Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada gemi geldimi gemi
    Alıntı mctsnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar 720 km oldu alalı zinciri yaglayım diye düşündüm ama bugun bi baktım zincire bayagı uzun ya temizle temizle bitmez :D motorcuya yaptırsam nekadar alırki?

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:08 ----------

Bodrumda olupta bu motordan alan arkadas varmı acaba_?
    para almaz büyük ihtimalle ama zincir temizleme ve yağlama işine alışman lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

felon kardeşim cevabın için tesekkurler. hazır seni yakalamısken bi soru daha sorim malum acemiyiz vitesli motora :D şimdi benim zincir o ringliymiş bunu 500 km demi yaglayım 1000 km de mi heryerde farklı bişey deniyo bu konuya

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    felon kardeşim cevabın için tesekkurler. hazır seni yakalamısken bi soru daha sorim malum acemiyiz vitesli motora :D şimdi benim zincir o ringliymiş bunu 500 km demi yaglayım 1000 km de mi heryerde farklı bişey deniyo bu konuya
    Bayinin ve servisin bana söylediği 300 kmde bir yağlamak.

ya 300 km de bir temizle yagla bayagı uzun iş dogru degil mi hocam

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Yağlamak 1 dakikalık iş valla.Temizlemeden yağladım ben bugün würth zincer spreyiyle.Kaliteli geldi bana bu zincir spreyi.

o zincirin durumuna göre değişir yani çok kirlenmemişse 500de bir temizleyip sonra yağlayabilirsin
    ama bence her 100 yada 200km de bir yağla 2yağlamadan birindede önce zinciri temizle sonra sprey yağ ile yağla.
    Zinciri en kolay gaz yağı ve fırça ile temizlersin.zincir temizleme spreyleri var onlar gereksiz pahalı ve çabuk bitiyolar.gaz yağı litresi 4-5tl bişey.
    Gazyağını bazı benzin istasyonlarında bulabilirsin fırça olarakta şu yağlıboya fırçalarının en küçüğünden alabilirsin 1-2tl bişeydir.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zincirin durumuna göre değişir yani çok kirlenmemişse 500de bir temizleyip sonra yağlayabilirsin
    ama bence her 100 yada 200km de bir yağla 2yağlamadan birindede önce zinciri temizle sonra sprey yağ ile yağla.
    Zinciri en kolay gaz yağı ve fırça ile temizlersin.zincir temizleme spreyleri var onlar gereksiz pahalı ve çabuk bitiyolar.gaz yağı litresi 4-5tl bişey.
    Gazyağını bazı benzin istasyonlarında bulabilirsin fırça olarakta şu yağlıboya fırçalarının en küçüğünden alabilirsin 1-2tl bişeydir.
    Felon, zincirimi inceledim bugün hiç kirli değil gibi bişeydi direk yağladım bende bişey olur mu acaba ? Bide zincir spreyim würth marka nasıl sence

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon, zincirimi inceledim bugün hiç kirli değil gibi bişeydi direk yağladım bende bişey olur mu acaba ? Bide zincir spreyim würth marka nasıl sence
    bişey olmaz 0 motor 0 zincir. ama ne kadar sık temizler yağlarsan zincir ve dişlilerin o kadar uzun ömürlü olur
    würth ün her ürünü iyidir.bendeki yağda würth sanırım

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    felon kardeşim aparatı aldın tokatlıycak ninja bulamadınmı Bak deneme üzülürsün kardeşim benim şu an motorum yok ama bir senedir forumları takip ediyorum güzelim motoruna bişey olur fazla sıkıştırmakdan gel sen bu sevdadan vazgeç sen güzel güzel başka videolar çek biz takip ederiz Kal salıcakla..
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    gaz vermeyin şu adama ya bu hyosung - ninja iddialaşması yüzünden bir kaza olacak diye çekiniyorum...

herkesin motoru kendine güzeldir, vazgeçin bu iddialaşmadan
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ali nin yoktu büle hız merakları bu gt250r bozdu onu :D (freni bile sonuna kadar basar oldu ):D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada gemi geldimi gemi

gemi gelir yanaşır içi dolu cbr , gelmez oldu seferden bizim gemi çarşamba honda merkezden tekrar aradılar , sizi daha öncede aradık ulaşamadık diye , sanırım daha önce aradıgım kız kıyak yapıp ulaşılamadı notu koymuş gemi aynı 15 agustus ta limanda , motorlar 17 agustus ta bayilere inecek ...
    bizde 17 agustus itibari ile bekleyişe son vericez , gel tezkere gel ...

Motosikleti
    kanuni deer 152
    bugün bizim sokakta cbr250r gördüm siyah arka çantalı çok güzeldi . 77 plaka cbr250r kimin acaba ?

ya arkadaslar be bu yokuslarda vites olayını çözemedim. bazen yokusta yavaslıyosunuz ister istemez tekrar hızlanım derken vitesi atılması gereken atıyorum bagırıyı, bir vites yukarı alıyorum tır tır tır diye çalısıyo. bu durumlarda ne yapım nasıl bi yol izlemem lazım. çoguna alıstım vites olayının ama baska söylemek istediginiz püf noktalar veya bilmem gerekenler varsa yazarsanız cok sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden cok tesekkurler

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    hatırlarsanız yag yakma sonrası motorum degismisti. rodajım yeni bitti. nedeni hakkında bir fikrim yok ama önceden 155 falandı son hızım. dün 174 gördüm. yol hafif egimliydi. düzde 165 yapıyor artık.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    üffff 174 çok iyi yaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon kardeşim aparatı aldın tokatlıycak ninja bulamadınmı Bak deneme üzülürsün kardeşim benim şu an motorum yok ama bir senedir forumları takip ediyorum güzelim motoruna bişey olur fazla sıkıştırmakdan gel sen bu sevdadan vazgeç sen güzel güzel başka videolar çek biz takip ederiz Kal salıcakla..
    ninja neki 600lüklere diktim gözü, trafikte bu sabah işe giderken bi r6 gördüm takıldım. peşine biraz sıktı ardından bende sıktım sonra tabi totomu izledi ama bi yerden sonra ara açılınca yavaşladım baktımki oda nene moda geçmiş açtım arayı girdim yanyola
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz vermeyin şu adama ya bu hyosung - ninja iddialaşması yüzünden bir kaza olacak diye çekiniyorum...

herkesin motoru kendine güzeldir, vazgeçin bu iddialaşmadan
    yok yok yapıcam bi video, ama ramazanda olmaz herkes dalgın trafikte öldürcek motorcu arıyolar
    @alper150zc
    hız merakı herzaman vardı ama scooterlada apaçilik yapcak değildim tabiki altında ne varsa ona göre sürüceksin

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırlarsanız yag yakma sonrası motorum degismisti. rodajım yeni bitti. nedeni hakkında bir fikrim yok ama önceden 155 falandı son hızım. dün 174 gördüm. yol hafif egimliydi. düzde 165 yapıyor artık.
    Serviste sıfır motor diye çıkma ninja motoru takmış olabilirler senin motora

Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaşlar motor daha gelmedi ancak ben xenon far taktırmayı düşünuorum...bilgisi olup da fikir verebilecek olan birisi var mı?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Hondaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor daha gelmedi ancak ben xenon far taktırmayı düşünuorum...bilgisi olup da fikir verebilecek olan birisi var mı?
    bence hiç xenon la falan uğraşma, philips in beyaz h4-h7 ampülleri var xenon'u aratmıyor, bi araştır derim ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler