Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    arkadaşlar motorumu bir kaç gün önce sattım ve bir ybr aldım. Artık ybr ile devam. Bundan sonra sürekli bu başlığa bakmam ama yine ara sıra gelirim, kazasız sürüşler herkese
    cenkito ve Buzzard bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun kardesim ama arada ugra bekleriz
    sgurdal bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah. Ybr candır.
    cenkito ve sgurdal bunu beğendiler.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    hayırlı olsun selçuk. gene araziyi terk ettin yani
    cenkito bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bi biz satamadık arkadaş.yeni motor'da alamıyorum bu yüzden...

atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    Hayırlı olsun ama araziden uzak kalmak üzüyor insanı strese sokuyor valla valla benimde kafamda str yi satıp 28hp lik apachi almak var ama bakalım satabilecezmi
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    valla bende satmak için çok uğraşırım diye düşünüyordum ama şansıma en yakın arkadaşım motor arıyordu ona verdim

ctolga21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 str250
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende satmak için çok uğraşırım diye düşünüyordum ama şansıma en yakın arkadaşım motor arıyordu ona verdim
    saol sgurdal ım ;) gayet memnunum hele bi salı günü bandırma yapayım sahilden daha da memnun olcam :D

dostlar bu arada merhaba selcuğunda dediği gibi motorunu ben aldım. o temizlikte bi motor kaçmazdı zaten =))
    cenkito ve sgurdal bunu beğendiler.

atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler gerçi arazi sürüşünde düşmekde ayrı bi keyif :D (kazadan sayılmaz zaten )
    ctolga21 bunu beğendi.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı ctolga21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol sgurdal ım ;) gayet memnunum hele bi salı günü bandırma yapayım sahilden daha da memnun olcam :D

dostlar bu arada merhaba selcuğunda dediği gibi motorunu ben aldım. o temizlikte bi motor kaçmazdı zaten =))
    keşke millet senin gibi motor'dan anlasa.ama nerede bize ya anlamayan yada ölücüler denk geliyor...
    ctolga21 bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke millet senin gibi motor'dan anlasa.ama nerede bize ya anlamayan yada ölücüler denk geliyor...
    Öner abi senin motorun satılmamasının nedeni bence fiyatı. Sen sıfır aldığın için haliyle çok zarar etmeden satmak istiyorsun. Motorunun çok temiz olmasına rağmen yine de insanlara fiyat fazla geliyor. Biz Str'yi 3200 aldık 1 sene kullandık o kadar aksesuar emekle birlikte 2800'e sattık. Benim düşüncem bu tarz motorları ikinci el uygun fiyata alıp yine bu motordan kar beklemeden uygun fiyata satmak. Yanlış anlama motorunun istediğin fiyatı etmeyeceğini felan söylemiyorum.
    cenkito bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Benim motoru satabilsem alacağım birtane str 250.. 2500 den 2000 e indim hala alan yok kanuniyi yaw 100kg 15 bg arazide tatlı olur gibi.. 2012 kasasını almayı düşünüyorum.. Ne dersiniz değer mi bu geçişe?

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Bu haftaki araziden çok kısa bir video ... http://youtu.be/4KxpOeLl5Pg (videonun altındaki çarktan HD seçeneğini seçmek gerekiyor)

Oldukça keyifli ve zorlu bir araziydi.

Gruptaki motorlar : 2 Honda CRF 250 L , Mondial UT 150 (üzerindeki motor arora'nın 200 cc lik chopper motoruyla değiştirilmiş.) , Suzuki 185 cc , Çelik Thunder 150 ve Kuba Str 250

redlion999 ben STR 250 yi tavsiye ederim.En azından o fiyat aralığında(kendi motorunu sattıktan sonra üzerine biraz ilave ederek temiz bir ikinci el) alınabilecek en iyi cross.
    dockerengin, ctolga21 ve 35emre35 bunu beğendiler.

Merhaba arkadaslar. Rengi solan karenajlari sprey boya ile boyasak ne kadar saglikli olur ? Daha önce bu tür bir uygulamayi yapan var mi ?

Motosikleti
    Alıntı Lydian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Rengi solan karenajlari sprey boya ile boyasak ne kadar saglikli olur ? Daha önce bu tür bir uygulamayi yapan var mi ?
    Ben yan beyaz karenejları boyamıştım gayet de güzel olmuştu. Yanlız ben hazır sprey boya yerine araba boyası yapan yere gidip motorun rengine göre boya yaptırıp sprey kutuya bastırmıştım ve çok daha sağlıklı olmuştu tavsiye ederim.
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yan beyaz karenejları boyamıştım gayet de güzel olmuştu. Yanlız ben hazır sprey boya yerine araba boyası yapan yere gidip motorun rengine göre boya yaptırıp sprey kutuya bastırmıştım ve çok daha sağlıklı olmuştu tavsiye ederim.
    Tavsiye icin tesekkurler.

ctolga21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 str250
    ewet bu gün haftalık iznimi fırsat bilip biraz yeni STR250 mizi tanıyayım dedim.

buyrun efendim.

evet millet sahalara geri döndüm :ktm-vroom:

bu gün izni fırsat bilim biraz turlıyayım çok met edilen STR250 ( bu günden sonra satır diyorum ben bu motora ) ile hem toprak hemde kumda bi sürüş yapayım dedim.

ilk olarak girdiğim yolu bulamadığım için genel bi foto atayım 1 saat kadar bu bölgede bi oraya bi buraya turladım. malum neresi nereye çıkar bilmiyorum girdiğim yerden çıkamazsam tek başıma bol atraksiyon olur diyerek işi sağlama aldım.

lastikler asfalttan kesilir kesilmez durma gazla diyor resmen. bu gördüğünüz ilk fotoyu çektiğim yere kadar durmadım ondada hakim bi nokta olduğundan hangi yol nereye bağlanıyor bi bakınayım dedim aklıma fotoğraf çekmek geldi

durmak yok dedik ve devam ettik saçma sapan yerlere girdim ama foto çekemedim. ( bide millete kızıyordum neden çekmiyorlar diye. cidden çekilmiyo vakit yok ki ) buradaki manzara harikaydı. burdan sonra yola devam ettim yol bitti baya baya iki tepenin arasına sıkıştım desem yeridir sonra öteki tarafı denedim o da bi yere çıkmadı

bu kadar toprak yeter diyerek eşkel tarafına yola çıkıyorum.

bu fotoğraf tanıdık sanki ( aynı yer ama MCT 250 ile )

ve işte oyun parkurumuza geldik... buraya BMW F650 ile de çok geldim ama bi türlü cesaret edip girememiştim şimdi tam zamanı

ilk denemeler için güzel bi yer olduğuna karar verip bi kaç kez dalıyorum buraya.

ve cidden çok keyifli. bi iki fotoğraf çekeyim diyorum ( ikincisinde yetişemedim yokturyoktur )

ve dalıyorum sahile azıtma zamanı.... ta kiiiii....

bu fotoyu çok beğendim ben...

buraya kadar ... aslında bunun olacağı belliydi . birazda benim etkim var...

yalnız şunu defalarca yaşamama rağmen ( bmw ile şile ağva taraflarındada batmışlığım var) bir türlü akıllanmıyorum. arkadaş ne zor çıktı meret yaa

yorulduk sanki ....

hava da bir güzel ki sormayın bi kaç arkadaşa bol imrendirici mesaj attıktan sonra biraz dinlendim ve mesudiye sahile doğru kumdan yardırdım. resmen yardırdım harikaydı sadece sahilde olta atmış insanları rahatsız etmemek için iç kısımdan kum tepelerini aşa aşa yardırmaya devam ettim...

pisikologların motorcu müşterileri yoktur derler ya. haklılar... işte ispatı..

bu bölge çok iyidi. irili ufaklı bir çok kum tepecikleri vardı. bi video girişimim oldu ama o kadar atraksiyon rüzgar kameranın acısını değiştirdiği için yalan oldu.

buradan sonra kumda biraz daha oynaştım köyde akrabalarıma uğrayayım dedim ama sanırım zeytindelerdi. bende geri dönüş yoluna geçtim.

dönüşte tab iki uslu uslu yorgun bi halde eve varma telaşındaydım...

temizlenmek lazım ...

gelelim günün özetine. öncelikle selçuktan böyle temiz bir makine aldığım için şanslıyım sanırım. harika bir gün yaşadım. hele ki uzun süredir motorsuz olduktan sonra bu atraksiyon beni kendime getirdi. hala aptal aptal sırıtıyorum bunları yazarken. demek ki ilacımı almışım... STR namı diğer SaTıR bu gün harikaydı. ne kumda ne toprakta beni zora sokmadı, bi ara hep izlediğim kumda hızlı sürüş videolarına özendim tam dağıtıyordum ki GAZ aç GAZZZZ çümlelerini hatırlayıp abandım gaza ve cidden toprak ta gaz açmanın önemini anladım.. yoksaa bu mevsimde berrak olan deniz suyunun sıcaklığını ölcüyordum az daha

bana katlanıp raporumu okuğunuz içinde teşekkür ederim. sürç i lisan ettiysek affola

:notworthy:

keyifli seyirler :happy1::happy1::happy1:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

birde aklıma gelmişken sorayım. ben arka dişliyi cadde kullanımı için küçültmek istiyorum. yani elimde hem büyük dişli olacak araziye girdiğimde kullanmak için hemde küçük dişli olacak asfaltta rahat etmek için. bursadayım nereden nasıl temin ederim. bilgisi olan var mı? forumu karıştırıyorum günlerdir beynim hallaç pamuğuna döndü :D
    Buzzard, atreyu, sgurdal ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBF 500
    tolga harika bir rapor olmuş eline sağlık

bol eglenceler str ile haketmiştin artık eğlenmeyi

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Beyler bu STR lerin ön maşaları çok kısa değil mi? Arazide dibe vurmuyor mu?

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öner abi senin motorun satılmamasının nedeni bence fiyatı. Sen sıfır aldığın için haliyle çok zarar etmeden satmak istiyorsun. Motorunun çok temiz olmasına rağmen yine de insanlara fiyat fazla geliyor. Biz Str'yi 3200 aldık 1 sene kullandık o kadar aksesuar emekle birlikte 2800'e sattık. Benim düşüncem bu tarz motorları ikinci el uygun fiyata alıp yine bu motordan kar beklemeden uygun fiyata satmak. Yanlış anlama motorunun istediğin fiyatı etmeyeceğini felan söylemiyorum.
    piyasaya göre normal olduğunu düşünüyorum.adamlar eski kasalara bu fiyatı yazmış.ciddi alıcı olsa indirim yapacağım.ama adam telefonda motoru görmeden pazarlık yapıyor uyuz oluyorum...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)