Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakam gayet güzel. Büyük ihtimal standart bir km ile gidip geldiniz.
    Şehir içinde trafikte bir depo ile kaç km yapıyorsunuz?
    gidiş 110-120 km/s, dönüş 130-140 km/s

şehiriçinde ortalama 3,5 litre yakıyor.
    apaçilik yaparsam 4 litreye yaklaşıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    beyler 2016 cbr 250 rr için nette dolaşan yeni kasa hakkında ne düşünüyorsunuz

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    egzoz arıyorum istanbul içi satmak isteyen var ise iletişime geçebilir. ayrıca egzoz önerilerini değerlendirmek isterim. tiger ın kalkışta tork düşürdüğünü duydum. Full system öneriyorlar o yüzden ama istediğimde sökebilceğim birşey olsun istiyorum.

herkes çok yakıyormuş abi siz buyuk motor alın nediim. ben 6.000 - 6.500 arası sürüyorum . anlık 8, 9 bin görüyorum ani hız gereksinimlerinde. 3 litre bilemedin 3.2.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz arıyorum istanbul içi satmak isteyen var ise iletişime geçebilir. ayrıca egzoz önerilerini değerlendirmek isterim. tiger ın kalkışta tork düşürdüğünü duydum. Full system öneriyorlar o yüzden ama istediğimde sökebilceğim birşey olsun istiyorum.

herkes çok yakıyormuş abi siz buyuk motor alın nediim. ben 6.000 - 6.500 arası sürüyorum . anlık 8, 9 bin görüyorum ani hız gereksinimlerinde. 3 litre bilemedin 3.2.
    Helal olsun ozaman 200 km de 6 litre yakiyosun... ben uzun yola ciksam bile bukadar az yakamiyorum ) 230 km de 8 ile 8.5 litre yakio makine ama yavasda gitmiyorum oda ayri konu ) ben bu motorun yakit olayina takilmiyorum yaksin tabi ya

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun ozaman 200 km de 6 litre yakiyosun... ben uzun yola ciksam bile bukadar az yakamiyorum ) 230 km de 8 ile 8.5 litre yakio makine ama yavasda gitmiyorum oda ayri konu ) ben bu motorun yakit olayina takilmiyorum yaksin tabi ya
    ben hergün biniyorum belkide ondan fazla sağ eli kullanmıyorum . Ama az kullanan biri devamlı sağ elini kullanırsa 4 litre çok zor değil. Yavaş gittiğimde söylenemez bilen bilir.
    sağ eli kullanmadan kastım haftada 2 gün binen kişi devamlı gazlamak ister elini çekmez ben devamlı bindiğimden elimi çekiyorum arada

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler 2016 cbr 250 rr için nette dolaşan yeni kasa hakkında ne düşünüyorsunuz
    yalan haber sanırsam
    bütün siteler söylüyor ama honda japon birşey demiyor ki

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hergün biniyorum belkide ondan fazla sağ eli kullanmıyorum . Ama az kullanan biri devamlı sağ elini kullanırsa 4 litre çok zor değil. Yavaş gittiğimde söylenemez bilen bilir.
    sağ eli kullanmadan kastım haftada 2 gün binen kişi devamlı gazlamak ister elini çekmez ben devamlı bindiğimden elimi çekiyorum arada
    Sende haklisin bende hergun biniyorum kullanima gore deisiyo tabikide ama cok takilmamak lazim bu konuya yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalan haber sanırsam
    bütün siteler söylüyor ama honda japon birşey demiyor ki
    28 inde belli olur hersey surda 19 gun kalmis ortalikta kawa ninda 4 silindir 250cc ureticegi haberleri dolaniyodu bakalim bekleyip.gorucez...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce yazmıştım konusu açılmışken yazayım ;

Sağda sola karşıma çıkan yeni çift silindir Honda fotoğraflarına itibar göstermiyorum, ronaldinho'nun üzerine Konyaspor forması giydirip ülkeye geliyor anlaştı haberleri veren spor gazeteleri gibi. Kimisi cbf 650'nin egsozunu sökmüş,cbr500'ün ön farını koymuş kesin geliyor motor bu diyor, kimisi de ninjah2r gibi önde kısık iki far ile o değil bu gelecek diyor.
    Kawasaki dahil hiç bir Japon 4 silindir maliyetine girmez bence.

Can abi sen o gazlama ile 3 litre yakıyorsan ben motoru haliçten aşağı sallayayım üzerinde ben varken Şöyle bir durum var benim kullandığım rotada çok sıkışık trafik oluyor düşük devir sürsem bile 3,5 lt yakıyor haliyle. Egsoz olayına hep karşıydım ama bu yeni kasanın egsozu berbat

Sağ eli göstereceğim abi sana bi buluşalım
    trancexp ve GP500-1st bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu çift silindir meselesi evet ay sonu belli olur. link paylaşıldı resmi sitede foto var hurafe değil ama ne zaman 2016 mı 2017 mi?

Asıl mesele bu yiğennn!

çift silindir kaçınılmaz artık tek silindirle hondanın rekabet şansı kalmadı sınıfında. Sadece traktör, magirus temalı ninja250 ile rekabet edildiği zamanlarda değiliz.

Ben diyorum ki R25 ten daha bomba bi 2 silindir dabıl-Ar geliyor

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çift silindir meselesi evet ay sonu belli olur. link paylaşıldı resmi sitede foto var hurafe değil ama ne zaman 2016 mı 2017 mi?

Asıl mesele bu yiğennn!

çift silindir kaçınılmaz artık tek silindirle hondanın rekabet şansı kalmadı sınıfında. Sadece traktör, magirus temalı ninja250 ile rekabet edildiği zamanlarda değiliz.

Ben diyorum ki R25 ten daha bomba bi 2 silindir dabıl-Ar geliyor
    Gelsinde fiyat önemli honda öyl ebişey yaparsa 20 lira ister onuda yine satamaz.

Honda Cbr 250RR Çift silindir . Kawasaki H2 benzıyor umarım fıyatına h2'ye benzemez Yorumları alalım . Bence Honda r25'ten sonra Motor gücünü büyük oranda önemseyecektir .

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Ataser Önüt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Cbr 250RR Çift silindir . Kawasaki H2 benzıyor umarım fıyatına h2'ye benzemez Yorumları alalım . Bence Honda r25'ten sonra Motor gücünü büyük oranda önemseyecektir .

http://dreamcdn.therideadvice.com/wp...w-CBR250RR.jpg
    Eger gelirse 18.500 tl imzami atiyorum altina :D

Motosikleti
    14 CBR 250R
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger gelirse 18.500 tl imzami atiyorum altina :D
    ben 16 diyorum

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Eğer bu resimdeki gibi RR ve 17.000tl olursa alırım :D

Hayalini bile kurmuyorum, size de tavsiye ederim
    Mitoqondri bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    ben 16 diyorum
    14.600 250r ise 16 yalan olur :D fotografi yaklastirin lastiklere dunlop lastikler var :D

Motosikleti
    14 CBR 250R
    valla r25 içinde. r125 12ise r25 17 18 olur diyorlardı. r25in laztikleride başta michelin di. noldu laztikler irc geldi 14 fiyat oldu.. şuan 250r 14.600 tl 2016 da gelirse eğer zamlarla falan 15,250 yada 15,500 olur bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayalini bile kurmuyorum, size de tavsiye ederim
    ferhat sen niye bu kadar umutsuzsun hacı ya.. ben cok umutluyum gelirse direk benimkini satıp siparişini verecem
    Sokollu bunu beğendi.

ferhat sen niye bu kadar umutsuzsun hacı ya.. ben cok umutluyum gelirse direk benimkini satıp siparişini verecem
    Feyzullah bence satışa koy, iki haftaya sattın sattın Yoksa sittin sene satamazsın yeni kasa böyle gelirse.

Eğer Honda böyle bir çılgınlık yaparsa şu anki Cbr250 kullanıcılarını mağdur eder. Piyasada 2012-2013 model Cbr'lere "eski kasa" demeye başladık 14 yılında çift far ve soba borusu egsoz geldi diye yeni kasa dedik.

Şimdi böyle bir model gelirse tek farlılara en eski kasa, çift farlı 14-15 modellere yeni eskimiş kasa mı diyeceğiz

Eğer Honda sizin tahmin ettiğiniz gibi "ulan ben zaten zamanında çift silindirli r25 ile aynı paraya tek silindirli makine veriyordum buna da 16-17 aralığında fiyat çekerim" derse orasını bilemem.

Ama " 250cc sınıfı karıştı pastayı kimseye bırakmam 2016 model çift silindirli Cbr250 r25 ile aynı fiyat " derse rakipleriyle yetişeceğim diye kendi kullanıcılarını zarara uğratmış olur.

Yahu isterse 4 silindir getirsin sıfır almayacağım için beni 1-2 sene enterese etmez. Zaten daha 250cc kullanmam (büyük konuşuyorum)
    Mitoqondri bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    resimdeki motorun aynısını gelirse (üzerindeki akrep egzos dahil)
    20.000 TL verilir.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimdeki motorun aynısı gelirse 25.000 tl veririm.. Yok mu arttıran ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

Başta bu resimde görünen motor ''Concept'' bir tasarım olabilir.. Çünkü sinyaller yok, arka kuyruk ve sinyallerde yok.. Mono kapak tarzında arka selesiz gelmez diye düşünüyorum.. Arka basamaklar yok.. Sanıyorum hidrolik debriyaj var gibi görünüyor.. Papatya diskler vs. Ayrıca üzerinde performans eksozu ile satmazlar.. Yani bende Ferhat gibi düşünüyorum.. Hayalden öteye gidemez bu motor bu şekilde..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler