Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Gsx 1250 F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hann_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09.TRACER

Suzuki Sportourer, tam grenaj ile GSX1250FA modelini 2010 sezonunda piyasaya sürmüştür.
    Güçlü bir motor ve iyi bir rüzgar koruması olduğundan uzun tourlara ideal bir modeldir.
    Panel yüksek bir ekran sunuyor ve belirgin farlar ve yan hava girişleri ile GSX-R modelleri ile ilişkisini gösterir.
    Direksiyon kafa açısı ve 25.3 derecelik bu nedenle istikrar ve çevikliği iyi bir karışım sağlamaktadır.
    Önde, bir 43 mm ayarlanabilir ön çatal kullanılır.
    Onun egemen güç bir sunum ve de mevcut Suzuki Dual Throttle Valve System (SDTV) yararlanmıştır. Bu iyi bir yakıt ekonomisi ve emisyon azaltmaya katkıda bulunur.
    Bunun yanı sıra, sistem temiz havaya düşük emisyon için egzoz sistemi PAIR (Pulsed Hava) sağlar.
    Fren, elektronik ABS sistemi tarafından desteklenen tek bir 240 mm disk ile, ön diskler ve 310mm arka gereğidir.
    Kokpit tam donanımlı ve bir vites gösterge sunuyor.

Motor 4 silindirli motor, 4 zamanlı, 16V, DOHC, su soğutmalı
    Silindir hacmi 1.255 cc
    Çap x Strok 79 x 64 mm
    Güç 98 7500 rpm beygir
    3700 de 108 Nm Tork devir
    Sıkıştırma 10.5: 1
    Yakıt sistemi Elektronik yakıt enjeksiyonu
    Tahrik zinciri
    Şanzıman 6 vitesli
    Türü Çift döngü çelik
    Süspansiyon Ön 43 mm, ayarlanabilir önyükleme
    Arka süspansiyon rebound ve ayarlanabilir önyükleme
    Ön Frenler 2 disk frenler 310 mm, 4 pistonlu kaliper
    Frenler arka disk fren 1 240 mm, 2-piston kaliperli
    Lastikler 120/70 ZR17 ön
    Lastikler Arka 180 / 55 17
    Uzunluğu 2130 mm
    Genişliği 790 mm
    Yüksekliği 1235 mm
    Sele yüksekliği 805 mm
    Dingil mesafesi 1485 mmDingil mesafesi 1485 mm
    Yakıt tankı kapasitesi 19 l
    Çalışır ağırlığı 257 kg
    Renk Pearl Nebular Siyah,
    Metalik Gri Oort,
    Candy Indy Mavi
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Yok mu hiç bu motoru kullanan? Çok bildiğim bir model değil, teknik verileri de enteresan, 98 beygir 108 NM tork. 1250 CC makine için az görünüyor, ama biraz yurtdışı sitelerinden takip ettiğim kadarıyla konforlu bir Sport-Touring kendisi. Bu nispeten düşük beygir-tork ile teknik olarak yorumlayabilecek arkadaşlar olacaktır muhakkak. Artıları-eksileri nelerdir? Fiyatı 36.450 TL. Hemen yahu o paranın altında Fazer 8 ya da XX motor alinir demeyelim lutfen. Biraz tartışarak anlamaya çalışmak isterim makineyi... Bu abimiz anladığım kadarıyla Bandit sersinin bir devamı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

yahu bu kadar mi bilmiyor herkes bu motoru?

eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    SUZUKİNİN BANDİT 1200 Ü ES GEÇİP ÜLKEMİZ İÇİN TERCİH ETTİĞİ BİR MODEL.ÜLKEMİZ İNSANI GRENAJA MERAKLI OLDUĞU İÇİN ÇOK SATILACAĞI DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ.AMA PEK ÖYLE OLMADI.BANDİT 1200 DE 1250 CC OLARAK ENJEKSYON VE ABS Lİ YENİ NESİL MOTORA GEÇTİ.İKİSİNDEDE VERGİ DEZAVANTAJI BÜYÜK VE 1200 CC BANDİT KULLANAN BİRİ OLARAK ÜLKEMİZE BU MODEL YERİNE YENİ NESİL BANDİT 1250 LERİN GELMESİNİ TERCİH EDERDİM.DENGE KONUSUNDA BANDİTLE YARIŞIRMI BİLEMEM AMA OKUDUKLARIMA GÖRE VERİLER 1250 FA YI ÖNE ÇIKARSADA BANDİTTEN MOTOR PERFORMANSI OLARAK GERİDE OLDUĞUDUR.

Motosikleti
    sanırım 0 satmış yahu bu motor!!! bir tane bile 2nci el ilan bulamadım...

Motosikleti
    ARADA 2. ELİ DÜŞMEKTE FAZLA SATILMASADA

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Benim sadece kendi memleketinde (mersinde) gördüğüm 2 tane var
    2 tane de toplamda İst ve Antepte var toplamda 4 benden bu kadar
    İnternette bakardım hep kocaman gözükürdü gözüme.Gerçekte çok kibar ve göründüğünden ufak.Sesi çok tatlı.

Motosikleti
    canlısını hiç görmedim.çıplak motor sevsemde görüntü olarakta hoş durduğunu söylemeliyim.tam araştırmadım ama motor bölümü yeni nesil banditle aynı olabilir.sadece ondan biraz ağır.sanırım gidişini de biraz zayıflatan o ama her şekilde tatmin eder inanın.bandit 1200 600c racinglerle rahat başetmekte

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

bu arada en son kasa cbf 1ooo ide değerlendirin bence.benim banditten sonraki ilk tercihim olurdu.gidişi yol tutuşu frenleri ve özellikle yakıt tüketimi ile çok güzel bir alet.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    1000++ olacak diye bir iddianız yoksa 650f kullanıyorum. Sport touring sınıfında iddalı bir motor olarak ifade edebilirim.

Motosikleti
    Alıntı eçkideyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlısını hiç görmedim.çıplak motor sevsemde görüntü olarakta hoş durduğunu söylemeliyim.tam araştırmadım ama motor bölümü yeni nesil banditle aynı olabilir.sadece ondan biraz ağır.sanırım gidişini de biraz zayıflatan o ama her şekilde tatmin eder inanın.bandit 1200 600c racinglerle rahat başetmekte

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

bu arada en son kasa cbf 1ooo ide değerlendirin bence.benim banditten sonraki ilk tercihim olurdu.gidişi yol tutuşu frenleri ve özellikle yakıt tüketimi ile çok güzel bir alet.
    Zaten CBF1000'i artik getirmeme mantığı nedir anlamak mümkün değil... Gerçi Mt09 Tracer geliyor simdi, onun yanında nasıl satar bilemiyorum. ORtalık çok karışacak sanırım bu sene

Motosikleti
    Aprilia shiver 750 (2011)
    gsx650f ile 1250f arasında kasa farkı varmı? benim boy 2 metre oldugu için korkuyorum biraz 650 almaya, yurt dısından sipariş vericem, kasaları aynı ise 1250 almanın manası yok,.. eger 1250 nin kalıbı biraz büyük ise o zaman tercih ederim 1250 yi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Vay be konusuda varmış. Benim şuanda sahibi olduğum muazzam alet
    Hann_Ist ve fz6_fazer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)