Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, ilk motorumu almış bulunmaktayım ve çok heyecanlıyım. CBR250R aldım 2013 model. Yalnız üzerinde IRC marka lastikler var, sanırsam fabrika çıkışı böyle. Size sormak istediğim şu, acaba bu lastiği değiştirmek gerekir mi? yoksa bununla da sürülebilir mi? Değiştirmek gerekirse marka model yazabilir misiniz? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler, iyi akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogaakkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-09 TRACER
    Sahsen ben lastiklerimi degistirdim. En azindan bilindik bir marka ve 4 mevsim lastik taktim. Tavsiyem kis aylarinda kullacaksan kolay isinan ve yola tutunan bir lastik tercih etmen. Sahsi guvenligin lastigi bagli oldugunu dusunursek, kask, mont gibi ihtiyaclarini tamamladiysan lastik isinide hallet derim.

kask, mont, dizlik, eldiven, balaklava bunların tamamını aldım. bugün de motor aldım. yarın devrini yapacağız inşallah. lastiklere baktım İRC. kafam takıldı. şu an pek bütçe de yok ama ayarlayıp almam gerekiyor galiba. peki hangi marka model lastik öneriyorsunuz? siz neler kullanıyorsunuz
    papazkemal ve kahve bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Hayırlı olsun, kaça aldın, kaç km'de

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FurkanZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask, mont, dizlik, eldiven, balaklava bunların tamamını aldım. bugün de motor aldım. yarın devrini yapacağız inşallah. lastiklere baktım İRC. kafam takıldı. şu an pek bütçe de yok ama ayarlayıp almam gerekiyor galiba. peki hangi marka model lastik öneriyorsunuz? siz neler kullanıyorsunuz
    Pirelli Diablo Rosso II bence alınması gereken en iyi lastik.. Irc'ler çöp hocam.. Ülkemizin asfaltında 5 para etmiyor.. Bilgin olsun.. Birde anlam veremediğim gibi IRC'leri övenler var.. Bunlara itibar etmeyiniz..
    FurkanZ ve kahve bunu beğendiler.
    Hayallerime Sürüyorum.

Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kaça aldın, kaç km'de
    11.250ye aldim. 4000 kmde. Iyi dilekleriniz icin tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli Diablo Rosso II bence alınması gereken en iyi lastik.. Irc'ler çöp hocam.. Ülkemizin asfaltında 5 para etmiyor.. Bilgin olsun.. Birde anlam veremediğim gibi IRC'leri övenler var.. Bunlara itibar etmeyiniz..
    Ben bakayim ozaman diablo rosso II. Alan arkadaslar varsa kac paraya ve nereden temin ettigini yazabilir mi? Bilgi paylasiminiz icin cok tesekkurler.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Motolastik.com dan temin edebilirsin

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motolastik.com dan temin edebilirsin
    Bahsettiginiz siteyi gordum fakat gonderim yapiyorlarmis istanbula. Herhangi bir lastikci takabilir mi motor lastigini yoksa sadece bu isi bilen lastikciler mi var?

Alıntı FurkanZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz siteyi gordum fakat gonderim yapiyorlarmis istanbula. Herhangi bir lastikci takabilir mi motor lastigini yoksa sadece bu isi bilen lastikciler mi var?
    herhangi bir motor ustası takıyor, sıkıntı olmaz. lastiği taktıracağınız ustanın dükkanına göndersinler, siz de motoru götürüp taktırın.
    FurkanZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    yahu arkadaşlar nedir bu 2. el cbr250 piyasasının durumu yani ne bileyim bir önceki kasa sıfırı en pahalı zamanında 12 olan motora 1 sene 2 sene binip 11-13 arası fiyat yazmak nasıl bir mantıkdır ben çözemiyorum. en son 2013 modele 13400 yazan gördüm yuh dedim yani. hayır peynir ekmek gibi satılsa yine anlarım aylarca satılmayan motora normal bakın normal fiyat veriyorsun adın ölücü oluyor. o iş öyleyse 1 senede 20.000 km binmiş gözümde 8 etmeyen piyasada 9 etmeyen motora 12 yazana ne denmeli onu çözemiyorum oda ölü diriltici yada heralde en yakını şark kurnazı. hayır adam almıştır motoru garajda saklamıştır 3-5 binden fazla km yapmamıştır çizik yoktur 11 yazsın anlarım 10500 e alınır o motor ama yani 12 ye al 10-15 bin km bin üstüne kaza yap yatır kaldır motoru sonra 11.250 yaz bak bak 11 bile değil 11.250 250 si pazarlık payı. bilmiyorum arkadaşlar en temizi dahi olsa sıfırı 12 ye satılmış bir motoru siz kaç lira için 2. el alırdınız bir sorayım dedim.

Arkadaşlar motorum sahibinden.com'da ilandadır.. İlgilenen olursa ulaşabilirler.. ;)
    182374614 ilan numarasıdır.. Pazarlık payım var.. Bizden biri olursa daha da güzellik yaparım.. ;)
    3200 km'de bakım olayları geçmiş sayfalarda mevcut.. İlan açıklamasında da yazıyor.. bilginiz olsun..

Bende ariyorum aslinda gecen hafta 125 ligimi sattim.ocak ayi gibi almayi dusunuyorum ben fiyatlar taban yapmis olur hemde yeni modeller gelecek ordan da bir indirim olur.honda altin gibi valla durdugu yerde kazaniyor.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorum sahibinden.com'da ilandadır.. İlgilenen olursa ulaşabilirler.. ;)
    182374614 ilan numarasıdır.. Pazarlık payım var.. Bizden biri olursa daha da güzellik yaparım.. ;)
    3200 km'de bakım olayları geçmiş sayfalarda mevcut.. İlan açıklamasında da yazıyor.. bilginiz olsun..
    Haydaa Ne oldu birden Mitoqondri daha senin yağ görüşlerini alacaktık İpone vs Motul İkinci bakım gelmeden satılığa koymuşsun makineyi

Hocam yaza farklı bir modelle başlamak istiyorum.. Birazda cc yükseltmek amacım açıkcası.. Sonuçta sonsuza dek kullanmak için almıyoruz hiç birimiz motorlarımızı.. Ayriyetten bir iş düşüncem var birazda bu yüzden satılığa çıkarttım.. Bakalım hayırlısı diyorum..

Ayrıca yağ konusunda benim fikrim belli daha öncede yazdım.. IPONE 10/40'dan başka yağ koymam cbr250r'a..

Motul ve Ipone denemiş biri olarak söylüyorum..

Benim bakım aralıkları kitapçıktan biraz farklı oldu hocam.. 930 servise girdi.. 2000'de kendim değiştim.. 4000'de yine değişicem.. 2000 km aralıklarla yapıyorum.. Satana kadar binicem zaten 700 km sonra yine yağ değişicem ve tabi ki Ipone 10/40 koyucam..

Hocam yaza farklı bir modelle başlamak istiyorum.. Birazda cc yükseltmek amacım açıkcası.. Sonuçta sonsuza dek kullanmak için almıyoruz hiç birimiz motorlarımızı.. Ayriyetten bir iş düşüncem var birazda bu yüzden satılığa çıkarttım.. Bakalım hayırlısı diyorum..

Ayrıca yağ konusunda benim fikrim belli daha öncede yazdım.. IPONE 10/40'dan başka yağ koymam cbr250r'a..

Motul ve Ipone denemiş biri olarak söylüyorum..

Benim bakım aralıkları kitapçıktan biraz farklı oldu hocam.. 930 servise girdi.. 2000'de kendim değiştim.. 4000'de yine değişicem.. 2000 km aralıklarla yapıyorum.. Satana kadar binicem zaten 700 km sonra yine yağ değişicem ve tabi ki Ipone 10/40 koyucam..
    Merhaba, ben videonuzu izledim. Cok guzel ve acik bir sekilde aciklamissiniz. Elinize saglik.

Teşekkür ederim.. Yardımcı olabilmişsem ne mutlu..

ogaakkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-09 TRACER
    Ben on arka michelen street taktirdim. Yeterli bir lastik gibi duruyor. Taktirma isleri dahil 700tl ye bana mal oldu. Diablo rossi nispeten daha yumusak hamurlu ve yolu daha iyi tutan bir lastik olarak biliyorum ama michelen su anda yeterli gorunuyor.
    kahve bunu beğendi.

Motosikleti
    KZGN
    Alıntı ogaakkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben on arka michelen street taktirdim. Yeterli bir lastik gibi duruyor. Taktirma isleri dahil 700tl ye bana mal oldu. Diablo rossi nispeten daha yumusak hamurlu ve yolu daha iyi tutan bir lastik olarak biliyorum ama michelen su anda yeterli gorunuyor.
    Michelin pilot street`ini inceliyorum...
    ogaakkaya bunu beğendi.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Nasip olursa ocak ayı gibi bende cbr 250 almak istiyorum ama niyetim repsol almak normal cbr ile repsolün farkı nedir sadece renk mi başka artısı yada eksisi var mı?

Hiç bir fark yok hocam.. Sadece jant rengi turuncu.. Karenajlarda da repsol stickerı var..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler