Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250
    Devlet bize bokmir. bari ogs den kgs den gaçak geçek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selamun aleykum Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar

Ben Nevşehirde ASKERim şafak atarsa izmir nasip olursa 1 ay sonra istanbula geldiğimde

motor alacagım yardım istiyorum sizden aklımda iki motor var honda

CBR 125

CBR 250

Hangisini önerirsiniz haftada 3 kere 100 km civarında yol gideceğim yani

haftada 300 km yol yapacağım hangi motoru tavsiye edersiniz teşekkürler şimdiden.....

Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı deveagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama köprüden kaçak geçmek ile bakkaldan ekmek çalmak arasında hiçbir fark yoktur, ikisi de hırsızlıktır, tasvip etmiyorum insanları da iyi bir şeymiş gibi özendirmeyin.
    Devlet bize bokmir. bari ogs den kgs den gaçak geçek.

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar ben aslında yeni değilim ama yenit kayıt oldum diyelim ) bir sorun yaşıyorum sizlerdede varmı boştayken vitesi 1 e indirirken çok zorlanıyorum nedeni ne olabilir ?

dosstun ayağın vitesteyken debriyajı biraz salarsan daha rahat geçer

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @hsngul44 Dostum cbr250 senin için çok daha mantıklı.Zaten sürüşleri arasında çok az fark var.Yeni başlayan birini etkileyecek bir durum yok.Bu konu hakkında şunları yazmıştım:http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/

Beyler bu akşam anadolu yakasında gezelim biraz

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Yarın finalim olmasa 5 dk durmazdım,perşembeden sonra yine her gezide varım:D

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anil durmaz bugun sendin degil mi caddede gezen saat 20;00 civari?
    Ya mesajini simdi gordum kusura bakma, dun yazmissin ama sanirim bugunde karsilastik seninle? Artci bi bayan vardi beyaz kaskli sen isen

Ki tanismistik sanirim biz dimi simdi nick ten cikaramiyorum kusra bakma

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu akşam anadolu yakasında gezelim biraz
    Hadi gezelim =))Ben gelirim tabi çıkmadıysan daha

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Vites boşta iken 1 e zor geçmesi debriyaji az sıkıp çok sıkmakla alakalı olmamakla birlikte, motosiklet dururken vites geçişi hep sıkıntı yaratır. Rahat geçiş için motorun hareket halinde olması gerekir. Bir arkadasın da dediği gibi vites atarken biraz ileri veya geri itmek gerekir. Tek ve gercek yol budur. Bunu bir problem olarak görüp çözüm aramanıza gerek yoktur

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vites boşta iken 1 e zor geçmesi debriyaji az sıkıp çok sıkmakla alakalı olmamakla birlikte, motosiklet dururken vites geçişi hep sıkıntı yaratır. Rahat geçiş için motorun hareket halinde olması gerekir. Bir arkadasın da dediği gibi vites atarken biraz ileri veya geri itmek gerekir. Tek ve gercek yol budur. Bunu bir problem olarak görüp çözüm aramanıza gerek yoktur
    eyw görüşmeyeli bir arkadaş olmuşuz:D

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya mesajini simdi gordum kusura bakma, dun yazmissin ama sanirim bugunde karsilastik seninle? Artci bi bayan vardi beyaz kaskli sen isen

Ki tanismistik sanirim biz dimi simdi nick ten cikaramiyorum kusra bakma

Abi selam, bendim evt sen cok sallamayinca da cok taciz etmek istemedim Beyaz Shoei bendim Bugun de karsilastik aynen: ) Bir dahaki sefere selamlasiriz buyuk bulusmada vardim ben, DHL de calisan

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vites konusunda yapacak fazla bişey yok azıcık ileri it motoru takarsın vitese.

Sürekli başlangıç motoru olurmu CBR250R diye sorular geliyor. Önümüzdeki hafta arkadaşım A2 sınavına giricek. Benim motorla hayatında ilk defa vitesli motor kullandı ve bir kere ters sorun yaşamadı. Motor sağlam, kolay kullanımlı, ekonomik, güzel görünümlü ve belli bir yere kadar tatmin edici. Kesinlikle önerilir ama 2013 Ninja250' yi beklemek lazım. Sağlam geliceklerdir CBR205r' den sonra çok kan kaybettiler. Bu arada Suzuki İmazuma diye bir model var kullanan oldumu Sıralı çift silindir galiba makina, değişik birşeye benziyor.

600cc gerçekten bir süre sonra lazım. Kontorlü elinize almaya başladınızmı şehiriçinde dahi biraz daha güç lazım olduğunu hissediyorsunuz ve uzun yolda yüksek hızda motorlar yola daha iyi oturuyor. 250lik fare gibi girip çıkıyor 600lüklere göre tabi bu avantajda şehiriçi için vazgeçilmez.
    Pain bunu beğendi.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi selam, bendim evt sen cok sallamayinca da cok taciz etmek istemedim Beyaz Shoei bendim Bugun de karsilastik aynen: ) Bir dahaki sefere selamlasiriz buyuk bulusmada vardim ben, DHL de calisan
    Abi kusura bakma tekrar bugun senle karsilasmadan once kadinin birinin aynasini kirdim tekmeyle onun sinirini yasiyodum selam vermemis olabilirim...

Bidahaki sefere selamlasiriz birseyler iceriz hatta

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Abi kusura bakma tekrar bugun senle karsilasmadan once kadinin birinin aynasini kirdim tekmeyle onun sinirini yasiyodum selam vermemis olabilirim...

Aga napıyon sen:D Ne de olsa kullanmıyor dedin kırdın dimi:D

Motosikleti
    Yamaha FZ6N

hani diyorlar ya kask 1 kullanimlik, darbe alirsa degistirmek gerekiyor diye, benimki dusmekten degil, birine kafa atmaktan olacak diye korkuyorum

ben alistim artik, sinir yapmiyorum cok..

Ok'dir, anlastik, denk geldigimizde iceriz birseyler

iyi geceler!

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar sızlere bıseyler sormak ıstıorm motor almak ıcın delı gıbı para bırıktıorm yas 18 malum daha cömezız fılen scooter kullanıorm fakat vıteslı cok kullanmıslıgım yok bılenler kucukle basla yavas yavas buyut dıolar tabı haklılar ben cbr 250 ile baslamayı dusunuorm fakat oda 10 lıra sımdı benım alıem bıraz karsı motor konusuna o yuzden alınca 1 kerelık olucak yanı he ayrıca motosıklet tutkusu var ama hız tutkusu pek yok sızce cbr250 mı yoksa gsr600 mu mıllete sorunca sen olmak mı ıstıosun dıe sacma sapan seyler soyluolar 600 alıp sakın suren kımse olmuomu anlamadım ayrıca ıstanbuldayım cbr250 oturus pozısoynu malum trafıkte nasıl olacagı hakkında bı fıkrım yok fakat gsrın daha rahat oldugu malum nese cok uzattm abılerımden cvap beklıorm herkeze ıyı aksamlar gsr topicındekı arkadaslar benı takmadı barı sız yardımcı olun

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sızlere bıseyler sormak ıstıorm motor almak ıcın delı gıbı para bırıktıorm yas 18 malum daha cömezız fılen scooter kullanıorm fakat vıteslı cok kullanmıslıgım yok bılenler kucukle basla yavas yavas buyut dıolar tabı haklılar ben cbr 250 ile baslamayı dusunuorm fakat oda 10 lıra sımdı benım alıem bıraz karsı motor konusuna o yuzden alınca 1 kerelık olucak yanı he ayrıca motosıklet tutkusu var ama hız tutkusu pek yok sızce cbr250 mı yoksa gsr600 mu mıllete sorunca sen olmak mı ıstıosun dıe sacma sapan seyler soyluolar 600 alıp sakın suren kımse olmuomu anlamadım ayrıca ıstanbuldayım cbr250 oturus pozısoynu malum trafıkte nasıl olacagı hakkında bı fıkrım yok fakat gsrın daha rahat oldugu malum nese cok uzattm abılerımden cvap beklıorm herkeze ıyı aksamlar gsr topicındekı arkadaslar benı takmadı barı sız yardımcı olun
    Kardeşim sen uzun zamandır forumu takip ediyorsun,yanılıyormuyum? Bu sorunun cevabıyla defalarca kez karşılaşmışsındır.Şimdi yine aynı linki paylaşmayacağım reklam yapar gibi:D bekle özelden atıyorum.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    '
    bence cbr250 gsr600 göre daha mantikli ama bana göre en mantiklisi para biriktirmeye devam . askerlik bitsin. yeni kasa ninja gelecekmis hem daha avantajli olursun hem de yas olarak pişman olacağın hatalar yapmazsın. k.i.b

vitesi 1'e almakta zorlananlar debriyajı sıkıp ayaklarıyla da vitesi hafifçe aşağı indirip debriyajı kademeli olarak bırakırlarsa şlak diye geçiyo bire. debriyajsız vites değiştirmede olduğu gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler