Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok yazık yaw o cezaya...
    Artık gerçekten polislerden nefret etmeye başladım. Efendiliğimizi hep bir noktaya kadar koruduk. Serserilik , apaçilik yapmadık. Ama bu gerçekten benim için bardağı taşıran son damlaydı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık gerçekten polislerden nefret etmeye başladım. Efendiliğimizi hep bir noktaya kadar koruduk. Serserilik , apaçilik yapmadık. Ama bu gerçekten benim için bardağı taşıran son damlaydı.

ben her evrağım tam olmasına rağmen otobüste kamyonda motosiklette her zaman uzak duruyorum bunlardan.. dişlerinin geçtiği insana acımıyorlar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    ben her evrağım tam olmasına rağmen otobüste kamyonda motosiklette her zaman uzak duruyorum bunlardan.. dişlerinin geçtiği insana acımıyorlar...
    İllaki bir taş...lı birisine yakın mı olmak gerekiyor ?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef bu ülkede böyle.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    aynen öyle... ilk yardım çantasındaki filteke yüzünden ceza yemiştim birinde polisle ceza yazamassın diye iddalaştığımdan...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    aynen öyle... ilk yardım çantasındaki filteke yüzünden ceza yemiştim birinde polisle ceza yazamassın diye iddalaştığımdan...
    Bi muhabbet vardı ya . :D O kadar oynadık artık bir 50 TL takıverirsin gibisinden. Hiç birşey bulamazlarsa onu da yapacaklar. Ama dediğim gibi. Devletin memuru olabilmişler güzel hoş ama ADAM olamamışlar. O zaman Apaçilerle beraber bende yandıysam ( onlar gibi görüldüysem ) 1 tane polis o.ç ise tamamına yakını o.ç demek oluyor benim gözümde . Biraz ağır oldu ama sinirimden herhalde bugün uyuyamam.

Motosikleti
    5 parmağın 5 i bir değil............

Motosikleti
    Honda CBR250R
    5 parmağın 5 i bir değil............
    Kesinlikle haklısınız. Ama polisler bizi 5 parmağın 5'i de aynı gibi görüyor. Gerçi genelleme yaparsak Antalya polisleri için geçerli. Kısa süreli İstanbul'a geldiğimde hiç bir şekilde polislerin motorsikletlere pek fazla karıştığını görmedim.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Evet arkadaşlar Keramet gezisi ile ilgili yorum ve katılımlar gelsin
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    şu cbr forumundan kendimi alamıyorum... hondadan çok çektim ama bu model ilgimi çekiyor... aslında ilgi
    mi çeken model i nc700x ama o parayı ona verene kadar z750 alayım sesi ni dinler keyfime bakarım diyorum.. geri aman boş ver diyorum...

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bi muhabbet vardı ya . :D O kadar oynadık artık bir 50 TL takıverirsin gibisinden. Hiç birşey bulamazlarsa onu da yapacaklar. Ama dediğim gibi. Devletin memuru olabilmişler güzel hoş ama ADAM olamamışlar. O zaman Apaçilerle beraber bende yandıysam ( onlar gibi görüldüysem ) 1 tane polis o.ç ise tamamına yakını o.ç demek oluyor benim gözümde . Biraz ağır oldu ama sinirimden herhalde bugün uyuyamam.

Evet siz davanızda haklısınız,benim başıma gelse bende sinirlenirim,küfür ederim ama bunu tüm polis camiasına değil,ceza yazan şahsiyete yaparım.Çünkü bu camiada işini 'adam' gibi yapan,ekmeğine bir damla haram lokma koymayan adamlar da tanıdım,şerefsizin önde gidenlerini de.

Bir polis çocuğu olarak sizden sözlerinize dikkat etmenizi istiyorum.Teşekkürler.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet siz davanızda haklısınız,benim başıma gelse bende sinirlenirim,küfür ederim ama bunu tüm polis camiasına değil,ceza yazan şahsiyete yaparım.Çünkü bu camiada işini 'adam' gibi yapan,ekmeğine bir damla haram lokma koymayan adamlar da tanıdım,şerefsizin önde gidenlerini de.

Bir polis çocuğu olarak sizden sözlerinize dikkat etmenizi istiyorum.Teşekkürler.

Haklısınız benim çevremdede 5 vakit namazını kılan. Gerektiğinde geçilebilecek bir kusur olduğunda yazmayıp gönderen polis abilerimizde oldu. Ama dediğim gibi laflarımı dediğiniz gibi sürekli oktan b.ktan yere ceza yazan polislereydi. Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Türkiye'nin hiç biryerinde değilde sadece Antalya'da böyleleri ile karşılaşırsınız gerçekten.Çünkü 30 yaşındaki adam fazer'i ile geziyorsa polisin gözünde oda serseridir . Öyle bir şehir burası.
    Espaniole bunu beğendi.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım cbr250r motorum var başına sorun gelen varmı bilmiyorum ancak benim geldi motorum ilk aldığımda dik pozisyonda 155 158 arası hız yapıyodu geçen kuşadasına gittim gelişde bi ara hızlanmak için bastım 140 geçmedi o günden beride hiç geçmedi şimdilerde 137 km gibi anca yapıyor birde motorun eski torku gücü hızlanışı kalmadı servise sordum düşündü düşündü sonrada hmm o bişekilde halledilemez petrol aldığın yeri değiştir dedi bide öyle dene dedi ancak hep depoyu bitirip her istasyondan aldım aşağı yukarı ama naptımsa aynı 137 138 km hızı aşmıyor çok hızlı gitme hevesim yoktur ama şu anda öncesini bildiğim için çok rahatsızım bu durumdan yardım edecek varmı teşekkür ederim

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Haklısınız benim çevremdede 5 vakit namazını kılan. Gerektiğinde geçilebilecek bir kusur olduğunda yazmayıp gönderen polis abilerimizde oldu. Ama dediğim gibi laflarımı dediğiniz gibi sürekli oktan b.ktan yere ceza yazan polislereydi. Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Türkiye'nin hiç biryerinde değilde sadece Antalya'da böyleleri ile karşılaşırsınız gerçekten.Çünkü 30 yaşındaki adam fazer'i ile geziyorsa polisin gözünde oda serseridir . Öyle bir şehir burası.
    Evet orada ybr lere 3 kişi binen,ön kaldıran kask takmayan apaçilerin sayısı çok(!) fazla olduğundan polisinde ön yargı söz konusu,kurunun yanında yaşta yanıyor malesef.

Karşı tepkiye geçmeyip,anlayışla karşıladığınız için tekrar teşekkür ederim.
    blow07 bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bol Bol Keramet Fotoğrafı Hemde bisikletle arkadaşlar
    http://www.motojektif.com/trip/Kadir...casi-Orhangazi
    GP500-1st ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbr 250
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım cbr250r motorum var başına sorun gelen varmı bilmiyorum ancak benim geldi motorum ilk aldığımda dik pozisyonda 155 158 arası hız yapıyodu geçen kuşadasına gittim gelişde bi ara hızlanmak için bastım 140 geçmedi o günden beride hiç geçmedi şimdilerde 137 km gibi anca yapıyor birde motorun eski torku gücü hızlanışı kalmadı servise sordum düşündü düşündü sonrada hmm o bişekilde halledilemez petrol aldığın yeri değiştir dedi bide öyle dene dedi ancak hep depoyu bitirip her istasyondan aldım aşağı yukarı ama naptımsa aynı 137 138 km hızı aşmıyor çok hızlı gitme hevesim yoktur ama şu anda öncesini bildiğim için çok rahatsızım bu durumdan yardım edecek varmı teşekkür ederim
    Benim cbr 100'e soluksuz çıkıyor. 140 kadar normal ama 140 sonrasi tamamen ikinma ile gidiyor.

Motosikleti
    Alıntı QdR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cbr 100'e soluksuz çıkıyor. 140 kadar normal ama 140 sonrasi tamamen ikinma ile gidiyor.
    dayımdakide böyle imiş... 130-40 dan sonrası yırtınma diyor dayım....

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı QdR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorlar iyi açılmamış anlaşılan.. Daha az önce iş yerime gelirken Tem'de bastım 145'ten sonra gaza tepkisini gözlemledim ve 170'e kadar hemen geldi. Trafik olmasa 170'ide geçiyorum. En fazla 180'i bir kere yatarak ve yokuş aşağı gördüm ama 170'e hep çıkıyor.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de cbr varken, en yüksek hız olarak 172 km.'ye tırmanmıştım. Fakat o rakamı bir daha göremedim. 170'li rakamları bir daha görememiş olsam da, 150'ye kadar motosikletim rahat tırmanıyordu. Belki benzinle alakalı değil de, rodajla alakalıdır sorununuz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

kindar_martı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym adx 125
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzla'da nerde oturuyosun hocam ? eczanelerin ordaki kahvehane nin yanında bi ara bi cbr 250 görmüştüm tri color
    işte o benim ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

pasaklı cıbır. gezmeye doyamadı bi türlü
    <

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km'de 4.66 lt, baya yüksek çıkmış. Sürekli üst devir kullansam bile en yüksek 4 - 4.1 lt / 100 km yaktım ben, en düşük 2.68 lt / 100 km.
    istanbul-izmit arasında otobanda sürekli yüksek hızlarda yaktı bu benzini. (kilo 90kg + malzemeler + aşırı rüzgar) ama 7 devri geçmezsen gerçekten az yakıyor bu cbr.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.66lt gerçekten yüksek.Nerdeyse benim araba kadar!!Hani bu aletler az yakıyordu?
    gazı açıp gezersen böyle oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli yol yapılmıyosa bence gereksiz bi şekilde pahalı...sürekli yol yapan biri de cbr 250 r almasın bence...bi enduro çok daha mantıklı...transalp, vstrom vs..
    Alıntı kendincosss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben istanbuldan 2 haftalık cbr250r kullanıcısıyım. Öncelikle bu topicte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum; cbr250r alma konusunda aklımdaki tüm soru işaretlerini sizler giderdiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Motoruma bir çanta satın almak istiyorum ve top case in motorun görüntüsünü çok bozduğunu düşünüyorum. Alternatif olarak önerebilceğiniz bir çanta var mıdır? Özellikle içine kask sığabilecek bir çanta. Ben internette araştırırken aşağıdaki linkteki yan çantalara denk geldim. Satıcıyla konuştuğumda içine birer kask sığdığını söyledi. Sıradan bir kappa marka yan çantanın 350tl olduğunu düşündüğümde, cbr250r için üretilmiş hem de givi marka bu çantaların fiyatı çok da gözüme gelmedi. Bu ilandaki çantalar hakkında ne düşünürsünüz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9478567/detay/

mototaldan eşşek heybesi gibi bitane almıştım.60 lira civarındaydı. toplu alışveriş yaptım hatırlamıyorum.bir ara fotoğrafını çekip paylaşırım. çanta takacaksan git enduro al diyen arkadaşlara hayranım. uzun yolda takar çantanı gezersin kardeşim. işin bitince çıkarır koyarsın bi köşeye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler