Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alone_chief adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben en fazla 110 yaptım bu hızı geçen varmı 2013 esp bunlarda hız kesici var diyorlar doğrumudur.
    2014 model var, 2013 ten bi farkı yok galiba. Kadranda 118 gördüm, daha gitmiyor. gitmesin de zaten. Güvenli değil o süratlerde. Bu motorun ideal hızı 60-80 arası. Fazlası güvensiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende sonunda pcxime kavustum arkadaslar gercekten hakkini veren bir scooter iyiki pcx almisim.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler pcx'te ön arka en kalın hang ebat lastik takılabilir ?
    ön arka 120 taban uyduğunu biliyorum ancak arka 140 olabilir mi acaba ?

Gookcen59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cr1 KUBA
    Scooter olarak kullanış kalite herseyi ile mükemmel bir motor uzun yolda rahatca gidersin az yakıyor ekonomik ve marka HONDA

arkadaşlar pcx almaya karar verdim. 2011 2012 model temiz bişey arıyorum 2014 0 için bütçem şuanda yetmiyor. seneye marta kadar beklemem lazım 0 için ama kanım yanıyor :(

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    Dostlar 2012 model sadece 750km de olan beyaz PCX motorumu satmak istiyorum. Aksesuar olarak GIVI ön cam takıldı.
    Kaza bela yatma kalkma yok. Sıfırla eşdeğer, daha 1000km bakımı bile yapılmadı.
    Mototal dan alındı.

Kaça vermeliyim motoru? Sıfırı 7600TL imiş şuanda.

Buradan almayı düşünen var mı?
    İrtibat: 0533.563.02.02

hocam ben almayı düşünebilirdim ama yeni kasa beni büyüledi., Farlar komple Led , videolarda gördüğüm kadarı ile yol bilgisayarı var. L/KM ibaresi var km saatinde... Motorunuz 0 sayılabilcek değerde fakat kasa değişti ve bence eski kasalar biraz değer kaybedicek. inşallah kısa zamanda satarsınız. Hayırlı satışlar

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    PCX'e yakışır hakkaten dedikleriniz, güzel olacak.

Yeni gelecek kasa fiyatı 8000-8500TL olur diyorlar. plaka-mtv-trafik 9000TL bulur.
    İyi para.

Alıntı artizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PCX'e yakışır hakkaten dedikleriniz, güzel olacak.

Yeni gelecek kasa fiyatı 8000-8500TL olur diyorlar. plaka-mtv-trafik 9000TL bulur.
    İyi para.

honda sitesinde fotolar tamamen değişti. 125 cc pcx fiyat 7050 tl

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    merhaba arkadaşlar , bugün 2012 model bi pcx aldım. gayet hoşuma gitti . acaba bunlar 1 depo ile ortalama kaç km yapıyor acaba

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hayırlı olsun,
    benim motor şehir içinde gaz açmaktan çekinmeden kullanımda 170-180 km de ışığı yakıyor.
    ama hem çekinmeden kullanıyorum hem de kilo 95

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    teşekkür ederim, gayet konforlu geldi ilk izlenim olarak. daha önce uzunca bi süre ps150 kullanmıştım . ona göre sanırım o kadar seri değil ama raha konforlu. yakıt ekonomik olsun da gerisi çok sorun değil sadece motordan inerken oradaki depo kısmına sürekli ayağımı vuruyorum ona alışmak zor olacak gibi. bir de sinyal ile kornayı neden ters yapmışlar anlamadım :D

alone_chief - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial drift 150
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, gayet konforlu geldi ilk izlenim olarak. daha önce uzunca bi süre ps150 kullanmıştım . ona göre sanırım o kadar seri değil ama raha konforlu. yakıt ekonomik olsun da gerisi çok sorun değil sadece motordan inerken oradaki depo kısmına sürekli ayağımı vuruyorum ona alışmak zor olacak gibi. bir de sinyal ile kornayı neden ters yapmışlar anlamadım :D
    sinyal&düdük ve ayak vurma meselesine bende zor alışmıştım bende ps 150 ve pcx arasında kalmıştım fakat pcx in görüntüsü ps150yi unutturuyor

170 - 180 km çok az geldi bana. Ben sıfır aldım ve ilk depo 270 km yol gitmişti.

cagdas08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    enduro peşinde.
    Deneme amaçlı depoyu fulleyip(33 tl.) km sıfırladım bir pet şişeye de benzin koydum.Tamamen şehir içi kullandım çok dur kalk yaptım bazende agresif kullandım.birkaçdefa artçı aldım.209 km gösteriyordu motor hafif rampada kaldı.pet şişedeki benzini koyup yola devam ettim benzinciye kadar..bana göre yakıtı çok iyi sizi bilemem...zat 150 den sonra pcx e resmen tapıyorum...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

bu arada start/stop hiç kullanmadım..kullansaydım ne farkederdi bilmiyorum..halende kullanmıyorum çok fazla....

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Herkese Selamünaleyküm , Artık bende Spacy 110 'dan sonra Pcx 'li oldum.Scooter konusunda en şanslı bizleriz.Az yakıyor ,Karizma desen asaleti yeter , Renk ırk ayrımı asla yapamazsınız Herşeyiyle mükemmel bir japon harikası.

Motosikleti
    Honda PCX
    Bu pazartesiden itibaren PCX kullananlar kafilesine ben de katılmış bulunuyorum. Ciddi anlamda başarılı bir scooter yapmışlar. Önceden derdim bu aletlere 6-7 bin tl verilir mi diye ama kullanınca hakettiğini anlıyorsun. En önemli detaylar olarak gözüme çarpan; ayna görüş açısı, ergonomik olması ve ekonomik olması cidden insana bağlıyor kendini..
    Herkese hayırlı, kazasız, belasız sürüşler dilerim..

Motosikleti
    CBF 150
    Hayırlı olsun , kazasiz belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Honda PCX
    Teşekkür ederim

Bu arada tüm sayfaları okudum bu konudaki, genel olarak son sürat ve hep performansa yönelik modifiyeler ağırlık çekiyor.

Bence bu tür scooter'larda keyif ve güvenli sürüş ön planda olmalı, örneğin 110 değilde 115 km hız yapsın diye motorun orjinalliğini bozmaya gerek yok diye düşünüyorum..

Dün tek kişi 90'ı gördüm ve rüzgarın beni sağa doğru ittiğini, motorun hafif sağa yönlendiğini hissettim. Çok sürat beklemeden, işimizi görsün kullanımı keyif versin ve sağlıklı güzel yolculuklar yapabilelim yeterlidir
    pashabjk bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı gargamel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

Bu arada tüm sayfaları okudum bu konudaki, genel olarak son sürat ve hep performansa yönelik modifiyeler ağırlık çekiyor.

Bence bu tür scooter'larda keyif ve güvenli sürüş ön planda olmalı, örneğin 110 değilde 115 km hız yapsın diye motorun orjinalliğini bozmaya gerek yok diye düşünüyorum..

Dün tek kişi 90'ı gördüm ve rüzgarın beni sağa doğru ittiğini, motorun hafif sağa yönlendiğini hissettim. Çok sürat beklemeden, işimizi görsün kullanımı keyif versin ve sağlıklı güzel yolculuklar yapabilelim yeterlidir
    Minumum 108 'de kalıyo tek kişi tabi burda Rüzğarda ön planda.Aynen katılıyorum , zaten honda yapmış yapıcağını onun için Orjinal her zaman güzeldir.
    [B]Yamama BWS 100 , Honda Beat 100 cc , Honda Spacy 110 ,Honda Pcx

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)