Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı blueshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çalışır vaziyettemi baktın yağına yoksa
    motor stop vaziyette düz bir zeminde bak böyle bir olay olması çok zor
    hocam ben yağ göstergesinin dolu olması gerektigini sanıyordum meğersem değilmiş orda bi çizgi varmış gittim servise o çizgide olması gerek dediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o çiuvvvv diye yandan fırlayan kırmızı şey ben oluyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben yağ göstergesinin dolu olması gerektigini sanıyordum meğersem değilmiş orda bi çizgi varmış gittim servise o çizgide olması gerek dediler
    Yağ seviyesi o iki seviyenin arasında olucak. Bir de motor dikken bakıcaksın. Ayak üzerinde yatay pozisyondayken değil.

Ben de bugün ilk yağ filtresi ve yağ değişimni yaptırdım. Pisikolojik mi bilmiyorum ama motor nefes aldı sanki. Sesi bile değişti gibi geldi bana. Benim motora castrol 4 zamanlı motor yağı koydular. Yağ filtresini de değiştirdiler. Yağ filtresi sadece 25TL. 600'lük motorlarda 125TL civarında tutuyor yağ filtresi. Motorumuz çok ekonomik bi kere daha anladım bugün.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ seviyesi o iki seviyenin arasında olucak. Bir de motor dikken bakıcaksın. Ayak üzerinde yatay pozisyondayken değil.

Ben de bugün ilk yağ filtresi ve yağ değişimni yaptırdım. Pisikolojik mi bilmiyorum ama motor nefes aldı sanki. Sesi bile değişti gibi geldi bana. Benim motora castrol 4 zamanlı motor yağı koydular. Yağ filtresini de değiştirdiler. Yağ filtresi sadece 25TL. 600'lük motorlarda 125TL civarında tutuyor yağ filtresi. Motorumuz çok ekonomik bi kere daha anladım bugün.
    bizim yağ filtresi 5lira
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bitek istanbulda öyle ucuz şanslısınız,gel adanadan al bakim
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim yağ filtresi 5lira
    Yok artık Bunun üstüne birisi de bedavaya değiştirip üstüne bi de motoru yıkayıp teflon sürüyolar yazarsa hiç şaşırmıycam

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorlarınızın 7bin devirdeki hızı nedir?
    valla ben 6 bin devir 6. vites 90 yaptım fazla zorlamak istemedim

birde motora yaptıgnız extralar varmı egsoz elcik manetler felan yazılanları okudumda denk gelmedim sanki

Motosikleti
    2011 Destro Mr 250
    Selam Arkadaşlar;

Cbr 250'nin be kadar yaktığını hesaplayan var mı ?

Bir de şayet bilen varsa 600'lük motorlarda en az hangisi ve ne kadar yakar ?

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    valla ben 6 bin devir 6. vites 90 yaptım fazla zorlamak istemedim
    6bin devirde 90 yapıyorsa 7bin devirde 100 falan yapar sanırım..
    benım 2008 model cbr125 7 bin devirde 90 yapıyor..benim istediğim 7 bin devirde 110-120 arası hız yapan bir motor..cbr250 düşünüyordum ama sanırım istediğimi onda da bulamayacağım.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6bin devirde 90 yapıyorsa 7bin devirde 100 falan yapar sanırım..
    benım 2008 model cbr125 7 bin devirde 90 yapıyor..benim istediğim 7 bin devirde 110-120 arası hız yapan bir motor..cbr250 düşünüyordum ama sanırım istediğimi onda da bulamayacağım.
    7 Bin devirde 110 - 120 rahat yapıyor

Motosikleti
    zahmet olmazsa motor sürerken dikkat edermisiniz son viteste 7bin devirde tam hızınızın ne olduğuna..
    motorumu değiştirmeyi düşünüyorumda..bu benim için önemli bir kriter..
    110-120 arası hızlarda bağırmadan giden bir motosiklet istiyorum

Motosikleti
    Honda CBR250R
    uthec daha önce diğer arkadaşlar da bunu çok defalar sordular. 110km'ye çıkmak için 6. vitese hiç takmadım ben. 4.viteste rahatlıkla yapıyosun zaten o hızı. Bilemedin 5.viteste güle oynaya yaparsın. Eğer 120km'yi rahatlıkla yapacak bir motorum olsun üzerine araç sollarken ani durumlarda hızlanma ihtiyacı olrsa 150km'lere kadar çıksın diyosan senin için ideal motor cbr250r. 600'lük motorlarda 3.viteste 140-160lardasın zaten. kadran 300 gösteriyor. ama bakım ve yakıt masrafları fazla.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    7000 devirde cbr250r 117 km yapıyor merak edenlere duyurulur 6000 de de 100 km yapyor 6. viteste bu hızlara ulaşıyor
    70-90 km yi aşmazsan da 132kuruş yakar km de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Meraba beyler,cbr tutkunu olarak aranıza yeni katıldım.Henüz motorum yok araştırma safhasındayım.Bugün kadıköy Honda Mutluhan da cbr 250,yi canlı kanlı gördüm hayranlığım bin kat daha arttı.Fakat fiyatlarda biraz oynama olmuş sanırım.Plaka ruhsat dahil 9600tl dediler.Daha önce 8600tl civarıydı ve muamele vs 150 geçmez deniyodu..Ayrıca forumda okuduğum kadarıyla cbr'nin gri-turuncu rengini alanları duyduğum halde adam Türkiyede olmadığını sadece siyah ve mavi-beyaz renginin olduğunu söyledi..Türkiye de ABS'li versiyonuda yokmuş onda tamam da bu renk işi sallamamı yoksa doğrumudur??

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    herkese merhaba ben gaziantep ten mehmet ali salı günü cbr 250 aldım 5-6 bin devirlerde gidiyorum motoru yormuyorum ama servisten alırken size motorun yağını suyunu tamamlayıp mı verdiler yoksa sizmi tamamladınız bana motor hazı çalışır vaziyette dediler yapı suyu felan ama bugun baktım motorda yağ yok zaten çok binemedim de motora bide hangi motor yağını kullanıyorsunuz tavsiye edeceğiniz motor yağı varmı suyunu nasıl koymalıyım ılık su felan mı yoksa bunların suyu özel mi oluyo sorularım şimdilik bu kadar :D

teşekkür ederim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

slm m.alı kardeş bende gaziantepden ahmet bende bugun itibari ile hyosung 250r mı sattım. merak etme honda servisindekiler işleri konusunda iyiler özellikle ahmet usta bu arada motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler umarım birgün görüşür bir çay içeriz fearlesboyy@msn.com
    msn adresım bu kısa spor manet tavsiye ederim yakısır oda 125 tl renkli alırsan daha çekici olur

Motosikleti
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uthec daha önce diğer arkadaşlar da bunu çok defalar sordular. 110km'ye çıkmak için 6. vitese hiç takmadım ben. 4.viteste rahatlıkla yapıyosun zaten o hızı. Bilemedin 5.viteste güle oynaya yaparsın. Eğer 120km'yi rahatlıkla yapacak bir motorum olsun üzerine araç sollarken ani durumlarda hızlanma ihtiyacı olrsa 150km'lere kadar çıksın diyosan senin için ideal motor cbr250r. 600'lük motorlarda 3.viteste 140-160lardasın zaten. kadran 300 gösteriyor. ama bakım ve yakıt masrafları fazla.

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 devirde cbr250r 117 km yapıyor merak edenlere duyurulur 6000 de de 100 km yapyor 6. viteste bu hızlara ulaşıyor
    70-90 km yi aşmazsan da 132kuruş yakar km de

teşekkürler arkadaşlar....7bin devirde 117 yapıyorsa sanırım bu motor bana göre

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    yavrum ben sana kaç kez dedim cbr250 nin hızlarını

Benim Motor bile; 6. Vites 6OOO Devirde 120 km/h ile seyrediyor ...

CBR250 de; 9ooo devir civarında 130 km/h ile gidiyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavrum ben sana kaç kez dedim cbr250 nin hızlarını

Benim Motor bile; 6. Vites 6OOO Devirde 120 km/h ile seyrediyor ...

CBR250 de; 9ooo devir civarında 130 km/h ile gidiyor
    9bin devir fazla..bana 6-7 bin devirlerin hızı lazım...hem sen hayatında cbr250 gördünmü ki hızlarını bileceksin
    o değilde ben bundan alırsam peşinden ayrılmam yavrum :D

jesus122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 150
    15 dk önce okuldaki sorumluluk sınavımdan maltepe den pendiğe dönerken 7-8 tane racing yanımızdan vızzz diye geçti... aralarında mavi beyaz bir cbr 250 r da vardı... o 600 luklerin yanında kalıbıyla ve görünüşüyle yine beğenimi kazandı.. inşallah bende bi gün sahip olurum ona herkese iyi forumlar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alper sen CBR 250 AL ; Ben de yeni kasa 600F alayım

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler