Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda innova icin arkadasim celik jant istedi takim olarak, 120TL civari takim fiyati ama agirliklari toplami 7kg uzerinde idi, posta ile gonderimi 150tl civari tutuyor ( kayitli-sigortali ), 2kg alti urunler icin kargo uygun ama 2kg uzerinde artiyor, birkac gun icinde hem detayli fiyat alip hem agirliklarini ogrenecegim.

Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat bey, sele ve amortisör maliyeti bize ne olur? Kısa zamanda bilgi verirsen memnun olurum. Banada lazım, tabii gönderebilirseniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbr 250r - CBF 150- PCX 125-SCARABEO 2
    Sayın arkadaşlarım sele konusundaki gelişmeleri anlatmak istedim. Seledeki sert pad 2 adet civata ile alt taraftan seleye bağlıdır. Ben 10 numara lokma takımı ile 2 adet civatayı söktüm. Pad çok basit bir şekilde sökülüyor. İnanın hala pad'in ne maksatla seleye takıldığını anlamakta güçlük çekiyorum. Pcx kullanan arkadaşlar seledeki pad'i söktüklerinde ne kadar rahat ettiklerini göreceklerdir. Pad'in söküldüğü yere oturduğunuzda motorun daha rahat ve ergonomik kullanıldığını göreceksiniz. Seleye gelince 2 adet delik duruyor onunda çaresi (google) motosiklet sele kaplama
    yazın 3-4 adet bu işi yapan yerlerin adresleri çıkıyor. Bilginize....

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    ---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

[/COLOR]Kürşat bey, kablosuz stop lambası oluyor kaska veya arka çantaya yapıştırılıyor onuda araştırırsanız memnun olurum. Teşekkür ederim.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    HONDA FİZY 125 CC
    HONDA FİZY 125 CC aldım. Bu ilk motorum.. Motor kullanmayı - motor ile trafikte yer amayı öğreniyorum.. PCX tasarım olarak çok şık görünüyor. Seneye biraz para biriktirip PCX almayı düşünüyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler,

Motosikleti
    Honda PCX
    PCX ve PS150 arasında karar kılabilsem birde..

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Dört gündür yazan yok, demekki herkes memnun. Şimdi sıra buluşmaya tanışmaya geldi. Ben Kartal'da oturuyorum. Sahil yolunda buluşabiliriz. Fikirlerinizi yazarsanız iyi olur.
    Orhan KÖNİ

Bende 3 yıl aradan sonra PCX sahibi oldum
    Efe honda dan 5950 TL ye ESP olanını aldım.
    Çin malları ile alakası yokmus bu aletin.
    Start stop muş, su soğutmaymış, enjeksiyonmuş, ortak fren sistemiymis.. Süper süper.
    Düşünmeden alın..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bügün biraz PCX kullanma fırsatım oldu. Motorun oturuş pozisyonu, gidon açısı ve yol tutuşu dengesi gerçekten çok iyi. Honda 125 segmentinde şeker gibi motor yapmış, üstte yazıldığı gibi 250 cc ye ait tüm donanımları da koymuş.

Ben cbr 125 yeni kasadan inip bindim dengesi ve yol tutuşu hiç rahatsız etmedi, 14'' jantlar süper Biraz 108 de kilitlemesi sahibini rahatsız etmiş, 150 liliği çıksın alıcam diyor. Motor Agility city den daha seri, benim vitesli cbrdan ise 60 km den sonra daha yavaş hızlanıyor..

Sürekli otoban kullananlar için bi 120 yapsaydı dedirtiyor onuda 150 lik gelsin yapar zaten. Şehir içi canavarı tam bu makine

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dün 3 kişi yola koyulduk ps150 ve pcx125 ilk versiyon ile kapıştık(ilk versiyonununla esp olanda değişiklikler var)

bu sefer daha farklı bir kapışmaydı ps150 de iki kişiydik artçım 90-100 kilo arası.pcx125 tekide hafif bir kişi

düzde ve yokuşta pcx125 ile neredeyse iki motor aynı gidiyor yan yana gidiyorlar
    hatta şaşırdığım nokta pcx 125 70 den sonra ps150 buram buram geçmeye başladı yolun sonu geldi bıraktık

artçı varken pcx125 ps150 den bir farkı yok.belki yolun sonunda ps150 geçerdi onu bilemem yol yoktu okadar

artçı varken küçük hacimli scooterlar çöküyor bu çok bariz aksi halde pcx125 teke tekte fark yiyor görünmüyor
    Mustafa Kemal Atatürk

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Arkadaşlar bu motor iyice kafama yattı ama bir kaç soru kaldı aklımda.Bütün topiği okudum ama cevaplarını bulamadım.Kullanıcı arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
    Öncelikle sele altına hondanın sitesinde dediği gibi fullface kask sığıyor mu?
    Bazı arkadaşlar süspansiyon hakkında bilgi vermiş ama beni pek tatmin etmedi.Yani süspansiyon performansı nasıl?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı emrecamcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor iyice kafama yattı ama bir kaç soru kaldı aklımda.Bütün topiği okudum ama cevaplarını bulamadım.Kullanıcı arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
    Öncelikle sele altına hondanın sitesinde dediği gibi fullface kask sığıyor mu?
    Bazı arkadaşlar süspansiyon hakkında bilgi vermiş ama beni pek tatmin etmedi.Yani süspansiyon performansı nasıl?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    ben sana yardımcı olayım .
    gerci bende pcx yok fakat en yakın iki arkadaşımda var biri esp li olan diğeri eski versiyon olanı

ps150 sığmayan ls2 full face kask pcx125 sığıyor
    süspansiyon konusuna gelince sert amanstör kullanmışlar üstelik kademesini ayarlıyamıyorsunuz
    herkez amanstörü sert buluyor lakin asıl konu selenin taş gibi oluşu kalitesizliği
    kymco süper 8 den çok farklı değil

eğer alıcaksan kesinlikle ön lastiği kalın taktır çünkü motor sağa sola çekiyo gibi yatıyo dengesiz kalıyo bana göre

bunların haricinde ekonomik ve kullanışlı pişman etmicek bir scooter benim gördüğüm kadarıyla
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Eyvallah motorcu48.Espnin farkı hakkında bilgin var mı?

Esp li modelde extradan oksijen sensörü var dedi plaza bilgim yok. Extra ekonomi, performans sağlıyormus..
    Ancak;
    increased to 11.7 hp (was 11.3 hp) at 8,000 rpm, while torque is increased to 12 Nm (was 11.56 Nm) at 6,000 rpm So there is an increase in power, despite having 'power' in the name and there being an actual increase in power, the boffins at Honda were only interested in "increasing combustion ...

Güçde azda olsa artış var..

Motosikleti
    olaya sağdece esp olarakta bakmayın

iki motor arasında az yenilik farkı var

espli olanda benzin depo kapağı alttan açılıyor .tutacağı daha kalın demirden
    espli olanın elcik takozu büyük
    birde pcx kırmızı olanının şuan karenajları beyaz olandan iki misli daha pahalı .geçen arkadaş değiştireyim dedi fiyat aldık
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    bir de ben ekleme yapayım;esp li olanın varyatör kapağı 380tl esp siz olanda ki fiyat 100tl.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Yakıt ölçümü yapan kullanıcı arkadaş var mı aranızda ? Şehiriçi,şehirler arası,agresif kulanım,sakin kullanım vs. vs.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bügün e5te halıcıoğlunda yanımdan bi pcx geçti ben 100-110 son limitlerde giderken baktım dikiz aynadan scooter geliyo ben 100 le gidiyorum yanımdan uzadı gitti sonra trafik durdu da yetiştimo arkadaş burdan mı motorda değişiklik yaptım dedi konuşamadık fazla öle trafik arasında...

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bügün e5te halıcıoğlunda yanımdan bi pcx geçti ben 100-110 son limitlerde giderken baktım dikiz aynadan scooter geliyo ben 100 le gidiyorum yanımdan uzadı gitti sonra trafik durdu da yetiştimo arkadaş burdan mı motorda değişiklik yaptım dedi konuşamadık fazla öle trafik arasında...
    Bende ESP adı altında cıkanı var
    120 yi gördüm..

Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ESP adı altında cıkanı var
    120 yi gördüm..
    Motorunuzun lastik ve egzozu orjinal fabrika cikisi mi

Alıntı emrecamcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzun lastik ve egzozu orjinal fabrika cikisi mi
    Evet, zaten henüz 450 km de.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)