Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.. Sanırım yetkili servis değil gittiğin yer.. El emeği falan dediğine göre..
    Seni rahatsız etmiyorsa masraf etme..
    Teşekkür ederim

yetkili servisi idi Honda Sucular

masraf etmeyeceğim zaten böyle kullanmaya devam bakalım
    bu arada 2 defa depoyu doldurup km hesabı yaptım 1. de 250 km gitti 2. dede 260 km idi sanırım ölçümlerimi uzun yolda yaptım bu arada adana mersin arasında
    benzin göstergesinin son çizgisi yanıp sönene kadar kullandım 2 depo benzinide

sizlerin son ölçümleri nasıldır arkadaşlar?
    Mitoqondri bunu beğendi.
    (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

bu arada 2 defa depoyu doldurup km hesabı yaptım 1. de 250 km gitti 2. dede 260 km idi sanırım ölçümlerimi uzun yolda yaptım bu arada adana mersin arasında

Sehir ici kullanim 280km sehirlerarasi 320 de isik yanmaya basladi ilk benzincide aldim 350 km rahat gorur sonuna kadar kullanirsan isik yanip sonmeye basladignda 35 km gidio aklinda bulunsun
    agrasiwe bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sehir ici kullanim 280km sehirlerarasi 320 de isik yanmaya basladi ilk benzincide aldim 350 km rahat gorur sonuna kadar kullanirsan isik yanip sonmeye basladignda 35 km gidio aklinda bulunsun
    Bir yanlışlık var. Agresiwe nickli Caner abi ışık yanıp sönmeye başladıktan sonra 75 km gittiğini söyledi.
    agrasiwe ve ardacik bunu beğendiler.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yanlışlık var. Agresiwe nickli Caner abi ışık yanıp sönmeye başladıktan sonra 75 km gittiğini söyledi.
    Haklısın öyle dedim, özellikle denedim, nasıl denediğimide sorarsanız eğer; Gaziosmanpaşadan evimden çıktım ışık yanıp sönüyordu, işe gittim 28 km, geldim 28 daha, ettimi 56 km. birde arkadaşa gidip geldim 12 km, ettimi 72 km. iki üç km de benzinciye gittim fazlası vardır eksiği yoktur ışık yanıp sönerken 75 km rahat gittim.
    ardacik ve Mitoqondri bunu beğendiler.

Ben cesaret edip okadar kullanmadim ama 1.3 lt benzin kaldiginda isik yanip sonuyo kitapcikta ole yazio

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın öyle dedim, özellikle denedim, nasıl denediğimide sorarsanız eğer; Gaziosmanpaşadan evimden çıktım ışık yanıp sönüyordu, işe gittim 28 km, geldim 28 daha, ettimi 56 km. birde arkadaşa gidip geldim 12 km, ettimi 72 km. iki üç km de benzinciye gittim fazlası vardır eksiği yoktur ışık yanıp sönerken 75 km rahat gittim.
    Bunu öğrendiğim çok iyi oldu.. Uzun yolda bir ara yolda kalırmıyım acaba demiştim..
    Isparta'dan Antalya'ya dönüşte 30-40 km filan kala ışık yanıp sönmüştü.. Yolda Shell olmadığı için en yakın Shell'e rahat 40-50 km'den fazla olduğunu biliyordum tahminen gider umuduyla Shell'e varmıştım.. Boşa endişe yapmışım.. :D 75 km gideri varsa korkmam bundan sonra.. :D Shell bulana kadar devam.. :D Eyv. hocam bilgi için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır fiyatı 13.500 tl olması psikolojimi bozuyor o paralara ne babayiğitler var ( cbf 600 - gsr - gsx 650 f , bazı 2 eller çok temiz salonunun ortasına koy sanki müzelik ) malum yakıt 2 katı fazla yakıyor

Er 6 n ye az yakıyor diyorlar tipi biraz şekilsiz olsada arada hız ve tork farkı mutlaka vardır , şimdi o parayı cbr 250 ye vermek gerçekden zoruma gidiyor
    Hocam er6n'nin tek kötü yanı gösterge tablosu.. Mt-07 gibi birşey yapıp koysalarmış daha tarz olurmuş..
    O nedir öyle beyaz al taraf anolog devir saati.. Zaten racing değil naked motor dijital koy daha guzel.. mt-07'de ki harika görünüyor.. ;)
    Ama racing motorda anolog'un yeri çok ayrı daha bi güzel orası ayrı.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

Hocam en son Antalya-Isparta-Antalya toplamda 275 km yol yapmıştım günü birlik..
    19 kuruş yaktı motor 3.7 lt ortalama.. Hızım genel olarak 120 km'lerdeydi..
    Hayallerime Sürüyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Ben stabil 140 km hızla 4.2 lt benzin yaktirdim sakin kullansam dahi 4 ün altına düşüremedim ama boşver sonuçta 250 cc motor yaksin o kadar da
    Mitoqondri bunu beğendi.

Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben stabil 140 km hızla 4.2 lt benzin yaktirdim sakin kullansam dahi 4 ün altına düşüremedim ama boşver sonuçta 250 cc motor yaksin o kadar da
    Senin sakin kullanım sanırım biraz üst seviyelerde hocam.. :D Bu arada noldu bizim buluşma işi ? Ben Mt-Antalya'ya yazdım birşey çıkmadı.. Bakan eden bile yok.. Anlamıyorum bu koskoca Antalya'da cbr kullanıcısı olarak bir senle ben mi varız hocam.. :D

Bir toplansak bir tanışsak.. Akşam gazlaması yapsak.. Hiç bir etkinliğimiz yok.. :D

Motosikleti
    Cbr250r
    Uzun uğraşlar sonucu bende aranıza cbrımla katılmış bulunuyorum arkadaşlar
    Mitoqondri ve zsturkmen bunu beğendiler.

Alıntı yNSyNS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun

Alıntı yNSyNS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam.. Allah kaza bela göstermesin..
    Resim bekliyoruz.. :D
    Hayallerime Sürüyorum.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Hayirli olsun kazasiz belasiz masrafsiz surusler .

Zeki seni admin ,muhtar,belediye baskanligi ne olursa seçimlerde destekleyecegim yeter ki git buradan kardeşim
    Mitoqondri ve zsturkmen bunu beğendiler.

Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun kazasiz belasiz masrafsiz surusler .

Zeki seni admin ,muhtar,belediye baskanligi ne olursa seçimlerde destekleyecegim yeter ki git buradan kardeşim
    Kardeşim boşlukta can sıkıntısı başa bela.. Forumun bütün sayfalarını okudum neredeyse.. :D Hatta biraz evvel senin Samsun gezisi için açtığın konuyu bir daha okudum.. :D Düşün o kadar sıkılıyorum.. :D İşlerin yavaşlığından dolayı foruma veriyorum kendimi.. :D
    Hayallerime Sürüyorum.

Motosikleti
    600rr
    Eğer 600 f temiz bulamazsam bil ki cbr 250 repsolle burdayım o zaman gerisini sen düşün

Kardeşim boşlukta can sıkıntısı başa bela.. Forumun bütün sayfalarını okudum neredeyse.. :D Hatta biraz evvel senin Samsun gezisi için açtığın konuyu bir daha okudum.. :D Düşün o kadar sıkılıyorum.. :D İşlerin yavaşlığından dolayı foruma veriyorum kendimi.. :D
    Mitoqondri bunu beğendi.

"Gel ne olursan ol yine gel.." Hz. Mevlana'nın sözüyle karşılık veriyorum kardeşim sana..
    Hayırlısı olsun.. Cbr'dan inip cbr'a mı binicem diyosun sen şimdi ? Hemde repsol..
    İlginç adamsın kardeşim..

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Beyler aranizda kuyruk yada yan canta kullanan varmi?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Senin sakin kullanım sanırım biraz üst seviyelerde hocam.. :D Bu arada noldu bizim buluşma işi ? Ben Mt-Antalya'ya yazdım birşey çıkmadı.. Bakan eden bile yok.. Anlamıyorum bu koskoca Antalya'da cbr kullanıcısı olarak bir senle ben mi varız hocam.. :D

Bir toplansak bir tanışsak.. Akşam gazlaması yapsak.. Hiç bir etkinliğimiz yok.. :D
    155 km hızın altına inmeden full dip gaz ile 100 km'de 6 lt yakıt tüketiyor cbr250 test edildi.

Ben wolf ile 120-130 km arası hızlarda kullanarak 100 km'de 3 lt tüketiyorum. 15 krş yakıyor. sabit 100 km ile gidersem 2,5-2,8 arası yakıyor. 3,5 lt üzeri yaktıranı görmedim duymadım Yakıt olarak çok ve çok memnunum. Allah nazardan saklasın

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    155 km hızın altına inmeden full dip gaz ile 100 km'de 6 lt yakıt tüketiyor cbr250 test edildi.

Ben wolf ile 120-130 km arası hızlarda kullanarak 100 km'de 3 lt tüketiyorum. 15 krş yakıyor. sabit 100 km ile gidersem 2,5-2,8 arası yakıyor. 3,5 lt üzeri yaktıranı görmedim duymadım Yakıt olarak çok ve çok memnunum. Allah nazardan saklasın
    Wolf un depo kac litre ? 12 yse eger 400 km yapio cok iyi bir oran ben cbr i sehir icinde bi depoyla 270 280 km gordum en fazla ama ben hep yuksek devir kullaniyorum makineyi

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    bugün bi cbf li ayaküstü beni yemeye çalıştı ayar etti
    takas için görüşüyoruz
    ben dedim senin motor 2011 5000 km fiyatı öldürmeyeyim 4.250 dedim cidden çok bile.
    benim motora da depoda ezik var vs vs 9a bırakıcam arada 4.750 var
    eleman diyo ki 4 binim var. bide abilik yap kask alıcam vs vs duacın olayım :D
    ulen 8e mi vericem motoru hasta etti beni

Motosikleti
    600rr
    İyiymis benim wolfe cbf le kafa kafaya takas dedi adam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler