Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    güzel gezi olmuş,tekerinize sağlık...
    Buzzard ve atreyu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

STR stop kırmızı lamba üstündeki küçük beyaz plastiği çatladı yenisini istanbulda nereden alabilirim ve tahminen kaç liradır bilen varmı ? Teşekkürler.

atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    İstanbul'u için birşey diyemeyeceğim fakat str nin birçok yedek parçasını Camgöz motor'dan (www.camgoz.com.tr) temin edebilirsin
    cenkito bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    en mantıklısı camgöz gibi.diğer türlü servise sipariş vereceksin,gelmesi yine 1 haftayı bulur...
    atreyu bunu beğendi.

Teşekkürler Arkadaşlar.

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Bugün Sertaç'la güzel bir gezi daha yaptık.Yolculuğumuzun büyük bir kısmında yangın yollarını kullandık...Oldukça keyifli bir gezi oldu.Küçük bir video da çektik.Yakında linkini buradan paylaşırız.

Burayı fazla kirletmemek adına gezinin diğer fotoğraflarını Isparta MT'de paylaşacağız.Fotoğrafları yükleyince linkini buradan veririm.

Zorlu bir geziydi.Sorunsuz bir şekilde bitirdik...
    atreyu ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dünkü geziden...

Kamerayı göğüs askı aparatıyla beraber kullandğınızda ister istemez titreme oluyor.Tabi arazi koşullarının da bunda etkisi çok.Yakında kask kamerasıyla deneyeceğiz.Sonucu buradan paylaşırız...

cenkito, sgurdal, Permatiq59 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar bu modelın 2013 model sıfırı varmı nette bulamadım. 100km de yakıtı nedır. sıfırı yoksa ıkıncı el alırken neye dıkkat etmek gerek. kronık sorunları nelerdır. bu hafta gece vardıyasındayken halledıyım alım satımı dıyorum. kararsız kaldım 1-2 model arasında. kullanıcı arkadasların yorumları benım ıcın cok onemlı. sımdıden cevaplar ıcın tesekkurler

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    sıfır suan bayilerin elinde varsa vardır.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu modelın 2013 model sıfırı varmı nette bulamadım. 100km de yakıtı nedır. sıfırı yoksa ıkıncı el alırken neye dıkkat etmek gerek. kronık sorunları nelerdır. bu hafta gece vardıyasındayken halledıyım alım satımı dıyorum. kararsız kaldım 1-2 model arasında. kullanıcı arkadasların yorumları benım ıcın cok onemlı. sımdıden cevaplar ıcın tesekkurler
    2013 varmı bende bilmiyorum hiç görmedim..
    100 km de aşağı yukarı 4 litre yakıyorum.
    kronik sorunu arka fren merkezidir. muadili bir fren merkezi ile değişince düzeliyor. önde göstergenin altından zırıltı yapar, o da direksiyon kilidinin piminden kaynaklanır.
    öyle büyük bir kronik sorunu yok yani. temiz bakımlı bir makina olduktan sonra rahatlıkla alabilirsiniz.
    cenkito bunu beğendi.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

sgurdal bunu beğendi.

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Ya su motorun selesinin nasıl açıldıgını bılen birisi bana söyleyebilir mi açamadım birtürlü =(

Selenin sol alt tarafinda, artci pedalinin ustunde kontak anahtarinin girdigi bi yer var.Anahtarla saat yonune dogru cevirip seleyi yukari dogru cekersen acilir.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    lastikler çok güzel de, kaç para verdin onlara pahalıdır heralde?

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı Lydian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selenin sol alt tarafinda, artci pedalinin ustunde kontak anahtarinin girdigi bi yer var.Anahtarla saat yonune dogru cevirip seleyi yukari dogru cekersen acilir.
    Ya o kadar ugrastım onu hiç görmedim tesekkurler bilgi için...

İkinci el aldim lastikleri. Cifti 200 tl. Sifir almaya kalksam 900 tl civariydi.

Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o kadar ugrastım onu hiç görmedim tesekkurler bilgi için...
    Rica ederim kardesim.

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar.Sertaç'la beraber STR'lerin sübap ayarını yaptırdık.Fotoğraflar aşağıda.Merak edenler için maliyeti 10 TL.

Kırmızıyla işaretli parça sıkıntı yaratıyor.Haberiniz olsun.O demiri azcık yamultmak gerek...

Gezimizin fotoğraflarını Sertaç Isparta MT'ye yüklemiş merak edenler oradan bakabilirler.LİNK:http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...ml#post3153626

Bu arada hem trafikte yaşadıklarımı hem de arazide yaptıklarımızı kayıt altına almak adına iyi bir kask kamerası almak istiyordum.Uzun bir araştırmadan sonra Next AEE MagiCam SD 19 aldım.Aslında bu kamerayı aldığım paraya ikinci el go pro hd hero 2 alınabilirdi.Ama Next'in extraları ,175 derecelik geniş açısı , sıfır ve garantili bir cihaz olması beni cezbetti.

Fiyatı da özellliklerine oranla ucuz sayılabilir.(400 TL civarı)(Cihazla ilgilenenler olursa hepsiburada ve birkaç sitede kampanya var...Diğer sitelerde 650 civarı )

Sonuç olarak cihazdan çok memnunum.Arazi videolarını da yakında paylaşırım.(Videoyu düzenlerken azda olsa kalite kaybı olmuş.Orjinal görüntü çok daha berrak)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Az önce buraya yüklediğim videoyu seyrettim.Bende ki videoyla çok bariz bir fark var. Ya youtube'a yükledikten sonra yada düzenlemeden sonra görüntü kaybı olmuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Görüntü kalitesi buraya göre Youtube' da biraz daha iyi : http://youtu.be/9H1IUrQoA5k
    cenkito ve atreyu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Vimeo'da görüntü daha iyi . Vimeo linki: https://vimeo.com/75081275
    atreyu ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bugün gerçekleştirdiğimiz geziden...Oldukça zorlu bir gezi oldu.Arka lastikleri değiştirmemizin faydasını fazlasıyla gördük...

Diğer fotoğrafları Isparta MT'de paylaşınca link veririm.Videoları düzenliyorum.İşim bitince buradan paylaşacağım.
    cenkito ve atreyu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)