Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı BARTUNÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm motosiklet kullanıcılarına kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.Bence pcx dünyanın en güzel 125lik scooteri.Fakat ikinci eldeki fiyatlar malesef gerçekçi değil.0 kilometresi 6100 lira olan bir motorun ikinci elde istenilen 5500-5750 lira gibi fiyatlar çekilmesi bana biraz mantık dışı gibi geliyor.Bence her kullanıcı ikinci el 6000-7000 km bir motora 5500-5750 vereceğine hele birde önümüz kış ise gider sıfırını alır diye düşünüyorum.
    6000 tl herşey dahil motorun fiyatıadamın motoru gelmiş 5.000 kmye 6.bin tl istiyohonda değer kaybetmez derler ya şeyini çıkardılarbu arada ben kendi görüşümü yazayım belki ikilemde kalan arkadaşlara yardımcı olur üstteki resimlerde olan kırmızı pcxi bi arkadaşa aldık kullandım bi 50 km filan hızlanması olsun stop start güzel gücü yerinde motorun,ama gel gelelim amortisörler kesinlikle kaymak gibi asfalt için yapılmış yani yol ufaktan bozulza bütün yolun sıknıtısını üzerimde hissediyorum artı commutere alışınca scooterın alçak olması biraz zorladı hafiften yüksek kaldırımlara çıkmak zor oluyor altı sürtebilir...ama düz yolda şehir içi kesinlikle motor kullandığını anlamıyosun çok tatlı çok zevkli şehir içi akşama kadar gez yorgunluk sıfır...ama yol şartları kötü olunca sarsıntıdan yolu görmekte zorlandım doğrusu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    amortisorleri ve koltugu maalesef bircok honda modelinde kotu, cb125e dahil, ama goze hos tasarimi ve yakiti harika

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Kışında motora binicek arkadaşlar, pcx için diz örtüsü almıştım ama motorumu değiştirdim. Hiç kullanılmamış ambalajında duran ürünü satıyorum.Unutmayın bu diz örtüsü şu an türkiye distribütörlerin de yok.Sanırım italyadaki üretici firmayla sorun yaşıyorlarmış(Ben de yeni motorum için bir aydır bekliyorum)Ben 272 tl ye almıştım almak isteyen olursa: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4617769/detay/

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5-6 aydır kullanan biri olarak pcx inceleme yazısı yazdım arkadaşlar umarım işinize yarar..

http://bilmeyenadam.wordpress.com/20...-pcx-inceleme/
    hayvan bunu beğendi.
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    İnceleme yazimda bolca küfür mevcuttur diye bilgi verirsen okuyupta sana önceden uyarman gerektiğini söylüyen üyelerle diyaloğa girmemiş olursun
    Bir Dost Tavsiyesi.
    Daha önceki yazılarıı okuduğum için ben alıştım sanırım

Alıntı bilmeyenadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 aydır kullanan biri olarak pcx inceleme yazısı yazdım arkadaşlar umarım işinize yarar..

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı bilmeyenadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle yazılarını okuyorum çok makara oluyor devamını bekliyorum
    Uzun araştırmalarım sonucunda takık olduğum pcx imi bu gün İstoç Anes Honda'dan ayırttım. Haftaya pazartesi alıcam gidip. Daha ehliyete 1 ay belki biraz daha fazla var ama kapıda da dursa dursun arada tam takım giyinip turlarım artık . Alırken yine anes motorun sitesinden baktığım givi beyaz 30lt topcase, http://www.anesmotor.com/?urun-490-L...Mat-Siyah.html kask filan almayı düşünüyorum sharp test ten 4 yıldız almış nasıldır sizce? Yanında başka hangi aksesuarları tavsiye edersiniz ve mont olarakta kış ya da yaz kış kullanabileceğim çok abartıya kaçmayacak mont olarak ne tavsiye edersiniz ?

kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    Çarşamba günü İstanbul'dan siyah renkli 890 kmde pcx aldım. esp midir ne karın ağrısıysa ondan yok ama karakaçanımla önce İstanbul'dan Bursa'ya, oradanda bir gecelik konaklamanın ardından Balıkesire geldim. Çok farklı tarzlarda çok farklı marka ve model inceldikten sonra, vahiy gelmişçesine 1 saat içerisinde pcx almaya karar verdim. Şuana kadar geçen kısa sürede iyi ki almışım dedirttiği için çok mutluyum

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    İyi günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yeni renkler gorucuye cikti

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    çok güzelmiş beyaza bayıldım

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

PCX Konusunda Yardm !!

Ya arkadaşlar ben yeni motosiklet almayı düşünüyorum. Daha doğrusu uscooter.
    En son hepsini eledim ve iki tane arasında kaldım. Honda PCX ve YAMAHA X-Max 250.
    İşe gidip gelmek için kullanıcam. Hergün Kadıköy - Köprü - Otoban'dan Hadımköy güzergahını kullanıcam.

Her ikisinide bolca inceledim. Farklarını biliyorum. Sadece bir konuda kafam karışık. Sorduğum insanlar "PCX köprü ve otoban için küçük kalır, araçların rüzgarından yada güçlü rüzgarlardan etkilenirsin" diyorlar. Ama motorları test etme şansım olmadı.

Eğer PCX kullanıp bolca köprü otoban deneyimi olan varsa bu konuda bana lütfen bilgi versin. Ayrıca X-MAx ve PCX kullanan birileri varsa bana belirttiğim güzergah için tavsiyelerini bildirirlerse memnun olurum.
    Herkese saygılar..

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    greekurt sorunsuz kopru gecislerinde kullanabilirsin, pcx icin olusturulan forumda bu konuda bilgi paylasimlari var https://www.facebook.com/pcxtr

bende facebook ta bir sayfa yapmaya karar verdim, aslinda https://www.facebook.com/pcxtr uzerinden paylasim dusundum ama kullanici paylasimlari limitli ve tek tek resim ekleniyor, benim amacim daha cok, uygulama olacak, bildigim uygulamalari paylasmayi dusunuyorum, hondanin diger modelleri de faylanabilir, kar amaci- like - reklam v.s. gibi dusunceler ile yapmiyorum, uye falan yok, herkese acik olacak, faydalanan arkadaslar olursa mutlu olurum, sizlerinde paylasimlarini bekliyorum, forum uzerinden paylasim yapiyorum ama forumda fazla bilgi kirliligi var, onemli konular aninda ana sayfa disinda kalirken, konu disi bazi konular hep on sayfada ve tartisma uzerine, artik zevk almadigim icin bu yolu seciyorum. Forumda paylasimlara devam edecegim, tesekkurler, facebook icin

http://www.facebook.com/pages/Honda-PCX/302797829820582

NOT: Faceteki bilgileri istediginiz yerde istediginiz gibi paylasabilirsiniz bilgilerin kimisi bana ait, kimi degisik yabanci sitelerden tercume, kimi de gordugum bildigim bilgilerdir.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Motora sadece binmekten degil, kurcalamaktan da zevk alanlar icin PCX UYGULAMALARI
    Basitten baslayalim
    Buji Nasil Degistirilir, resimler herseyi gosteriyor

berkay8 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA PCX
    Çok güzel bir bilgi teşekkür ederim. Bu bilgilerin devamını bekliyoruz.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim, simdi de J. Costa Variator uygulamasi
    ek bilgi: Masrafina degmiyor aslinda, sadece 3-5kmlik hiz artisi sunuyor, J. Costa egzos ile uygulamak oneriliyor, maliyeti 1500TLyi buluyor o zaman ve son hiz 120nin gene altinda kaliyor

Motosikleti
    HONDA PCX
    Kürşat harikasın.
    kursattekin bunu beğendi.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim, umarim kullanicilarin isine yarar, forum cok sessiz cunku

Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat harikasın.
    modoxy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    j. costayi takacagiz ama nasil diyenler icin gelsin bu da

modoxy ve jazztime bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    performans hava filtresi 50kurusa

baska renkte olur, pembe sart degil

jazztime bunu beğendi.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)