Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    arkadaşlar michelin lastik almak isteyeniniz varsa sıfır alıpta 20 gün kullandığım lastiklerim satılıktır.
    uygun fiyata veriyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4258819/detay/
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bunlar cbr250'ye olmaz, cbr125'e yazsaydın keşke.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 lerde motorun istop etmesi korkum var açıkçası bi sorun olmuyo mu? yada bu motoru boğmak deyimi bu şekilde olmaz mı? :D acemilik işte ;)
    Motor sarsılmaya başlarsa hızlanmaya çalışırken vites küçültmen gerekebilir. O devir ve hız o vites için az gelebilir.
    Ya da uygun hızlarda isen debryaj yardımı ile toparlayabilir. Stop edeceği zaman belli eder zaten debryajla toparlayabilirsin. Ayrıca motorda giderken stop ederse seyir halinde marş düğmesine tekrar basıp çalıştırıp devam edebilirsin durmana gerek yok.
    Deneme yanılma yolu ile zamanla alışırsın.
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    ok'dir, zaten hasanpasaya yakin oturuyorum, atla gidelim oraya derim. eyv.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Vira Bismillah!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4299814/detay/

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı satıslar.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı satıslar.
    Cumlemize Baris'cim.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İstanbul'da oturmak vardı, Afyon'dayım, motorlar uzakta, almaya gelecek vakit yok... Hayırlısı
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    pani / 3colore
    300km izmir var

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    300km izmir var
    Valla cok yakin bir arkadasim da Bodrum'da yasiyor, Antalya'da buldu motoru, gitti almaya ve bodrum'a dondu : )

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    300km izmir var
    Senin motorun çok dolu bana gelmez
    Şaka bir yana vakit ayırmak mesele benim için, iş yerinden izin alma gibi bir durum da yok çünkü öğretmenim ve çok hasta olsam da, sürünsem de okula gidiyorum, rahat edemiyorum.
    Hadi o konuyu geçtik, ilk motorum olacağı için nasıl getireceğim vs. biraz mesafe artınca hep problem...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBF600SA
    Alıntı alone_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam,,

Arkadaşlar bir sorum olacak motoru en son cuma günü kullandım ve garaja bıraktım az önce yağ kontrolü aklıma takıldı ve motoru 5 dakika rolantida çalıştırdıktan sonra küçük bir tur attım ve kendime göre motoru düz tutup sağ taraftaki yağ göstergesine baktım fakat yağdan eser görünmüyor. Çok şaşırdım açıkçası (Not : Motor 870 km de). Yorumlarınızı bekliyorum. Motor yağ yakmış olabilir mi? Yoksa farklı bir şekilde mi bakmam gerekiyor.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim
    Benimde bayramda aynı şey başıma geldi,
    840 km civarıydı sanırım. Servis vs kapalı, 10-40 sentetik yağ buldum 250ml üstüne ekledim.
    tam 1020km de servise götürdüm. İlk bakım 60 tl tuttu.
    Bitti bitmedi diye endişe etmektense servise götürmekte fayda var.

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Arkadaşlar selam. Nisan ayı benim için süper olacak çünkü inşallah cbr gelecek . Fakat şu lastik ve vibrasyon meselesi kafamı hep karıştırıyor. İlk olarak lastikler ne kadar kötü veya değil tam anlamıyla paylaşırsanız tekrar sevinirim. Önceki sayfalarda konuşuldu fakat çoook geride kaldı. İkinci olarak eski tek silindir f650 de de vibrasyon oluyordu haliyle cbr da da oluyordur. Fakat ne derece oluyor kaç bin devirden sonra oluyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motorun çok dolu bana gelmez
    Şaka bir yana vakit ayırmak mesele benim için, iş yerinden izin alma gibi bir durum da yok çünkü öğretmenim ve çok hasta olsam da, sürünsem de okula gidiyorum, rahat edemiyorum.
    Hadi o konuyu geçtik, ilk motorum olacağı için nasıl getireceğim vs. biraz mesafe artınca hep problem...
    demokrasıde careler tukenmez.ayagına getırırız ucrete baglı olarak saka bı yana bu sekılde dolandırılmıslıgım var.sagolsunlar kaporamı calmıslardı

BEYLER.satıs olayını cıddı dusundugum ıcın sadece egzozu ayrı satabılırım.ese dosta haber verın.0ı 800 lıra.ıcınde 100lıralık da dbkıller olan cızıksız egzozumu guzel bı fıyata verecegım.

ısteyenler teklıflerını pm atabılırler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Mytap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Nisan ayı benim için süper olacak çünkü inşallah cbr gelecek . Fakat şu lastik ve vibrasyon meselesi kafamı hep karıştırıyor. İlk olarak lastikler ne kadar kötü veya değil tam anlamıyla paylaşırsanız tekrar sevinirim. Önceki sayfalarda konuşuldu fakat çoook geride kaldı. İkinci olarak eski tek silindir f650 de de vibrasyon oluyordu haliyle cbr da da oluyordur. Fakat ne derece oluyor kaç bin devirden sonra oluyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    lastik idare eder, ıslak zeminde kötü, ısınınca ise gayet iyi..titreşim 6000 devirden sonra başlar...7-8 binde ise rahatsız eder..
    Mytap bunu beğendi.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar cbr250'ye olmaz, cbr125'e yazsaydın keşke.
    google dan iki motorunda ebatlarına baktım cbr 250 uyuyor görünüyordu, 125 in ebatları ufak yanlışım mı var?
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    pani / 3colore
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02160899/detay

so sexy :(

sunu kacırmadan sataydık ıyıydı

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google dan iki motorunda ebatlarına baktım cbr 250 uyuyor görünüyordu, 125 in ebatları ufak yanlışım mı var?
    CBR 250 110 80 17 ÖN 140 70 17 ARKA
    CBR 125 100 80 17 ÖN 130 70 17 ARKA

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02160899/detay

so sexy :(

sunu kacırmadan sataydık ıyıydı
    Bu motoru anlatmaya kelimeler yetmez.Çok iyi abi,inş gönlündeki motoru alırsın
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ınsallah kardesım. agır oldugu ve sehırıcı hararet yaptıkları ıcın 1000 ve ustunu eledım gıbı. bu tam arada ve hayvanı dolu + dıreksıyon amortısoru dısında pek de bısey yok yaplacak. motoru 5000km de. 160kg sadece(ılandakı egzoz vs den sonra 5kg daha hafıflemıstır.). bızımkınden bıle hafıf... ama 150bg 80nm ... fenalarda ya.. suan favorım oldu gıbı

takas kabul ettı ama 12 ıstedı uzerıne.ben de cus dedım.satılırsa alırım ama hıc de trıp atmam heheh

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ınsallah kardesım. agır oldugu ve sehırıcı hararet yaptıkları ıcın 1000 ve ustunu eledım gıbı. bu tam arada ve hayvanı dolu + dıreksıyon amortısoru dısında pek de bısey yok yaplacak. motoru 5000km de. 160kg sadece(ılandakı egzoz vs den sonra 5kg daha hafıflemıstır.). bızımkınden bıle hafıf... ama 150bg 80nm ... fenalarda ya.. suan favorım oldu gıbı

takas kabul ettı ama 12 ıstedı uzerıne.ben de cus dedım.satılırsa alırım ama hıc de trıp atmam heheh
    Barışım gsxr gerçekten temiz görünüyor. Fakat neredeyse 7 senelik olduğunu unutma . Yerin de olsam sıfır tercih ederdim. Tercih edeceksen de mutlaka iyicene göster. Aman diyim .
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    pani / 3colore
    denk gelırse gosterırız,zaten BERABER
    SonpoL bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler