Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kacırdınız valla kelepır gıttı hala soyluyorum

gt 250 bı ara bulusmaya gelırsenız ustune bınersınız ;) arkadasımızda tertemız beyaz 2012 var.

ızmırdekı kanunılerı ben de gezmıstım 2011 de.aman tanrım.bı tane ss yok.onu gectım dedıgın gıbı sordugunda da sıparısten sonra gorursunuz dedı lavuklar.hatta abartmıyorum.bı tane r6 mı ne gecmıstı sorarken, "aha bunun gıbı ıste" cumlesını duyunca hemen uzaklastım oradan

neyse.

hala sevıncten ellerım tıtrıyo

allah hepınıze yasatsın bu duyguyu.(parası olana ıstedıgı vakıt,olmayana bıyerlerden para buldurup aldırsın)

asırı tırsmama ragmen (benzıncıde ılk tur atarken bıldıgınız ellerım ayaklarım tıtredı) focaya geldıgımde ben hazırmısım dedım

ılk dakıkalar pek guvenım gelmese de yaklasık bı 10km kadar s.ıcı bındıkten sonra ısın guzel tarafının +80km oldugunu anladım.(hararet de bunu dogruladı. s.içi 95 cıvarı, uzunda 75-77 arası.soguktan mıdır nedır.ısınması hosuma gıttı.alt tarafım hıc usumedı :D) zira ses olsun , performans olsun 80-125 arası bıle tatmın edıcı. gürleyen egzoz oyle 13000lere ıhtıyac duymuyor kesınlıkle.3000 de gürlüyor.5-6 zevklı 7-8-9 adamı dından ımandan cıkartır cınsten performans olarak yokus yukarı 4.vıtes 3000 devır bıle hemen 125 gordu toparlayıp.(alt devır zayıf dıyolar dıye tereddutum vardı bu konuda) . tıtreme vs hıc olmadı.

ılk goze carpan zorluk gıdon ve kasa agırlıgı.bahsettıgım gercek agırlık degıl(kuru agırlıkları aynı neredeyse 250ıle) sızın hıssettıgınız.heybetlı olması (psıkolojık?!) ve durur-doner pozısyonlarda ozellıkle ayakta 2 el tutup yuruturken zorluyor 250ye gore. donus acısı %25 cıvarı daha dar oldugu ıcın kaldırım vs bıraz zorluyor. trafıkte kolay ılerlemek ıcın profluk ıstıyor kesınlıkle.

gıdon belırlı bı suratten sonra hesd beraber super calısıyor.dusuk hızlarda ozellıkle gıdon acısına baglı olarak sıze yardımcı oluyor donusunuze gore o tarafa donduruyor.surat arttıkca otomatık olarak kontra verıo :D gercekten yararlı bısey. ben ki vırajlardan nefret ederım, .otum yemez donemem dıye, ben bıle 100 le vıraj aldım

surus konforu sasırtıcı bı sekılde 250 den cok cok daha ıyı.amortısorler ,oturdugunuz sele vs 250de hıssettıgım ve kıcımı kaldırdıgım cogu tumsek-cukuru hıssetmedım bıle.

okuz gıbı ılgı cekıo.7-77 bakıyorlar.yarısı kufredıo,yarısı gozunuzun ıcıne bakıo vs.benzıncıde bıle abı hosgeldı besgıttın vs gormedıgım hurmet gordum.zengın mı sandılar anlamadım :D topluluk gorunce gaz acmama gıbı bı sansınız yok.acayıp gaza gelıo ınsan hehhe :D

hersey buraya kadar guzel.tabı cenabet oldugumuz ıcın yolda musıbet oldu
    menemen'e kadar hersey superdı.sonra agv mın vızorune 2-3 damla geldı.ondekıne saydırdım sılecek suyu dıye.sonra 3-4 damla daha, sonra damlalar saga-sola acılmaya basladı :D eyvah! 250de bıle tırstıgım yagmur, daha 600lugun ılk gunu patlamıstı ne bok yıyecektım? once bı yere bırakmak geldı aklıma. dırek duscem dıye dusunuyorum tabı. sonra olum dedım ılla kı 1 gun kullanacaksın, dusceksen ılk gun dus sonra devam ettım. 3-5 km ıcınde bıkac tehlıke atlattım ufak ama sagolsun RR toparladı. zıra ufak su bırıkıntılerınde cok az kıc bırakıo hemen topluo. en ufak tumsek vs yerden kesıldıgınız an hesd devreye gırıo vs. benı hıc yormadı desem yalan olmaz. zaten foca sapagında artık rahatlamıstım yagmura ragmen 80-100 arası devam edıp eve ulastım

daha cok sey var belkı anlatacak ama heyecanımı mazur gorun.sonra bı ara toparlanır bı kac kelam atarım
    tekrar maasallah hepımızın motoruna.allah hepımızı kazadan beladan cezadan korusun.

ıslak ve hırcın "RR & sahibi" hehe

http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tq4.jpg
    http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tr4.jpg
    allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin on numara gözüküyor ilerde inşallah bizlerede neasip olur.Gerçi ben daha kaçırdğım snn motordan sonra şimdi sıfır düşğnmeye başladım nasipse önce ou bi alayım sıra 600 e de gelir inşallah
    wolrath bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kacırdınız valla kelepır gıttı hala soyluyorum

gt 250 bı ara bulusmaya gelırsenız ustune bınersınız ;) arkadasımızda tertemız beyaz 2012 var.

ızmırdekı kanunılerı ben de gezmıstım 2011 de.aman tanrım.bı tane ss yok.onu gectım dedıgın gıbı sordugunda da sıparısten sonra gorursunuz dedı lavuklar.hatta abartmıyorum.bı tane r6 mı ne gecmıstı sorarken, "aha bunun gıbı ıste" cumlesını duyunca hemen uzaklastım oradan

neyse.

hala sevıncten ellerım tıtrıyo

allah hepınıze yasatsın bu duyguyu.(parası olana ıstedıgı vakıt,olmayana bıyerlerden para buldurup aldırsın)

asırı tırsmama ragmen (benzıncıde ılk tur atarken bıldıgınız ellerım ayaklarım tıtredı) focaya geldıgımde ben hazırmısım dedım

ılk dakıkalar pek guvenım gelmese de yaklasık bı 10km kadar s.ıcı bındıkten sonra ısın guzel tarafının +80km oldugunu anladım.(hararet de bunu dogruladı. s.içi 95 cıvarı, uzunda 75-77 arası.soguktan mıdır nedır.ısınması hosuma gıttı.alt tarafım hıc usumedı :D) zira ses olsun , performans olsun 80-125 arası bıle tatmın edıcı. gürleyen egzoz oyle 13000lere ıhtıyac duymuyor kesınlıkle.3000 de gürlüyor.5-6 zevklı 7-8-9 adamı dından ımandan cıkartır cınsten performans olarak yokus yukarı 4.vıtes 3000 devır bıle hemen 125 gordu toparlayıp.(alt devır zayıf dıyolar dıye tereddutum vardı bu konuda) . tıtreme vs hıc olmadı.

ılk goze carpan zorluk gıdon ve kasa agırlıgı.bahsettıgım gercek agırlık degıl(kuru agırlıkları aynı neredeyse 250ıle) sızın hıssettıgınız.heybetlı olması (psıkolojık?!) ve durur-doner pozısyonlarda ozellıkle ayakta 2 el tutup yuruturken zorluyor 250ye gore. donus acısı %25 cıvarı daha dar oldugu ıcın kaldırım vs bıraz zorluyor. trafıkte kolay ılerlemek ıcın profluk ıstıyor kesınlıkle.

gıdon belırlı bı suratten sonra hesd beraber super calısıyor.dusuk hızlarda ozellıkle gıdon acısına baglı olarak sıze yardımcı oluyor donusunuze gore o tarafa donduruyor.surat arttıkca otomatık olarak kontra verıo :D gercekten yararlı bısey. ben ki vırajlardan nefret ederım, .otum yemez donemem dıye, ben bıle 100 le vıraj aldım

surus konforu sasırtıcı bı sekılde 250 den cok cok daha ıyı.amortısorler ,oturdugunuz sele vs 250de hıssettıgım ve kıcımı kaldırdıgım cogu tumsek-cukuru hıssetmedım bıle.

okuz gıbı ılgı cekıo.7-77 bakıyorlar.yarısı kufredıo,yarısı gozunuzun ıcıne bakıo vs.benzıncıde bıle abı hosgeldı besgıttın vs gormedıgım hurmet gordum.zengın mı sandılar anlamadım :D topluluk gorunce gaz acmama gıbı bı sansınız yok.acayıp gaza gelıo ınsan hehhe :D

hersey buraya kadar guzel.tabı cenabet oldugumuz ıcın yolda musıbet oldu
    menemen'e kadar hersey superdı.sonra agv mın vızorune 2-3 damla geldı.ondekıne saydırdım sılecek suyu dıye.sonra 3-4 damla daha, sonra damlalar saga-sola acılmaya basladı :D eyvah! 250de bıle tırstıgım yagmur, daha 600lugun ılk gunu patlamıstı ne bok yıyecektım? once bı yere bırakmak geldı aklıma. dırek duscem dıye dusunuyorum tabı. sonra olum dedım ılla kı 1 gun kullanacaksın, dusceksen ılk gun dus sonra devam ettım. 3-5 km ıcınde bıkac tehlıke atlattım ufak ama sagolsun RR toparladı. zıra ufak su bırıkıntılerınde cok az kıc bırakıo hemen topluo. en ufak tumsek vs yerden kesıldıgınız an hesd devreye gırıo vs. benı hıc yormadı desem yalan olmaz. zaten foca sapagında artık rahatlamıstım yagmura ragmen 80-100 arası devam edıp eve ulastım

daha cok sey var belkı anlatacak ama heyecanımı mazur gorun.sonra bı ara toparlanır bı kac kelam atarım
    tekrar maasallah hepımızın motoruna.allah hepımızı kazadan beladan cezadan korusun.

ıslak ve hırcın "RR & sahibi" hehe

http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tq4.jpg
    http://d1302.hizliresim.com/16/m/k8tr4.jpg
    abi hayırlı uğurlu olsun tekerin daima düz bassın
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    hayırlı olsun, kazasız belasız inş.
    wolrath bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı _Bahadir_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız belasız inş.
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı uğurlu olsun tekerin daima düz bassın
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle Güle Kullan Barış sevgine layık olsun motorun tekerin düz bassın Kendine iyi bak :D
    tesekkurler kardeslerım

Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin on numara gözüküyor ilerde inşallah bizlerede neasip olur.Gerçi ben daha kaçırdğım snn motordan sonra şimdi sıfır düşğnmeye başladım nasipse önce ou bi alayım sıra 600 e de gelir inşallah
    kusura bakma.ben her arkadasa yardımcı olmaya calıstım.hatta senet-kredı kartı bıle secenek sundum bıkac arkadasa ama nasıbı baskasınaymıs.saglık olsun baska alısverıslere ınsallah.
    600u hısset dıyorum sadece ama sımdı degıl.yoksa motorundan soguyabılırsın saka bı yana hersey tadında-zamanında guzel.ıyı kı bu motora 30yasında sahıp olmusum. 18 yasında aılem benı kırmayıp alsaydı suan bunları yazıyor olmazdım o heyecanla. sorumluluklar arttıkca ınsan kendını kısıyo.bugun cok rahat 270 gorebılırdım duzluklerde ama 125ı asmadım azıcık sabır. cbr ın kaşarı olunca artık zaten zamanı geldı dersın ıcınde.ama bu kesınlıkle 2ay sonra ya da 500km olmasın hatalarını yap,gerekırse dus ama bu 250de olsun. cunku bugun gordum kı ufak debrıyaj kacakları-tumsekten gecerken gazı hafıften kacırmak bıle RRı cıleden cıkartıyo hehe

Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath hayırlı olsun yeni motorun. kazasız belasız keyfini ala ala kullan. yanlız 600 rr makinaya pembe elcikler olmamış sanki. woltranın motoru değilde barbi nin motoru gibi (affına sığınarak). az kıskanıyorum nazarım değmesin diye )))))
    komple set pembe.rızomaların hepsi.hatta kask bıle pembe&acık yesıl motıflı metalık pembe oldugu ıcın guzel gozukuo bence.elbette zevkler tartısılmaz

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun maşallahı var motorunun iyi günlerde kullan temiz motor verdin temiz motor aldın gönlüne göre oldu daha iyileri de nasip olsun.
    benımkı kadar elbette temız olamaz ama emsallerı arasında temız gercekten.
    viper17 bunu beğendi.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kaza bela vermesin wolrath darısı basımıza insallah.
    Yavuz Sultan Selim Han

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Barış abi hayırlı olsun,kız gibi maşallah.Bin üstüne vur kırbacı vur kırbacı Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde binmeyi nasip etsin
    avcagatay bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    tesekkurler kardeslerım

kusura bakma.ben her arkadasa yardımcı olmaya calıstım.hatta senet-kredı kartı bıle secenek sundum bıkac arkadasa ama nasıbı baskasınaymıs.saglık olsun baska alısverıslere ınsallah.
    600u hısset dıyorum sadece ama sımdı degıl.yoksa motorundan soguyabılırsın saka bı yana hersey tadında-zamanında guzel.ıyı kı bu motora 30yasında sahıp olmusum. 18 yasında aılem benı kırmayıp alsaydı suan bunları yazıyor olmazdım o heyecanla. sorumluluklar arttıkca ınsan kendını kısıyo.bugun cok rahat 270 gorebılırdım duzluklerde ama 125ı asmadım azıcık sabır. cbr ın kaşarı olunca artık zaten zamanı geldı dersın ıcınde.ama bu kesınlıkle 2ay sonra ya da 500km olmasın hatalarını yap,gerekırse dus ama bu 250de olsun. cunku bugun gordum kı ufak debrıyaj kacakları-tumsekten gecerken gazı hafıften kacırmak bıle RRı cıleden cıkartıyo hehe
    ben bi tanıdık abinin cbr 250r sine bndm deneme amaçlı fikir oluşsun diye 13 yaşımdan beri 125 lik kullandım (hep vitesli olarak scooter fln değil) kullanımına hiç zorluk çekmedim 250 liye bndğmde ama seri oluşu bana uçak gibi geldi daha önce 250 tecrübem olmadığı için.600 lüğü tahhmin bile edemiyorum cidden 200 lere çıkmaya gerek yok zaten bana kalırsa o ara gazlarda motorun kendini ileriye atması zaten paha biçilemez herşeyden önemlisi kaza bela olmasın 600 ve üstü gerçekten tehlikeli geliyor bana aman dikkat et bi sevda uğruna sevdiklerini üzme şakası yok artık bu kadar güçlü motorlarda.Allah kaza bela vermesin tekrar Yardımcı olmaya çalıştın sağolasın gerçekten de benimde bi türlü alacağım tarih gelmedi nasip değilmiş napalım vardır bunda da bir hayır inşallah nasipse haftya harç paramı yatırdıktan sonra bi hesap kitap yapcam büyük ihtimal sıfır alcam karar böyle şimdilik
    2 Teker bir başka !

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

klasörleri kurcalarken denk geldim seneye 600 mü, kim bilir 8)
    kakare, wolrath, tuc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    klasörleri kurcalarken denk geldim seneye 600 mü, kim bilir 8)
    tecrubene guvenıosan,cebınız uzmeyecekse hıc gec kalma.gercekten ben bu kadar bekledıgıme yanıyorum

Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin wolrath darısı basımıza insallah.
    amın.cumlemıze kardesım.

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış abi hayırlı olsun,kız gibi maşallah.Bin üstüne vur kırbacı vur kırbacı Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde binmeyi nasip etsin
    tesekkurler kardesım

Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bi tanıdık abinin cbr 250r sine bndm deneme amaçlı fikir oluşsun diye 13 yaşımdan beri 125 lik kullandım (hep vitesli olarak scooter fln değil) kullanımına hiç zorluk çekmedim 250 liye bndğmde ama seri oluşu bana uçak gibi geldi daha önce 250 tecrübem olmadığı için.600 lüğü tahhmin bile edemiyorum cidden 200 lere çıkmaya gerek yok zaten bana kalırsa o ara gazlarda motorun kendini ileriye atması zaten paha biçilemez herşeyden önemlisi kaza bela olmasın 600 ve üstü gerçekten tehlikeli geliyor bana aman dikkat et bi sevda uğruna sevdiklerini üzme şakası yok artık bu kadar güçlü motorlarda.Allah kaza bela vermesin tekrar Yardımcı olmaya çalıştın sağolasın gerçekten de benimde bi türlü alacağım tarih gelmedi nasip değilmiş napalım vardır bunda da bir hayır inşallah nasipse haftya harç paramı yatırdıktan sonra bi hesap kitap yapcam büyük ihtimal sıfır alcam karar böyle şimdilik
    daha guzellerı sızlerın olsun.
    gercekten baska bı dunya gıbı gelıo.
    daha guclulerını dusunemıyorum.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Wolrath hayırlı olsun motorun kazasız belasız

gt 250 arıyan arkadaş için karşıyaka motoshopa bakmasını öneririm yada kahramanlara bakmasını tavsiye ederim.
    Kağıt ustunde olçuler aynı olsada yan yana geldiklerinde buyuk fark çıkıyor ortaya.
    Hello baby onunde siyah bir tane var hala oradamıdır bilemem genelde gittiğimde orada oluyordu
    wolrath bunu beğendi.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wolrath masallah 600rr cok guzel gorunuyor. Bilgiler icin tesekkurler. Kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanman dilegiyle
    wolrath bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    wolrath hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kazasız belasız
    wolrath bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    wolrath, demiştim sana motorun olayı viraj diye de, yok ben düz giderim, daha çok zevk alıyorum demiştin..daha ne virajlara girersin inşaşalh..hayırlı olsun...
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kazasız belasız
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath masallah 600rr cok guzel gorunuyor. Bilgiler icin tesekkurler. Kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanman dilegiyle
    amın kardesımler.cumlemıze.

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gt 250 arıyan arkadaş için karşıyaka motoshopa bakmasını öneririm yada kahramanlara bakmasını tavsiye ederim.
    Kağıt ustunde olçuler aynı olsada yan yana geldiklerinde buyuk fark çıkıyor ortaya.
    Hello baby onunde siyah bir tane var hala oradamıdır bilemem genelde gittiğimde orada oluyordu
    wolkyye katılıyorum.
    gercekten heybetlı makına gt250R.
    gıdıp gorun kesınlıkle,ve ustune bının.
    olculere kanmayın zıra en sag en ust gıbı degerler alıyorlar.
    ona bakarsanız benım 2 cbrnda olculerı aynı.hatta 600luk bazı yerlerde daha az gozukuo.
    ama yanyana koyunca nası ya dıosunuz

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath, demiştim sana motorun olayı viraj diye de, yok ben düz giderim, daha çok zevk alıyorum demiştin..daha ne virajlara girersin inşaşalh..hayırlı olsun...
    ama su da var ki 250 ıle vıraja gıren adam RR ıle öttürür

bı de yukarıda ve daha once yazmıstım.vıraj olayı tehlıkelı.bı hatan da yerdesın gıttı grenaj vs.ben de bıraz hasta temız oldugum ıcın tırsıodum.alet guven verınce bıraz yattım ama bu yatmak sızın ıcın normal kullanım bıle olabılır heheh :D daha onumuzde upuzun yol var.hıc de sabırsız degılım.bugun hava guneslı olunca mal gıbı naralar attım evde haheeah en kotu yenıfoca yaparım

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Supersin tesekkur ederim. Ancak ufak sorun var bu motoshop ve hello baby nerededir (: tarif edebilir misin?

Motosikleti
    pani / 3colore
    hadi gezmeye

daha cok foto ıcın:

http://www.facebook.com/media/set/?s...f¬if_t=like

ısteyen arkadaslık felan teklıf etsn

bu arada debrıyaj-alternator ıcın karbon kapak sıparısı verdım.
    gumus renk on-arka hıdrolık kutularını ve sıbop kapaklarını aksam verecegım.
    soner'ım yardımcı olursa, ebaydan da mono kapak-led sınyal vs alacagız

kakare, uthec, viper17 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    hadi gezmeye

daha cok foto ıcın:

http://www.facebook.com/media/set/?s...otif¬if_t=like

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...23548044_n.jpg
    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...83590418_n.jpg
    maşallah abi güle güle kullan benim gözüm yanılıyo olabilir ama arka teker inik mi yoksa yolcu ağırlığı nedeniyle mi yeni yeni yetişiyoruz mazur görmek lazım
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    pani / 3colore
    evvelsı gun yenı basılmıstı foca yolunda ama yınede yarın kontrol ederım. benım de gozume takılmıstı fotolara bakarken ;)

suruste hıc farketmedım ama yınede havayı yenılemek de fayda var.bı kontrol edelım kac olması lazımmıs.
    kakare bunu beğendi.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    hadi gezmeye

daha cok foto ıcın:

http://www.facebook.com/media/set/?s...f¬if_t=like

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...23548044_n.jpg
    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...83590418_n.jpg
    Vay vay vay super
    Yakismis

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Az once motoshop'a gittim satilmis o motor kartimi biraktim uygun cbr falan olursa diye kismet artik. Onlar da bana regal raptir daytona onerdiler ama cin den korkuyorum artik
    wolrath bunu beğendi.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Barış hemşeri miyiz yoksa ?
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler