Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    iyide ybr ye ben açık yağ kullanıyorum 7 lira litresi 2 binde bir değiştiriyorum..sizin motorlar 2 litreye yakın yağ alıyor ve litresi 30 lira olan yağı kullanıyorsunuz..adeletmi bu
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250 R
    tugfox bana da özel mesajla fotografı atman mümkün mü ?
    tugfox bunu beğendi.

Merhabalar arkadaşlar; Elf marka motorsiklet yağı ile Gulf marka motorsiklet yağı hakkında bilgisi olan var mı ? nasıl yağlardır. bizim motorlara uygun mudur ? Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi ?

Merhabalar arkadaşlar; Elf marka motorsiklet yağı ile Gulf marka motorsiklet yağı hakkında bilgisi olan var mı ? nasıl yağlardır. bizim motorlara uygun mudur ? Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu ? vereceğiniz bilgiye göre akşam motorun yağını değiştireceğim.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı halil_ibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu ? vereceğiniz bilgiye göre akşam motorun yağını değiştireceğim.
    elf i bi kaç kere kullandım ybr 125 te özellikle 15-50 si motora çok iyi geldi vitesler yağ gibi geçiyordu..gulf ü de sadece duydum hiç kullanmadım..

Yorumun için saol arkadaşım ama cbr 250r için uygun olan yağ 4 T 10 40 diye biliyorum.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı halil_ibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumun için saol arkadaşım ama cbr 250r için uygun olan yağ 4 T 10 40 diye biliyorum.
    önümüz kış dediğin gibi 10-40 daha etkili olur..2 litre yağım var onalr bitince castrol 10-40 yağını buldum madeni yağ 4 litre 50 gayme..

elf hakkında kararsızım o yüzden sormak istedim.

Bugün sabah orjinal egzozu geri taktım. Çünkü dönemin başlamasıyla her gün kullanmaya başladım. Gürültülü hali fazla dikkat çekiyordu. Yüksek sese karşı hassas biriyim, hatta sırf bu yüzden en sessiz kasklardan birini kullanıyorum. Two bros egzozun sesi rüzgar sesini bastırıyor. Bu da uzun yolda insanı yoruyor. Egzoz değiştirecekler kendi maruz kalacakları gürültüyü de düşünsün .

Neyse tabi orjinale dönünce hızlanma zayıfladı , attan inip eşeğe binmiş gibi oldum. Alışkın olduğum için bu kadar fark olduğunu düşünmemiştim. Ses azalması da yine anında fark etti, sol şeritteki araçlar yol veriyordu, bugün 1-2 istisna hariç yol veren olmadı .
    RuzgarSA, anildurmaz ve wolrath bunu beğendiler.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sabah orjinal egzozu geri taktım. Çünkü dönemin başlamasıyla her gün kullanmaya başladım. Gürültülü hali fazla dikkat çekiyordu. Yüksek sese karşı hassas biriyim, hatta sırf bu yüzden en sessiz kasklardan birini kullanıyorum. Two bros egzozun sesi rüzgar sesini bastırıyor. Bu da uzun yolda insanı yoruyor. Egzoz değiştirecekler kendi maruz kalacakları gürültüyü de düşünsün .

Neyse tabi orjinale dönünce hızlanma zayıfladı , attan inip eşeğe binmiş gibi oldum. Alışkın olduğum için bu kadar fark olduğunu düşünmemiştim. Ses azalması da yine anında fark etti, sol şeritteki araçlar yol veriyordu, bugün 1-2 istisna hariç yol veren olmadı .
    Dostum egzozu nerden ve ne kadara aldın sorabilirmiyim?
    Birde Fotograf varsa koyabilirmisin?
    Counter-Steering Always Works !..

Motosikleti
    Kymco xl 125 & Kymco mx 150 (1 ay sonra CBR 250R)
    ben honda cbr 250r alıcam pesin fiyata sizce kaca verirler 9900 liste fiyatı

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Alıntı mertgoren1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence max. nakitte 100 lira bilemedin 150 düşerler,zor gibi.
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahahahah İstanbul da insanlardan birşey istiyorsan,kafasına vura vura alacaksın:D.Kulaklarını patlatmadan yol vermiyorlar:D

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sonunda ehliyeti aldım rahat rahat sokaklara çıkabildim cbr 250r ile :D
    tecrübe ister dediler kayar dediler felanda dikkatli kullandım biraz sadece 3 gün küba çita sürmüşlüğüm var toplamda 4-5 saat. cbr 250'ye binince hiç sorun yaşamadım ki yaşadığım yerde de şu anda tek cbr 250 bende olduğu için hatta kaliteli motor olmadığı için hepsi çin malıdır dikkat çekiyor ve yanıma gelenleri 6000 devirden 6000 devire vites atarak çok rahat ezebiliyorum :D
    frenlemesi bana göre bayağı iyi geldi rahat kullanılıyor ilçe içinde 40 km gezmişim sadece zevk verdi bir sorun yaşamadım tabii ki forumda paylaştığınız bilgiler sayesinde bir sorun yaşamadım oturuş pozisyonu hakkında bilgiler olsun motor hakkında bilgiler olsun tecrübelerinizi paylaşmanız olsun gerçekten çok faydalı oldu hepinize teşekkür ediyorum bu arada allah kaza bela vermesin her zaman dikkat edin aman

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Baskı balatası değişmiş motorumu bugün aldım gayet sıhhatli, ama iki trafiğe girip zorlanınca baskıyı yediği için de soğumadım değil ne yalan söyleyim, şimdi o korkuyla binmek de kötü her ne kadar kullanıcı kabahati olduğunu bilsem de. Debriyaj eski alıştığım şekliyle de bir türlü ayar tutmadı, orijinal ayarı mükemmelmiş

FZ6 Fazer alacağım sanırım kısmetse.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Büyük şehir dışından alacaksınız güzel indirimler alabilirsiniz. Ben yaz ayında liste fiyatı üzerinden 300 tl düşük fiyata almıştım. Kış sezonun da bu rakamların çok altında fiyatlara el sıkışmanız mümkün.

Yılın son çeyreği araç almak için çok avantajlı oluyor. Alacağınız indirim biraz da size bağlı açıkçası .

Hakkınız da hayırlısı olsun.
    Önce emniyet, sonra hareket...

kindar_martı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym adx 125
    güngör motor pendik. 9200 e bırakır. bi sor istersen.

ama sezon yakında kapanacak ve daha kullanmadığın motorun 1 yaşında olacak. bunları da göz önünde bulundur.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bizim aynalardan görsel olarak utanıyorum desem yeridir , değiştirmek istiyorum. önerisi olan var mı ? nerden bakılır alınır hangisi yakışır ?
    Yavuz Sultan Selim Han

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bizim aynalardan görsel olarak utanıyorum desem yeridir , değiştirmek istiyorum. önerisi olan var mı ? nerden bakılır alınır hangisi yakışır ?
    600RR Aynası almanı tavsiye ederim.Ben görüş açısında büyük bi kayıp yaşamamıştım.Ama alabiliyosan orjinal al.piyasadaki 60 tl ye satılanlar ayar tutmuyo

Motosikleti
    CBR 250
    sizlere birseyler sormak ıstıyorum motorumu yenı aldım 0 suan 150 km falan oldu depoya 50 liralık benzın koymustum bıttı bunun nedenı rotajda olmasımı yoksa benım kullanmayı bılmedıgımdenmı alakalı ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler