Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın bu ayakları ya yok freni tutmuyomuş yok gaz kolu dizel araba gibiymiş niye 2009 model hyosungla 2011 hondayı kıyaslıyosunuz ? 2011-2012 Hyo yu kıyaslayın bakalım aranızda kaçınız aradaki kalite farkına şahit oldunuz .Aldığınız 2009 hyosung orjinal km demiydi?Ben 2011 yılında 2007 model hyosung aldım hiç bir sorun yaşamadım hiç bir pişmanlıkda duymadım. sıfırınıda aldım 2012 model şimdi onu kullanıyorum mükemmel fren performansı var .Herhangi şikayetim olsa sıfırını almazdım böyle kulaktan dolma bilgilerle insanları yanıtlmayın.Son olarak burda model bazında kıyaslama yapıyoruz Hyosung honda dan daha iyi bir markadır demiyoruz.
    Sakin ol brütüs senin motoruna poh atmadık.Mükemmel fren performansı var diyorsunuz daha once hangi motora bindinizde bir kıyaslama yapıyorsunuz.
    2008 model cbr125'im vardı hyo'dan daha iyi frenleri vardı. Ve hala bence cbr250'den de daha güzel freni var.Yeni kasanında eski kasanında.
    2006 model yamaha XT660x im vardı sanırım frene basınca kendinizi geri doğru itmeniz gerekirdi öyle bi fren vardı ki çoğu kez onume atlayanlardan o frenler kurtardı beni.

Bunlar benim kendi kıyaslamamdır.zaten bende söyledim yeni kasalarda frenleri düzeltmişler diye ama denemedim hakkındada bişey yazmadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet konuşmuştuk onunla...motoru çok güz<elmiş..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

1.70 boydada böyle duruyor..

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...31097495_n.jpg
    Montu gorunce cok duygulandim ya

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol brütüs senin motoruna poh atmadık.Mükemmel fren performansı var diyorsunuz daha once hangi motora bindinizde bir kıyaslama yapıyorsunuz.
    2008 model cbr125'im vardı hyo'dan daha iyi frenleri vardı. Ve hala bence cbr250'den de daha güzel freni var.Yeni kasanında eski kasanında.
    2006 model yamaha XT660x im vardı sanırım frene basınca kendinizi geri doğru itmeniz gerekirdi öyle bi fren vardı ki çoğu kez onume atlayanlardan o frenler kurtardı beni.

Bunlar benim kendi kıyaslamamdır.zaten bende söyledim yeni kasalarda frenleri düzeltmişler diye ama denemedim hakkındada bişey yazmadım.
    eski kasa hyosung a göre mükemmel fren performansı var sen tabi xt660x le kıyaslama sınıf olarak hacim olarak fark var.Ayrıca yeni kasa cbr 125 250 ve ninja 250 yeterince test etme imkanımda oldu .Son derece iyi bir freni var yeni kasa S&T nin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bırakın bu ayakları ya yok freni tutmuyomuş yok gaz kolu dizel araba gibiymiş niye 2009 model hyosungla 2011 hondayı kıyaslıyosunuz ? 2011-2012 Hyo yu kıyaslayın bakalım aranızda kaçınız aradaki kalite farkına şahit oldunuz .Aldığınız 2009 hyosung orjinal km demiydi?Ben 2011 yılında 2007 model hyosung aldım hiç bir sorun yaşamadım hiç bir pişmanlıkda duymadım. sıfırınıda aldım 2012 model şimdi onu kullanıyorum mükemmel fren performansı var .Herhangi şikayetim olsa sıfırını almazdım böyle kulaktan dolma bilgilerle insanları yanıtlmayın.Son olarak burda model bazında kıyaslama yapıyoruz Hyosung honda dan daha iyi bir markadır demiyoruz.
    benim demek istediğim sıfırını baz aldıgında ikiside aynı para ise neden hyosung tercih ediyorsunuz, ya paranız çok çöpe atacak ya da gösteriş meraklısısınız abi, gel bana deki şu özelliği cbr250den daha üstün, malzeme kalitesi daha iyi de, veya motoru çok iyi de birşey de ama... amacım kimseyi kırmak incitmek değil ama hyosung'a verilen 10 milyara yazıktır arkadaşlar, 7-8 olsa su kaldırır yanı var ama 10600 TL sıfır liste fiyatı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

ayrıca yedek parçasıda çok pahalı yan karanejı 850 tl http://www.yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx cbr250'nın kı 58 tl ...

eski kasa hyosung a göre mükemmel fren performansı var sen tabi xt660x le kıyaslama sınıf olarak hacim olarak fark var.Ayrıca yeni kasa cbr 125 250 ve ninja 250 yeterince test etme imkanımda oldu .Son derece iyi bir freni var yeni kasa S&T nin
    Sen benim yazdıklarımı gerçekten anlamıyorsun. Hyosung'un ile mutluluklar.

Motosikleti
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim demek istediğim sıfırını baz aldıgında ikiside aynı para ise neden hyosung tercih ediyorsunuz, ya paranız çok çöpe atacak ya da gösteriş meraklısısınız abi, gel bana deki şu özelliği cbr250den daha üstün, malzeme kalitesi daha iyi de, veya motoru çok iyi de birşey de ama... amacım kimseyi kırmak incitmek değil ama hyosung'a verilen 10 milyara yazıktır arkadaşlar, 7-8 olsa su kaldırır yanı var ama 10600 TL sıfır liste fiyatı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

ayrıca yedek parçasıda çok pahalı yan karanejı 850 tl http://www.yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx cbr250'nın kı 58 tl ...

bu tip motorlarda elbetteki gösteriş tasarım önemlidir ama benim tercih sebeplerimden en önemlisi çift silindir V motora sahip olmasıdır.Sonuçta spor bir motosiklet alıyorsun performans da cbr dan üstün.Malzemesine kalitesiz demek bence biraz ağır kaçar.Ortanın üstünde malzeme kalitesi var .Bakımlarını zamanında yaparsan sorun yaşamazsın.30 hp motora sahipsiniz cbr da 25 hp .Cbr da scooter sesine sahpisiniz hyosung ta gerçek bir V-Twin homurtusuna sahipsiniz.100 km de 3.2 lt benzin yakıyor bu alet daha ne olsun.Parasını sonuna kadar hakkediyor.Bu arada bakımlı bir hyo ya sahip olupta parasını çöpe atan hiç görmedim.Ben 07' model hyosung u karlı olarak sattım.7-8 bine bu sınıfta sıfır motor yok artık Türkiye de

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bu tip motorlarda elbetteki gösteriş tasarım önemlidir ama benim tercih sebeplerimden en önemlisi çift silindir V motora sahip olmasıdır.Sonuçta spor bir motosiklet alıyorsun performans da cbr dan üstün.Malzemesine kalitesiz demek bence biraz ağır kaçar.Ortanın üstünde malzeme kalitesi var .Bakımlarını zamanında yaparsan sorun yaşamazsın.30 hp motora sahipsiniz cbr da 25 hp .Cbr da scooter sesine sahpisiniz hyosung ta gerçek bir V-Twin homurtusuna sahipsiniz.100 km de 3.2 lt benzin yakıyor bu alet daha ne olsun.Parasını sonuna kadar hakkediyor.Bu arada bakımlı bir hyo ya sahip olupta parasını çöpe atan hiç görmedim.Ben 07' model hyosung u karlı olarak sattım.7-8 bine bu sınıfta sıfır motor yok artık Türkiye de
    gerçek bir V-twin sesi duymasam inanıcam valla bukadar iddialı olmayın arkadaşlar. Herkes sahip olduğu malı en iyisi zannediyor biraz objektif olalım. Cbr ın da alıcısı var s&t ninde. Ancak kanuniyle ortak olup marka imajını çok zedeledi. Sağlam motor olabilir ancak servis 0, görüntüsü daha doğrusu şişirilmiş olmasa çoğu insan almaz. hacimli olduğu için alıyor sorunca abi 600cc ile aynı kasa yani görüntü...
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçek bir V-twin sesi duymasam inanıcam valla bukadar iddialı olmayın arkadaşlar. Herkes sahip olduğu malı en iyisi zannediyor biraz objektif olalım. Cbr ın da alıcısı var s&t ninde. Ancak kanuniyle ortak olup marka imajını çok zedeledi. Sağlam motor olabilir ancak servis 0, görüntüsü daha doğrusu şişirilmiş olmasa çoğu insan almaz. hacimli olduğu için alıyor sorunca abi 600cc ile aynı kasa yani görüntü...

ne sesi çıkıyor muş peki hyosung dan söylermisiniz ben bilmiyorum da tek silindir cbr sesi mi çıkıyor muş?Siz şimdi gt 250 r kullanıyoruz diye başka motor görmedik mi sanıyorsunuz?V-Twin sesi silindir açılarına biraz farklılar gösterir ama aşağı yukarı bir çoğu birbirine benzer yanlış mıyım?Ama bazı apaçiler motora borudan bozma egsoz takıyorlarsa o başka

Ve Scooter sesi duymasak cbr'ında sesinin bize scooter sesi diye yutturacan he
    vuhuuu 30 hp imiş 200 görüyordur o şimdi bide olaylar olaylar... 2de felan istemsiz teker yapıyordur koşkova v-twin 30 hp yani
    spawn1984 bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ne sesi çıkıyor muş peki hyosung dan söylermisiniz ben bilmiyorum da tek silindir cbr sesi mi çıkıyor muş?Siz şimdi gt 250 r kullanıyoruz diye başka motor görmedik mi sanıyorsunuz?
    Ben size gt250r dan tek silindir cbr sesimi çıkıyor dedim? yada cbr dan 4 silindir sesimi çıkıyor dedim? yada ben siz gt250r dan başka motor görmedinizmi dedim?
    ben ne dedim
    gerçek bir V-twin sesi duymasam inanıcam valla
    yani hyo dan çıkan v-twin sesi abartılacak bir ses değil gerçek bir v-twin dinleyin önce.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Ve Scooter sesi duymasak cbr'ında sesinin bize scooter sesi diye yutturacan he
    vuhuuu 30 hp imiş 200 görüyordur o şimdi bide olaylar olaylar... 2de felan istemsiz teker yapıyordur koşkova v-twin 30 hp yani
    doğru tabi cbr 250 den 4 silindir sesi çıkıyo ama 1994-1999 modellerden.sizinkiler de 45 hp zaten puhahaha

doğru tabi cbr 250 den 4 silindir sesi çıkıyo ama 1994-1999 modellerden.sizinkiler de 45 hp zaten puhahaha
    Cbr'dan cıkan sesin 4 silindir olduğunu soylemedim scooter dinleyin bi bence. 45HP'de demedim benim cbrın en hızlı 250 olduğuda söylemedim.
    Kendi kendinize kafanızda bişeyler kurup yazıyorsunuz.

Motosikleti
    Cbr'dan cıkan sesin 4 silindir olduğunu soylemedim scooter dinleyin bi bence. 45HP'de demedim benim cbrın en hızlı 250 olduğuda söylemedim.
    Kendi kendinize kafanızda bişeyler kurup yazıyorsunuz.

merak etme scooter de dinledim bir çok tek silindir motorda.sen hyosung 200 yapıyo tek teker gidiyo vs. alaycı bir tavır ortaya koydun bende böyle birşey yazdım herkes motorunun gücünü de biliyo kalitesini de daha fazla tartışma gereksiz

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben size gt250r dan tek silindir cbr sesimi çıkıyor dedim? yada cbr dan 4 silindir sesimi çıkıyor dedim? yada ben siz gt250r dan başka motor görmedinizmi dedim?
    ben ne dedim
    gerçek bir V-twin sesi duymasam inanıcam valla
    yani hyo dan çıkan v-twin sesi abartılacak bir ses değil gerçek bir v-twin dinleyin önce.

bende size V-Twin sesi silindir açılarına göre hacmine egzoz sistemine göre farklılıkl gösterebilr ama aşağı yukarı ton olarak birbirine benzerler dedim.Harley lerde ses biraz farklıdır krank milinde tek bir pin olduğundan

hyo'nuzla mutluluklar.
    wolrath, sungurmete ve uthec bunu beğendiler.

http://www.sportrider.com/bikes/2011.../photo_01.html
    http://www.sportrider.com/bikes/2011.../photo_02.html
    Motor 29.3 hp'ymiş, olsa ne olur, dyno testlerinde tekerlekteki güç ortada, 0.3 hp fark var . 0-100 km/h'de cbr250r yine önde, tek silindirin tork avantajından dolayı.

Marka model fanatiği olmayalım, herşey ortada .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Ama supersport kullanımı, görünüşü veya sesi için tercih edene saygı duyarım. Bunlar kişisel tercihtir. Performans olaraksa avantajı yok, görüldüğü gibi.
    casillas00 ve wolrath bunu beğendiler.

cbr 250 kadar dandik bir 250 cc motor yoktur. ne o ya zarıl zarıl titriyor. hala övüyorsunuz. yok performans mış yok şuymuş yazmıyayım diyorum yazdırıyorsunuz ya.... cbr 250 10 bin etmeyen bir moturdur. haysung alan arkadaş en azından ucuz atlatmış şıngırtı sessini duymaktan
    yolda hayasung ezer gider cbr 250 yi

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 kadar dandik bir 250 cc motor yoktur. ne o ya zarıl zarıl titriyor. hala övüyorsunuz. yok performans mış yok şuymuş yazmıyayım diyorum yazdırıyorsunuz ya.... cbr 250 10 bin etmeyen bir moturdur. haysung alan arkadaş en azından ucuz atlatmış şıngırtı sessini duymaktan
    Foruma çok sık yazmam,bir sorum olmadığı sürece yazmamayı tercih ederim ki zaten çoğu sorulacak soru benden önce sorulmuş,tecrübeli arkadaşlar tarafından da cevaplanmıştır.
    Ama istisnasız her gün girip okurum kim ne tecrübe yaşamış,yeni foto vs. var mı diye..
    Tam son yazılanları okurken sen geldin aklıma,dedim ki bu acun nickli arkadaş görünmediğine göre herhalde kılık değiştirdi ve şu anda bizim cbr a sallayan aslında O.
    Demeye kalmadı senin mesajını da gördüm,hiç geç kalmamışsın
    Yahu neyin tartışması bu;herkes bir marka-model tercih etmiş kullanıyor.Memnun olmayan,beklentisini karşılamayan gider değiştirir..
    Ama gram daha ağır,yok şu kadar daha güçlü diye ben x'i tercih ettim demek bana garip geliyor..hayır gidip 600cc tercih etsen derim ki performans düşkünü adam cbr kesmiyor.
    Hepi topu .küsür beygir farkı var diye beygir gücü fazlasına sığınan arkadaşlar var,yapmayın etmeyin basit kaçıyor.
    Keyfimin kahyası öyle istedi o yüzden cbr almadım xyz aldım de,inan saygı duyarım..
    Aklı pazara çıkarmışlar,herkes yine kendininkini almış diye boşuna dememişler.
    Kendi seçtiğinin en doğrusu olduğunu ispatlamak istercesine çırpınmayın..
    Hepinize kazasız sürüşler..
    kakare ve slymn93 bunu beğendiler.

Tükürdüğünü yalayan adam geldi. Hani yazmıyordun sen buraya birdaha.

http://inciswf.com/1277738426.swf
    Alper Kaya, spawn1984 ve buberk bunu beğendiler.

Bunu, bunu alın dışarıya...
    http://inciswf.com/1303082074.swf
    RuzgarSA, avcagatay, sungurmete ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    kesinlikle acun0 adlı şahısla bir ilgim yoktur herhangi bir markanın fanatiği de değilim. ne hyosung ne de honda babamın malı değil.Benim beklentilerime cevap veriyor motorum bazı şahışlarların cahilce yaklaşımları üzerine buraya yazdım yok efendim fren yokmuş yok krank kırıyormuş vs.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler