Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2gunden berı kabusum olan yakıt mevzunu bugun cozdum
    servıse gıttıgımde aletı ıncelerken resetledıgımız ıcın 65km eksık hesaplamısım
    yanı 36.28 TL > 210 km o da 3.7 lt/100km yapıyor . oh be. 2gundur nasıl 5.4 yakıyorum dıye kendımı yedım.depoya felan baktım delık mı dıye :D

bizim motora anes ya da herhangı bır fırma orjınal kıt halınde komple egzoz getırıyor mu? akrapovıc-tb-yoshı farketmez..
    ehh beeee sende
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bu motorun hic ikinci eli yok yeni bir model sanirim? fiyati hakkinda bilginiz varmi?
    20.750TL 700cc 50 HP şehiriçi-dışı karışık 4litrenın altında tüketimden bahsediyordu honda ve MD'de 3-4 kişi aldı kullanıcılarda inanmayarak almışlar ama hakketten yakıt dedikleri gibiymiş.

Endurodan beklentileriniz nedir acaba taşa topraga girerim derseniz nc700 ihtiyaçlarını karşılamaz.dersiniz yoksa uzun yolda konfor istiyorum o zaman seçenekleriniz arasına alın.

Benim tavsiyem yeni Transalp'den yana olur herşeyiyle iyi bir enduro.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldi hepsi geldi İnşallah yarın montajını yaptırıcam.Bugün yaptırıcaktım ama garajı sabitlemek 3 saatimizi aldı
    hayırlı olsun garajın hocam fiyatı nedir acaba ? bende fuar da görmüştüm lazım aslında böyle bir şey bir çok insan bu sıkıntıyı yaşıyor

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun garajın hocam fiyatı nedir acaba ? bende fuar da görmüştüm lazım aslında böyle bir şey bir çok insan bu sıkıntıyı yaşıyor
    Sağol hocam 2bin e aldım.

Birgünde böyle 50km hız sınırı ile aralardan gitmeden gideyim dedim.Çok büyük bir sabır gerekiyormuş ama derse geç kalma uğruna kafama koyduğumu yaptım

Video http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qg5EVRaYzkg

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün aldığım parçaları burda bi motorcuda taktiriyim dedim.Hepsi dolu boş zamanım yok onları takamam dedi.Servisede gitmek istemiyorum ufak işler için.Anadolu yakasında ben yapabilirim diyen bi babayiğit var mı ?

Motosikleti
    CBR 250R
    Herkeze selam maksimum 3haftaya bende bir cbr 250r alicam buaralar nerdeyse bu sayfadaki butun yorumlarinizi okudum tek bi kafama takilan olay var oda nisanda fiyati articak 9800 fln olcakmis ben simdi almaya kalksam alicagim motor 2011sonlarnin elde kalan motorumudur bunu nasil anlicam bi yontemi varmidir yoksa tamamamen guven isimi guvendiginiz biryer varmidir tavsiye ediceginiz yardimci olursaniz sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Buarada istanbulda olursa sevinirim eklemeyi unuttum

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatura elime ulastı
    merak edenler ve ıhtıyacı olanlar ıcın.

( yag filtresının ustunde duran radyator baglantı yerı) pompa kapagı 25.00
    on fren kolu 15
    gıdon agırlık 8
    egzoz koruma 65;
    on sınyal sag 105
    sag on sakal 16
    sag grenaj iç 30
    sag grenaj dıs (buyuk parca)57
    büyük parça grenaj 57 tl (süper fiyat)
    ön sinyal 105? çok pahalı
    egsoz koruma 67? çok pahalı
    fiyatlarda tutarsızlık var honda neden böyle birşey yapıyor anlamadım

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük parça grenaj 57 tl (süper fiyat)
    ön sinyal 105? çok pahalı
    egsoz koruma 67? çok pahalı
    fiyatlarda tutarsızlık var honda neden böyle birşey yapıyor anlamadım
    Sinyal 140liraydı eski kasa cbr125'lerde

bu gibi parçalar pahalıdır hep aynada pahalıdır mesela.
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam maksimum 3haftaya bende bir cbr 250r alicam buaralar nerdeyse bu sayfadaki butun yorumlarinizi okudum tek bi kafama takilan olay var oda nisanda fiyati articak 9800 fln olcakmis ben simdi almaya kalksam alicagim motor 2011sonlarnin elde kalan motorumudur bunu nasil anlicam bi yontemi varmidir yoksa tamamamen guven isimi guvendiginiz biryer varmidir tavsiye ediceginiz yardimci olursaniz sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

İstanbul'da satılmadık 2011 kalmadı kardeşim raaaad ol
    Alıcagım motor 2012 olacaktır.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2012 bile bitiyor ben tricolor istediğim icin hiçbirinde bulamadım sadece birkaç bayide siyah var onlar da 1 er tane. Nisan sonu Mayıs bası bir sonraki partinin gelmesi ben adımı yazdırdım bekliyorum yapacak birşey yok maalesef

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selam..

birkaç gündür motorumda 5000 devir üzerinde gelen şıngırtı sesi arttı km şu an 3500 civarlarında sizde de aynı sorun varmıdı, forumlarda araştırdığımda bazı arkadaşlar var diyor bazıları yok..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam..

birkaç gündür motorumda 5000 devir üzerinde gelen şıngırtı sesi arttı km şu an 3500 civarlarında sizde de aynı sorun varmıdı, forumlarda araştırdığımda bazı arkadaşlar var diyor bazıları yok..
    Hocam yazdığın şeyler ruh çağırma seansı gibi olmuş.. Buraya musallat olan var bitane, şimdi duyar da hemen gelir hemen Allah korusun
    funkyboys bunu beğendi.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    beyler benim zincirler paslanmis dün farkettim. daha önce temizleme ve yağlama yapmadım. benim sorum temizlemeden yağlarsam paslar gider mı? yoksa illa temizlemek mı lazım?

RobinsonCrusoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgünde böyle 50km hız sınırı ile aralardan gitmeden gideyim dedim.Çok büyük bir sabır gerekiyormuş ama derse geç kalma uğruna kafama koyduğumu yaptım

Video http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qg5EVRaYzkg
    Casillas çekim yaptığın kamera ne acaba??

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı RobinsonCrusoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Casillas çekim yaptığın kamera ne acaba??
    Gopro adında bi kamera http://www.youtube.com/watch?v=vsyIX2ACVp4
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sağol hocam 2bin e aldım.
    hocam kurulum ve nakliye dahilmi acaba?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kurulum ve nakliye dahilmi acaba?
    Valla nakliyeyi ve kurulumu yapıyolar ama yerleri taşınıyomuş biraz bekleriz diye biz gidip kendimiz aldık ve montajını yaptık.Babam kamyonetle gidip aldı.İşimiz gereği bu işleri yaptığımız için zaten montajında sıkıntı yaşamadık.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Valla nakliyeyi ve kurulumu yapıyolar ama yerleri taşınıyomuş biraz bekleriz diye biz gidip kendimiz aldık ve montajını yaptık.Babam kamyonetle gidip aldı.İşimiz gereği bu işleri yaptığımız için zaten montajında sıkıntı yaşamadık.
    anladim hocam fuarda gormustum incelemistim baya guzel fiyatida makul alinabilir seviyede. satanlarin internet sitesi yada markasi falan varmi netten baksak.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu bazı motorlarda 5500 devirde gelen şıkırtı sadece ses mi yoksa motora zararı var mı?
    Sadece ses ise hiç takılacak bir durum değil...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladim hocam fuarda gormustum incelemistim baya guzel fiyatida makul alinabilir seviyede. satanlarin internet sitesi yada markasi falan varmi netten baksak.
    Ben zaten fuardakini aldım.

http://www.motopark.biz/

5bin e de var.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehh beeee sende

20.750TL 700cc 50 HP şehiriçi-dışı karışık 4litrenın altında tüketimden bahsediyordu honda ve MD'de 3-4 kişi aldı kullanıcılarda inanmayarak almışlar ama hakketten yakıt dedikleri gibiymiş.

Endurodan beklentileriniz nedir acaba taşa topraga girerim derseniz nc700 ihtiyaçlarını karşılamaz.dersiniz yoksa uzun yolda konfor istiyorum o zaman seçenekleriniz arasına alın.

Benim tavsiyem yeni Transalp'den yana olur herşeyiyle iyi bir enduro.
    walla tas toprak deilde uzun yol ve konfor dusunuyorum acikcasi yalniz o fiyatlara cikmak istemiyorum 15 civari bisey dusunuyorum fazer hakkinda ne dusunuyorsunuz?
    >>>CBR250R<<<

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler