Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler dün akşama arife gecesinde yapmış olduğumuz güzel gazlama için katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar geldiler, tatlı bir kalabalık vardı ve zevkli bir sürüş oldu. Kişilerin kendilerini bilen insanlar olması daha da güzeldi açıkçası. Gaz açanda efendi bir şekilde gazladı bilinçli olarak. Bir kaç fotoğraf paylaşıyorum. Hepsini atmak gibi bir lüksüm yok maalesef çok fotoğraf var
    Bu gezinize katılmayı cok isterdim.
    malesef cok gec haberim oldu
    Planlamış olduğunuz başka geziler varsa canı gönülden katılmak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    beylikdüzünde beni de alın aranıza

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar önceki sayfalarda face adresimi verdim. Buradan yazdığımız zaman mesajın geç görülmesi, ya da hiç görülmemesi gibi durumlar oluyor. Face üzerinden iletişim kurarsak hem daha sağlıklı olur hemde neredeyse tüm gezilerimizden haberiniz olur. Eklerseniz haberdar ederim sizleri de.

https://www.facebook.com/cannn22

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    selamlar, pazar-pazartesi, var mı bi plan?

Motosikleti
    Ekip bugün de sağlamdı, iyi muhabbet ettik, iyi turladık. Kazasız belasız inşallah daha nice muhabbetlere.

koraycbr, Mitoqondri ve kahve bunu beğendiler.

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    bridstone battlax 650 tl
    arka balata w40 geldiği için değişti 105 tl
    havafiltresi yağ ve yağ filtresi değişimi 120 tl = 875 tl

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    (2013 model)
    arka balata ve yağ filtresini değiştireceğim. Balatalarda 2 marka çıktı karşıma aranızda kullanan varsa düşüncelerini söylerse sevinirim..

NHC BALATA ÖN
    NHC BALATA ARKA
    BRENTA BALATA ÖN
    BRENTA BALATA ARKA

yağ filtresi olarakta bu uygun dimi bizim 2013 kasaya?

HONDA KAWASAKİ YAĞ FİLTRE

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Var mı çıkacak olan şimdi ?

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    beyler selam, facebook kullanmadığımdan oradan takip edemiyorum. ama istanbuldaki geziler bulusmalar vs için buradan ya da dm den haber verirseniz katılmak isterim
    Twin ve kahve bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı rutindalga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selam, facebook kullanmadığımdan oradan takip edemiyorum. ama istanbuldaki geziler bulusmalar vs için buradan ya da dm den haber verirseniz katılmak isterim
    Dostum özelden numaramı mesaj atıyorum. Benim numaraya isminle beraber bir mesaj atarsan, bir plan, buluşma olduğu zaman senide haberdar ederiz. Kal sağlıcakla, kazasız belasız.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    EVET ARKADAŞLAR MERHABA LÜTFEN 2 DK KINIZI AYIRIP OKUYUNCA BENDE KAZA YAPTIM COK ŞÜKÜR BENDE BİRŞEY YOK MOTORUMDA AZ HASARLI
    Olay 05.10.14 bayramın 2 inci karabük yolculugum başladı karabüke vardım 220 km yol yapmıştım 1 saat civarı dinlendikden sonra karabükdeki arkadaşım ondanda cbr 250 var eski kasa bendeki yeni kasa amasraya gidelim yemek yiyelim dedi tamam ben o yolun öyle virajlı oldugunu unutmuş giderken ebiyi bi yorulduk geri dönerken haliyle hava da karardı en son tabeleda karabük 30 diyordu gene bi viraj ben hayallermi daldım artık ne olduysa motoru mıcıra kaptırmıştım artık kurtuluş yoktu gerisi rüyadaymışım gibi oldu hiç bir acı çekmedim korumalar full pantolondan ayakkabı ya kadar koruma allaha şükür bi tek sol bacagımda şiş düşmüştüm motorda benim üstümde ama bi terslik var motor üstüme öyle hızlı düştükü benim hiç biyeri acımıyor arkadaşım hemen farketmiş geri döndü geldiginde ben çıkmıştım bide baktımki su çukuruna düşmüşüm çok şükür belkide su çukuru olmasa şimdi ya sakat yada ölüydüm neyse kendimi kontrol ettikten sorna baktım bende birşey yok geldi motora motoru kaldırdık evet sagına soluna bakıyoruz vites aktarma demiri yamulmuş hemde çok grenaj koruması yamulmuş ki grenaj koruması olmasaydı motor büyük genellik hurda olacaktı neyse baktık marj basıyoruz almıyor boşa aldım tık aldı marş ayaklıgı kaldırıp vitese takıyorum tık istop ediyor ayaklık müşürü hasar görmüş ustamı aradım dedim böyle böyle saolsun bayram olmasına ragmen benle ugraştık kesin dedi müşürü 2 kablo olcak yeşil beyaz bide sadece yeşil ikisini birbirine baglayın tamam bi de baktık sadece hondanın verdigi alet edavat var e nasıl soyacaz kesecez o arada aklıma geldi biri durdurur artislik yapar diye cantamda rampo bıcagı vardı hemen aldım işe koyuldum birbirlerine bagladım sonunda çalıştırdım vitese de geçiyor geçiyorda demir yamuldugundan sıkıntı yapıyor bayagı bi sıkıntı sonunda karabüke vardık arkadaşım saolsun aldı motoru zincirini temizlemiş yamuk vites demirini düzeltmiş bende onun motorun alıp akrabalarıma gittim sıcak duş güzel bi uyku her tarafım agrıyor ama bacagımda ki şiş inmiş herneyse tuttum ankaramın yolunu 150 160 rampa aşşagı 170 son hız geldim bi sıkıntı görmedim direk ustamın yanına gittim baktı demiri düzeltelim dedi yok usta yenisi olsun dedim siparişleri verdik bayramdan sonra tkacaz yani çok konuştum ama dinlenerek yola gidin alet edevatınız olsun yanınızda gece çok hız yapmayın ve grenaj korumalrını taktırın muhakkak.

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    geçimiş olsun bunada şükür sizde bişey yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

arkadaşlar kışlık mont kullanan varsa tavsiye edecekleri bir marka var mıdır? rüzgar almayan sabahları üşütmeyecek bir mont almam lazım.
    prohel colombia mont kullanan varsa bilgi verirse sevinirim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ön cam işe yarıyormu rüzgardan korunmak için depoya iyice kaskı dayamakmı gerekiyor .

Motosikleti
    cbr 250R
    Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (2013 model)
    arka balata ve yağ filtresini değiştireceğim. Balatalarda 2 marka çıktı karşıma aranızda kullanan varsa düşüncelerini söylerse sevinirim..

NHC BALATA ÖN
    NHC BALATA ARKA
    BRENTA BALATA ÖN
    BRENTA BALATA ARKA

yağ filtresi olarakta bu uygun dimi bizim 2013 kasaya?

HONDA KAWASAKİ YAĞ FİLTRE
    sipariş vericem ona göre... ++

Motosikleti
    Bugünden kareler. Şükür kazasız belasız atlattık. Güzel gezi, güzel muhabbet oldu. Herkesin ayağına, lastiğine sağlık.

_

_

_

_

_

_

_

_

Evet beyler yarın sabah Gebze/Ballıkayalar'a gidiyoruz. Gelmek isteyen arkadaşlar varsa Avrupa yakası saat 10:30'da Sütlüce BP benzin istasyonunda buluşuyoruz. Tam olarak yer aşağıdaki haritada var. Yolu bilmeyen arkadaşlar kendilerine rota çizerek bizim toplandığımız yere ulaşabilir.

https://harita.yandex.com.tr/?text=S%C3%BCtl%C3%BCce%20Mh.%2C%20Beyo%C4%9Flu%2C %20%C4%B0stanbul%2C%20T%C3%BCrkiye%20&sll=28.96260 6999999956%2C41.03069300002824&sspn=0.755310%2C0.3 69694&ll=28.949718%2C41.056267&spn=0.047207%2C0.00 7926&z=15&l=map%2Cstv&ol=stv&oll=28.95077725%2C41. 05657457&ost=dir%3A61.49262147577064%2C-0.4166965773625728~spn%3A90.00151498708944%2C46.00 685848970216
    kahve bunu beğendi.

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sipariş vericem ona göre... ++
    Filtre universal oluyormuşmu bilmiyorum serviste ortalama aynı fiyatlardadır ve orjinali olur servise sordunuzmu ? Yağ ne koyucaksınız ? Bende balatalara bakmıştım geçen hafta organik brenta sipariş edeceğim ön daha var arka az kalmış dedi servis.
    Burada vlm akü var yuasa ve vlm harici akü kullanan varmı benim akü şarj yemiyor sanırım değişme vakti geldi link veya tam olarak marka modelini yazarsanız sevinirim

Motosikleti
    cbr 250R
    Alıntı black-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filtre universal oluyormuşmu bilmiyorum serviste ortalama aynı fiyatlardadır ve orjinali olur servise sordunuzmu ? Yağ ne koyucaksınız ? Bende balatalara bakmıştım geçen hafta organik brenta sipariş edeceğim ön daha var arka az kalmış dedi servis.
    Burada vlm akü var yuasa ve vlm harici akü kullanan varmı benim akü şarj yemiyor sanırım değişme vakti geldi link veya tam olarak marka modelini yazarsanız sevinirim
    servise sormadım. motora olup olmayacağından şüpheliyim çünkü 2011 cbr 250 yazıyor başka bi sitede de bulamadım. İpone yağ kullanıyorum.
    o zaman bende brenta balata sipariş vereyim..

007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=QpNul8IKQys

Selam yakında cbr 250 alıp aranıza katılacaktım ama Şunun güzelliğine bakın ya cbr alma fikrimi tamamen yok etti :D 2015 te geliyor diyorlar arkadaşlar bir bilgisi olan varmıdır bununla alakalı?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 007semihbond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=QpNul8IKQys

Selam yakında cbr 250 alıp aranıza katılacaktım ama Şunun güzelliğine bakın ya cbr alma fikrimi tamamen yok etti :D 2015 te geliyor diyorlar arkadaşlar bir bilgisi olan varmıdır bununla alakalı?
    bu makine fuarda burda olucak yamaha yapar suprizi

007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makine fuarda burda olucak yamaha yapar suprizi
    Beklemekte fayda var o zaman şunun şurasında 2015 e ne kaldı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler