Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Zincir yağlama için ne kadar bilmiyorum ama zinciri temizleyip yağladıklarında temizlendikten sonra bir süre beklemesi gerekiyor ya, zincir yağı sıkmadan önce. O süreden de işçilik ücreti alıyorlar. Yağ değişimi ve zincir temizleme yağlama istemiştim, 1 saat 36 dk işçilik yazmışlar . Son kez o hataya düştüm, artık kendim yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Bir de Motul 5100 10W40'ın litresi 35 lira bizim serviste. Gidip 4 litre alacağım, bundan sonra yağımı da kendim getireceğim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    hiç bu açıdan düşünmemiştim. Ben evde eski gazete -karton toplayayım : ))

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Valvoline zincir yağını tavsiye ederim. Gayet kaliteli. Ben 600'lüğe geçtiğim de otomatik zincir yağlama sistemi takacağım. Uğraşmaya değmez .

http://www.motoplus.com.tr/scottoiler
    http://www.feyizoglu.com/V-System-Ot...i_46549.html#0
    Önce emniyet, sonra hareket...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir yağlama için ne kadar bilmiyorum ama zinciri temizleyip yağladıklarında temizlendikten sonra bir süre beklemesi gerekiyor ya, zincir yağı sıkmadan önce. O süreden de işçilik ücreti alıyorlar. Yağ değişimi ve zincir temizleme yağlama istemiştim, 1 saat 36 dk işçilik yazmışlar . Son kez o hataya düştüm, artık kendim yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Bir de Motul 5100 10W40'ın litresi 35 lira bizim serviste. Gidip 4 litre alacağım, bundan sonra yağımı da kendim getireceğim .
    Böyle şeyler honda nın sitesindeki iletişim kısmından mail atılabilir.Böyle şeyleri takip ediyorlar,yardımcı olurlar.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zinciri yağmak ile uğraşmak istemezsek
    servis sadece zincir yağlamak için ne kadar ister sizce ?
    bu iş için servise gitmeye gerek yok...herhangi bir tamirci bu işi yapar...servis ne kadar alır dersen 7 lira balata spreyi, 10 lira yağ bir de ne kadar işçilik alır bilemem...

Garantiden çıktıktan sonra bu işler için servise gitmek çok anlamsız...

Bizim serviste litresi 27 lira dedi...35 lira çok fazla bence...dışarda 27 den de ucuz olabilir...bi arkadaşım motul zincir yağı için 27 lira derken bugün servis 40 lira dedi...würth 38 lira dedim..motul würthten çok çok daha iyidir dedi...

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Arkadaşlar Motul'ün zincir yağında iki çeşit var, sipariş vermeyi düşünüyorum fakat "günlük kullanım" ve "yarış (race) kullanım" diye iki opsiyonu var, hangisini tavsiye edersiniz acaba? Sonuçta günlük kullanıyoruz 20 beygir motor lakin race dediğinin koruması daha anlık ve kısa süreli ise boşuna hiç almayalım.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motul'ün zincir yağında iki çeşit var, sipariş vermeyi düşünüyorum fakat "günlük kullanım" ve "yarış (race) kullanım" diye iki opsiyonu var, hangisini tavsiye edersiniz acaba? Sonuçta günlük kullanıyoruz 20 beygir motor lakin race dediğinin koruması daha anlık ve kısa süreli ise boşuna hiç almayalım.
    Günlük kullanım alman yeterli
    hakanerdogan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    race olan deıl,road gıbı bısı yazanı kullanın.GKN da kendı r1 ınde race kullanmıyor ve tavsıyede etmıyor
    hakanerdogan bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    İlginize teşekkürler arkadaşlar, zincir temizleme ve yağlama spreylerini Motul tercih ettim bu sefer Würth yerine

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garantiden çıktıktan sonra bu işler için servise gitmek çok anlamsız...
    Garantisi devam ediyor, nereden çıkardınız? Periyodik bakımlarını aksatmadığım sürece hiçbir sorun yaşayacağımı sanmıyorum garanti konusunda.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86062868/detay

motorun ağzına .ıçmış resmen.2 beden büyük diye kastettiği 160 lık lastik galiba görüntüsü iyi gibi büyük gösteriyo ilk bakışta

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Garantisi devam ediyor, nereden çıkardınız? Periyodik bakımlarını aksatmadığım sürece hiçbir sorun yaşayacağımı sanmıyorum garanti konusunda.
    garanti bittikten sonra bakım, tamir vs için servise gitmek anlamsız dedim...garanti konusunda neden sorun yaşayasın ki zaten..?

Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86062868/detay

motorun ağzına .ıçmış resmen.2 beden büyük diye kastettiği 160 lık lastik galiba görüntüsü iyi gibi büyük gösteriyo ilk bakışta
    Mahvetmiş , plaka iptali, egzozun saçmasapan modifikasyonu vs. Motosiklet üreticilerinin de Ferrari gibi böyle modifikasyonlar karşısında aracı geri alma uygulaması olması lazım .

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garanti bittikten sonra bakım, tamir vs için servise gitmek anlamsız dedim...garanti konusunda neden sorun yaşayasın ki zaten..?
    Doğru söylemişsin . Mesajımın içinde yer almış, o yüzden bana hitaben söylenmiş sandım, np.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zincir yağı cevapları için teşekkürler faydalı oldu . Kadıköy civarlarında Motul veya Wurth zincir yağı bulabileceğim yerler var mı ??

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir yağı cevapları için teşekkürler faydalı oldu . Kadıköy civarlarında Motul veya Wurth zincir yağı bulabileceğim yerler var mı ??
    Motul oneririm.Gkn motorda var hasanpasa da

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Elf zincir yagıda iyi

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Ben netten siparis verdim, ertesi gun elime gecti
    tugfox bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    http://gknmotors.com/ burada bulabilirsiniz.Motomaxin karşısında
    tugfox bunu beğendi.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motul oneririm.Gkn motorda var hasanpasa da

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://gknmotors.com/ burada bulabilirsiniz.Motomaxin karşısında
    Çok teşekkür ederim iyi oldu yakınmış

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Çok teşekkür ederim iyi oldu yakınmış
    Ne demek,hem de bütün sorularınıza cevap verir Gökhan,kimseye soracak sorunuz kalmaz sonra:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler