigimiz harcliklarla biseyler yapmaya calisiyoruz. Acikcasi beni asar bunlar.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat olarak iyi ama malum ogrenci adamiz aldigimiz harcliklarla biseyler yapmaya calisiyoruz. Acikcasi beni asar bunlar.
    O zaman mecburen egzozcuya gidip kaynak yaptırman gerekicek. http://www.facebook.com/KingEgzos

Burdan istediğin modeli seç sana yollasınlar kargoyla. 100 tl civarı fiyatları var fazla verme Karbon tri oval favorim.

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem motoruna yazık hem çevrendeki insanlara yazık hemde kendine yazık ya
    Bende bi kamyon para verip Tiger aldım neye yaradı kuru gurultu ve harbidende hiç hoş bi ses değilmiş Birgün arkadaşıma verdim motoru yanımdan gazı cekerek gectı ulan dedım bu berbat sesi mi çekiorum ben diyip söktüm

Orijinal egzozunu bozma bence.Egzoz taktım biri olarak söylüyorum
    viper17 ve GP500-1st bunu beğendiler.

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem motoruna yazık hem çevrendeki insanlara yazık hemde kendine yazık ya
    Bende bi kamyon para verip Tiger aldım neye yaradı kuru gurultu ve harbidende hiç hoş bi ses değilmiş Birgün arkadaşıma verdim motoru yanımdan gazı cekerek gectı ulan dedım bu berbat sesi mi çekiorum ben diyip söktüm

Orijinal egzozunu bozma bence.Egzoz taktım biri olarak söylüyorum
    Tek silindirde egzoz pek iyi ses çıkarmıyo evet Bi heves işte ama takıp geri sökmesi de var dediğin gibi

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindirde egzoz pek iyi ses çıkarmıyo evet Bi heves işte ama takıp geri sökmesi de var dediğin gibi
    çekiyon gazı basbas bagırıo ama gidiş yok hani şu şahinci kardeşlerimiz gibi dolanıyorsun ortalıkta :D

Birde bunun uzunyolu var geçen yaz cıktık İstanbuldan Kerpe'ye gittik indim kafama agrılar girmiş basım çatlıyor agrıdan tarrrrrrrrr ses tonundan baska bişey cıkmıyor ki :D

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekiyon gazı basbas bagırıo ama gidiş yok hani şu şahinci kardeşlerimiz gibi dolanıyorsun ortalıkta :D

Birde bunun uzunyolu var geçen yaz cıktık İstanbuldan Kerpe'ye gittik indim kafama agrılar girmiş basım çatlıyor agrıdan tarrrrrrrrr ses tonundan baska bişey cıkmıyor ki :D
    Gidiş yok ama iyi oluyo açık egzoz varken fazla basmıyosun gaza Ortası yok ki euro3 muhabbeti yüzünden motorlardan ses çıkmıyo. Keşke ortası olsa da onu taksak

Aynen ben de egzoz değiştirdim, 3 bin kullanıp orjinale döndüm. Çevredekileri geçtim, gürültü seviyesi sürerken rahatsız ediyor. Çıkardığım sonuç şu, homologated yani trafiğe uygun olmayan egzoz alınmaz. Onaylı egzozda dB aynı kalıyor, ama ses ve performans iyileşiyor. Akrapovic dışında bilmiyorum ama var mı.

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ben de egzoz değiştirdim, 3 bin kullanıp orjinale döndüm. Çevredekileri geçtim, gürültü seviyesi sürerken rahatsız ediyor. Çıkardığım sonuç şu, homologated yani trafiğe uygun olmayan egzoz alınmaz. Onaylı egzozda dB aynı kalıyor, ama ses ve performans iyileşiyor. Akrapovic dışında bilmiyorum ama var mı.
    King egzoz a göre susturucu yapılırsa db aynı kalır ses ve performans iyileşir aslında sormak lazım yapıyolar mı Çok basit aslında küçük cc de o kadar para vermeye gerek yok "bence"

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bildiğin soba borusundan hallice bir boruya dünyanın parasını vermek hiç anlamadığım bi iş. Hadi ucuz olsun diyelim, gene anlamıyorum. Motor üreticileri eksoz emisyonu standartlarına uymak için resmen gXXlerini yırtıyorlar. O sesi ve/veya görüntüsü güzel değil diye bir kenara atmak istediğiniz eksozların içinde dünya kadar palladyum, platin ve rodyum var. Motordan çıkan gazlar bu zor bulunan pahalı metallerle kimyasal reaksyona girip hava kirliliğine sebep olan zararlı gazları ciddi oranda indirgiyor. Sırf bu metaller kara borsada iyi fiyatlara alıcı bulduğu için yurt dışında katalitik konverter hırsızlığı var. Bir otomobilin katalitik konverteri 200 dolara kadar alıcı bulabiliyor.
    viper17 bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    İnanır mısınız ben de tam olarak bir egzost dilemması yaşıyorum.

Motorum CBR 250R, Tiger komple kitler uygun geldi fiyat olarak fakat gürültü konusu bi yana dursun, acaba diyorum gerçekten buna değer mi, komple bir kit takarsam backpressure denen olayın rasyosunu bozar mıyım, performans kaybı yaşar mıyım diye korkularım var bilakis performans artışı almak yerine.

Komple Tiger kit kullanan arkadaşlar performans konusunda ne der? Tekrardan bir map yaptırdılar mı acaba?

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben soneri tanidigindan boyle siyledim hepiniz cok iyisiniz tabiki insallah birgun sizleri ziyaret etme birlikte gezip sohbet etme firsatini yasariz ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler