Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler lastik havalarımızı ihmal etmeyelim...aylardır 29 psi olması gereken ön tekeri 21 psi ile kullanmışım..uzun yol bile yaptım bu şekilde ihmalin ve cahilliğin sonucu olarak...lastiklerin çok kısa zamanda inebiliyomuş beton ya da beklemeden dolayı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @siegen çok geçmiş olsun kardeşim. motosiklet kullanırken her ne kadar herkesin hata yapabilecegini düşünsen de böyle şeyler insanın başına gelebiliyor. Allah başka kaza bela vermesin.

bu arada arkadaşlar bir sorum olacak;

malumunuz kış ayları kapımızda. yağmurdu kardı bayağı bir uğraşacağız. tavsiye edebileceğiniz bir yağmurluk olsun veya benzer bir ürün olsun motoru kullanırken (özellikle pantolon kısmının) ıslanmamızı engelleyen bir ürün var mıdır? işe giderken korumalı pantolon giymek biraz sıkıntılı oluyor.
    Bİldiğimiz poşet gibi yağmurluklar var,en çok iş görenler onlarmış.Ama korumalı pantolonun üzerine giymekten sözederler.Kumaşta ne olur bilmiyorum:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı mucit010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam aranıza yeni katıldım benim motorum cbr250 2 saattir motoruma zincir arıyorum bi türlü bulamadım özelliklerini falanda bilmiyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
    Ustam D.I.D kullanmanı önerdi,istersen gönderebilirmiş kargoyla.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    1 gün içersinde söke-eskişehir eskişehir-söke yaptım artçılı + bide küçük köpeğimizle toplam 1020 km motor hiç üzmedi 150 tl ye flan gitti geldi km başı 15 kuruş.gerçekten emmeye gelen gömmeye gelen bi motorumuz var doğru tercih yapmışız

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seigen çok geçmiş olsun. Motosiklete üzülüyor insan ama motosiklet dışında kimsede hasar olmaması sevindirici. Gelmiş geçmiş olsun!

Geçen hafta IRC Roadwinner'lardan kurtulup Michelin Pilot Power 160-60-17 ' ye terfi ettim. Dünya varmış!

Öne 120-60-17 takıp gidonu ağırlaştırmak istemediğimden 110-70-17 taktım memnunum.

Konusunda benden tecrübeli kullanıcıların uyarılarını çok dikkate alan bir insanım. Lastiği büyütme diyen kimseden ikna edici teknik bir açıklama alamadığım içi kendim takayım test edeyim benden başka düşünenler olursa yardımcı olurum dedim taktım gitti. Lastiği büyütme, dönüşler kötüleşir dediler. Lastikçiden çıktım ilk kontramı verdim dünya varmış dedim. Yaklaşık 300-400 kilometredir kullanıyorum şimdilik çok memnunum. Aynı zamanda motosikletin duruşu da çok değişti. Sorularınız olursa memnuniyetle hepsini cevaplarım.

Fotoğraf koymak istemiyorum forumlarda batıl inancım oldu kullandığım şeylerin fotoğrafını çekip koymuyorum. Burada buluşmalarda görüşürüz zaten. Şehirdışında yüzyüze görüşemeyeceğim, takmayı düşünen istisna arkadaşlar olursa fotoğrafını gönderirim tabi memnuniyetle.

@Pain ve diğer arkadaşlar devamlı bana yakın yerlerde buluşuyorlar aksilik hiç denk gelemedim ya başka bir şeye denk geldi ya da ben görmedim Pain'e telefon numaramı özelden yazıcam toplanmalarınızda bi mesajla gelirim yakınlardaysam

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seigen çok geçmiş olsun. Motosiklete üzülüyor insan ama motosiklet dışında kimsede hasar olmaması sevindirici. Gelmiş geçmiş olsun!

Geçen hafta IRC Roadwinner'lardan kurtulup Michelin Pilot Power 160-60-17 ' ye terfi ettim. Dünya varmış!

Öne 120-60-17 takıp gidonu ağırlaştırmak istemediğimden 110-70-17 taktım memnunum.

Konusunda benden tecrübeli kullanıcıların uyarılarını çok dikkate alan bir insanım. Lastiği büyütme diyen kimseden ikna edici teknik bir açıklama alamadığım içi kendim takayım test edeyim benden başka düşünenler olursa yardımcı olurum dedim taktım gitti. Lastiği büyütme, dönüşler kötüleşir dediler. Lastikçiden çıktım ilk kontramı verdim dünya varmış dedim. Yaklaşık 300-400 kilometredir kullanıyorum şimdilik çok memnunum. Aynı zamanda motosikletin duruşu da çok değişti. Sorularınız olursa memnuniyetle hepsini cevaplarım.

Fotoğraf koymak istemiyorum forumlarda batıl inancım oldu kullandığım şeylerin fotoğrafını çekip koymuyorum. Burada buluşmalarda görüşürüz zaten. Şehirdışında yüzyüze görüşemeyeceğim, takmayı düşünen istisna arkadaşlar olursa fotoğrafını gönderirim tabi memnuniyetle.

@Pain ve diğer arkadaşlar devamlı bana yakın yerlerde buluşuyorlar aksilik hiç denk gelemedim ya başka bir şeye denk geldi ya da ben görmedim Pain'e telefon numaramı özelden yazıcam toplanmalarınızda bi mesajla gelirim yakınlardaysam
    Hocam kafana göre,genelde akşamları cadde üzerindeki erenköy starbucks tayız,onun dışındaki buluşmalarıda buradan haberleşiyoruz zaten.Gelde bir lastiklerine laf atalım,küçük janta büyük lastik taktın ne oldu sanki filan diyelim:D
    tugfox ve wolrath bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

Fotoğraf koymuyorum demişsin,bana özel mesaj olarak atarsan sevinirim 160 lık lastiğin fotoğrafını.
    tugfox bunu beğendi.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    arkadaşlar yağ için kendim motul siparişi verip öyle servise götürmek istiyorum.sizce 10-40 mı almalıyım 10-50 mi

honda cbr 250r

sevgili arkadaslar ben honda cbr 250r honda almak ıstıyorum ama renk secenegı az hondanın tri colour ve siyah rengi suan turkıyede mevcut fakat diger kırmızı ve gri renklerini turkıyede nezaman gorebılırız.2013ıcın mumkunmudur acaba?

Motosikleti
    tracer 900
    eylül sonuna doğru motorumu satmayı düşünüyorum, 2011 model 5000 km de...tricolor
    ilgilenenlere duyurulur...
    metci bunu beğendi.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kafana göre,genelde akşamları cadde üzerindeki erenköy starbucks tayız,onun dışındaki buluşmalarıda buradan haberleşiyoruz zaten.Gelde bir lastiklerine laf atalım,küçük janta büyük lastik taktın ne oldu sanki filan diyelim:D
    Sığmadı zaten yeni jant aldım bakalım denk geliriz inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf koymuyorum demişsin,bana özel mesaj olarak atarsan sevinirim 160 lık lastiğin fotoğrafını.
    Gönderdim ama giden kutusu boş görünüyor anlayamadım. Gelmediyse haber edersen tekrar göndereyim.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Sığmadı zaten yeni jant aldım bakalım denk geliriz inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Gönderdim ama giden kutusu boş görünüyor anlayamadım. Gelmediyse haber edersen tekrar göndereyim.
    Oradaki motorlarla oyanamaya başla,15 sn geçmeden 4 kişi filan o tarafa koşarız:D,3 kere tugfox de tanışalım:D
    tugfox bunu beğendi.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradaki motorlarla oyanamaya başla,15 sn geçmeden 4 kişi filan o tarafa koşarız:D,3 kere tugfox de tanışalım:D
    Tamamdır parolayı öğrendim :D

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97268669/detay
    Şu aynalar bizim motora uyarmı acaba

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu hafta ya kawasaki ninja 250r ya da honda cbr 250r almayı düşünüyorum.honda da en çok canımı sıkan nokta son hız..ben 1.82 boy 93 kilo ile 160 km/sa hıza rahat çıkabilr miyim?sizler kasmadan düz yolda 160 km/sa hızı görüyor musunuz?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta ya kawasaki ninja 250r ya da honda cbr 250r almayı düşünüyorum.honda da en çok canımı sıkan nokta son hız..ben 1.82 boy 93 kilo ile 160 km/sa hıza rahat çıkabilr miyim?sizler kasmadan düz yolda 160 km/sa hızı görüyor musunuz?
    Çok zor istediğin hız ninja için bile.
    Motoru aşırı zorlarsın.
    500 cc ve üstüne bak derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dileyen arkadaşlara teşekkür ederim. Tam 10 bin km önce bir araç yüzünden kaza yaptım, o vakitten beri inanılmaz dikkatli kullanıyordum. Fabrikalarda en son iş kazasından beri geçen günleri sayarlar ya, ben de kazasız geçen km'leri sayıyordum . 10 bin km'ye gelmiştim ne güzel, ne yapalım, sayacı sıfırladım tekrar. O kadar süredir dikkatli kullanmama rağmen bisikletli çocuk beni devirdi . Neyse öldürmeyen şey insanı güçlendirir, motor yapılsın sonrasında daha da güvenli sürerek sayacı en az 50 bine çekerim umarım.

Zaten İstanbul trafiği Hindistan trafiğiyle yarışır seviyede, az kaldı geçiyoruz. Belirli bir km'den sonra kaza yapmamış olmak ciddi ciddi imkansız.

Çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin.

erro ne kadar istiyorsun senincbra

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok rahat çıkar...

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    @Cagdas, cok gecmis olsun...

Ben de gecen gece devirecek gibi oldum.. Bizim sokaga girdigimde 2. viteste biraz gazladim, maks 40 45 km ye cikmisimdir, tam ciktigim anda yol uzerindeki cop bidonundan yola kedi sicradi ve onumde kaldi, aramizda maks. 3 mt var. tum olanlar 1 sn icinde oldu, refleks frenlere asilmisim ama on taraf 8 cizmeye basladi, cocukluk ufak yerlerde gectigi icin bisikletten deneyim olsa gerek , birazda sansa dusmeden toparladim ama yuregim agzima geldi resmen hayvana birsey olmadi

2 gun sonra sabah ise gidiyorum, Bagdas caddesine baglanan sokaklardan bir tanesinden tam cikarken yine kedi cikti onume ama bu sefer karsiya gecmeye calisiyordu. frenledim ama o an dusundum ezersem yapacak birsey yok dusmek istemiyorum dedim kendi kendime, biraz carpti bana ama kurtardi yine..

Umarim 3. kez basima gelmez..

Allah cana birsey vermesin, maddi kazalari bir sekilde duzeltiyoruz.

Bir de dun gece anadoludan avrupaya gecerken, bogaz koprusune girisine yakin 1 ekip her gecen motorlulari durduruyordu.. Daha cok sagdan gittigimiz icin, soldan gecenleri es gecmek zorunda kaldilar..
    Ehliyet ruhsata baktiktan sonra, trafik sigortasi sorguladi, var dedim, A4 kagida plaka + trafik sigortanin numarasi gibi birseyi yazdi, ilk ceza kesecek sandim ama sebebini sordugumda bilmedigini bu sekilde talimat geldigini iletti..

Bir kac gun de bir bu sekilde cevireceklermis..

Ehliyeti olmadan ya da sigortasi olmadan kullanan arkadaslarin bilgisine..

iyi aksamlar herkese!

Suzuki İnazuma hakkında bir sürü söylenti,sonra Ninja 250 hakkında bir sürü söylenti mevcut buna Honda da karşılık verir diye düşünüyorum 2013 tasarım vs olarak bir duyumu olan var mı?

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ikeb17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro ne kadar istiyorsun senincbra
    eylül sonuna doğru 8500 e veririm..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler