Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durunca terliyorum , gazı açtığımda kuruyorum

bu arada dün 3 saat kullandıktan sonra motoru parkettim, geri geldiğimde 4-5 damla yağ akıttığını gördüm yere, henüz 250 km de motor, bu normal mi ? yoksa servise götürmeli miyim? (3 saatin çoğunluğunda 5000-6000 devir arası kullandım)
    Önce bi yağ seviyesineden bakın yoldada yaz azalmış olabilir.Ama biran önce servise gösterin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çağatay usta hiç kullanmıyosun ya, benimki 450 km de şu an :D

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    İstanbula döndüm, şimdi Atatürk havalimanında kız arkadasımı uğurlamak icin bekliyorum. Aksam saatlerinde motorumla hasret gidereceğim. Dışarlarda olan olursa takılırım

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce bi yağ seviyesineden bakın yoldada yaz azalmış olabilir.Ama biran önce servise gösterin
    yağ seviyesi normal, ayrıca şu an damlama yok mesela , motorun altında bir civatada sızdırma var, bunu sıkmamı tavsiye eder misiniz ? resimleri koyuyorum

Alicim hafta içi çıkamıyorum işten güçten, hafta sonumu da parsellemeye başladılar, ben de sıkıldım, sevip de kavuşamayan sevgililer gibiyiz valla motorumla
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Vay vay tatilciler dokulmus!Ben de Cesme-Alacatidayim.
    Dun aksam bi tane cbr gordum Alacati da!Jantlari siyaha boyamisti,beyaz jant seridi uygulamisti.O arkadas burada mi?
    Bu arada armor sart!yazin baska turlu binilmez,hele gunduz

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yağ seviyesi normal, ayrıca şu an damlama yok mesela , motorun altında bir civatada sızdırma var, bunu sıkmamı tavsiye eder misiniz ? resimleri koyuyorum

http://g1206.hizliresim.com/y/c/7s374.jpg
    http://g1206.hizliresim.com/y/c/7s39l.jpg

Alicim hafta içi çıkamıyorum işten güçten, hafta sonumu da parsellemeye başladılar, ben de sıkıldım, sevip de kavuşamayan sevgililer gibiyiz valla motorumla
    arkadaşım o somunun altında ince pul var resimdede görülüyor o puldan kaçırıyordur fabrikasyon olarak biraz sert bir malzemeden yapıyolar fazla sıkıncada çatlama oluyor onun yerine bakırdan yapılmış bir pul koy sanayide rahat bulursun o biraz daha yumuşak sıkıncada tam oturuyor kaçak olmaz değiştirince sorunun çözülecek
    avcagatay bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım o somunun altında ince pul var resimdede görülüyor o puldan kaçırıyordur fabrikasyon olarak biraz sert bir malzemeden yapıyolar fazla sıkıncada çatlama oluyor onun yerine bakırdan yapılmış bir pul koy sanayide rahat bulursun o biraz daha yumuşak sıkıncada tam oturuyor kaçak olmaz değiştirince sorunun çözülecek
    eyvallah,bugün içinde fırsat bulursam götürceğim servisine,halletsinler kendileri

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tahliyeden gelen bişey olmasın o yağa pek benzemiyor.

Arkadaşlar bende de benzer bir olay oldu bugün. Sabah 150 km falan sürdüm sonra avm'de park ettim, geri geldiğimde yan sehpa üzerinde simsiyah bir yağ vardı. 4300 küsur km'de şu an ama 3000'de yağı değişti ama sanki yağ seviyesinde azalma var. Acaba motor yağı kaçırıyor olabilir mi? Baktım ama herhangi birşey göremedim.

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahliyeden gelen bişey olmasın o yağa pek benzemiyor.
    Yok Sercan , o bölgeye elimle temas ettim,hatta beyaz tişörtüm vardı ,gayri ihtiyari elimi ona sildim , lekeden ve kayganlığından anladığım kadarıyla yağ kaçırıyor

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    ben o vücut korumalardan kullanıyorum, icine termal ter önleyici birşey olmazsa Mersin gibi sıcak yerlerde o da giyilmez. sıcak sıcak.
    @ereeen ben de ahl deyim su anda. dishatlarda geliş çıkışın karşısındaki otopark girişinde motorum hatta.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Tam metroya bindim, bir foruma bakım dedim, simdi gördüm yazdığını. Yoksa bir uğrardim tanışmak babında. Motosiklet ücretsiz ahl de haberin olsun gecen geldim tam para ödeyecem Kaski gördü eleman dedi motosiklet mı var evet dedim, tamam ödemene gerek yok dedi. Bisiklet motosiklet geçişindeki bariyer kısa yanından gec dedi Sen de birilerini bekliyorsun herhalde Allah kavuştursun bu arada

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    şu arkadaşla benim yerime konuşabilecek olan var mı

http://www.ebay.com/itm/Stock-Turn-S...45819d&vxp=mtr

bana sol ön ve sol arka sinyal lazım..bu ilandakiler hangileriymiş, kaç tanesinin fiyatı 12 dolarmış,Türkiye'ye kargosu ne kadarmış diye..
    Youtube: YOL AVCISI

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam metroya bindim, bir foruma bakım dedim, simdi gördüm yazdığını. Yoksa bir uğrardim tanışmak babında. Motosiklet ücretsiz ahl de haberin olsun gecen geldim tam para ödeyecem Kaski gördü eleman dedi motosiklet mı var evet dedim, tamam ödemene gerek yok dedi. Bisiklet motosiklet geçişindeki bariyer kısa yanından gec dedi Sen de birilerini bekliyorsun herhalde Allah kavuştursun bu arada
    Yok ben burada çalışıyorum. Duty free shop. biliyorum ücretsiz olduğunu. benim de zaten vaktim olsaydı sana diyecektim çıkayım yanına diye. yurtdışına çıkan olursa görürüm ancak. Allah sizi kavuştursun.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    durunca terliyorum , gazı açtığımda kuruyorum

bu arada dün 3 saat kullandıktan sonra motoru parkettim, geri geldiğimde 4-5 damla yağ akıttığını gördüm yere, henüz 250 km de motor, bu normal mi ? yoksa servise götürmeli miyim? (3 saatin çoğunluğunda 5000-6000 devir arası kullandım)
    zinciri yağladıysan ayaklığın ucuna damlıyor sorun yok. tabii zinciri yeni yağladıysan

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu arkadaşla benim yerime konuşabilecek olan var mı

http://www.ebay.com/itm/Stock-Turn-S...45819d&vxp=mtr

bana sol ön ve sol arka sinyal lazım..bu ilandakiler hangileriymiş, kaç tanesinin fiyatı 12 dolarmış,Türkiye'ye kargosu ne kadarmış diye..
    ilandakiler ön ve sağ sol sinyaller..orjinal sinyaller fakat kullanılmış..hasar yok..yeni sinyal aldığı için orjinal üzerindekielri satıyomuş..türkiye ye satış seçeneği yok...konuşulursa açabilir belki...

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbula döndüm, şimdi Atatürk havalimanında kız arkadasımı uğurlamak icin bekliyorum. Aksam saatlerinde motorumla hasret gidereceğim. Dışarlarda olan olursa takılırım
    hoş geldin Eren, ben yorgunum ama sekizden sonra takılırım

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben burada çalışıyorum. Duty free shop. biliyorum ücretsiz olduğunu. benim de zaten vaktim olsaydı sana diyecektim çıkayım yanına diye. yurtdışına çıkan olursa görürüm ancak. Allah sizi kavuştursun.
    Cok tesekkur ederim o zaman Ağustos Eylül gibi belki cikacam yurt dısına o zaman uğrarım. Bu arada kime ne anlatmışim ben de otopark konusunda Sana da iyi çalısmalar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin Eren, ben yorgunum ama sekizden sonra takılırım
    Hoşbulduk abi sağol, Yorgunsun madem 8 den sonra da olsa yormiyim seni hic ben

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zinciri yağladıysan ayaklığın ucuna damlıyor sorun yok. tabii zinciri yeni yağladıysan
    istoç anese gittim, onlar da zincir meselesini sordu ama henüz yağlamadım, motoru kaldırdılar yağını boşalttılar keçeyi vs bağlantıları kontrol ettiler, bi sorun görünmedi
    rodaj yağı ince olduğu için kaçak yapabilir o da ancak böyle bikaç damla olur falan dediler,günlük keçe kontrolü yapmamı keçede sızdırma olursa hemen gelmemi söylediler
    sonra zincirimi yağladılar , takoz vs vidaları sıktılar ve döndüm.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Ben geldim kaçtı herkes hehe bi yarım saate çıkarım yollara, artık yolum nereye düşerse yok mu gezmece tozmaca isteyen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler