Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Barkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS RK200-R
    Uzun araştırmalardan sonra ben de kuba str 250 almaya karar verdim. Acaba lastiklerin asfalttaki yol tutuşu nasıl ben hem asfaltta hemde tprakta gideceğimde alındığında lastikleri değiştirmelimiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Barkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun araştırmalardan sonra ben de kuba str 250 almaya karar verdim. Acaba lastiklerin asfalttaki yol tutuşu nasıl ben hem asfaltta hemde tprakta gideceğimde alındığında lastikleri değiştirmelimiyim.
    bende genelde asfalt'da kullanıyorum.kuru yolda sorun yok tabiki fazla basmıyorum 80-90km bazen 100km ama ani frenlerde arka hafif olduğundan kızağa alıyor.ıslak zemindede 2 kat dikkatli olmak lazım....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Herkese merhabalar uzun suredir motosiklet kullanma hevesimi bastirmaya calistim ama sanirim bu yaz canima tak dedi daha once hic bir tecrubem olmadigi icin izmirde bir hocadan ders almaya basladim onunla beraber karsiyaka motor da bana uygun bir motor baktik. Karsiyaka motor dan serkan bey ve hocam str 250 onerdiler boyun uzun enerjiksin cilginsin bu tam senin motorun dediler. İlk basta gorunusune hayran kalmama ragmen soru isaretlerim vardi sonra sitedeki bu basligi buldum 42 sayfanin tamamini okudum ve su an cok daha heyecanliyim. Motoru bugun teslim alacagim ilk calistirma ve ilk gunler konusunda yapilmasi gereken onemli seyler var midir ? Ayrica kronik sorunlar konusunda bir takim uyarilarda bulunacagim sizlerin bana onerecegi puf noktalari var midir ? En kisa zamanda acemiligi atip izmirli arkadaslar ile gorusmek dikegiyle saygilar.

Motosikleti
    RKS RK200-R
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben supermoto yaptım zaten ust tarafta ilan numaram var dişli değişimi ile hızıda artırdım aklınızdan geçen herşey yapıldı varsa sorunuz cevaplayayım arkadaşlar gerçi herşeyi yazdım ama
    artçı ile hiç denedin mi motorda bayılma falan oluyor mu. bu arada ilan yayından kaldırılmış. birde sele iki kişiye yetiyor mu?

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Barkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı ile hiç denedin mi motorda bayılma falan oluyor mu. bu arada ilan yayından kaldırılmış. birde sele iki kişiye yetiyor mu?
    Artci ile beraber motor yine keyifli cok bayilmiyor ancak artci cok da rahat sayilmaz zira tutunaca demirler tam poposunun altinda o yuzden artci ondekine sarilmak zorunda kaliyor bu kimi icin iyi kimi icin kotu bilemem (:

Motosikleti
    RKS RK200-R
    Süpermoto Şampiyonası Kenan Sofuoğlu Pisti'nde sıralamadan görüntü
    http://www.youtube.com/watch?v=X2CBU...ature=youtu.be

rojhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam - yzf 125 - kawasaki z750s-kuba str 250
    merhaba arkadaslar kuba str250 2011 model mi sizce yoksa 2012 model mi ?
    tabi 2012 model ama 2011 modeli 0 km 4.500 tl ye aliyorum plaka falan dahil... 2012 model plaka dahil olmadan 4.800 zaten sizce hangisi almam daha iyi biraz kasip yazın sonuna 2012 model mi almak yoksa temmuzun ortasına dogru 2011 model mi ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı rojhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar kuba str250 2011 model mi sizce yoksa 2012 model mi ?
    tabi 2012 model ama 2011 modeli 0 km 4.500 tl ye aliyorum plaka falan dahil... 2012 model plaka dahil olmadan 4.800 zaten sizce hangisi almam daha iyi biraz kasip yazın sonuna 2012 model mi almak yoksa temmuzun ortasına dogru 2011 model mi ?
    biz 2011 için plakasız felan 4000 e anlaşmıştık. O fiyata çekmeye çalış, plakayı ben alcam felan de... Peşin para tabi
    #sürenadam

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yeni kasaya bu kadar fark koymaları saçmalık.ama eskisinden daha iyi durduğu kesin....

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz 2011 için plakasız felan 4000 e anlaşmıştık. O fiyata çekmeye çalış, plakayı ben alcam felan de... Peşin para tabi
    en kotu oyle yapicaz ama dedigi gibi 2011 ile 2012 fark var gorunus olarak falanda sizce cok farki varmidir

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    fiyatı çok şişirdiler umarım düşürürler...

Motosikleti
    kredi kartim olsa yada taksite baglayabilsem yuzde yuz 2012 alicam ama olmuyo cunku kredi kartim yok

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    öncelikle herkeze merhaba benim ehliyet almama tam 1 yıl kaldı şimdiden araştırmaya başlayayım dedim str 250 yi yakındanda inceledim bu fiyattaki diğer crosslara göre daha kaliteli ve işçiliği iyi sizlere sorum motosiklete bu motorla başlarsam çokmu zorlanırım boy konusunda sorun yok boyum 1.80 cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkeze merhaba benim ehliyet almama tam 1 yıl kaldı şimdiden araştırmaya başlayayım dedim str 250 yi yakındanda inceledim bu fiyattaki diğer crosslara göre daha kaliteli ve işçiliği iyi sizlere sorum motosiklete bu motorla başlarsam çokmu zorlanırım boy konusunda sorun yok boyum 1.80 cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    daha önce tecrüben yoksa yükseklikten dolayı rahat kullanamayıp zorlanabilirsin.alsan bile trafik olmayan bir alanda bol bol pratik yapman lazım...

Motosikleti
    kuba str 250
    merhabalar önümüzdeki hafta motorumla uzun yol yapmayı düşünüyorum yedek parça açısından yanıma almamı tavsiye edeceğiniz parça varmı ve lastik patlamasına karşı lastik tamir kitleri bizim motorda işe yararmı ( tekerler dublex olmadığından dolayı ) veya başka bişey önerirmisiniz. Birde 2000 bakımını antalyada yaptıracağım tavsiye edeceğiniz kuba servisi varmı?

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    lastik havalarını düşük tutma, sibop kesiyor.. yanına bir çift yedek lastik al.. ne olur ne olmaz diye bi tane manet, fren ve debriyaj teli de bulunsun yanında.. iyi yolculuklar şimdiden

Motosikleti
    kuba str 250
    teşekküeler ozgur325 hava kaçta olsa iyi ve zinciri yağlamak için hangi marka yağı önerirsiniz şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    yamaha xt 660
    kardeşim benim oğlumdan ehliyet almasına 1 sene var ilk bu motorda başladı boyu 1.74 o rahat biniyor sendede sıkıntı olmaz rahat ol

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    motosiklette vites göstergesi varmı fotoğraflara baktım ama net göremedim bide vites geçişleri sert diyorlar kullandıkça yumuşar mı

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı badboy6630 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekküeler ozgur325 hava kaçta olsa iyi ve zinciri yağlamak için hangi marka yağı önerirsiniz şimdiden teşekkürler
    Ben ağırlıklı arazide kullandığım için biraz düşük tutuyorum lastik havalarını ama sen asfaltta kullanacağın için 30-32 civarı basabilirsin diye düşünüyorum. daha önce de bahsedildiği gibi o-ringsiz zincir olduğu için ben temizleme için gazyağı ya da wd-40 kullanıp kalın makina yağı ile yağlıyorum.

Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklette vites göstergesi varmı fotoğraflara baktım ama net göremedim bide vites geçişleri sert diyorlar kullandıkça yumuşar mı
    vites göstergesi mevcut, vites geçişleri için serviste motor yağına ilave şanzuman yağı ilave edilmişti bir miktar, o yüzden vites geçişlerim gayet sorunsuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)