Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Motul 7100 10W/30 2 yıl boyunca 15.000 km kullandım herhangi bir sorun sıkıntı yaşamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Arkadaşlar merhabalar, çözemediğim bir sorunum var, foruma danışmak istedim belki başına gelip çözen ya da konuyla ilgi bir fikri olan vardır.

Motor 2016 cbr 250 r, yan ayak müşüründe bir sorun var. Ayaklık açıkken bazen marş zor alıyor ama ayaklık kapalıyken her seferinde tek marşta çalışıyor.
    Sorum şu, ayaklık müşürünü servis dışında bir yerden bulabilir miyim, başka bir marka modelin uyumlu ayaklık müşürü var mıdır ya da ayaklık müşürünü, kablosunu kesmeden iptal edebilir miyim?

Çözüm olarak müşürü wd40 ile temizlemeyi denedim, bir iki gün düzeldi sonra gene aynısını yaptı.

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    Arkadaşlar selamlar, bir konuda desteğe ihtiyacım var cb 250 R motor 4.500 - 6000 devir arası bir yerde titreşimden dolayı deponun oradan ya da yakın bir yerden ciddi bir zırıldama sesi geliyor nereden geldiğini bir türlü bulamadım sizler böyle bir şey ile karşılaşıp çözüm bulabildiniz mi ?

Arkadaşlar cbr 250r almak istiyorum ancak param ilk kasa olan 2012 yada 2013 lü modellere yetiyor. 2014 teki yeni kasalar daha çok hoşuma gidiyor ama kararsızım sizce bütçemi zorlayıp yeni kasamı almalıyım yoksa eski kasayımı ? İkinci el alacağım aradaki fiyat farkına değer mi ?

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    cbr krank kırıyor. Başka motor düşün

Motosikleti
    CBR500R
    Merhabalar forumun güzel insanları. Acemilikten bir tık üst seviyede bir Cbr250r sahibiyim . Bugün motosikletimin yağını degistirdim fakat bunu yaparken yağ filtresi kapağının contasını ters takmaya çalıştım ve biraz zedeledim hemen doğru şekilde taktım. Sürüşe çıktığımda da conta kısmından yağ kaçtığını fark ettim. Toplam 1.5 km civarı kullanmisimdir . Şimdi sizlere sorum şu sayın motosiklet severler ; contayı degistiriken mecburen yağı tekrar bosaltacagim . Aynı yağı kullanmamda bir sakınca olur mu olmaz mı bunu merak ediyorum

Motosikleti
    Kawasaki Z1000sx
    Ankaradan Selamlar,

mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Cbr250r konusuna yazıcağım şeyi cbr250 konusuna yazmışım silemedim de neyse aynısını buraya yazıyorum..

Cbr250R piyasada değer görücek nedeni piyasada motor yok belli bir kesim japondan çıkmıyor ve en önemlisi cbr250R yakıt olarak uslu sürülürse gayet ekonomik bir motor az yakıyor.. zaten üstündeki. Motor özünde commuter motoru cbf250 lerde Twisterda kullanılan revize edilmiş motor..

Şahsi fikrim ilerde bu motoru insanlar sport tour tarzı yanlara çanta falan takıp gezi makinesi olarak falan sürebilirler…

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250r konusuna yazıcağım şeyi cbr250 konusuna yazmışım silemedim de neyse aynısını buraya yazıyorum..

Cbr250R piyasada değer görücek nedeni piyasada motor yok belli bir kesim japondan çıkmıyor ve en önemlisi cbr250R yakıt olarak uslu sürülürse gayet ekonomik bir motor az yakıyor.. zaten üstündeki. Motor özünde commuter motoru cbf250 lerde Twisterda kullanılan revize edilmiş motor..

Şahsi fikrim ilerde bu motoru insanlar sport tour tarzı yanlara çanta falan takıp gezi makinesi olarak falan sürebilirler…
    Merhaba,

oturma pozisypnu gezi için tam bir işkence.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Peki 2012 model motoru yetkili serviste 9000 km önce komple revize edilen CBR 250R alınırmı arkadaşlar.Satarken alıcısı bulunurmu km 75binde

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler