Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de sırt çantam var ama sıkıldım ondan..tak çıkar tak çıkar falan...küçük şeyler için daha pratik bir şeyler arıyorum..
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...A-pmu2112.html
    bu olabilir gibi..ama dediğin gibi olur mu işte bizim depoya..

bugün geçti elime Ekrem..hemen cıktım motorla bir tur attım..motoru bıraktıktan sonra bıle cıkarmadım üzerimden..onunla dolaştım biraz :D çok hoşuma gitti..tam oldu...
    teşekkür edeirm valla..hakkını helal et tekrardan kardeşim..

fotoğrafı var mı motorun..yükleyebilir misin..
    Onceki mesajlarimdan birinde resim de bulabilirsiniz.
    Ben Hein-Gericke kullaniyorum,kullanan bir arkadas daha vardi yanlis hatirlamiyorsam.
    Hem depo ustu,hem arka seleye uygulanabiliyor.
    15lt hacmi var,miknatislariyla depoya tutunuyor ve baska baglanti aparatina ihtiyac duymuyor.icine de baya bir sey aliyor.
    Yaz mevsiminde bir yerde 2gun konaklamali ihtiyaclarim sigmisti cok rahat.
    Yan gozleri de var,100km veya uzeri gittigimde zincir spreyim,suyum,ilacim,biskuvim baya ise yariyor iste ozetle
    49 € ya almistim yanlis hatirlamiyorsam,motoplus in sitesinden bakabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onceki mesajlarimdan birinde resim de bulabilirsiniz.
    Ben Hein-Gericke kullaniyorum,kullanan bir arkadas daha vardi yanlis hatirlamiyorsam.
    Hem depo ustu,hem arka seleye uygulanabiliyor.
    15lt hacmi var,miknatislariyla depoya tutunuyor ve baska baglanti aparatina ihtiyac duymuyor.icine de baya bir sey aliyor.
    Yaz mevsiminde bir yerde 2gun konaklamali ihtiyaclarim sigmisti cok rahat.
    Yan gozleri de var,100km veya uzeri gittigimde zincir spreyim,suyum,ilacim,biskuvim baya ise yariyor iste ozetle
    49 € ya almistim yanlis hatirlamiyorsam,motoplus in sitesinden bakabilirsiniz.
    güzel çanta çok beğendim ama ben daha küçük çanta arıyorum..100 km üzeri gezilerimde sırt çantam oluyor zaten..ben daha ziyade her motora binişimde kullanabileceğim küçük bir çanta istiyorum..kafeye giderken, sahilde turlarken, plansız kısa gezilerimde, buluşmalarda..vs motoru bıraktıgımda yanıma alıp gidebileceğim küçük bir şey.
    Youtube: YOL AVCISI

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı halil_ibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar;

Bende yaklaşık 8 aydır cbr250r sahibiyim. sayfaların çoğunu okudum fakat okumadığım sayfalarda var. Sizlere sormak istediğim ve merak ettiğim bir kaç konu var yardım olursanız sevinirim. Öncelikle Motorun bakım aralıkları bana çok geldi. 1000-6000-12000 bu yüzden 3000 ve 9000. bu beni biraz tedirgin ediyor. bu yüzden yağını değiştirmek istiyorum. sizce de doğrumu düşünüyorum. Motor yağı olarak ne tavsiye edersiniz ben castrol düşünüyorum. sizlerinde yorumlarını duymak isterim. kullanmak gereken yağ 10 40 tı değil mi ? Ayrıca bu 5000rpm de sanki grenajlardan gelen titreşim gibi bir ses oluyor. bu genelde tüm cbr250 cilerde var. buna bir çözüm üretebildik mi ? Teşekkürler

Yardımcı olabilecek arkadaş yok mu ?
    Castrol konulabilir,en iyisi motul dur diyebilirim.En güvenli servise gitmen gereken aralık 1000-4000-8000 dir,yağı ise pencereden herzaman kontrol et,özellikle uzun yol yaptığın zamanlarda.

Merhaba Öncelikle teşekkürler yardımcı olduğunuz için. Fakat bana 1000-6000-12000 demişti servis. bende aralık çok o yüzden işkilleniyordum.
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Castrol konulabilir,en iyisi motul dur diyebilirim.En güvenli servise gitmen gereken aralık 1000-4000-8000 dir,yağı ise pencereden herzaman kontrol et,özellikle uzun yol yaptığın zamanlarda.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Merhaba Öncelikle teşekkürler yardımcı olduğunuz için. Fakat bana 1000-6000-12000 demişti servis. bende aralık çok o yüzden işkilleniyordum.
    benim servis de bahsedilen aralığın çok uzun olduğunu belirtti..1,5 litre yağ bu aralık için bence az...elbette honda işi biliyodur ama iklim ve kullanım koşullarının etkisi olacaktır...en iyisi kısa aralıklarla gitmek motorun sağlığı açısından...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim servis de bahsedilen aralığın çok uzun olduğunu belirtti..1,5 litre yağ bu aralık için bence az...elbette honda işi biliyodur ama iklim ve kullanım koşullarının etkisi olacaktır...en iyisi kısa aralıklarla gitmek motorun sağlığı açısından...
    Bence de en iyisi ben 4000e doğru servise gideyim. Ayrıca bu 5000rpm de sanki grenajlardan gelen titreşim gibi bir ses oluyor. bu genelde tüm cbr250 cilerde var. buna bir çözüm
    ürettiler mi biliyor musun ?

Motosikleti
    tracer 900
    Bence de en iyisi ben 4000e doğru servise gideyim. Ayrıca bu 5000rpm de sanki grenajlardan gelen titreşim gibi bir ses oluyor. bu genelde tüm cbr250 cilerde var. buna bir çözüm
    ürettiler mi biliyor musun ?
    bende de vardı ama artık duymuyorum...geçmiş olabilir...bi kaç kişide belli kilometreden sonra geçtiğini söylemişti...ben de motoru 4000 de götürdüm servise...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de vardı ama artık duymuyorum...geçmiş olabilir...bi kaç kişide belli kilometreden sonra geçtiğini söylemişti...ben de motoru 4000 de götürdüm servise...
    Sanki böyle grenajdan gibi ya da motordan böyle bir titreşim gibi özellikte 5000-5500 devirlerde. Neyse inşallah benimkininde sesi gider. Benimki daha 3000km de.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Kitapçıkta da 1000-12000 diye gidiyor ama gerçekler öyle değil.2 tane gözü gibi bakan arkadaşımız 5500 kmde yağları bitirip,motoru kitlediler.Size kalmış tamamen ama dediğim gibi ne yaparsanız yapın,yağa herzaman bakın zaten kolay,penceresi var,çubuk mubuk uğraşmıyorsunuz.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    cumartesıye 2 kala cok heyecanlıyım

ustayla konustuk bugun.fena oldu dıyor kuyruk felan.kare kucuk plaka felan da yapmıs.lutfının dedıgı metal dalgaları nasıl hallettı bılmıuyorum ama yaptım dedı umarım cakma cukma olmamıstır

kendincosss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben istanbuldan 2 haftalık cbr250r kullanıcısıyım. Öncelikle bu topicte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum; cbr250r alma konusunda aklımdaki tüm soru işaretlerini sizler giderdiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Motoruma bir çanta satın almak istiyorum ve top case in motorun görüntüsünü çok bozduğunu düşünüyorum. Alternatif olarak önerebilceğiniz bir çanta var mıdır? Özellikle içine kask sığabilecek bir çanta. Ben internette araştırırken aşağıdaki linkteki yan çantalara denk geldim. Satıcıyla konuştuğumda içine birer kask sığdığını söyledi. Sıradan bir kappa marka yan çantanın 350tl olduğunu düşündüğümde, cbr250r için üretilmiş hem de givi marka bu çantaların fiyatı çok da gözüme gelmedi. Bu ilandaki çantalar hakkında ne düşünürsünüz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9478567/detay/

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kendincosss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben istanbuldan 2 haftalık cbr250r kullanıcısıyım. Öncelikle bu topicte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum; cbr250r alma konusunda aklımdaki tüm soru işaretlerini sizler giderdiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Motoruma bir çanta satın almak istiyorum ve top case in motorun görüntüsünü çok bozduğunu düşünüyorum. Alternatif olarak önerebilceğiniz bir çanta var mıdır? Özellikle içine kask sığabilecek bir çanta. Ben internette araştırırken aşağıdaki linkteki yan çantalara denk geldim. Satıcıyla konuştuğumda içine birer kask sığdığını söyledi. Sıradan bir kappa marka yan çantanın 350tl olduğunu düşündüğümde, cbr250r için üretilmiş hem de givi marka bu çantaların fiyatı çok da gözüme gelmedi. Bu ilandaki çantalar hakkında ne düşünürsünüz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9478567/detay/

sürekli yol yapılmıyosa bence gereksiz bi şekilde pahalı...sürekli yol yapan biri de cbr 250 r almasın bence...bi enduro çok daha mantıklı...transalp, vstrom vs..

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    radyatörün altına bakın..böyle bir şey olsa iyi olurdu aslında..abartılı da durmamış..

Youtube: YOL AVCISI

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Merhaba Herkese ,

Forumda bayağı bilgi edindim büyük ihtimalle Cbr 250 alıcam yüzdeye vurursak %95 ya da hiç
    -Şimdi siz kullanıcalara soruyorum - Modellerde fiyatlar oynuyor ben 1 sene kullanıcam bu motoru sonra arabaya geçicem anlıcağınız motoru 1 sene sonra elden çıkarıcam , değeri kaybetmicek ve memnun kalabilceğim bir model söyler misiniz ?
    -2010 - 2011 - 2012 hangisi daha iyi karlı zevk alabilirim illaki bir şeyler oynuyordur arasında sağlıklı bir karar vermek için siz abilerim dostlarım arkadaşlara soruyorum..
    Şimdiden herkese teşekkür ederim...
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı rapcib adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Herkese ,

Forumda bayağı bilgi edindim büyük ihtimalle Cbr 250 alıcam yüzdeye vurursak %95 ya da hiç
    -Şimdi siz kullanıcalara soruyorum - Modellerde fiyatlar oynuyor ben 1 sene kullanıcam bu motoru sonra arabaya geçicem anlıcağınız motoru 1 sene sonra elden çıkarıcam , değeri kaybetmicek ve memnun kalabilceğim bir model söyler misiniz ?
    -2010 - 2011 - 2012 hangisi daha iyi karlı zevk alabilirim illaki bir şeyler oynuyordur arasında sağlıklı bir karar vermek için siz abilerim dostlarım arkadaşlara soruyorum..
    Şimdiden herkese teşekkür ederim...
    senin için ideali 2010 modelidir. nasılsa bi sene sonra arabaya gececeksin elinden çıkarması kolay hiç zarar etmezsiniz yakıttada çok iyidir hiç yakmaz zaten çünkü 2010 model yok bilmem yardımcı olabildik mi
    ufukerkut bunu beğendi.

Motosikleti
    GT-250R
    ahahaha pardon ya dalgınlığıma mı geldi ne okurken bnde yazdığımı anlamadım .. :D
    en azından söyleyip konuyla ilgili yazabilirdin ama rencide etmişssiniz direk. Bilmem anlayabilmişmiyim
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin için ideali 2010 modelidir. nasılsa bi sene sonra arabaya gececeksin elinden çıkarması kolay hiç zarar etmezsiniz yakıttada çok iyidir hiç yakmaz zaten çünkü 2010 model yok bilmem yardımcı olabildik mi

B.RAGA

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    ayni paraya satarsin hemen al

Motosikleti
    GT-250R
    Hangi modelini ?? Nisan ayında alıcam Motorsikleti... :/
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayni paraya satarsin hemen al

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Lütfen ilgili üyeler yazabilir mii :/

B.RAGA

muhtamel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda alfa
    ben yarın tüve gitcem arkada canta var bişey diyorlarmı cantaya arkadaşlar

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radyatörün altına bakın..böyle bir şey olsa iyi olurdu aslında..abartılı da durmamış..
    radyatorun amacı sogutma yapmak.pekı o kadar az hava kanalı yeterlı olacak mı? hayır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler