Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte benim istediğim bu, bundan istiyorum Abi kaskına da bayıldım ama yaa modeli ne onun ? Kaskımı değiştirecem zaten senle zevklerimiz inanılmaz benziyor galiba

Aklın yolu bir kardeşim ben de karbon olayını çok seviyorum
    Daha erken ama rodajı bitir motor iyice bi alışşın öyle egzoz tak.

He bu arada wolrath yakıtı ölçtün mü değişme var mıdır yeni taktırınca insan gaz koluyla çok oynuyor ara gazlar felan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bakma şimdiki muhabbet benimki, yaz sonu anca belki o da

hadi bakalım

Bugün aklımda olan bitürlü gidip yaptıramadığım stickeri yaptırdım motora
    Üşengeçliğim ve hep sağda solda uyuya kaldıgım için adım Garfield'e çıkmıştı. Bende motora Garfield'i koydum

Sloganımız "Raaaadlık Bizde Dede Mirası"

yashukawa, Felon, erreeen ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    İşte benim istediğim bu, bundan istiyorum Abi kaskına da bayıldım ama yaa modeli ne onun ? Kaskımı değiştirecem zaten senle zevklerimiz inanılmaz benziyor galiba

http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=82&s=1258 bendede var aynı kaskın farklı desenlisi
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    çantayı nereden aldınız acaba bende bu model bişi bakıyorum. Bulamadım maalesef, yazarsanız iyi olur bende alırım.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp

bende 2 hafta önce aldım bu kaskı.

son derece havadar ve ferah.

eski kaskıma göre birazcık daha sesli ama rahatsız edici düzeyde değil. belki uzun yolda kulaklık takmayı tercih edebilirsin.

bu arada mavi vizör ekstra, 60€ gibi bir fiyatı var. (kaskın ayrıca bir güneş vizörü var)

kaskın çok ilginç bir tasarımı var. enduro yada cross kasklarına benziyor. özellikle yandan bakıldığında çok ilginç bir kıvrımı var ve çene kısmı öne doğru iyice sivrileşiyor.

malzeme kalitesi bence iyi, tavsiye ederim.

mototaş'tan alacaksan (agv distributoru zaten) önceden telefon açıp bedenini sor, her bedeni yok diye biliyorum.
    wolrath bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore

teskur.

agv stealth sv kask.

gemıye tayinim cıktı.5ay felan seyire gıdecegım.(mersın-marmarıs-kıbrıs-mısır) umarım bu 2 hafta ıcınde gelır parcalarım :( karbon olayları felan da yalan olcak ya da mersınde felan yaptıracagım.

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

He bu arada wolrath yakıtı ölçtün mü değişme var mıdır yeni taktırınca insan gaz koluyla çok oynuyor ara gazlar felan

egzozun da rodajı var bu arada. mesela taktıktan sonrakı ıle 250-300 km sonrakı ses bıraz farklı oluyor. egzoz ıcı kurum baglayıp tam bır tok ses cıkıyor belırlı mesafe sonra.

yakıt olarak olcmedım daha ama yakındır benzın bıtmesı. artacagı asıkar cunku ara gazı atıp duruyorsun :D (gercı yakıtın cok da artacagını dusunmuyorum. 3.0-4.0 harcayan bır motor artsa artsa 0.2-0.3 lt felan artar max.) bu arada ara gazı dedıgım zaten 4-5.000 devır yetıyor :D hehe su 2gun yagmur gozukuyordu. yarın yagmasın da bagırtalım gene cıkarsam benzın alır yazarım buraya ne kadar gıttı vs.

*edıtleyıp yazdıgım ıcın sacma sapan cumleler olmus :D

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teskur.

agv stealth sv kask.

gemıye tayinim cıktı.5ay felan seyire gıdecegım.(mersın-marmarıs-kıbrıs-mısır) umarım bu 2 hafta ıcınde gelır parcalarım :( karbon olayları felan da yalan olcak ya da mersınde felan yaptıracagım.

egzozun da rodajı var bu arada. mesela taktıktan sonrakı ıle 250-300 km sonrakı ses bıraz farklı oluyor. egzoz ıcı kurum baglayıp tam bır tok ses cıkıyor belırlı mesafe sonra.

yakıt olarak olcmedım daha ama yakındır benzın bıtmesı. artacagı asıkar cunku ara gazı atıp duruyorsun :D (gercı yakıtın cok da artacagını dusunmuyorum. 3.0-4.0 harcayan bır motor artsa artsa 0.2-0.3 lt felan artar max.) bu arada ara gazı dedıgım zaten 4-5.000 devır yetıyor :D hehe su 2gun yagmur gozukuyordu. yarın yagmasın da bagırtalım gene cıkarsam benzın alır yazarım buraya ne kadar gıttı vs.

*edıtleyıp yazdıgım ıcın sacma sapan cumleler olmus :D
    Tabi içindeki elyaflar yandıkça sesi daha tok ve tatlı olur.Orijinal egzoda bile ilk gazda bi patpat etmedi var o ses çok güzel

Motosikleti
    pani / 3colore
    sehpa'ların fıyatı ne durumda?
    haftasonu gıdersem buradan arka sehpa alacagım buyuk ıhtımal.normalde almayı pek dusunmuyordum ama gemı yalpa yapınca motor dusmesın dıye alacagım sırf

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7222005/detay/

Motosikleti
    pani / 3colore
    sampıyon cımbommmm
    c3nk, metci ve Flashock bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sampıyon cımbommmm
    Tebrik ederim Evet üzüldüm ancak tesellim zaten lig sonunda 9 puanla şampiyon olmanız gerekiyordu , play off saçmalığı olmasa. Bu maçta değil ama lig boyunca hakettiniz.
    wolrath ve Zippo's bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler erencım... senın gıbı taraftar az kalmıs gercekten... kadıkoyu yıktı-yaktılar bazıları...
    erreeen bunu beğendi.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Bakırköy incirli caddesinde fenerlilerle dolu bir aracı durdurduk,hepsi indi ve beraber halay çekerek şampiyonluğumuzu kutladık
    wolrath ve erreeen bunu beğendiler.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Buradada fenerbahçeliler ile gayet güzel konvoy yapıp stres attık.Keşke her yerde böyle dostluk çerçevesinde olsa bu olaylar.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Aah ah keske :( insan böyle görünce üzülüyor, futbol mu yoksa savaş mı ? Ama yine de tüm taraftara mal etmemek lazım. Hatta kanaatimce aynı olay kimle kim arasında olursa olsun Türkiye'de sonuc bu olacaktı.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum neler yaptınız ??

ben haziranda inşallah bi aksilik çıkmazsa bi memleketim olan sinop a gitmeyi düşünüyorum ilgilenen varsa haber edin
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum neler yaptınız ??

ben haziranda inşallah bi aksilik çıkmazsa bi memleketim olan sinop a gitmeyi düşünüyorum ilgilenen varsa haber edin
    Yeni alanlar var, eskier devam Sen bi ara sanki satmak üzereydin motoru. Ne oldu son gelişmeler demek ki satmadın sevindim Temmuzdan sonra Sinop'tan Samsun'a geçmek istersen ben oralarda olacağım

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Yeni alanlar var, eskier devam Sen bi ara sanki satmak üzereydin motoru. Ne oldu son gelişmeler demek ki satmadın sevindim Temmuzdan sonra Sinop'tan Samsun'a geçmek istersen ben oralarda olacağım
    sen samsunda mı olacaksın yoksa somsuna istten mi gideceksin
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen samsunda mı olacaksın yoksa somsuna istten mi gideceksin
    Aslında Temmuz 1 gibi Samsun'a temelli döneceğim. Şimdiki durumda henüz ailem izin vermiyor motosikletle gitmeme. Ama o zamana kadar ikna olurlarsa Temmuz 1-2 gibi motosikletle gitmek istiyorum. Öyle bir durum olursa beraber gidebiliriz ben de isterim Ama hayırlısı. Sonrasında hep Samsun'da olacağım...

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Aslında Temmuz 1 gibi Samsun'a temelli döneceğim. Şimdiki durumda henüz ailem izin vermiyor motosikletle gitmeme. Ama o zamana kadar ikna olurlarsa Temmuz 1-2 gibi motosikletle gitmek istiyorum. Öyle bir durum olursa beraber gidebiliriz ben de isterim Ama hayırlısı. Sonrasında hep Samsun'da olacağım...
    ben haziran2-3 gibi çıkıcam sanırım olamıyacak sen neden samsuna temelli gidiyorsun
    bide nerde ikamet ediyorsun buluşalım muhabbet ederiz ne dersin
    honda cbr 250r siyah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler