Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    arkadaslar hepiniz sagolun. a önce servisle konuştum, gidonu duzeltmeyiz değiştiririz dediler. 100 lira falan tutuyormuş işçilik dahil. yalnız parça yok galiba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...l#.T8c-mFJ5fu9

bu arada şöyle bir çanta buldum.
    arka selenin üzerine monte veya depo üstüne monte ediliyor.(ben arka sele için düşünüyorum)
    ıvır zıvır konabilir.sırt çantam var ama yazın bir de onu yük etmek istemiyorum sıcak havalarda

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepiniz sagolun. a önce servisle konuştum, gidonu duzeltmeyiz değiştiririz dediler. 100 lira falan tutuyormuş işçilik dahil. yalnız parça yok galiba.
    Kötü olmuş o zaman hocam :(. Benim ilk lowside düşüşümde sağ gidon bayağı içe girmişti, orta parça üzerindeki o gri somunları gevşetip dışarı alabilmişlerdi. Zamanın varsa aslında ikinci bir servise gidip sordur, malum farklı teşhisler koyabiliyorlar, bizzat kendim tecrübe ettim.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagol. korkmaktan ziyade motora üzülüyorum ve kendime kızıyorum. basit hatalar yüzünden oluyor. neyse Allah en büyük kazamızı böyle göstersin.
    Çok geçmiş olsun, allah beterinden saklasın. Gidon yapılır bir şekilde, sıkmayın canınızı.

Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...l#.T8c-mFJ5fu9

bu arada şöyle bir çanta buldum.
    arka selenin üzerine monte veya depo üstüne monte ediliyor.(ben arka sele için düşünüyorum)
    ıvır zıvır konabilir.sırt çantam var ama yazın bir de onu yük etmek istemiyorum sıcak havalarda
    Aynı çantadan bende de var. Önceki sayfalarda fotoğrafını yüklemiştim. Arka seleye bağladım bende.
    Çok işimi görüyor. Baya malzeme alıyor içi, malum sırt çantası hiç sevmiyorum.
    Şekil olarakta çok güzel duruyor, hiç sırıtmadı. Yağmurluk takımımı taşısa yeter demiştim ama fazlasını alıyor.
    Yan gözleri de çok kullanışlı, ıvır zıvır doldurabiliyorsun.

@Sercan, dün Serkan'la konuştum. Banada senin egzoz'un aynısı yapacak. Bitince beni arayıp gönderecek.
    Ama ara borunun biraz daha uzun olması lazım sanırım, Tiger logosunun kapanmamsı için..

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

Çantanın linkini buldum..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-361.html
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bu çantaya laptop ı koysam,sağanak yağmura yakalansam sıkıntı olurmu? Şundan dolayı soruyorum,önümüzdeki kış için bir düşüncem var,kışda olsa yağmurda olsa,motorla işlerimi halletmek(özellikle okula gitmek,).Çizme ve pantolon alırsam tamamım.Bir de çanta.Bunun daha çok sırt çantasına benzeyen modelleri varmı.Depo üstü özelliği şart değil benim için.Ben zaten taşıyacağım çantaları kargo filesne sarıyorum.He tabi arkaya kendi tutunursa daha şık olur.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çantaya laptop ı koysam,sağanak yağmura yakalansam sıkıntı olurmu? Şundan dolayı soruyorum,önümüzdeki kış için bir düşüncem var,kışda olsa yağmurda olsa,motorla işlerimi halletmek(özellikle okula gitmek,).Çizme ve pantolon alırsam tamamım.Bir de çanta.Bunun daha çok sırt çantasına benzeyen modelleri varmı.Depo üstü özelliği şart değil benim için.Ben zaten taşıyacağım çantaları kargo filesne sarıyorum.He tabi arkaya kendi tutunursa daha şık olur.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    Laptop bu çantaya sığmıyor maalesef. Bende yanıma alacağım zaman mecburen sırt çantası alıyorum.
    Ama yağmurlu havalarda sıkıntı oluyar. Geçen hafta mesela yağmurlu havaya yakalandım.
    Mecburen yağmurluğun üstünü sırt çantasının üzerine giydim. E tabi önü kapanmadı yağmurluğun
    Onun için başka modellere bakmak lazım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laptop bu çantaya sığmıyor maalesef. Bende yanıma alacağım zaman mecburen sırt çantası alıyorum.
    Ama yağmurlu havalarda sıkıntı oluyar. Geçen hafta mesela yağmurlu havaya yakalandım.
    Mecburen yağmurluğun üstünü sırt çantasının üzerine giydim. E tabi önü kapanmadı yağmurluğun
    Onun için başka modellere bakmak lazım.
    Tüh ya,bende sevinmiştim,fiyatı ve şekli iyiydi,kullanışlıda gözüküyordu ama bana araba bagajı güveni verecek birşey lazım:D

Motosikleti
    GSR600 K9
    Tüh ya,bende sevinmiştim,fiyatı ve şekli iyiydi,kullanışlıda gözüküyordu ama bana araba bagajı güveni verecek birşey lazım:D
    O zaman topcase paklar seni dostum
    Arka çanta demirini Konşuk motordan sorabilirsin. Fiyatı çok uygun, kendileri özel yaptırdılar.
    Geçen gittiğimde görmüştüm, gayet güzel olmuş. GIVI'ninki 200 lira, çok pahalı.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    O zaman topcase paklar seni dostum
    Arka çanta demirini Konşuk motordan sorabilirsin. Fiyatı çok uygun, kendileri özel yaptırdılar.
    Geçen gittiğimde görmüştüm, gayet güzel olmuş. GIVI'ninki 200 lira, çok pahalı.
    Topcase;evet çok avantajlı ama,sevemiyorum bir türlü.Şimdi motmax in sitesinde filan geziyorum,güzel güzel sırt çantaları buluyorum,sonbaharda filan alacağım için,o zaman linkleri paylaşır,tekrar rahatsız ederim sizi...

Motosikleti
    GSR600 K9
    Topcase;evet çok avantajlı ama,sevemiyorum bir türlü.Şimdi motmax in sitesinde filan geziyorum,güzel güzel sırt çantaları buluyorum,sonbaharda filan alacağım için,o zaman linkleri paylaşır,tekrar rahatsız ederim sizi...
    İyi alışverişler dilerim. Rahatsızlık olur mu hiç dostum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben de bir türlü sırt çantasına karar veremedim...aşağıdaki başlıkta önerilerde bulunan oldu ama karar veremiyorum...30-35 litre çanta için büyük diyo herkes...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...tavsiyesi.html

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir türlü sırt çantasına karar veremedim...aşağıdaki başlıkta önerilerde bulunan oldu ama karar veremiyorum...30-35 litre çanta için büyük diyo herkes...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...tavsiyesi.html
    Knox'un çantaları çok güzel ve fonksiyonel. Bende bir ara baya incelemiştim.
    Bu ikisinden birini seçebilirsin. Birde Columbia'nın çantalarına bak istersen.
    Su geçirmez özelliği veya yağmur koruyucu kılıfı olanları tercih etsen daha iyi sanırım.
    Kısa bir mesafede bile yağmura yakalansan işe yarayabilir.

Motosikleti
    tracer 900
    Knox'un çantaları çok güzel ve fonksiyonel. Bende bir ara baya incelemiştim.
    Bu ikisinden birini seçebilirsin. Birde Columbia'nın çantalarına bak istersen.
    Su geçirmez özelliği veya yağmur koruyucu kılıfı olanları tercih etsen daha iyi sanırım.
    Kısa bir mesafede bile yağmura yakalansan işe yarayabilir.
    colombia nın küçük çantasını bulamadım..denk gelenler büyüklerdi hep...dediğin gibi knox u alıcam herhalde...ekstre kesim tarihini bekliyorum

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    colombia nın küçük çantasını bulamadım..denk gelenler büyüklerdi hep...dediğin gibi knox u alıcam herhalde...ekstre kesim tarihini bekliyorum
    O tarihlere çok dikkat etmek lazım

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun, motoru idare etmek düşük hızlarda daha zor geliyor bana,bu yüzden trafiğin az olduğu zamanları tercih ediyorum
    bu sabah 6:30-7 gibi Yeşilköy sahildeydim. Acemiliği atmak için bu yollar ve günün bu saatleri daha uygun geliyor bana, bir de köpekler olmasa çok daha güzel olacak tabi.

SonpoL, Pain, RuzgarSA ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Canım Hondamız, malum fiyatları aşağıda tutabilmek için ABS'siz versyonları ülkemize getiriyor fakat, ABS'li modelleri de ayriyeten getirirse daha iyi bir satış grafiği yakalar diye düşünüyorum. Bence artık ABS'li modellere büyük önem verilmeli. Otomobiller de hayati olan güvenlik donanımları, bence motosiklette daha da acil durumda. Malum, gövdemiz kaporta olduğu için, tüm imkanlardan faydalanmak lazım .

Aşağı da paylaşacağım vidyolar herşeyi kısacana özetliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=-Zv3Sacl7JQ
    teocan94 bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun, motoru idare etmek düşük hızlarda daha zor geliyor bana,bu yüzden trafiğin az olduğu zamanları tercih ediyorum
    bu sabah 6:30-7 gibi Yeşilköy sahildeydim. Acemiliği atmak için bu yollar ve günün bu saatleri daha uygun geliyor bana, bir de köpekler olmasa çok daha güzel olacak tabi.

http://d1205.hizliresim.com/x/z/78t6d.jpg
    Geceleyin ıssız ara sokaklarda gezerken birden dizinin dibinde beliren köpekler daha tatlı oluyorlar:D.Köpek korkum filan yok,aksine onlarca köpek yetiştirdim ama gece karanlığında birden dizinin dibinde belirince,motordan düşürecek kadar tehlikeli olabiliyorlar.Bir kaç defa yaşadım,dengemi bozdular.24 saat çalışan pizzacı arkadaşlara Allah kolaylık versin...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ah o itler yok mu o itler . Motorla hareket sırasın da lastiğimi ısırıp, direksiyon hakimiyetimi bozanını bilirim. Stop eder, otururdum. O da öylece yatar hareket etmemi beklerdi .

Okur_tr ve RuzgarSA
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Önemli olan sizlere bir şey olmaması.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://d1205.hizliresim.com/x/z/78t6d.jpg
    düşük hızlardaki hakimiyet için daha önce bahsettiğim kalça ile yönlendirme olayını çalış..büyük faydasını göreceksin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah o itler yok mu o itler . Motorla hareket sırasın da lastiğimi ısırıp, direksiyon hakimiyetimi bozanını bilirim. Stop eder, otururdum. O da öylece yatar hareket etmemi beklerdi .

Geçmiş olsun arkadaşlar. Önemli olan sizlere bir şey olmaması.
    köpeklerin yanından geçerken debriyajı sıkıp motoru susturun...kovalamama olasılığı daha yüksek olur...

bir de uzaktaki köpekler ilerlerde kesişeceğiniz noktaları çok iyi kestirirler buna dikkat edin...köpekten daha hızlı olduğunuz sürece kaçabilirsiniz

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @erro Onlar kolay:D Benim dediklerim karanlıktan fırlıyorlar:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler