Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    En güzeli, o işlere bakan yerde bir yakın arkadaşın olacak, polis olsa daha iyi olur mesela

Üstadım ben Ankaradayım. Bildiğim bir parkur yok, buralar hep çorak, otlak... Çamlıdereye gittiydik geçende, orası güzel mesela. Yakın mesafede de gölbaşı tarafları tercih edilebilir. Benim kişisel parkurum odtü'nün arkasındaki ormanlık(ve orman içine açılmış toprak yollar) alan. Her defasında 2 tane kuba cruserli görevli gelip beni çıkmam için uyarıyor. Ama her defasında. Nereden buluyorlar beni o arazide, nereden haber alıyorlar anlamaıyorum... Kendimi interpol suçlusu gibi hissediyorum

Buarada motorumun satışı için dün anlaştım. Hayırlısıyla 1-2 güne çıkacak elimden Kuba STR alma ihtimalim var, bir başka motor daha var... Bakalım hayırlısı...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli, o işlere bakan yerde bir yakın arkadaşın olacak, polis olsa daha iyi olur mesela

Üstadım ben Ankaradayım. Bildiğim bir parkur yok, buralar hep çorak, otlak... Çamlıdereye gittiydik geçende, orası güzel mesela. Yakın mesafede de gölbaşı tarafları tercih edilebilir. Benim kişisel parkurum odtü'nün arkasındaki ormanlık(ve orman içine açılmış toprak yollar) alan. Her defasında 2 tane kuba cruserli görevli gelip beni çıkmam için uyarıyor. Ama her defasında. Nereden buluyorlar beni o arazide, nereden haber alıyorlar anlamaıyorum... Kendimi interpol suçlusu gibi hissediyorum

Buarada motorumun satışı için dün anlaştım. Hayırlısıyla 1-2 güne çıkacak elimden Kuba STR alma ihtimalim var, bir başka motor daha var... Bakalım hayırlısı...
    Gölbaşı taraflarında güzel parkurlar var. İnşallah istediğin motora kavuşursun beraber bi arazi yaparız. aklında STR ile ilgili soru işareti varsa ve denemek istersen bana ulaşabilirsin.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yahu sen de ankarada mısın? Niye söylemiyorsun...

Bugün birtanesine bakmaya gidicez, Gölbaşı tarafındaymış. Keşke senin Ankarada olduğunu bilseydim, daha önceden bir görüşürdük. Çünkü STR leri çok merak ediyorum, henüz sürme şansım olmadı.
    #sürenadam

Motosikleti
    yamaha xt 660
    [/COLOR]sağol dostum str 1 saat sonra geliyor sesini felan biliyorum ama nede olsa cross biraz farkedilelim

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    iyi günler arkadaşlar 0 km olarak bir cross enduro tarzı alıcam 150 cc çin malı cross motorum var deneyim açısından sıkıntım yok yani ama kararsız kaldım ya kuba str 250 yada asya as200 gy-2 tay sizce hangisi neden (aynı soruyu diğer motorun başlığınada)

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar 0 km olarak bir cross enduro tarzı alıcam 150 cc çin malı cross motorum var deneyim açısından sıkıntım yok yani ama kararsız kaldım ya kuba str 250 yada asya as200 gy-2 tay sizce hangisi neden (aynı soruyu diğer motorun başlığınada)
    Ben ikisinide kullanmadım ama araştırdım ; aşağıdaki yourumu asya tepee 250 saydasında okudum :

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba str250 yi dün test ettim , bende asya 200gy var . Araların muazzam tork farkı var kuba mermi gibi , grenajları şekil yapmışlar , ön 21 arka 18 jant duro lastikler , devir göstergesi, vites göstergesi filan iyi olumsuz yönleri, dönme çapı az gibi , ayak marşı çok sert yada benim bindiğim motor arızalı olabilir? , grenajları kaliteli değil gibi fiyat 4.800 uygun gibi, asya kullancısı olarak asya satıcısına tepee gelirse onuda denemek isterim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    benim öteki başlıkta yazdıklarıma ilaveten mehmetmumtazın yazdıklarıda var ama bozuk değil ayak marşı sadece zor basılmakta ve gidon açısı cidden banada dar geldi ama hoplayıp zıplamaya küba 1e1
    ANGARAJ

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hmm peki son hız nedir biliyormusunuz

Ya str cok güzel de bayiler fiyatı biraz abartıyor gibi. Altı yıl Gaziantep te yaşamamın bir avantajı olarak arkadaşa söledim fabrika sına uğrayacak fiyat sormak için merakla bekliyorum...

Slm arkadaslar ,bende bir str 250 sahibi olarak aranıza yeni katıldım...

Str 250 kullanıcılarına kazasız belasız surusler dilerim...
    Algıda seciciysem gunahim ne ?

Gaziantep ten haber geldi fabrika satış mağazasından; az kalsın orada kazıklıyormuş :D. önce 5250 demişler sonra 5100 inmişler plaka dahil. Ama ben ters amortisör olmayan modeli alıcam gibi fiyarı daha uygun galiba. ters amortisörün çok büyük bir farkı olacağını zannetmiyorum. Bugün Ege bölgesi ana bayi yi ziyaret ettim motor taş gibi, ama görünce gözüm korktu motor standartlara göre biraz büyük mü yoksa benim tecrübesizliğim mi? ilk motor için sanki uygun değil ama olsun Kırmızı,çok güzel görünüyor, güçlü, torklu daha ne isterim ki... Alışırım heralde bindikçe, boyumda kısa değil 1,77 boy ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

1000 m rakımda tekleme yaptı ,koltugu depoyu ve bilumum aparat sokuldu karburator le hava filtresi arasındaki hortum seffaf benzin hortumuyla degisti simdi tekleme yok,yalnız sıfır alacak arkadaslara uyarı ;teslim alırken titiz davranın ,cogu yeri gevsek ve ayarsız bırakılıyo ,amortisorler dahi sıkılmamıs arkadaslar boyle bisey yok...zangır zangır her tarafından ses geliyodu biraz elden gectimi bi sey kalmıyo, canavar makine masaallah...ha bide hız istemem tork olsun derseniz on disliyi 15 ten 13 disliye indiriyorsun ,freze den gecmesi gerekiyo cunku tam oturmayabiliyo disli....son olarak 15-50 kaliteli yag kullanıyorum kısın -5 derecenin altına dusmedigi icin benim tercihim bu...saygılar
    Algıda seciciysem gunahim ne ?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gel hocam, Ankarada 2012 ters amortisörlü modeller 4750, 2011 eski kasalar 4000 TL. Geçen konuştuk daha. Pazarlık bile etmedik...
    #sürenadam

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel hocam, Ankarada 2012 ters amortisörlü modeller 4750, 2011 eski kasalar 4000 TL. Geçen konuştuk daha. Pazarlık bile etmedik...

Ahaa cok iyimiş tesekkürler tavsiye için izmir dede eski kasa adam 4800 le başladı fiyata xD sonra fazla uzun sürmedi 4500 e indi bende sevindim salak gibi :D. ben zaten Kırşehir deki bağ evine alıcağım ankara komşu yani bi ziyaret edelim başkentimizi

2011 eski kasa stokta az sayıda değildir di mi? Birde bu 4000 lik fiyat sadece bir bayi için mi yoksa geneli böyle mi Ankara da?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ooo baksanıza str'ciler çoğalıyor,aramıza hoşgeldiniz
    bu arada İzmir tayfasının sesi soluğu çıkmıyor bu ara,hadi beyler yokmu gezi felan,foto,moto bişeyler koyunda keyiflenelim
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada İzmir tayfasının sesi soluğu çıkmıyor bu ara,hadi beyler yokmu gezi felan,foto,moto bişeyler koyunda keyiflenelim
    bunlara baktın mı bilmiyorum, en yeniler bunlar ;)

rojhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam - yzf 125 - kawasaki z750s-kuba str 250
    2012 MODEL STR UCUZA NERDEN ALIRIM 0 HERYER BASKA BIR FIYAT VERIYOR BANA İSTANBULDA OTURUYORUM ANKARADAN FALAN ALABİLİRİM

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı rojhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 MODEL STR UCUZA NERDEN ALIRIM 0 HERYER BASKA BIR FIYAT VERIYOR BANA İSTANBULDA OTURUYORUM ANKARADAN FALAN ALABİLİRİM
    nerelerden fiyat aldın?Ümraniye'de kuba bayii tanıdık sana en son ne fiyat veriyorlar,ona göre bende bi fiyat alayımmı?
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir grubu araziye devam ediyor hocam
    enson yaptığımız gezi bu http://www.motosiklet.net/forum/etki...gazlamaca.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)