Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    valla arkadaşlar kim ne düşünürse düşünsün bu lastik hakkında..Allah kimseye kaza bela vermesin ama yaşayan bilir..ben bu lastiklerle yağmurda düz yolda düştüysem arkadaşlarımı da bu konuda uyarmayı görev bilirim..ben tecrübelerimi anlatıyorum, kimseyle herhangi bir konuda tartışmaya girmedim girmemde, herkes yapacağını bilir..lastikler ıslak zeminde BERBAT...benim nacizane tavsiyem, durumu olanların lastikleri değiştirmesi yönünde..ben değiştirdim mi? hayır..değiştiremedim..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar kim ne düşünürse düşünsün bu lastik hakkında..Allah kimseye kaza bela vermesin ama yaşayan bilir..ben bu lastiklerle yağmurda düz yolda düştüysem arkadaşlarımı da bu konuda uyarmayı görev bilirim..ben tecrübelerimi anlatıyorum, kimseyle herhangi bir konuda tartışmaya girmedim girmemde, herkes yapacağını bilir..lastikler ıslak zeminde BERBAT...benim nacizane tavsiyem, durumu olanların lastikleri değiştirmesi yönünde..ben değiştirdim mi? hayır..değiştiremedim..
    Tamam ayni fikirdeyiz zaten amac kesinlikle tartismak degil, sanada gecmis olsun kaza konusunda kimsenin basina gelmesini istemeyiz ama soylemek istedigim sey Aslinda seninde soyledigin sey, %100 hata lastigin degildir, hatanin buyuk payi kullanicinindir kendinize guvenmiyosaniz lastikleri degistirin tamam, ama oncelikli olan deneyimdir kendinizi gelistirin egitim alin bunu soylemeye calisiyorum yoksa bende cok yagmura denk geldim ilk basta cok korktum burda okuduklarim yuzunden ama dogru surus uygulandiginda anlatildigi gibi telmaşa degil... bu tabiiki benim fikrim herkezin kendine gore onlem almasini isterim sonuc olarak...
    Pain bunu beğendi.
    Counter-Steering Always Works !..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Fotoğraflar bir harika Pain, bende istanbul parktaydım galiba seni gördüm ama bu hareketleri görmedim
    Pazar buluşmasına gel mutlaka tanışalım olur mu ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cbr da ninja da sayılıdır krank kırılma olayı . ama tanıdığım kişiler arasında hyo alıpda kırmayan sayılı.
    ya bırak arkadaşım ben bi honda severim ama kullandığım motor hyosung tanıdığın kişiler ninjalar nasıl kırmış kran basarak abanarak kusura bakmayın a.koyarak kırmış bu hyosunglar 2006-2007 5-6bin tl eee parası olmayan apache bi boktan haberi olmıyan serseri diye tabir ettiğimiz artistlikten başka bişey bilmeyen elinde sigara dolaşan tipler bu hyosungları alıyor benim çevremde öle adamlar gördümki 227 yaptım diyor gelde inan velhasıl bizim bi grubumuz var motoist die bu grupta en çok bulunan motor hyosung gt250r gel gelelim aramızda motorun canını çıkaranlar var ama egzantirik değişiminden başka bi problem cıkmadı senin kullandığın arkadaşların nasıl insanlarsa artık onlara sor ALLAH AŞKINA BEYLER EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUSALIM ŞURDA HYOM YAĞ YAKIYOR YAZSAM MOTORUMUN AZINA SICARSINIZ FAKAT BU SAYFADA 10 SAYFADIR HERKEZ YAĞ YAKIYORUM DİYOR GELEN CEVAPLAR BAKMAMISINDIR YOK OLUR OKADAR YOK 10TANEDEN BİRİ ÇÜRÜKTÜR BİŞEY OLMAZ FALAN FİLAN BEN BÜTÜN GÜN HYO SERVİSİNDEYİM GENELDE GELEN EGZANTRİK DEĞİŞİMİNE GELİR YOKSA SUBAB VURMUŞTUR ONA GELİR KRANK KIRDIM DİYE GELEN COK COK NADİRDİR GELEN O KRANK KIRDIM DİYEN MOTORUDA GÖRSENİZ İYİ BİLE DAYANMIŞ DERSİNİZ SERVİSE Bİ MOTOR GELİR KALİPER DİSKE SÜRTER ARADA BALATA KALMAMIŞ BALATASIZ KULLANIYOR ADAM YADA 5TL LİK MONDİAL 150RS BALATASI TAKIYOR ÖBÜRÜ GELİYOR BAKIYOR HYODA FREN YOK GELİN ARKADAŞ GELİN BENİM MOTORUMA BAKIN GELİN Bİ TEST EDİN BEN HONDA CIYIM BUNDAN SONRA ALCAM MOTOR HONDA OLUCAK ONDAN SONRAKİDE SERVİSİ İŞÇİLİĞİ ALIM SATIM KOLAYLIKLARI BENİ HONDAYA İTİYOR AMA GEL GELELİM O HONDA DİE KUSURLARI ÖRÜTÜLÜP BU PİS KORELİ DİE EN KÜÇÜK KUSURU EFSANELER YARATIP TORUNLARA KADAR AKTARILIYOSA 10 YAŞINDA COCUK HYO GÖRÜP KRANK KIRIYOR DİYORSA SICARIM BÖLE İŞİN AZINA BÖLE MANTIK OLAMAZ TEKNOALİ O NİNJA YI ALLAH YARATIP GÖKTEN ZEMBİLLE İNDİRMEDİ REDLİNEDE SOLUKSUZ GİT NOLUYOR GÖRELİM HYOSUNG REDLİNEYE COK KOLAY GİREBİLEN GÜÇLÜ Bİ MOTOR HER İSTEDİĞİNDE 10.5DEVİRE GETİREBİLİRSİN 5.VİTESTE SON HIZ YAPMAK İÇİN RÜZGAR MÜZGAR VIZ GELİR TRIST GİDER ÖLE BİŞEYİ VUR DİYİNCE ÖLDÜRMEYİN HYO MÜKEMMEL DEĞİL AMA BAHSETTİĞİNİZ KADARDA PAVYON KARISI MODUNDA Bİ MOTORDA DEĞİL SADECE ALAN KULLANAN SINIF KISIMIN GENELİ AYIPTIR SÖLEMESİ ARTİST ZOR ZAR TOPLAŞTIRMIŞ 17-25YAŞINDAİ SERSERİLER KAÇ KİŞİ SIFIR HYO ALIPTA ÖLDÜRÜYOR 4BİN TL HYO SATILIYOR BU ÜLKEDE BIRAKINDA KIRILSIN SEN VER NİNJALARI 4BİN TL YE BAK BAKALIM KRANK KIRIYOMU KIRMIYOMU MOTOR PATLATIRLAR BİZİM ÜLKEMİZDE BU KADAR DOLUYUM BU KONUDA BIKTIM YA HAKKINI YEMEYIN ARKADAŞ BENİM HAYATA MAALESEFKİ EN BİLGİLİ VE ÖĞRENMEYE AÇIK ARAŞTIRMACI OLDUĞUM KONU MOTORDUR AİLEM 1 MOTOR 2 BENİM İÇİN HERŞEYİ KABUL EDERİM YANLIŞ BİLGİLİYİ SAFSATAYI SALLAMAYI KABUL EDEMEM BU KADAR...

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung culara yapılan eziyeti size yapayımmı:D Dedikoduyu başlatıyorum:D:D

- neee cbr 250 krankmı kırıyormuş
    -efendim kronik olarak krank mı kırıyormuş
    -hadi canım fabrika hatasımıymış
    -kanka cbr 250 alınmaz krank kırıyormuş
    -cbr 250r mı,geç onu krank kırıyor o

daha da uzatabilirim:D forumu ilk kez okuyanların kanı donsun:D
    ONUN ADI HONDA OLSAYDI ARADA OLUR DERLERDİ SUCU HYOSUNG OLMAK
    Pain, zenon, Zippo's ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Deryali Söz vermeyeyim ama gelmeye çalışırım,Anıl da gelirse:D Hocam sen istersen özelden telefon numaranı at,o gün gelirsek birbirimizi kolay bulalım,bütün motorlar aynı:D
    @Alper Kaya Hyo kullanıcısnı çok iyi tarif etmişsin,o yüzden 2.el piyasası büyük sıkıntı.Bu yüzden çok yoruldum,çok başım ağrıdı.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bırak arkadaşım ben bi honda severim ama kullandığım motor hyosung tanıdığın kişiler ninjalar nasıl kırmış kran basarak abanarak kusura bakmayın a.koyarak kırmış

Keyifle okudum İlk cümlesinden son cümlesine kadar katılırım

Bu arada dün de Caddebostan sahilde 2012 beyaz Hyosung GT250R gördüm allah nazardan saklasın iyi günlerde kullansın dedim kasayi çok güzel yapmışlar sen de iyi günlerde kullan inşallah kazasız belasız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Bu arada Fotoğraflar için Teşekkürler Lütfi Teşekkürler Anıl gayettt güzeller
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Keyifle okudum İlk cümlesinden son cümlesine kadar katılırım

Bu arada dün de Caddebostan sahilde 2012 beyaz Hyosung GT250R gördüm allah nazardan saklasın iyi günlerde kullansın dedim kasayi çok güzel yapmışlar sen de iyi günlerde kullan inşallah kazasız belasız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Bu arada Fotoğraflar için Teşekkürler Lütfi Teşekkürler Anıl gayettt güzeller
    Ben fotoğraf çekme özürlüyümdür,hiç beceremem:D Övgüler bana gelmesin,beni çeken de Anıl,makine Anıl'ın telefon:D.Aslında fotoğraflar üzerinde oynayacaktım,çok daha güzel hale getirecektim,daha bizde birsürü fotoğraf var burada 12 tanesini,oynamadan yayınlayabileceklerimi seçtim.Plakaları sildim,boyutları küçülttüm attım.Günlerdir paylaşacağız dediğimiz için zaman kaybetmek istemedim bir de gece uğraşmaya üşendim:D
    tugfox bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman hocam aman,sakın bulaşma eline alırsın krankı:D:D:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

Lastiklere laf edenlere,yatamıyorum,lastik kayıyor diyenlere gelsin:D Anıl Durmaz'ın sanatsal çalışmaları da cabası:D

Lastiklere ciddi mânada laf eden güruha dahilim ve etmeye de devam edeceğim, lastik ülkemizin belediye sınırından sınırına fark yapan asfalt kalitesinde "bence" yetersiz. Ankara'da asfalt kalitesini bilmediğim yer yoktur hemen hemen. Etlik'te bir sokakta bırakın akrobatik hareketler yapmayı, arka frene basmayı geçin dokunamadığım yerler var, ama yeni yapılan Anadolu bulvarında ise yüksek gazlı bir kalkışta metrelerce tek teker gittiğim oldu.

Ayrıca, Sıhhıye üst geçidinde ışıklarda yanıma GTI apaçiler durdu, biraz sert kalkayım dedim yeşil yanınca uzaklaşayım dalaşıp düşürmesinler diye, olduğum yerde arka teker sarıp 90 derece döndürdü.

Nerde Anadolu bulvarındaki asfalt, nerde Sıhhıye köprüsündeki... O yüzden IRC'ler bu memlekette, kötü değil, "yetersiz..."

durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Sevgili arkadaşlar en taze cbr 250'ci olarak hepinize selamlar Motorumu aldım, eski aracımın plakasını geçirmek için motorumu bayiide bekletiyorum. Kısmet olursa en geç 1 hafta sonra yollara çıkarım.
    Bu bekleme safhasında michelin lastiklerimi aldım, kırmızı jant reflektörleri ve jantları mat siyaha boyama işlemlerini halledeceğim

Motorun üzerinden çıkan İrc lastiklere talip olan arkadaşlarım varsa benimle iletişime geçebilir, lastikleri asfalta değdirmeden sökmüş olucam....

totocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    özelden mesaj attım gelmiştir umarım
    Araba kendini , motor sahibini öldürür demişler... O yüzden motorunuzu iyi tanıyın ve bakımlarını aksatmayın.....

durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    P.m. İle cevapladım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Lastikler Totocan'a opsiyonlanmıştır.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslarm 1.62 boy ile bana sorun cikartir mi bu motor?

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SolidSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarm 1.62 boy ile bana sorun cikartir mi bu motor?
    Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra sorun olacağını sanmıyorum. Amortisörün ayarı mevcut.

Bu konuyla ilgili GP500-1st paylaştığı fotoğraflar vardı hatta önceki sayfalarda buyrun:

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBr250 alçaltılıp üzerine 1.55 metre sürücü oturunca sanki hayabusa gibi geldi gözüme Haksızmıyım?

Rahmi Barutçu CBT eğitiminden Tuzla otodrom

http://d1207.hizliresim.com/z/8/9jss6.jpg

http://d1207.hizliresim.com/z/8/9jssz.jpg

http://d1207.hizliresim.com/z/8/9jstb.jpg

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bende bugün motorun satışını aldım aranıza girmiş bulundum
    ama ehliyetim olmadığı için daha şimdilik sadece satışını aldım 1 ay serviste yatacak motor ehliyeti aldığımda gidip alacağım motoru inşallah.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    site applicaton error veriyor devamlı bilgine...
    Counter-Steering Always Works !..

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Bende ordayım anıl sizde gelcekmisiniz lütfüyle? Bu arada siteye kayıt oldum

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler,

Hyocular Ninjacılardan gaz almış arkamızdan konuşuyormuş. Acil toplanalım yarın sonra geç olacak.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ordayım anıl sizde gelcekmisiniz lütfüyle? Bu arada siteye kayıt oldum
    Bir aksilik çıkmazsa geleceğiz kardeşim.Hatta haberleşip daha erken buluşup takılma gibi bir durumda olabilir.Sen nasılın,motorun ne durumda?

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Hafif çizikler oluşmuştu onlarda sonax da boya koruma pasta cila özel ilaçlı yıkama yaptırdım.Hiç birşeyi kalmadı.
    Pain bunu beğendi.

QdR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Motor 100 km hıza cok kolay çıkıyor fakat 100den sonra tam anlamıyla ikiniyor =) su beygirlere biraz daha dokundursalarmis keske.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler