Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Samsun'da bir buluşma yapabiliriz.. Bende Antalya'dan yola çıkıcam pazar sabahı.. ;) Samet var ayrıca kendisinden bize çay ısmarlaması için teklifte bulunabiliriz..
    Şali çarşamba samsundayim size de uyarsa bi karadeniz cayi ismarlarm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şali çarşamba samsundayim size de uyarsa bi karadeniz cayi ismarlarm
    Aynı şekilde hocam.. Büyük ihtimalle salı günü müsait olur gibi herkes.. Artık çayları ev sahibinden isteriz.. O kadar yol yapıp gelicez memlekete.. Samet ne diyor acaba bu duruma.. Yok ortalıkta.. :D

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    Arkadaşlar eksozu gaz yağı ile sildim ama melesef yapışmış olan poşet çıkmadı..
    Eksozu söküp çaydanlıkçıya mı versem ? :D bir kaç forumda okudum böyle yapanlar olmuş.. Çözüm olur en azından.. Birde pasparlak bir görünüme kavuşur eksoz.. Siz ne diyorsunuz ?
    dostum ben sana gaz yagı demedimki tiner dedim bayagı bi ugraşacaksın sürüp beklemem bulaşk süngerinin yeşil köşesiyle ovcala

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    cbr nin yakıtı çok güzel ninja full depoyla 220 km gidiyor sonra ışık yanıyor 80 85 e doluyor sanırsam depo

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    bu vuruntu bırtek benım motosıkletımde mı var yahu baska bu problemı yasayan yok mu ?

Motosikleti
    FZ6
    arkadaşlar 2014 model sıfır alan arkadşlar bayiye ne kadar indirim yaptırdınız yada yaptırabildiniz mi ?

yakın zamanda 12 bin bakım yaptıran oldu mu hiç olduysa fiyat ve yer öğrenebilirmiyim?..

Ayrıca dün kuzenim benim motorla ufak bi kaza atlatmıs sadece depoda hafif göcük var karşı taraf sucu kabul etti.Onu nasıl düzelttirebiliriz sigortadan ?

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    benimde başıma geldi,yn ayaktan kurtulup ağacın üstüne düştü sol tarafta hafif ezik var. tutanak tutup belgeleri servise vereceksin,exper gün belirleyip geliyor bakmak için sonrasını onlar hallediyor,benim depoya da onarım verdiler,fakat ben bu konuda biraz fazla titiz olduğum için üstünü kendim ekleyip depoyu komple değiştircem

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakın zamanda 12 bin bakım yaptıran oldu mu hiç olduysa fiyat ve yer öğrenebilirmiyim?..

Ayrıca dün kuzenim benim motorla ufak bi kaza atlatmıs sadece depoda hafif göcük var karşı taraf sucu kabul etti.Onu nasıl düzelttirebiliriz sigortadan ?
    12 bin de yağ, yağ filtresi, hava filtresi + işçilik 140 tl tuttu ama yağı kendim götürmüştüm balatalar 18 bin çıkartır rahat değişmeye gerek yok dediler motorun sigorta bilyeler gidon zincir kaydırıcı falan her yerine baktılar.. Balata fiyatını sormadım ama ön arka ve işçilik ne tutar acaba ?

Motosikleti
    FZ6
    http://i.hizliresim.com/on93y9.jpg

Arkadaşlar korktuğum başına geldi ve eksoza poşet yapıştı.. Yani farketmedim ama giderken yapışmış.. Bunu ne ile temizleyebilirim.. ?[COLOR="Silver"]
    dostum evde annenin kullandığı cif vardır muhakkak.
    gez , toz. akşam eve geldiğinde egzos hala sıcak iken üstüne cifi dök ve bastırarak sil. gıcır gıcır oluyor. denenmiştir.
    (tek bir bez yetmiyor elin yanabilir. ben 2 tane bezi katlayıp öyle silmiştim)

Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum evde annenin kullandığı cif vardır muhakkak.
    gez , toz. akşam eve geldiğinde egzos hala sıcak iken üstüne cifi dök ve bastırarak sil. gıcır gıcır oluyor. denenmiştir.
    (tek bir bez yetmiyor elin yanabilir. ben 2 tane bezi katlayıp öyle silmiştim)
    Hocam aynı şekilde yaptım.. Baya bi temizledi ama biraz kaldı..
    Ufak kılcal çizikler oluştu. Matlaşto croö anlican.. Onu nasıl gidericez şimdi parlatıcı alıcam bakalım..

Motosikleti
    FZ6
    Hocam aynı şekilde yaptım.. Baya bi temizledi ama biraz kaldı..
    Ufak kılcal çizikler oluştu. Matlaşto croö anlican.. Onu nasıl gidericez şimdi parlatıcı alıcam bakalım..
    belki cif kremin yüzeyde kalması sonucu olabilir matlaşma. ben hiç dikkat etmemiştim. bir kaç seanstan sonra tertemiz oluyor egzos bazı lekelerede fazla bastırmak gerekiyor
    yine senin poşet yapışmış , bnm biraderin ayak izi vardı egzosta :D (45 numara giyiyor birde)

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 bin de yağ, yağ filtresi, hava filtresi + işçilik 140 tl tuttu ama yağı kendim götürmüştüm balatalar 18 bin çıkartır rahat değişmeye gerek yok dediler motorun sigorta bilyeler gidon zincir kaydırıcı falan her yerine baktılar.. Balata fiyatını sormadım ama ön arka ve işçilik ne tutar acaba ?
    On balata arka balata hava filtresi 225 tl verdim ben honda dogu batida 12000 de deisti eskileri bitikti resmen...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On balata arka balata hava filtresi 225 tl verdim ben honda dogu batida 12000 de deisti eskileri bitikti resmen...
    yağ bakımı yok değilmi bu fiyatta sadece balata ve hava filtresi doğru mu anladım (fiyat aklımızda kalsın )

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ bakımı yok değilmi bu fiyatta sadece balata ve hava filtresi doğru mu anladım (fiyat aklımızda kalsın )
    Evet sadece belirtikklerim bu fiyat ben yag ve yag filtresini 11500 de deistirdim balatalar bi 1000 km daha gider dediler onlarida sonra hallettim

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aynı şekilde hocam.. Büyük ihtimalle salı günü müsait olur gibi herkes.. Artık çayları ev sahibinden isteriz.. O kadar yol yapıp gelicez memlekete.. Samet ne diyor acaba bu duruma.. Yok ortalıkta.. :D
    Sıkıntı yok kardeslerim semaver ismarlim size ayip ettiniz iş nedeniyle birazdir giremedim foruma

Eyv. Samet.. Nasip olursa pazar akşamı oradayım kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Arkadaşlar elcik ve kısa manet almak istiyorum..
    Bu ayarlı olanlardan.. Sizce kullanı mı nasıldır.. ?
    Birde 5 ayar kademesi var sanırsam işe yarıyormu ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    arkadaşlar motorumun rodaj biteli 700 km oldu bi 200 km dir iyi gazlıyorum ama viteş düşürürken arka teker bi saga bi sola bildigin yolda geziniyor niye?

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı uguret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumun rodaj biteli 700 km oldu bi 200 km dir iyi gazlıyorum ama viteş düşürürken arka teker bi saga bi sola bildigin yolda geziniyor niye?
    Debriyaji sert birakiyorsunuz ya da vites düşerken aragaz çekerek alt vitesi üst devirlere hazirlamiyorsunuz ve arka tekerleğe binen yükü lastikler tutamiyor. Sürüş tarzinizi değiştirin çünkü lastiği degistirseniz de bu kullanimla fayda etmeyecektir. Kazasiz belasiz kullanin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Birde 5 ayar kademesi var sanırsam işe yarıyormu ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
    Samet10 bu soru sana ? Ben kullanmiyorm ama bugün sametin motorunda denedim baya kullanisli özellikle fren sertlik ayarini çok beğendim

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

Uygun olursa ve kullanisliysa bende alabilirim kısa manetlerden ama 5 kademenin ne işe yaradigni bilmiyorm sertlik ayari feln olabilir belki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler