Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt07
    Hocam 4.1 sehir ici Ankara trafigi okadar zorlamama ragmen anca bukadar yakti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı Schiffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, aranıza katılmayı düşünüyorum. Ancak kronik sorunlardan bahsediliyor yağ yakma, sıkırtı sesi falan. Bunlar beni biraz tedirgin etti.

Motoru sıfır almayı planlıyorum. R25, pulsar 200 rs ve cbr 250 seçeneklerimdi.

Motor sürmeye yeni başlıyorum bu arada bunu bildireyim.

Kronik sorunları gerçekten var mı motorun? birde honda'nın sitesinde kırmızı renk yok, ama 2.el satışında kırmızılar var. Kırmızı renk sıfır var mıdır?
    Geçenlerde biride R25 motor kitledi yatak sardı şahit oldum demiş. Ne olacak şimdi?
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde biride R25 motor kitledi yatak sardı şahit oldum demiş. Ne olacak şimdi?
    gördüm o yorumları. elememin sebeplerinden biri bu sorun, biri de başlangıç agresif olması.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hocam ben de geçen hafta sıfır Cbr 250 aldım. Kırmızı rengini sordum artık getirmiyorlarmış. Siyah gecikmeli de olsa geliyor. En çok gelen renkler tri color ve Repsol. Tercihimi Repsolden yana kullandım. Almadan önce ben de çok araştırdım bahsettiğin kronik sorunlar 2014 model öncesine ait.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de geçen hafta sıfır Cbr 250 aldım. Kırmızı rengini sordum artık getirmiyorlarmış. Siyah gecikmeli de olsa geliyor. En çok gelen renkler tri color ve Repsol. Tercihimi Repsolden yana kullandım. Almadan önce ben de çok araştırdım bahsettiğin kronik sorunlar 2014 model öncesine ait.
    Hevesin kirilmasin ama malesef seni yemisler musticik
    Motoru cok zorladiginda sendede gelmeye baslayacak o ses 10k'dan sonra
    He sende krank kirar bende 100k ya kadar goturur orasi bilinmez.
    Ses geliyo ve bu sesi yok etmenin tek yolu sıfır motor yaptirmak. Ben 20 bin bakimina goturdugumde garantiden yaptirmayi planliyorum

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Schiffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cbr, bajaj, r25 farketmez hepsinde de sıfır alıcam motoru.

r25i eledim gibi zaten. cbr hakkında kronik sorunlara yorumunuz nddir?
    ben kronik bir sorun görmedim 2013 model 47.000 km deyim yağını - hava filtresini kendim değiştiriyorum. Ufak tefek düşmelerden gidonu düzelttirmeye, zincir ayarlattırmaya Oktay ustaya gidiyorum o kadar. Yatak sarma mevuzusu dışında birşey yaşamadım. Ve zaten onuda amorti ettim artık. ayrıca bi de buji değiştim. 25 bin gibi. Ama uzak bir yerde motor yatak sarsaydı fena şeyler olurdu. Yalnız motor haber veriyor küt diye kalmıyorsun . Eğer ilk motorum olcak olsa rs200 alırdım diye düşünüyorum. 0 fiyatı uygun abs var, yeni model, yedek parça - bakım maliyetleri çok uygun . falan filan geçenlerde bir test yaptım al izle.
    https://www.youtube.com/watch?v=01lEYdfa4bY

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    cümleten hayırlı akşamlar.
    2016 modellerde HRC renklerde değişiklikler var değil mi? internet sitesinde yok ama bazı bayilerde değişik bir renk var.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    [QUOTE=seta34;3906735]Hevesin kirilmasin ama malesef seni yemisler musticik
    Ses geliyo ve bu sesi yok etmenin tek yolu sıfır motor yaptirmak. Ben 20 bin bakimina goturdugumde garantiden yaptirmayi planliyorum[/QUOTE

Bak şimdi hevesimi kırdın
    Şom ağzını açma istersen
    20 bin km de garantiden sıfır motor yaptırmayı planlıyorsan garantiye sokma konusunda umarım hayal kırıklığı yaşamazsın.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kronik bir sorun görmedim 2013 model 47.000 km deyim yağını - hava filtresini kendim değiştiriyorum. Ufak tefek düşmelerden gidonu düzelttirmeye, zincir ayarlattırmaya Oktay ustaya gidiyorum o kadar. Yatak sarma mevuzusu dışında birşey yaşamadım. Ve zaten onuda amorti ettim artık. ayrıca bi de buji değiştim. 25 bin gibi. Ama uzak bir yerde motor yatak sarsaydı fena şeyler olurdu. Yalnız motor haber veriyor küt diye kalmıyorsun . Eğer ilk motorum olcak olsa rs200 alırdım diye düşünüyorum. 0 fiyatı uygun abs var, yeni model, yedek parça - bakım maliyetleri çok uygun . falan filan geçenlerde bir test yaptım al izle.
    https://www.youtube.com/watch?v=01lEYdfa4bY
    Bırak 2013 ü 2012 model 20.bin km dir kullanıyorum 3 yıldır biniyorum bi sorun yaşamadım. Kronik Mronik yok arkadaşlar bu tür saplantılara kapılmayın. Ne alacaksanız alın geçin. Motoru nasıl kullandığınıza bağlı bazı sorunlar...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhaba arkadaşlar! Kısa süre sonra 2015 cbr 250 almayı planlıyorum. Daha önceden 100cc ve halen 150cc kullanıyorum. Artık cc yükseltmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Bu yolda en iyi arkadaşın CBR 250 olacağını düşündüm. Fikirlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Merak ettiğim bir konu ise motorla en fazla kaç gördünüz ve gaz tepkimesi nasıl?

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    [QUOTE=mustick;3907526]
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hevesin kirilmasin ama malesef seni yemisler musticik
    Ses geliyo ve bu sesi yok etmenin tek yolu sıfır motor yaptirmak. Ben 20 bin bakimina goturdugumde garantiden yaptirmayi planliyorum[/QUOTE

Bak şimdi hevesimi kırdın
    Şom ağzını açma istersen
    20 bin km de garantiden sıfır motor yaptırmayı planlıyorsan garantiye sokma konusunda umarım hayal kırıklığı yaşamazsın.
    Cok kafana takilirsa getir krank,gomlek,piston cart curt yenileyelim garantiden 1 hafta birakacaksin, ugrasmayayim dersen sat gitsin.
    Servisin dedigi cumle bu esegimiz saglam kaziga bagli bos konusmuyoruz yani

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar! Kısa süre sonra 2015 cbr 250 almayı planlıyorum. Daha önceden 100cc ve halen 150cc kullanıyorum. Artık cc yükseltmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Bu yolda en iyi arkadaşın CBR 250 olacağını düşündüm. Fikirlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Merak ettiğim bir konu ise motorla en fazla kaç gördünüz ve gaz tepkimesi nasıl?
    o bahsettiğin motorları arkanda kaybedecek kadar hızlı bir motor. 170 görürsün rahat bayır aşağı. düzlükte 150 küsür . 25.000 + km dir kullanıyorum açıkçası yetmediği yer kaşındığın yer motorun . 500r ım var ama ben hergün 250r la işe gidip geliyorum . Alıp alınabilecek en mantıklı motor cbr250 dir. Daha fazlasını istiyorsan bedeli yakıt, yedek parça - servis olarak geri döner.

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Arkadaşlar merhaba,
    Bugün ufak bi kaza atlattık. sol grenajım çatladı ve derin çizikler oldu. Yeni grenajı en ucuz nerden bulabiliriz. Hondayı aradım ama akşam saati olduğundan yetişemedim.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Bugün ufak bi kaza atlattık. sol grenajım çatladı ve derin çizikler oldu. Yeni grenajı en ucuz nerden bulabiliriz. Hondayı aradım ama akşam saati olduğundan yetişemedim.
    honda dan alıcaksın , çıkmacıdan alır isen hırsızlık malı alma ihtimalin var. Geçmiş olsun.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaşlar bu motorun egsozundan bıktım. Egzoza bir gün poşet yapısır. Bir gün hatunun ayakkabısı dokunur. Bu egzosu nasıl terteız yapıp nasıl eskı görünüme kaVuşturacağım yardım edin lütfen :(

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun egsozundan bıktım. Egzoza bir gün poşet yapısır. Bir gün hatunun ayakkabısı dokunur. Bu egzosu nasıl terteız yapıp nasıl eskı görünüme kaVuşturacağım yardım edin lütfen :(
    Gecen gun motoru yikarken soyleniyodum o sirada bi arkadas beyaz pastami ? Sanayi pastasimi ? Saf pastami ne bi pasta cesidiyle egzozu ilk gun ki gibi temizledi tam ismini bilmiyorum ama sanayiden aldigini soyledi, sanayiden bulabilirsin. Torba izini falan yok etti ayrica krom ayakliklari falanda temizledi, oneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen gun motoru yikarken soyleniyodum o sirada bi arkadas beyaz pastami ? Sanayi pastasimi ? Saf pastami ne bi pasta cesidiyle egzozu ilk gun ki gibi temizledi tam ismini bilmiyorum ama sanayiden aldigini soyledi, sanayiden bulabilirsin. Torba izini falan yok etti ayrica krom ayakliklari falanda temizledi, oneririm

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    kola ile kromları parlatanlar gördüm youtube da, deneyen var mı?

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Arkadaşlar merhabalar;

Yazın yurtdışına taşınma durumum olduğu için oğlanı artık satışa çıkarmak durumundayım.
    Link : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0469555/detay/

İlanda elimden geldiğince detaylı açıkladım. Herhangi bir soru olursa seve seve cevaplarım.
    Keyifli sürüşler dilerim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar merhaba 2015 model tricolour 5600 kmde rosso 2 li tertemiz cbr 250r sizce ne kadara satılır

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    millet dün motoru tam parkederken bana bişey oldu. gözlerim karardı ve düştüm. kuyruk karenajında duvara değmemden dolayı boyası açılmış( beş kuruşluk paranın yarısı kadar). alt sağ sakalda yağ filttresinin biraz aşağısında da 1 tl boyutunda sıyrılma var. onun dışında bişey yok.

Benim de tansiyonum düşmüş o sebeple düşmüşüm. acaba alt sakal sağ ve sol taraf (takım olsun 2 sini beraber alacam) ve kuyruk karenajı sağ ve sol taraflar tahmini ne kadardır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

yığıldım kaldım yere valla... ne olduğunu anlayamadım.
    MazhaRR bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler